Можна вважати гроші на ніч або ввечері – дізнайтесь чому не можна цього робити

Гроші – дуже цікавий магічний об’єкт. Вони «течуть», і «ростуть», і «прибувають» – щоб все це відбувалося потрібно правильно з ними поводитися. А допомагають у цьому народні прикмети, які підкажуть, коли і кому можна позичати кошти, як брати в борг, і можна вважати гроші на ніч.

d558a0b57698f86321ea2fae713efd1a Можна вважати гроші на ніч або ввечері – дізнайтесь чому не можна цього робити

Прикмети і забобони

Згідно з народними прикметами, в темний час доби не рекомендується керувати фінансами:

 • позичати кому-небудь «свої кровні»;
 • позичати гроші;
 • віддавати борги;
 • приймати повернення позики;
 • вважати грошові знаки.

Всі ці дії обов’язково пов’язані з рахунком грошей. Узагальнюючи прикмету, виходить, що «проти ночі» не можна вважати гроші. Всі фінансові операції потрібно перенести на ранок. А щоб не було гострої необхідності вважати вночі «шарудіти» купюрами і «дзвеніти» монетами, їх потрібно перераховувати протягом дня.

Рахуючи гроші ввечері, можна сильно нашкодити своєму фінансовому благополуччю:

 • Утворити щілину, через яку матеріальний достаток буде витікати. Це може виражатися в марнотратстві, втрати, порожніх витратах, не повернення позичених коштів.
 • Заблокувати грошові канали. Фінансовий потік зупиниться, або буде рухатися дуже повільно. Доведеться довго чекати свіжих грошових надходжень.

А причина цих неприємностей, як стверджує народна мудрість, це розгул нечистої сили вночі. Активізувалася нечисть приймається «ставити підніжки» вашим діловим починанням, підштовхувати до нерозумних витрат – ось чому не можна вважати гроші ввечері.

Існує ряд побутових прикмет, пов’язаних з матеріальним благополуччям. Вважається, щоб не прогнівити фінансову удачу, ввечері можна не тільки рахувати гроші, але і виконувати наступні дії:

 • виносити сміття;
 • підмітати і мити підлогу;
 • віддавати що-небудь з дому (особливо сіль);
 • залишати на столі порожні пляшки;
 • стригти волосся.
 • Порушника цих, здавалося б, не мають відношення до фінансів заборон чекає короткий, але неприємний вирок: «Грошей не буде!».

  2eb74b7f22fd60402e41c6fbc82cb54b Можна вважати гроші на ніч або ввечері – дізнайтесь чому не можна цього робити

  Що робити, щоб гроші водилися?

  Гроші люблять сонячне світло, вони підживлюються його енергією. Промені денного світила відливають золотом, «благословляють» багатство. Дозвольте своїм грошовим знакам «жити» днем.

  Гроші люблять все, що росте. З таких об’єктів фінанси «беруть приклад», і примножуються. Наприклад, живі рослини, діти, що прибуває місяць – все це створює сприятливу обстановку для приросту капіталу. Помістіть свої кошти в таку обстановку.

  Гроші «не люблять» вечір, тому що це фінал дня.

  Все вчинене ввечері «йде в нікуди». Перераховані фінанси швидко вичерпаються, не принесуть користі.

  Гроші люблять рахунок і шанобливе ставлення. Вони не терплять недбалого поводження, марнотратства. Втім, жадібність вони теж «не люблять». Капітали не люблять застій. Їх призначення – рух і оборот. Тому вільні від бізнесу кошти потрібно тримати в банку, де їм точно не дадуть залежатися.

  А рахувати свої заощадження потрібно усно і письмово. Враховувати доходи і витрати необхідно не стільки для того, щоб «вирахувати» непотрібні витрати, скільки з метою показати своїм фінансів, що ви дбаєте про них, знаєте, в якій кількості вони проходять через ваші руки.

  Можна зробити висновок: незважаючи на заборону, гроші потрібно вважати завжди, коли в цьому є необхідність, незалежно від часу доби.

  Тим більш кмітливий народ придумав, як обійти погані прикмети. Якщо необхідно перерахувати «кровні» увечері, киньте (покладіть) їх на підлогу, а потім ведіть рахунок. Є думка, що злі духи не доторкнутися грошовим знакам, які побували на підлозі, вони їх просто не бачать.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради