Як убезпечити портативну зарядну станцію від поломки

Портативні зарядні станції рятують у місті за відсутності електроенергії та у віддалених місцях, де немає електропостачання зовсім. Втративши резервного джерела живлення, не залишається нічого іншого, як не користуватися нічим або швидше його відремонтувати. Складність у тому, що мало фахівців, які знаються на таких пристроях. Якщо у вас виникли проблеми з портативною зарядною станцією, рекомендуємо віддати її в ремонт у сервісний центр Skeleton https://skeleton.ua/uk/repaircats/remont-portativnih-zaryadnih-stantsij/.

1 Як убезпечити портативну зарядну станцію від поломки

Чому ламаються портативні зарядні станції

Джерела резервного живлення заряджаються від електромережі змінного струму або накопичують заряд, перетворений із сонячної енергії. Віддають його іншим пристроям за принципом повербанку. Багато моделей захищені від високої та низької напруги, перевантаження та високої температури, але це їх не рятує.

2 Як убезпечити портативну зарядну станцію від поломки

Фахівці ремонтують портативні зарядні станції після:

  • подачі напруги на вихід;
  • фізичного ушкодження;
  • короткого замикання;
  • потрапляння води.

Незалежно від технічних характеристик та бренду, після цих поломок пристрої перестають тримати заряд, відображають недійсну ємність АКБ або не вмикаються.

Як запобігти поломці портативної зарядної станції

Зберігайте зарядну станцію в сухому прокладному місці подалі від джерел води. Якщо не плануєте найближчим часом користуватися нею, обов’язково зарядіть АКБ до 85 %. Так, ви продовжите термін служби акумулятора станції, яка тривалий час простоїть без діла.

Користуйтеся пристроєм за умов допустимої робочої температури. До малопотужних станцій бажано підключати електроприлади з нагрівальними елементами не довше за півгодини. Через 30 хвилин повинен спрацювати захист від перегріву.

3 Як убезпечити портативну зарядну станцію від поломки

Скільки коштуватиме ремонт портативної зарядної станції

Ціна та тривалість ремонтних робіт залежить від типу несправності та вартості запчастин, які потребують заміни. Якщо проблема в роз’ємах, індикаторах або кабелях підключення, відновлення не займе багато часу і коштів. Найдовше триває ремонт після сильного пошкодження корпусу та контакту з рідиною.

Відремонтована портативна станція працює так само, як і нова. Ви зможете користуватись побутовою технікою, заряджати гаджети та інші пристрої для зв’язку. Резервне джерело харчування стане в нагоді не тільки любителям кемпінгу, а й тим, хто звик бути готовим до будь-яких непередбачуваних обставин.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради