Пральна машина не гріє воду: причини, що робити

Якщо пральна машина не гріє воду, то це свідчить про якусь поломку. У сучасних пристроях при цьому спрацьовує блокування прання і прилад не витрачає зайву енергію. У старих моделях це можна перевірити, доторкнувшись через 15 хвилин після початку програми до скляної дверке. Якщо такі дії підтверджують поломку, то рекомендується звернутися за допомогою до майстра або в сервісний центр. Особливо це актуально, коли термін гарантійного обслуговування ще не минув.

 Пральна машина не гріє воду: причини, що робити

Причини неполадок

Які усуваються самостійно

Велика жорсткість водопровідної води призводить до відкладення на корпусі пристрою і Тені вапняний наліт, що викликає несправності нагрівального елемента.

Пральна машинка є невід’ємним атрибутом кожної господині. Правильний догляд за приладом передбачає і контроль за роботою його елементів. Якщо виникла підозра на те, що пральна машина не нагріває воду при пранні, то маніпуляції виключають інші причини неполадок проводяться такі:

  • Встановлення факту роботи в «холодному» режимі. Виявлення низької температури після прання не означає, що вода під час роботи не нагрівається, так як полоскання не передбачає нагрівання води. Якщо через 15-20 хвилин скло дверки не нагрілося, то це привід занепокоїтися. У машинках з вертикальним завантаженням можна тільки почекати момент, коли після прання проводиться злив рідини. Не можна підставляти руку під струмінь води, так як вона може виявитися занадто гарячої і обшпарити.
  • Перевірка обраного температурного режиму. Для прання можна вибрати делікатний режим, який передбачає підігрів води до 30 °C. Існують також машинки, облаштовані терморегулятором. У такому разі необхідно перевірити, яка виставлена температура.
  • Виняток неправильної установки приладу. Якщо пралка підключалася непрофесіоналом, то вода може набиратися і відразу зливатися, не встигаючи нагрітися. Виклик майстра допоможе вирішити проблему.

Серйозні поломки

stiralnaya mashina ne greet vodu: prichiny, chto delat17 Пральна машина не гріє воду: причини, що робитиСкупчення накипу і перепади напруги можуть бути причинами поломки трубчастого електронагрівача.

Причина того, що машинка-автомат перестала гріти воду, може переховуватися в несправності її робочих частин. В такому разі потрібна кваліфікована діагностика приладу. Вода не гріється при таких поломки:

  • Вихід з ладу Тена. До цього питання може привести скупчення на ньому накипу або перепад електроенергії. Ремонтні роботи полягають в заміні зламаною запчастини.
  • Несправність датчика температури. У цьому випадку теж винна накип, яка призводить до збою в системі машинки. Пристрій не отримує достовірної інформації про температуру води і просто не гріє її. Заміна датчика усуває неполадки.
  • Поломка електронної плати. Збій в електроніці усувається перепрошиванням або заміною модуля. Поломка може відбутися в результаті перепаду електроенергії.

Що робити?

Застосування режимів з нагріванням рідини до високих температур підвищує ризик утворення накипу, тому в такому випадку збільшується необхідність чищення пристрою.

Коли пральна машина не гріє воду при пранні, то це позначається на якості кінцевого результату. Тому, якщо виникла підозра на поломку, необхідно проконсультуватися з фахівцем і з його допомогою вирішити проблему. Самостійний ремонт може спричинити за собою ще більші неприємності і фінансові витрати. Для запобігання утворення накипу рекомендується регулярно робити чищення машинки з допомогою оцту або лимонної кислоти. У магазинах продаються спеціальні засоби для профілактики осідання нальоту на робочих елементах. Використання цих превентивних заходів продовжить термін експлуатації пральної машини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради