Пральна машина не гріє воду: причини, що робити

Якщо пральна машина не гріє воду, то це свідчить про якусь поломку. У сучасних пристроях при цьому спрацьовує блокування прання і прилад не витрачає зайву енергію. У старих моделях це можна перевірити, доторкнувшись через 15 хвилин після початку програми до скляної дверке. Якщо такі дії підтверджують поломку, то рекомендується звернутися за допомогою до майстра або в сервісний центр. Особливо це актуально, коли термін гарантійного обслуговування ще не минув.

 Пральна машина не гріє воду: причини, що робити

Причини неполадок

Які усуваються самостійно

Велика жорсткість водопровідної води призводить до відкладення на корпусі пристрою і Тені вапняний наліт, що викликає несправності нагрівального елемента.

Пральна машинка є невід’ємним атрибутом кожної господині. Правильний догляд за приладом передбачає і контроль за роботою його елементів. Якщо виникла підозра на те, що пральна машина не нагріває воду при пранні, то маніпуляції виключають інші причини неполадок проводяться такі:

  • Встановлення факту роботи в «холодному» режимі. Виявлення низької температури після прання не означає, що вода під час роботи не нагрівається, так як полоскання не передбачає нагрівання води. Якщо через 15-20 хвилин скло дверки не нагрілося, то це привід занепокоїтися. У машинках з вертикальним завантаженням можна тільки почекати момент, коли після прання проводиться злив рідини. Не можна підставляти руку під струмінь води, так як вона може виявитися занадто гарячої і обшпарити.
  • Перевірка обраного температурного режиму. Для прання можна вибрати делікатний режим, який передбачає підігрів води до 30 °C. Існують також машинки, облаштовані терморегулятором. У такому разі необхідно перевірити, яка виставлена температура.
  • Виняток неправильної установки приладу. Якщо пралка підключалася непрофесіоналом, то вода може набиратися і відразу зливатися, не встигаючи нагрітися. Виклик майстра допоможе вирішити проблему.

Серйозні поломки

stiralnaya mashina ne greet vodu: prichiny, chto delat17 Пральна машина не гріє воду: причини, що робитиСкупчення накипу і перепади напруги можуть бути причинами поломки трубчастого електронагрівача.

Причина того, що машинка-автомат перестала гріти воду, може переховуватися в несправності її робочих частин. В такому разі потрібна кваліфікована діагностика приладу. Вода не гріється при таких поломки:

  • Вихід з ладу Тена. До цього питання може привести скупчення на ньому накипу або перепад електроенергії. Ремонтні роботи полягають в заміні зламаною запчастини.
  • Несправність датчика температури. У цьому випадку теж винна накип, яка призводить до збою в системі машинки. Пристрій не отримує достовірної інформації про температуру води і просто не гріє її. Заміна датчика усуває неполадки.
  • Поломка електронної плати. Збій в електроніці усувається перепрошиванням або заміною модуля. Поломка може відбутися в результаті перепаду електроенергії.

Що робити?

Застосування режимів з нагріванням рідини до високих температур підвищує ризик утворення накипу, тому в такому випадку збільшується необхідність чищення пристрою.

Коли пральна машина не гріє воду при пранні, то це позначається на якості кінцевого результату. Тому, якщо виникла підозра на поломку, необхідно проконсультуватися з фахівцем і з його допомогою вирішити проблему. Самостійний ремонт може спричинити за собою ще більші неприємності і фінансові витрати. Для запобігання утворення накипу рекомендується регулярно робити чищення машинки з допомогою оцту або лимонної кислоти. У магазинах продаються спеціальні засоби для профілактики осідання нальоту на робочих елементах. Використання цих превентивних заходів продовжить термін експлуатації пральної машини.

pinit fg en rect red 28 Пральна машина не гріє воду: причини, що робити

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: