Електросушарки для взуття: переваги та особливості вибору

Промокле взуття — швидкий шлях до застуди. Вологі черевики чи чоботи створюють дискомфорт ногам і значно швидше псуються. А ще вони стають сприятливим середовищем для розмноження бактерій і мікроорганізмів, які можуть викликати шкірні захворювання. Саме тому важливо вчасно просушувати пару, і в цьому допоможуть електричні сушарки для взуття які можно придбати в Івано-Франківську. Але як вибрати потрібний пристрій? Пропонуємо розібратися.

1 Електросушарки для взуття: переваги та особливості вибору

 

Користь від електросушарок

Пам’ятаєте, у дитинстві ми поверталися додому взимку з повним взуттям снігу? А потім мама змушувала мити чоботи та ставити їх сушитися під батарею. І дійсно, взуття має бути сухим, бо інакше існує ризик застудитися. Крім того, це ще й гарантія тривалого використання пари, бо промоклі моделі швидко псуються.

Але це не означає, що треба ставити чоботи, кросівки чи взагалі будь-яке взуття під батарею, адже вона теж здатна його зіпсувати. Наприклад, її тепло може призвести до деформації моделі. Наші батьки так робили, бо не мали альтернативи. Але сьогодні значно краще використовувати спеціальну електросушарку.

Знайти недоліки такого приладу достатньо важко, а от переваги очевидні:

 • сушарка висушує черевики зсередини, а тому їх зовнішній вигляд не псується. Після кожного використання пара виглядає як нова. Саме цей аргумент є визначальним, якщо порівнювати прилад з батареєю;
 • невелике споживання електроенергії — можна спокійно користуватися девайсом, не боячись за комунальний рахунок;
 • простота і зручність користування — увімкнути такий прилад зможе навіть дитина. Його треба вставити всередину черевиків, а потім увімкнути в розетку;
 • компактність і мобільність — пристрій можна брати на роботу, щоб перевзутися в офісі в суху пару, а зимові чоботи висушити впродовж робочого дня.

2 Електросушарки для взуття: переваги та особливості вибору

 

Дехто відносить до недоліків сушарок повільну роботу. Дійсно, деяким моделям треба до 8-10 годин, щоб висушити чоботи. Але це може бути й перевагою, адже саме завдяки повільному висиханню не відбувається пересушування, що виключає ризик деформації та розклеювання.

Види сушарок для взуття

Сьогодні на ринку представлені три основні види електросушарок:

 • пластини;
 • аеросушарки;
 • ультрафіолетові нагрівачі.

Перший варіант — найпростіший. Нагрівачі виконані у формі пластин і розміщені в пластиковому корпусі. Два елементи поєднуються проводом з електровилкою на кінці. Можуть бути різного розміру. Достатньо компактні і бюджетні, але потребують тривалого часу для повного висихання взуття.

Другий варіант складається з трубок, через які подається гаряче повітря за принципом фена, та основи. Останню можна закріпити на підлозі або стіні. Треба лише насадити взуття на трубки та увімкнути прилад. Перевагою є можливість висушити не тільки черевики, а й шапки, рукавички чи шкарпетки. Недоліки: необхідність контролювати процес, щоб не пересушити черевики.

3 Електросушарки для взуття: переваги та особливості вибору

 

Третій варіант схожий на перший, але працює від УФ-випромінювача, який також знищує бактерії. Але такі моделі коштують достатньо дорого.

Як вибрати сушарку?

Будь-яка електросушарка вимагає ретельного огляду перед придбання. Рекомендуємо перевірити такі параметри:

 • якість з’єднання деталей — сліди клею, тріщини чи щілини мають бути відсутні;
 • оцініть товщину та щільність проводу, а також його цілісність;
 • показники температури нагрівання — оптимальним вважається діапазон від 60 до 70 градусів. Нижча температура стане причиною тривалого сушіння, а вища — може зіпсувати чоботи, значно пересушивши їх;
 • корпус приладу має забезпечувати вільну циркуляцію повітря. Чим більше отворів у пластику, тим краще;
 • можливість роботи від батарейок стане в пригоді тим, хто часто перебуває далеко від дому.

Вибираючи пристрій, зверніть увагу і на потужність. Зазвичай вона складає 12-20 Ватт. Оптимальний показник залежить від розміру взуття, яке планується сушити. Якщо в родині є і дорослі, і діти, краще вибрати пристрій з потужність 15 Ватт.

Електросушарка для взуття — необхідність, коли на вулиці дощ чи сніг. Вона допоможе швидко висушити чоботи та запобігти їх псуванню.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради