Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітами

Білий лак для нігтів, як вибір для класичних варіантів манікюру, не виходить з моди в останнє десятиліття. Дизайни з френчем, втім, як і використання неонових пігментів неможливі без білого гель-лаку. Універсальність матеріалу полягає в його ідеальному поєднанні з будь-якими кольорами і відтінками.

Загальні характеристики

Білий колір може використовуватися як для основного покриття, так і для прорісовок в кольорових дизайнах. У будь-який стартовий набір початківця майстра входять лаки і фарби білого і чорного кольору.

Матеріали, які застосовують майстри в салонах (вони ж використовуються і в домашньому манікюрі):

Вид матеріалу Як використовувати в дизайні
гель-лак для створення фонового покриття на весь ніготь наноситься в 2-3 тонких шару, без натиску на кисть під час роботи.
гель-фарби мають більш насичену пігментацію, частіше володіють густою консистенцією, використовуються для малювання на фонове покритті і для дизайнів з вензельным малюнком.
гель-пасти використовуються для створення об’ємних малюнків (вензелі, квіти, гілки з листям) на фоновому покриття гель-лаком, вже після нанесення топа, нічим не перекриваються зверху, стійкі до стирання та втрати кольору.
гель-павук створює тонкі білі нитки на поверхні нігтя, володіє специфічною еластичністю, наноситься за допомогою дотса чи апельсинової палички, використовується для мінімалістичні і геометричних дизайнів.
пластилін густа арт-паста білого кольору, яку застосовують для ліплення 3D дизайнів на нігті, перекритому шаром топа без липкого шару.

Дизайн нігтів з білим лаком буде під силу навіть новачкові при правильному застосуванні матеріалів. Для перших кроків в декоруванні нігтів вибирають трендові, нескладні у виконанні дизайни зі структурою каменю.

02232af87b195b9ec34720eabcedef0a Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітами

При наявності певних навичок і матеріалів можна створювати об’ємні промальовування арт-пастами з нанесенням неонових пігментів або акрилових порошків, створення «язаного» манікюру.

Білий колір використовується в манікюрі незалежно від пори року, орієнтуючись тільки на переваги клієнта.

Наприклад, тематичний весільний манікюр з використанням кольорової бази нюдового відтінку і білого гель-лаку, часто використовується для повсякденного, офісного манікюру. Не кажучи вже, що ці кольори беруть участь у створенні класичного френча, який люблять жінки всіх віків, незалежно від роду діяльності.

Техніки і методи

Дизайн нігтів з білим лаком може викликати певні труднощі в нанесенні, які пов’язані з фізичними властивостями матеріалу. Слід враховувати, що білий пігмент не завжди якісно просихає в ЛІД-лампи малої потужності. Майстри скаржаться на складність у викладенні білого акригеля або арт-пасти, які вимагаю збільшення часу сушіння в два рази.

Які дизайни створюються з використанням білого кольору:

 • класичний френч;
 • місячний манікюр;
 • малюнки вензелів;
 • створення абстрактних кольорових дизайнів (найпопулярніший з них сьогодні – структура каменю);
 • флористика, яка створюється як промальовування, так і ліпленням;
 • стемпинг білою фарбою;
 • нанесення неонових пігментів на малюнок, який виконаний білим гель-лаком.

50bf6a3927513d620915e82502f0572b Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітами

Сьогодні, за версією Pantone, на зимовий сезон популярними кольорами для базового кольорового покриття вважаються білий і синій (який переходить з топових відтоків минулого року в цей сезон). На них ніжно і водночас яскраво виглядають білі вензельные конструкції. При посипання малюнка білою акриловою пудрою виходять об’ємні зимові візерунки.

Однотонний дизайн

З-за щільності білого пігменту в лаку не вдається його рівне нанесення (без залисин) з першого шару. Тому рекомендується набирати на щітку невелику кількість лаку і розраховувати на нанесення в 2-3 шари, просушуючи кожен шар не менше 30 сек в ЛІД лампі.

Техніка нанесення однотонного білого покриття гель-лаком:

 1. Пушер або апельсиновою паличкою відсуньте кутикулу і очистити зону під нею від птеригия (тонка шкірочка, яка покриває ніготь під кутикулою і бічними валиками).
 2. Пилочкою надати форму вільного краю і бафом обробити всю площину нігтя, прибираючи глянсовий блиск.
 3. Обробити ніготь дегідратором, щоб прибрати пил після опіла форми вільного краю і очистити поверхню нігтя від жирової плівки.
 4. Нанесіть праймер (коли руки вологі в повсякденному житті, рекомендується використовувати кислотний праймер). Почекати повного висихання поверхні нігтьової на повітрі.
 5. Нанести шар бази, яким вирівнюють поверхню нігтя після манікюру і зняття попереднього матеріалу. Просушити шар 30 сек. у ЛІД лампі.
 6. Пензлик з флакона з білим гель-лаком віджати від зайвої рідини і нанести перший тонкий шар лаку. Не натискати на кисть, а працювати кінчиками ворсу. Просушити 30 сек в ЛІД лампі.
 7. Нанести другий шар з великою кількістю лаку на кисті, при цьому тонкою кистю довести кольоровий матеріал до краю кутикули і під бічні валики. Просушити 30 сек.
 8. Якщо при зоровому огляді поверхні явно видно смуги кольору на нігті – потрібно наносити третій шар білого гель-лаку.
 9. Покрити ніготь топом без липкого шару за методом вирівнювання поверхні. Поставити краплю в зоні апекса і розподілити її по нігтю. Перевернути кисть долонею вгору на 1-2 хв. Просушити 30 сек в лампі.

de58573320a261dbeb4d0cafee23d98d Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітами

В одному кольорі можна оформити ніготь з використанням негативного простору (непрокрашеная кольором зона довільної форми). Наприклад, ніготь покривається кольоровий базою бежевого або рожевого кольору.

Залишити непрокрашеной смугу посередині нігтя, а зони у бічних валиків оформити білим кольором. На смугу нюдового кольору нанести малюнок білої арт-пастою або зробити стемпинг. Можна присипати малюнок білою акриловою пудрою з блискітками, вийде однотонний об’ємний дизайн.

Варіанти в різних відтінках

Білий колір добре поєднується з будь-якими квітами. З його допомогою можна змінити колір будь-якого гель-лаку, перетворивши його в пастельний. Наприклад, вибравши один яскравий колір поступово додавати до нього по краплі білого лаку, відтінок з кожним замісом буде ставати на тон світліше.

033ed69651e0f1d00913b6bc48f85890 Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітами

Так розставивши на панелі кілька півтонів одного кольору можна з допомогою техніки пошарового нанесення створювати геометричні градієнти.

Дизайн нігтів, що імітує текстуру каменю, також створюється з допомогою білого лаку:

 1. Зробити манікюр і нанести базове покриття.
 2. Нанести перший шар білого гель-лаку з вирівнюванням у кутикули і під бічними валиками. Просушити в лампі 30 сек.
 3. Нанести другий шар, не просушувати і не підводити до шкіри навколо нігтя, щоб уникнути набряків матеріалу.
 4. По мокрому шару за допомогою тонкої кисті намалювати хвилясті лінії, які імітують прожилки каменю. Не варто розташовувати їх дуже близько один до одного, щоб при растекании фарби не вийшло одне колірне пляма. Прожилки можна промальовувати чорною, синьою, зеленою або коричневою гель-фарбою, залежно від типу каменя який створюється. Для мармуру використовують чорний колір промальовування, а для малахіту – зелений.
 5. Дати декілька хвилин, щоб матеріал розплився по мокрій білій поверхні і просушити в ЛІД лампі 30 сек.
 6. Тонким пензлем гель-фарбою того ж кольору поверх расплывшихся смуг промальовувати прожилки. Лінії необхідно робити різної товщини і довжини, щоб вони нагадували структуру каменю. Просушити в лампі 30 сек.
 7. Перекрити зверху топом без липкого шару, який зафіксувати в лампі 30 сек.

Такий декор наносять на 2-3 пальці однієї руки. Виглядають дизайни строго і елегантно, підходять для повсякденного манікюру. Пік популярності цих дизайнів припадає на минулий рік, але і сьогодні вони залишаються в тренді. Простота виконання візерунка гарантує успіх навіть починаючому майстрові. Основне правило – не завдати дуже велика кількість ліній, щільно один до одного.

Матовий манікюр

Матовий манікюр створюється з допомогою спеціального топового покриття, яке після висихання лампі гарантує покриття відсутність глянсового блиску. В залежності від якості матеріалу проявляються його матуючий можливості. У деяких виробників глянець може з’явитися через 6-8 днів.

1a34cb81b18cbcaff2e7003576a8aa52 Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітами

Дизайн нігтів з білим лаком під матовим топом служить хорошою основою для кріплення страз і використання блискучого декору (фольги, гліттера, самоклеючих стрічок). Біле рівне полотно нігтя без блиску прекрасно відтіняє блиск ювелірного декору, ненав’язливо підкреслюючи його красу. Такі дизайни виглядають святково і елегантно. Їх наносять на нігті будь-якої довжини.

Варіанти з візерунками та малюнками

Найпростіше рішення при використанні білого гель-лаку – це створення контрастних дизайнів з чорним малюнком.

В якості малюнка використовують:

 • геометричні візерунки;
 • вензелі;
 • точки дотсом;
 • стемпинг;
 • флористику (промальовуванням або за допомогою слайдера);
 • мереживо (слайдер або стемпинг).

1ae971784388d83ee2f54eeb15cd2568 Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітамиНа фото представлені приклади красивого дизайну нігтів з білим лаком.

Однотонні малюнки будь-якої складності просто виконати самостійно, застосовуючи техніку стемпинга. Для цього достатньо придбати пластину з гравіюванням візерунка, штамп і кольоровий гель-лак для стемпинга. Колір малюнка може бути будь-яким в залежності від уподобань клієнта: кольоровим, золотим або срібним. Всі відтінки гель-лаків для стемпинга добре виглядають на контрастному білому тлі.

Ніжно і витончено на білому полотні покриття виглядають акварельні квіти. Намалювати їх за допомогою тонкої кисті досить складно і під силу тільки досвідченим майстрам. Для новачків існують слайдери, на яких нанесені друкарським способом квіти, що імітують акварельну техніку розпису.

Таким трюком користуються і майстри в салонах, щоб скоротити час виконання дизайну. Поверх плівки малюнком наноситься два шари фінішного покриття (топ). Такі дизайни можна додатково декорувати бульонками і стразами.

Ідеї з декором

Нейтральний білий колір на поверхні нігтя служить ідеальною основою для інкрустацій з страз. Залежно від кольору і розміру вибраних каменів майстра домагаються різних ефектів від декорування. Наприклад, поєднання великих голографічних страз з більш дрібними різнокольоровими каменями в обрамленні срібних бульонок створюють грандіозну картину ювелірної прикраси.

А використання каменів кольору шампань на білому фоні в обрамленні білих бульонок дозволить створити ніжний, романтичний манікюр.

Фаворитом дизайнів вважається місячний манікюр, у якому на білому покритті нігтя лунка відокремлена тонкою ниткою з дрібних перлин і срібних бульонок. Цей дизайн так само популярний і вважається класикою нейл-арту як і френч.

Швидким і легким способом декорувати нігті є використання самоклеючих стрічок. Як правило, використовують золоті або срібні смуги раною товщини. Їх розташовують уздовж або поперек нігтьової пластини.

422b464ed80230e875a4f41053093511 Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітами

Рекомендується уникати перетину смуг в дизайні, оскільки в місці накладення стрічок утворюється непотрібна товщина, яку складно вирівняти за допомогою топа. Дизайни з стрічок доповнюються дрібними стразами або кристалами Пікс на одному або двох пальцях однієї руки.

У салонах часто використовують прийом друку фольги на липкий шар білого гель-лаку. Створюється ефект яскравих мазків на білій поверхні. Такі дизайни під силу новачкам, але слід пам’ятати, що перекладну фольгу потрібно покривати двома шарами топа, просушуючи кожен покриття за 30 сек у лампі.

Модні тенденції

Модним напрямком в декорі нігтів на 2019 рік залишається створення написів на нігтях. Позитивні (і не тільки) мотивуючі тексти розташовуються на білому покритті. Вони контрастно виділяються і легко читані. Такий тип дизайну давно вийшов за межі молодіжної моди, сьогодні їм з успіхом користуються жінки будь-якого віку: домогосподарки і ділові жінки.

Витончено на білому тлі виглядають малюнки в стилі мінімалізму – перетин прямих смуг або точки. Наприклад, по центру нігтя, покритого білим лаком, вимальовують чорну пряму смугу, вздовж якої ставлять точки дотсом. На деякі з них кріплять маленькі (ss3) стрази чорного або рубіново-червоного кольору.

Популярними в цьому сезоні вважаються поєднання білого лаку з неоновими пігментами. Це можуть бути яскраві колірні плями на білому однотонному покритті або дизайн з втиранням неонів в промальовування, виконану білої арт-пастою.

d0cd29fbc80691d4cd1e125b35fd3352 Дизайн нігтів з білим лаком. Фото з блискітками, втиркой, квітами

Білий гель-лак є вдячним матеріалом для майстра у створенні будь-якого типу дизайну нігтів. Він обов’язково входить у стартовий набір початківця майстра. Його зручно використовувати стемпинге для створення мереживних візерунків у ніжному жіночому манікюрі. Цей колір незамінний при створенні класичного френча на нігтях будь-якої довжини.

Автор: Анна Краса

Відео про манікюр з білим лаком

Модний дизайн в білому кольорі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради