Прикмета: розсипати рис, перець, гречку, борошно, крупу, пшоно, манку та інші

Віра в надприродні сили закладена у підсвідомості людей з давніх часів. Є багато повір’їв, про яких знає кожен. А ось прикмета – розсипати рис – мало кому відома. Вона обіцяє розтрати і нужду. Наші предки вкладали велике значення в забобони, пов’язані зі злаками.

d72969a76e9279d9b0c1f505353f37d6 Прикмета: розсипати рис, перець, гречку, борошно, крупу, пшоно, манку та інші

До чого розсипати продукти харчування

Запаси продуктів є в коморі у кожній сім’ї. Вони уособлюють собою достаток і впевненість у завтрашньому дні. Негативне тлумачення має прикмета розсипати крупу. Позбутися цінних зерен – значить втратити дохід і зіткнутися з нестатком в майбутньому. Це може обіцяти непередбачені витрати або порожні витрати, які згодом не принесуть задоволення.

Крім круп, забобонні люди надають вагомість таких продуктів харчування, як цукор, перець, лавровий лист і навіть сода.

Цукор

Солодка добавка часто знаходиться в цукорниці на столі, і завжди є ризик перекинути її або розбити. Нерідкі випадки, коли цукор виявляється на скатертині або підлозі. Якщо з сіллю пов’язані небажані наслідки прикмети, то з цукром зовсім навпаки.

Розсипаний пісок обіцяє несподіване поповнення сімейного бюджету. Перекинута посуд з них – це хороший знак. Можна сміливо розраховувати на отримання круглої суми.

Можливо, відбудеться довгоочікувана угода, будуть отримані виплати по інвестиціям, повернеться борг з відсотками, на роботі підвищать оплату або дадуть премію за заслуги. Навіть невелика порція солодких крупинок, що випала з чайної ложки, обіцяє отримання доходу.

Незаміжнім дівчатам і вільним від відносин хлопцям варто очікувати не грошової винагороди за неуважність, а солодких уз любові. Втім, це стосується не тільки тих, хто шукає другу половинку, але і тих, хто вже перебуває у тривалих відносинах. Романтика спалахне з новою силою.

Однозначно одне: якщо розсипати цукор, то можна очікувати солодкого життя.

Сіль

Повір’я, що розсипана сіль – до сварки, насторожує навіть скептиків. Її кидають через ліве плече, примовляючи, що розбрату не бувати. Відомо звідки пішла така нелюбов до приправі, без якої не може обійтися жодна страва. Справа в тому, що люди не зляться на сіль, а на нерозторопного члена сім’ї, який її кинув.

Кільце на середньому пальці: що означає на правій і лівій руці у жінки та чоловіка

Це пов’язано з тим, що в старі часи сіль не була так поширена, її добували в незначних масштабах. Люди з меншим достатком подавали сільничку тільки до приходу довгоочікуваного гостя. І якщо хтось у родині виявлявся настільки незграбним, що просипав сіль, на нього нападав гнів усього сімейства.

Значення прийме з сіллю говорить про різне. Наприклад, якщо кілька кристалів виявилося на обідньому столі, то це не віщує сварок і образ. А ось просыпанная на підлогу добавка – провісниця скорого розладу і неприязней.

Прикмети збуваються лише тоді, коли в них вірять. Можна не зациклюватися на прикре розчарування і просто стерти губкою просыпанные крупинки, не надаючи цьому великого значення. Головне – не думати про негатив, і він не буде притягнутий.

2ff2af4e9b7c5900ceff83e4b213899f Прикмета: розсипати рис, перець, гречку, борошно, крупу, пшоно, манку та інші

Перець

Пекуча приправа несе в собі такий же підхід, як і сіль. Розсипаний на поверхні столу мелений перець обіцяє фінансові труднощі. В залежності від виду прянощі і місця, де вона висипалася, прикмети мають різне значення:

  • Якщо приправа чорного кольору прокидалася на стіл, то варто чекати проблем та клопотів з документами. Вони можуть бути різного характеру, наприклад, купівля нерухомості або оформлення паперів на спадок, що залишився від померлого родича. Опинилася на підлозі пряність означає великі втрати і затяжні неприємності. Можливо, належить річ, яка зазнає краху.
  • Червоний перець означає любовні неприємності. Якщо втрачена всього жменька пекучої приправи, то варто чекати конфлікту з коханою людиною. Червоний колір дуже насичений – таке ж значення прикмети. В ході сварки проявляться бурхливі емоції. Якщо перець яскравого кольору виявиться на підлозі, то неминучий розрив пари. Цьому може послужити невірність одного з подружжя.
  • Білий перець на столі найменш підступний. Він попереджає господаря дому про нещирість намірів його гостей, якщо пригода сталася за трапезою.
  • Чорний перець горошком віщує фінансові втрати та довгий відновлення своїх справ.

Гостра приправа – провісниця гострих потреб і труднощів. Розсипати перець — одна з зловісних прийме.

Лавровий лист

Здавна лаврове листя використовувалися людьми для оберега себе і свого житла від пристріту і обмов. Розлетілися по підлозі кухні листя приправи віщують втрату грошей. Якщо листок потрапив на вогонь, сильне потріскування при його згорянні обіцяє вирішення всіх проблем, а безшумне займання – невдачі.

Амулет Вовк: значення оберегу, слов'янського талісману

Повішений над вхідними дверима вінок з лавра захистить житло від злих духів і людей з нечистими помислами. Але якщо листочки стали опадати, це означає, що в будинок приходять люди, які не бажають йому добра.

Сода

Сода на підлозі – бути біді. Значення прикмети про просыпанной на підлогу соді передвіщає неприємності і втрати. Якщо кристали висипалися з прорваної упаковки, то можна чекати трагедії.

Рис

Позитивне тлумачення прикмети про рассыпанном рисі трактується тільки на весільних церемоніях Сходу. Цей злак символізує щастя і гідне життя молодят. Його сиплють під ноги молодятам, щоб їх життєвий шлях був наповнений радісними подіями, а будинок став повною чашею.

В іншому розсипаний рис – це прикмета з негативним значенням. Вона обіцяє фінансові втрати, негаразди на роботі, побутові дрібні труднощі й негаразди у стосунках.

335602961464f85e6a23b989cc38911c Прикмета: розсипати рис, перець, гречку, борошно, крупу, пшоно, манку та інші

Гречка

Прикмета про розсипаної гречці прийшла до нас з глибин минулого. Цю культуру здавна вирощували. Вона була основним запасом на зимовий період. Нарівні з борошном, гречку цінували як головний продукт на столі, тому розгубити коричневі зерна по підлозі або столу кухні означає фінансові витрати.

Прикмета, що гречка приносить достаток, існує до цих пір. Готову кашу варто накладати на тарілки акуратно. Важливо не зронити на підлогу набряклі зернятка. Значення це має те ж, що і розсипати сирі крупинки гречки.

Вмілі господині завжди знають, що якщо прокидалася гречка, то можлива поява іншої жінки на кухні. Нею може бути коханка дружина або наречена дорослого сина.

Щоб задобрити домовика, на ніч залишали жменю крупи в блюдечку на столі. Міфічний мешканець оселі стане прихильніший до домочадцям і буде всіляко допомагати.

Манка

Випадково розсипані крупинки манки спричиняють низку неприємних подій в сімейному житті. Сварки з другою половинкою приведуть до розриву або взаємної неприязні.

Прикмети про птахів: залетіла в машину, сіла на голову, купаються в калюжі або пилу

Існують прикмети про те, що якщо розсипати манку навмисно, то можна добитися значного поліпшення фінансового становища. Цією хитрістю користувалися наші предки, вони були впевнені, що незліченна безліч манних крупинок кшталт великого багатства.

Для того щоб залучити купюри у свій гаманець, в нього насипали щіпку манки. Те ж робили з кишенею.

Для збільшення потоку фінансових коштів бізнесменам слід насипати по дрібці манної крупи по кутах кабінету.

Пшоно

Золоті крупинки пшінки подарують обронившему їх справжній успіх і щастя. Як сонячні промені, вони заполоняють весь підлогу кухні. Теплом і радістю повниться і життя. Розсипати пшоно – означає несподівано розбагатіти або отримати значний капітал.

Борошно

До борошна в будинку люди завжди ставилися з трепетом і повагою. Цей символ достатку і ситості оберігають від шкідників, захищають від вологи і звеличують, як і хліб.

Про борошно існує велика кількість прикмет, забобонні люди бояться просипати цей цінний продукт. Основні прикмети полягають в позбавленні доходу сім’ї, голоду і бідного існування.

Прикмета, що не можна розсипати борошно, підкріплюється спільним минулим людей. У нас сильна сила традицій і страх перед позбавленням головного джерела прожитку.

Нейтралізація наслідків

Наші забобонні предки велику увагу приділяли прикметами і методів, що дозволяє уникнути негативних подій. Існують такі способи подолання небажаних наслідків:

  • якщо розсипався перець, то його потрібно зібрати серветкою і спалити;
  • рис, манку і гречку віддають на корм птахам;
  • сіль кидають за ліве плече;
  • борошно складають на серветку і закопують в землі;
  • соду збирають вологою ганчіркою;
  • лавровий лист змітають.

Дуже важливо не торкатися руками до ваших на підлогу продуктів, а використовувати для цього кухонні губки або серветки.


Дотримуватися прикмети або ігнорувати їх – це індивідуальне рішення кожного людини. Хтось роздратовано зітхне, розсипавши пакет з гречаною крупою, а хтось зрадіє тому, що цього не сталося з ним по дорозі додому. У дотриманні візьме про продукти харчування закладено повагу до праці інших людей і поняття цінності матеріальних благ. Нас з дитинства вчать з повагою ставитися до продуктів, не грати за столом і дотримувати помірність.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!