Чому не можна фотографувати сплячих дітей – прикмета

Маги наділяють знімки і мальовані портрети містичною силою. Вважається, що не можна фотографувати сплячої дитини, так як це може зашкодити йому. Батькам варто знати всі прикмети на цей рахунок, з їх допомогою вдасться уникнути проблем.

5efd208cedd67c31d32d0d1e0230795d Чому не можна фотографувати сплячих дітей   прикмета

Чому не можна фотографувати сплячої дитини

Сучасні технології дозволяють відображати будь-які моменти життя. Достатньо взяти звичайний смартфон або планшетний комп’ютер, і можна робити фотографії в будь-якій кількості. Але не завжди люди замислюються, коли це приносить негативні наслідки.

Сплячий не прокинеться

Наші предки були впевнені, що в період сну душа покидає тіло. Нематеріальна сутність повертається тільки в момент пробудження. Під час відпочинку вона відправляється в тіло свого попереднього втілення.

У зв’язку з цим вважалося, якщо людину різко і грубо розбудити, то його душа не встигне повернутися. У нього виникнуть проблеми з психікою або він помре. Предки старалися, щоб пробудження було поступовим і плавним.

Погана прикмета — фотографувати сплячої дитини. Характерне клацання під час зйомки відлякає душу. У дітей вона ще слабка і нетренированная. Малюки відрізняються сильною зв’язком з минулим втіленням, тому несподіване пробудження призведе до проблем.

Під час фотографування дитина ризикує залишитися без душі.

Він, звичайно, буде живим, але його поведінка зміниться в гіршу сторону. Дитина почне дивитися на стіни, стане намагатися поговорити з кимось невидимим.

Втрата ангела

Є ще одна причина, по якій не можна фотографувати сплячих дітей. Клацання затвора або яскравий спалах можуть налякати ангела-охоронця, і він покине свого підопічного.

Чоловік, який залишився без захисника, стає дуже вразливим. На нього легко накласти прокляття, можна наврочити. Тоді в житті будуть переважати негативні події.

8e650016214991d5048d75a274dca033 Чому не можна фотографувати сплячих дітей   прикмета

Вкрадена доля

У давнину люди вірили, що деякі особистості погано впливають на енергетику. Подібні «вампіри» забирали чужі життєві сили і покращували свій стан з їх допомогою.

Діти особливо чутливі до такого впливу. До хрещення у малюка немає ангела-хранителя та іншого захисту, тому у нього простіше всього вкрасти здоров’я і долю.

Не можна фотографувати сплячих малюків ще по одній простій причині: знімки дозволяють чітко зафіксувати обличчя дитини. За допомогою нього можна здійснювати прямий вплив на енергетичне поле.

Чорні маги використовували знімки для того, щоб поміняти дітям долю. Якщо один немовля могло померти в майбутньому або його чекали сильні нещастя, то йому шукали відповідного «донора». З допомогою спеціальних ритуалів проводили обмін долею.

Гіпнос і Танатос — брати-близнюки

Слов’яни сприймали сон і смерть як один стан. Під час відпочинку людина:

  • закриває очі;
  • лежить нерухомо;
  • у нього сповільнюється дихання.

У Греції бог смерті Танатос був близнюком бога сну Гіпноса. Це лише підтверджувало глибоку зв’язок між цими процесами.

Фотографії сплячих немовлят можуть призводити до проблем. Знімок наближає летальний результат, так як на ньому людина знаходиться в завмерлому вигляді.

Розмите зображення вказує на приховану хворобу або на серйозні проблеми з енергетичним полем.

Думка екстрасенсів

Досвідчені маги теж не дозволяють фотографувати сплячих новонароджених дітей. Не можна це робити за однієї простої причини: аура немовлят ще дуже нестійка. Будь-який вплив може виявитися фатальним.

Езотерики впевнені, що знімок зберігає інформацію про биоэнергетическом полі. Тому якщо порвати його або спалити, то у людини погіршиться здоров’я, у нього почнеться чорна смуга в житті.

До того ж якщо малюк спить і його в цей момент почнуть фотографувати, то він може злякатися клацання затвора. У нього з’являться заїкання і невроз. Поруч з дитиною небажано робити гучних звуків.

bd1de76c8ea7be8da0c8aa1826408438 Чому не можна фотографувати сплячих дітей   прикмета

Релігійний аспект

Не можна фотографувати маленького і з точки зору різних вірувань. В ісламі заборонено робити малюнки людей. Подібна вимога часто переноситься і на знімки.

В християнстві немає прямої заборони, але не рекомендується проводити дитячу зйомку до моменту хрещення. В цей час малюк ще не знайшов свого ангела-хранителя, тому будь-яка фотографія може призвести до неприємностей.

У XIX столітті в Європі була традиція робити знімки померлих людей. Таким способом родичі намагалися зберегти пам’ять про своїх членів сім’ї. У цей період з’явилася прикмета, яка попереджала про швидкої смерті того, хто буде знятий в сплячому виді.

Можна фотографувати сплячих після хрещення. Християни вважають, що після набуття ангела-хранителя людина захищений. Він може не боятися нічого і нікого, так як його будуть оберігати вищі сили.

Об’єктивне обґрунтування питання

Сплячих дітей не фотографують за цілком раціональним причин. У перші місяці життя діти дуже вразливі до зовнішніх впливів. Будь-яка хвороба може призвести до серйозних наслідків. Малюка не рекомендується показувати навіть родичам.

Фотографіями дітей люблять похвалитися не тільки батьки, але й старше покоління. Краще давати їм знімки не новонароджених, а вже старших хлопців.


Сфотографувати сплячих дітей хочуть будь-які батьки. У ці моменти новонароджені особливо беззахисні і умилительны. Такі знімки краще нікому не показувати і не викладати в соціальні мережі – це знизить ймовірність негативних наслідків для дитини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради