Прикмети: чому плутаються волосся на голові, з’являються ковтуни, вузлики

Слов’яни серйозно ставилися до волосся, вірячи в їх магічну силу. Вони стверджували, що довгі пасма захищають людини від негативного впливу оточуючих людей. При заплутуванні волосся захист слабшає.

49023e06241930d70f7943f1085e1d99 Прикмети: чому плутаються волосся на голові, зявляються ковтуни, вузлики

Чому плутаються волосся на голові

Буває, що в слухняних, гладких пасмах з’являються ковтуни. У давнину явище відносили до пустощів нечистої сили. За слов’янським прикметами, причин, чому плутаються волоски на голові, трохи:

  • витівки будинкового;
  • наведення порчі на людину.

Домовик вважається господарем будинку. Від його настрою залежить порядок у домі, щастя в сімейному житті. Народні прикмети повністю показують влада будинкового над тим, що відбувається в будинку. Він залишився незадоволений поведінкою людей або його образили — чекайте помста. Негатив полягає в порушенні звичного для членів сім’ї порядку. Може розбитися дорога посуд, молоко скисне або загубиться потрібна, важлива річ.

Коли домовик плутає волосся — він показує, що людина помиляється, неправильно поводиться. Нерідко, господар будинку намагається донести до домочадців, що пора прибрати і зробити житло затишніше.

Заспокоїти будинкового нескладно. Досить зварити смачну кашу на молоці, подати її разом з печивом у невеликому блюдце. Частування потрібно залишити на ніч.

Освіта вузликів на волоссі по прикметі є ознакою псування. Зрізати заплуталися пасма заборонено. Потрібно акуратно розплутати клубок, в іншому разі погіршиться стан здоров’я.

Колтун в волоссі і повір’я слов’ян

Народні прикмети про колтунах у волоссі вважають, що заплутування пасм відбувається у тих осіб, у яких в голові регулярно плутаються думки. Людина не в змозі, розставити їх по місцях, що надає несприятливий вплив на стан пасм. Існують також інші народні прикмети, чому з’являються ковтуни:

  1. Локони заплуталися після сну — чекайте появи шанувальника. Розчісувати волосся після заходу сонця суворо заборонено, так як активуються сили злих духів.
  2. При правильному догляді 1 пасмо волосся заплуталося в колтун — людини попереджають про дорогу: подорожі або ділової зустрічі в дали від дому.
  3. Колтун у волоссі з’являється при сильному душевному переживання, конфлікти з близькими. Для врегулювання потрібно поговорити і з’ясувати стосунки.

Заплутуються волосся на голові до ознак зовнішнього впливу на долю. Кажучи простими словами, потрібно поміняти звичний стиль і якість життя. Прикмета стверджує, що вузлик закріплює наведене назавжди. Від колтуна рекомендується позбутися в короткі терміни, так як людина обирає життєвий шлях самостійно. В основному їх зрізають і спалюють.

87eec4a6f7e14909d5282479d04320a6 Прикмети: чому плутаються волосся на голові, зявляються ковтуни, вузлики

Прикмети про колтунах на потилиці

Якщо пасма плутаються на потилиці – це легкий негатив, залишений на аурі людини. Ковтуни, що утворилися в потиличній частині, що вказують на наявність пристріту. Відсутність інших ознак означає, що проведений магічний ритуал, не сильний. Усунути можна в домашніх умовах, без відвідування досвідченого мага. Рекомендується прочитати молитву, вмитися освяченою водою і поставити свічку в церкві.

Сплутався пасма на потилиці є ознакою злих пліток за спиною. При цьому людина не в змозі зберігати спокій. Розвіявши всі домисли і чутки можна привести зачіску в порядок.

Забобони про стрижку поплутаних волосся

Волосся пов’язують людину з космосом. Вони накопичують позитивну і негативну енергетику. В житті все складається успішно, вдало – краще не стригтися. При наявності у житті негативу, воліли зістригати локони, щоб позбутися від проблем, сварок, конфліктів, хвороби.

Не дарма чаклуни і маги при проведенні ритуалів, обрядів використовують кров і волосся людини. Якщо пасма заплуталися рекомендується подивитися, що говорять прикмети. Існують моменти, коли зістригати заплуталися пасма заборонено.

Выстригать ковтуни не можна вагітним жінкам. За народним повір’ями, майбутня мати віддає частину сил, які так необхідні при виношуванні дитини.

При наявності псування заплутався жмут акуратно необхідно вистригти, а після спалюється. Повір’я стверджує, що язики полум’я видаляють весь негатив. Для проведення очищаючого ритуалу рекомендується звернутися до досвідченого в магії людині.

Вузлики рекомендується стригти майстру, який має багатий життєвий досвід. Після знищення колтунов життя людини зміниться в кращу сторону. Якщо розплутувати локони почне родич або одноліток, то вирішувати несприятливу ситуацію доведеться самостійно, не розраховуючи на допомогу з космосу.

Видаляти, утворилися вузлики потрібно в сприятливі дні за місячним календарем. Вирізати забороняється в диявольські дні — 9, 15, 23, 29 числа.

Якщо волосся стали плутатися без причини, не слід відразу братися за ножиці. Рекомендується вирішити проблеми, не видаляючи заплутані клаптики. Жінки з короткими волоссям втрачають можливість отримувати додаткову енергію, допомога з космосу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради