Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнком

На нейтральних, спокійних покриттях нігтів бежевого кольору яскраво виділяються дизайни зі стразів і блискіток. Оскільки елегантна природність не виходить з моди, то варто придбати в колекцію матеріалів пару камуфлирующих баз і гель-лаків бежевого кольору.

Загальні

При нанесенні бежевих відтінків слід враховувати, що гель-лаки такого кольору не лягають рівно з одного шару. Для покриття без прогалин і смуг, необхідно нанести 2-4 шару матеріалу. Тому початківцям майстрам не варто прагнути вирівняти покриття на першому шарі (він є ґрунтувальним, його не підводять до кутикули та бокових валикам).

На 2 або 3 шарі за допомогою тонкої кисті проводять вирівнювання покриття і підведення його до шкіри. Щоб допомогти матеріалу вирівнятися самостійно, потрібно перевернути руку долонею вгору і потримати в цьому положенні 1-2 хв. За законами фізики матеріал стече від бічних сторін до апексу, сам розподілиться тонким рівним шаром.

Слід стежити, щоб рука при цьому була паралельна підлозі, не схилялася вниз, інакше матеріал стече до торця нігтя, утворюючи не потрібне потовщення.

Щоб вийшов витончений нюдовый дизайн з використанням бежевих гель-лаків, потрібно зробити якісний манікюр. Під «манікюром» розуміють комплекс дій, які спрямовані на технічну підготовку нігтя до нанесення покриття.

Кваліфікацію майстра можна визначити за ретельності манікюру перед дизайном. Досвідчені майстри не нехтують ні одним з етапів, оскільки це не тільки забезпечує довговічність покриття, але і естетичний зовнішній вигляд.

94c8a65c38477660130593c7f12b19f7 Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнком

Необхідний набір матеріалів і інструментів для манікюру:

Найменування Опис Кількість
Пушер Металева лопатка з довгою ручкою, заточеним гострим краєм. Служить для підняття кутикули і очищення шкірного наросту (птеригия). 1 шт.
Апельсинова паличка Паличка з натурального дерева з одного кінця має вигляд лопатки, з іншого – гостро заточена. Використовується замість пушера для роботи з кутикулою. Часто застосовується для видалення набряків при нанесенні кольорового покриття. 5-10 шт.
Манікюрні ножиці або кусачки Повинні бути виконані з якісних матеріалів і гостро заточені. Використовуються для обрізання кутикули. 1 шт.
Пилка Бувають різної шорсткості (гритность). Чим менше грітті, тим зернистості робоча поверхня. Грубі пилки використовуються для нарощування та опіла штучного матеріалу. За допомогою цього інструменту надають форму нігтьової пластини. 2-4 шт. різної шорсткості
Баф Пилки або бруски з спіненого м’якого матеріалу, які служать для зняття глянсового блиску і полірування поверхні нігтя. 1 шт.
Дегидратор Рідина, яка крім функції очищення, повинна ще знімати липкість (дисперсію після полімеризації). 200 мл.
Праймер Рідина для знежирення нігтя. Видаляє зайву рідину і дезінфікує поверхню. 2 шт. (кислотний та безкислотний)
База Полімерний матеріал, який служить основою під нанесення кольорового гель-лаку. 2-3 шт.
Топ Полімерний матеріал, який служить для закріплення всіх верств дизайну. Може надавати глянсовий блиск або матувати поверхню. 2-3 шт.
Безворсові серветки Спеціальні серветки, які виконані в техніці пресування, не залишають ворсинок на липкому шарі покриття. Служать для технічних потреб – зняття дисперсії, видалення набряків, очищення шкіри навколо нігтя. 50-100 шт. (з розрахунку 10 шт. на один манікюр)
Фрезер Апарат для проведення всіх етапів манікюру з застосуванням різних фрез. Являє собою блок живлення і ручку, в якій змінюються насадки залежно від виду робіт. Живиться від мережі електрикою. 1 шт.
ЛІД лампа Лампи з випромінюванням ультрафіолетового кольору певної частоти, у світлі яких відбувається полімеризація (застигання, сушка) сучасних гель-лаків і моделюючих матеріалів. Сьогодні найчастіше зустрічаються ЛІД лампи різного ступеня потужності. В залежності від неї визначається час проведення манікюру та його якість. 1 шт.

Техніки і методи

Бежеві відтінки у всьому їх різноманітті можна частково віднести до нюдовым. Багато з них забезпечують елегантну природність манікюру. Але вони також з успіхом з’єднуються з іншими квітами, утворюючи цікаві варіанти кольорів. Їх можна змішувати самостійно на палітрі, досягаючи необхідного відтінку.

Наприклад, щоб створити дизайн текстури каменю, достатньо мати один бежевий гель-лак і кілька інших кольорів. З однотонного бежевого кольору створюють рівне покриття, на якому прорисовують прожилки із змішаних кольорів на палітрі бежевий лак по краплі вмішують інші відтінки).

d10a7abfe06cc7e986f9d8cce84c2758 Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнкомНа фото наведені приклади дизайну нігтів бежевого кольору.

Різнокольорові смуги можна розмити тонкою кистю з допомогою топа і прихопити в лампі близько 30 сек. Потім зверху цим же кольором промальовувати тонку чітку лінію. Для виконання таких дизайнів, рекомендується брати тонку кисть з штучним ворсом довжиною 0,7-1 див.

У використанні бежевих відтінків під декорування стразами часто використовують прийом градієнта. Для його створення вибирають бежевий і білий кольори. Причому білий тон краще брати не кипельно-білий, а молочного відтінку. Як правило, його наносять на вільний край і переводять плавним переходом в бежевий тон. Докладна техніка виконання буде описана далі в статті.

Популярними дизайнами вважаються також абстракції, виконані в бежевих тонах. Щоб створити їх самостійно необхідно мати в наявності тонку кисть і освоїти техніку малювання «по-мокрому». Для отримання красивих напівпрозорих абстракцій рекомендується використовувати особливий гель – базу для розтікання.

Ідеї для однотонного манікюру

Дизайн нігтів бежевого кольору стильно виглядає без декору. Модний варіант нюдового манікюру передбачає максимально природний зовнішній вигляд нігтьової пластини. Для цього використовуються бежева гама відтінків, оскільки рожева нігтьова пластина зустрічається хіба що у немовлят і на руках дорослих жінок виглядає не природно.

e98294abf8c591e0055c85e3204edf5f Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнком

Бежевий тон, підібраний в тон шкіри рук, заподіяну в 2-3 тонких шару, робить нігті будь-якої форми схожими на натуральні доглянуті. Суть однотонного бежевого покриття вирівняти поверхню і колір нігтьової пластини.

Для цього використовують 3-х фазну гелеву систему:

 • 1 фаза – нанесення густий (epdm) бази, якою вирівнюють поверхню нігтя після маніпуляцій манікюру (наноситься на праймер, який не входить в систему, а є підготовчим матеріалом);
 • 2 фаза – нанесення кольорового покриття, викладається в 2-4 шари, в залежності від пігментації і щільності гель-лаку (кожен шар просушується в ЛІД лампі близько 30 сек);
 • 3 фаза – фінішне покриття для закріплення кольору і довговічності манікюру (може бути з глянцевими або матуючим властивостями).

Якість манікюру прямо залежить від підбору матеріалів. Іноді база і топ різних виробників можуть вступати в хімічний конфлікт матеріалів, що призводить до відколів і отслойкам.

Сьогодні виробники товарів для нейл-арту пропонують спеціальні камуфлирующие бази різних відтінків. З допомогою цих матеріалів можна пропустити 2 фазу. Вони мають достатню пігментацію, щоб перекрити колір натурального вільного краю нігтя і вирівняти тон нігтьової пластини. Вони наносяться в 2 шари.

Перший шар викладається в техніці вирівнювання (однією краплею в зоні апекса з наступним розподілом), а другий – вирівнює колір нігтя. У різних виробників існують цілі лінійки камуфлирующих баз в бежевих тонах.

Цей універсальний полімерний матеріал часто випускають з легким голографічним шиммером, що дозволяє створювати інтригуюче сяйво на нігтях при попаданні на них світла. Використання таких баз було трендом минулого року і шанувальниці нюдового стилю перенесли його популярність і в 2020 рік.

Такі шиммерные бази бежевого кольору з успіхом використовуються для створення французького манікюру. Їх застосування значно скорочує час на створення дизайну і спрощує роботу майстра без втрати якості.

Варіанти в різних відтінках

Популярним поєднанням природного бежевого кольору служить з’єднання його з контрастними кольорами – білим і чорним. З використанням цих квітів створюються градієнти та абстракції. При цьому слід пам’ятати, що плавний перехід між цими контрастними кольорами буде відбуватися з утворенням третього (проміжного) відтінку.

Тому такі градієнти рекомендується створювати на нігтях більше середньої довжини. Білий і чорний відтінки можна розташовувати як у вільного краю (імітація французького манікюру), так і у лунки нігтя (імітація місячного манікюру).

280744b6fdcf6c761d3e008ccaa88800 Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнком

Якими способами просто зробити градієнт самостійно:

 • за допомогою спеціальної кисті з выстриженным тонким ворсом – «гребінець»;
 • пензлем для аэропуфинга (змінний кулька з поролону на довгій пластикової ручці);
 • аерографом – прилад для розпилення рідкого гель-лаку за допомогою портативного компресора (випускається для салонного і домашнього використання);
 • тонким пензликом для малювання з довгим ворсом або віялової пензлем (знадобиться не менше 3 шарів нанесення кольорового гель-лаку, щоб домогтися плавного переходу між квітами);
 • відрізавши невеликий квадратик від кухонної губки для миття посуду (використовувати як замінник кисті для аэропуфинга).

Початківцям майстрам слід враховувати, що при використанні 2 останніх способів буде складно добитися ідеального переходу між квітами. Однак при перекритті топовим шаром будь-градієнт згладжується і вирівнюється за рахунок ефекту «лінзи», який створює топ. Також якщо на градієнт в подальшому будуть кріпитися стрази або блискітки, недосконалості омбре будуть непомітні.

Часто на градієнт використовується такий прийом, як «розтяжка глитером».

Для цього на панелі змішуються блискітки різного розміру з краплею топа. Тонкою кистю наноситься щільний ряд суміші на вільний край нігтя або в лунки. Потім кисть витирається про безворсову серветку і сухим інструментом проводиться розтягування блискіток по площі нігтя. При цьому щільність блискіток зменшується і поступово сходить нанівець.

Градієнти з блискітками обов’язково перекриваються 2 шарами топа, що дозволяє зробити ніготь гладким і міцно закріпить гліттер. При цьому дизайн складається з великої кількості шарів, що слід враховувати при їх нанесенні (вони повинні бути тонкими).

Запечатування вільного краю кольором проводять тільки перед нанесенням топа, інакше ніготь сильно утолщится і втратить привабливість. За міжнародним вимогам товщина вільного краю нігтя не повинна перевищувати 1 мм.

Варіанти з візерунками та малюнками

На бежевому фоні розташовують однотонні візерунки, виконані спеціальними фарбами і лаками в техніці стемпинга. Цей метод відмінна альтернатива для початківців майстрів, які не вміють малювати тонкі лінії пензлем. Цей метод часто використовується в салонах, оскільки значно скорочує процес створення малюнка.

А в більш складній техніці «пошарового стемпинга» при накладанні декількох кольорів гель-лаків домагаються складних малюнків. Як правило, в якості базового малюнка використовується чорний відтиск, на який після просушування накладаються золоті або срібні візерунки.

c726c4e94505fcf977d358aeb54a9f71 Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнком

Якщо використовувати бежевий колір як фонове покриття, то можна створювати прості і витончені промальовування квітів в акварельній техніці. Для цього достатньо мати щільну білу гель-фарбу без залишкової липкості, топ, і тонку кисть з штучним ворсом.

Часто майстри самостійно вистригають кисті манікюрними ножицями, домагаючись необхідної товщини ворсу. Таким чином можна з однотипних кистей створити зручну для себе колекцію інструменту для всіх типів прорісовок.

Наприклад, для малювання білих квітів в акварельній техніці рекомендується мати дві кисті:

 • кисть з більш товстим і довгим ворсом, якій програють і розмиваються топом пелюстки квітки;
 • кисть з невеликою довжиною ворсу буквально кілька волосків, щоб промальовувати тонкі контури малюнка, розставити акценти, поверх топового шару.

Малювання на невеликій площині нігтя мініатюр – завдання під силу не кожному і займає дуже багато часу. Для полегшення створення мальованих дизайнів використовують слайдери. Це готові малюнки, які друкуються в друкарні на тонкій плівці.

Вона кріпиться на паперовій основі і після розмочування легко відокремлюється від неї. Існують слайдери, які імітують не тільки акварельні квіти, але і цілі картини в цій техніці. Вони вирізаються розміром всієї нігтьової пластини і перекривають її повністю.

11b9a2d3a65e71fc2798f4802a25ac3e Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнком

Також на бежевому фоні можна віддрукувати малюнки з голографічним переливом (квіти або геометрію, метеликів) отпечатыванием спеціальної фольги. Для цього виробники декору наносять на тонку прозору стрічку малюнки, які потім відображаються на липкий шар гель-лаку.

Не всі матеріали володію досить агресивним липким шаром, щоб передрукувати візерунок. Тому краще заздалегідь придбати спеціальний клей для фольги. Його завдання при підсиханні створювати сильну липкість, яка прихопить із стрічки блискучий малюнок і закріпить його на нігті. Сьогодні зустрічаються матеріали, які висихають на повітрі або в ЛІД лампі.

Ідеї з декором

Дизайн нігтів бежевого кольору дозволить створювати варіації композицій з страз різного розміру. Для дизайну можна використовувати стрази великих діаметрів (ss 6-8), що на більш яскравих покриттях виглядають химерно і зухвало.

Правильно складені інкрустації триматимуться довго без сколів і внесуть в образ жінки блиск ювелірних прикрас.

Основним правилом для розробки будь-якого типу інкрустацій служить – побудова композиції від центру. Для цього вибирається центральний камінь великого розміру і від нього викладаються по радіусу або лінійно інші стрази.

8618e407f9a9d99126d68e92d2cbf6ff Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнком

Для початківців майстрів рекомендується спочатку намалювати схему інкрустації на папері, потім викласти її на палітрі, і тільки потім приступати до кріплення каменів на поверхню нігтя.

Такі складні підготовчі етапи зумовлені тим, що складні композиції закріплюються в кілька етапів, з проміжним просушуванням в ЛІД лампі. Після фіксації неможливо буде змінити конфігурацію страз.

Щоб переконатися в правильності створеної композиції можна викласти дизайн на типсе (імітує за розміром і формою натуральний ніготь), яку попередньо покривають бежевим кольором. Це дозволить оцінити в реальності зовнішній вигляд задумки.

Як правильно закріпити стрази на нігті:

 1. Заздалегідь створюють покриття за допомогою бежевого відтінку, з виконанням всіх попередніх операцій по створенню манікюру (очищення птеригия, видалення кутикули, нанесення праймера і базового шару).
 2. Перекривають ніготь фінішним шаром, просушують в лампі 30 сек. Для цього рекомендується використовувати топ без залишкової липкості. Якщо в наборі матеріалів такого варіанту немає, то можна використовувати будь-топ, але ретельно зняти липкість після сушіння з допомогою дегідратору.
 3. Заздалегідь викласти стрази в потрібному порядку на палітрі. Тут же виставити краплю густого топа. У неї в подальшому буде обмакиваться кисть для перенесення страз на ніготь.
 4. Тонким пензликом для малювання (пензель з штучним ворсом або спеціальний олівець для стразів), змоченою в топі, перенести камені в потрібній послідовності на ніготь. Якщо в дизайні бере участь багато каменів, то вибудовують композицію в кілька етапів з попередньою просушуванням (достатньо 10 сек в ЛІД лампі).
 5. Потім тонкою кистю потрібно обробити закріплені камені по периметру і просушити в лампі не менше 60 сек.

Модні тенденції в 2020 р.

Класичні варіанти дизайнів не виходять з моди, плавно переходячи з року в рік. Можуть вноситися певні акценти в дизайн, видозмінюватися техніка виконання, але класичний френч міцно займає лідируючі позиції при виборі дизайну манікюру.

Любительки класичних дизайнів в манікюрі зможуть із задоволенням носити френч, використовуючи замість рожевої основи — натуральний бежевий колір. Дизайн нігтів бежевого кольору буде успішно поєднуватися з мотивуючими написами на нігтях.

Виробники декору для нейл-арту вирішили проблему з написами, випускаючи різні варіанти слайдерів. У салонах майстри воліють використовувати шармиконы (силіконові слайдери на клейовій основі). Вони швидко відокремлюються від основи за допомогою пінцета і міцно закріплюються на липкий шар топа або основного кольору.

Такий декор не вимагає подальшого перекриття фінішним шаром і просушування, що значно скорочує час на виконання манікюру. Чіткі, читають написи на нейтральному бежевому фоні використовуються жінками будь-якого віку. Як правило, таким способом декорується один палець на руці.

b639de3c1aa108793efe6924122056d3 Дизайн нігтів бежевого кольору. Фото, новинки манікюру зі стразами, блискітками, малюнком

Тенденцій минулого року на початок 2010 переходить «мильна дизайн», який на бежевих фонах використовується з застосуванням втирок. Вони дозволять підкреслити текстуру «бульбашок» і виділити їх на бежевому фоні.

Завдяки підкреслення текстури за допомогою золотих або срібних втирок, можна отримати вишуканий і оригінальний дизайн. Такий декор створюють на 2 пальцях однієї руки. Проте за бажанням допустимо створення «мильного дизайну» на всіх пальцях, оскільки такий декор не викликає і не буде виглядати вульгарно.

Нюдовые дизайни нігтів з використанням бежевого кольору використовуються для повсякденних або офісних манікюр. Навіть декорування великою кількістю страз або блискіток, виконані на такому нейтральному тлі, не виглядають зухвало.

Відео про бежевому манікюрі

Френч градієнт Baby Boomer:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради