Стрижки на довге волосся з косою чубчиком для жінок, дівчат. Фото

Стрижки з косою чубчиком при довгому волоссі – це особливий тренд, здатний урізноманітнити звичайну стрижку і надати свіжість будь зовнішності. Особливо помітна ця деталь виглядає на жінках, які мають довге волосся. Як правило, вони не хочуть скорочувати їх, але намагаються змінити зовнішній вигляд.

Особливості стрижок

Стрижки на довге волосся з косою чубчиком особливо популярні у жінок. Варіантів жіночих чілок досить багато, вони бувають густими і рідкісними, довгими і короткими, косими і т. д. Адже вони здатні зробити зачіску неповторною та унікальною, незалежно від форми обличчя.

Мода на них почалася в 2019 році. З цього часу перукарі створюють дуже стильні ідеї для різних типів жінок і їх смаків.

Переваги косий чубчик

28136208c594f76781ff9e6f31d88690 Стрижки на довге волосся з косою чубчиком для жінок, дівчат. Фото

Варто виділити основні переваги такого виду чілок:

 • Різноманітність видів. Чубчика з ухилом далеко не завжди повинні виглядати однаково. У них може бути різна довжина, зачіска може бути профільованою, з коротким або довгим волоссям, рівними або підстриженими по діагоналі.
 • Легкість укладання. Пасма, укладені косо і коротко, самі приймають потрібне положення на голові. Перевага – немає потреби витрачати час на укладання феном після душу або сну.
 • Підходить визначився жінкам. У разі невизначеності, зробивши таку чубок, жінка зможе вирішити відразу дві дилеми – залишити відкритий лоб або ходити з чубком.
 • Ідеально підходить для всіх типів волосся. Приклад: у випадку, якщо пряма чубчик і виглядає не дуже добре з кучерявим волоссям, варіант з косою зачіскою чудово підійде для хвилястого і кучерявого волосся.
 • Підходять для експериментів. Якщо край чубчика довгий, його можна прибрати за вухо, або підколоти шпилькою, в залежності від довгих або коротких пасом. Таким чином, можна отримати недовгу чубок з прореженными ділянками. Це дозволить змінити образ і «приміряти» цей вид зачіски.

Нерідкі випадки, коли жінки бажають відростити чубчик, при цьому схиляючись до косим пасмам. Таким же чином можна вчинити і в зворотній ситуації, тобто дівчина може обстригти чубок, при цьому не будучи впевненою, що вона їй підійде.

Кому підходять

Стрижки на довге волосся з косою чубчиком підійдуть жінкам, які мають різну форму особи. Ця деталь, відразу кидається в очі, сильно впливає на сприйняття жінки оточуючими. Для того, щоб правильно підібрати вид зачіски до своєї зовнішності, необхідно прибрати пасма від особи, а потім зібрати волосся у хвіст.

У випадку коротких волосся, слід використовувати різні аксесуари (ободок, пов’язка).

c976c5a491d05acdaec54b2cbdb97a76 Стрижки на довге волосся з косою чубчиком для жінок, дівчат. Фото

Таблиця найбільш відповідних видів чілок для різних форм обличчя:

Кругле обличчя Більше підійде подовжена коса чілка, приховує велику частину особи з однією з сторін. Також візуально стрункішою. Будь-яка асиметрична деталь як би «витягує» особа по вертикалі. Якщо приховати щоки за волоссям, то лицьова сторона прийме форму ідеального овалу.
Квадратне обличчя Як і в попередньому зовнішньому вигляді. Основною метою є візуальна витягнутість особи. Стригти чубок потрібно після ретельного інфікування волосяних кінців. Таким чином, зовнішність «полегшиться», а нижня щелепа буде виглядати ненав’язливою. Фахівці рекомендують завивати кінець чубчика в спіраль, що йде по прямій лінії. Для цього потрібно тримати фен вертикально.
Овальне обличчя Для цього особового типу підходить будь-яка зачіска, особливо красиво на обличчі овального виду виглядають стрижки на довге волосся з косою чубчиком.
Вузьке довге обличчя При такому виді особи бажано підрізати пасма коротше, при цьому скорочуючи кут зрізного нахилу. Чубок рекомендується робити густий, це дозволить привести пропорції в потрібне русло.
Трикутне обличчя У цьому випадку відмінно підійде коротка стрижка з чубком великої величини. Рекомендується зробити її густий. Дозволяє пасмам приховати широкий лоб.
Трапецивидное особа Тут фахівці рекомендують робити довгу чубок, збільшивши її обсяг вгорі. Таким чином лоб буде здаватися більше візуально, а також приховати частину масивної щелепи.

Модні варіанти

Найбільш популярні на 2020 рік варіанти чілок:

 • Дугоподібна. Являє собою півколо, поповнюється з боків. Є більш м’якою, ніж простий, класичний варіант чубчика.
 • Рівна. Даний вид чубчика завжди знаходиться в тренді. За рахунок свого прямого зрізу ідеально поєднується з класичними стрижками у жінок, які мають густе волосся. Як правило, має довжину до середини чола або закриває брови.
 • Асиметрична. Основна перевага цього виду – величезна кількість виконавчих варіантів (діагональ з різною довжиною, градуйована, коротка, багатошарова). Тип чубчика має можливість «коригування» особи, в залежності від його форми.
 • Рвана. Перукарі роблять цю чубок, використовуючи ножиці для інфікування або бритву. Тип зачіски поєднується з безліччю зачісок, а також з різними типами волосся.

a6809c5c6fbe29ae4eb5c9fea3ec7dd7 Стрижки на довге волосся з косою чубчиком для жінок, дівчат. Фото

 • Градуйована. Цей варіант ідеально підходить для жінок, які носять рвані або багатошарові стрижки. Особливість цього виду полягає у візуальній градуюванні (нижній шар довше, ніж верхні пасма). Завдяки зовнішньому вигляду, стрижка виходить досить рухомий і зберігає об’єм.
 • Коротка. Цей варіант чубчика досягає трохи вище середини чола, через що ідеально підходить жінкам з круглим або овальним обличчям. Є можливість візуально надати їй особливий вид, а саме: зробити м’якою, має рвані кінці.
 • Коса. Цей вид чубчика перукар стриже по діагоналі, з-за чого вона закриває лобову частину. Її довжина може досягати ліній скул або до кінчика носа.
 • Багатошарова. Дуже схожа на градуйовану, але має відмінності: з волосся стирчать невеликі «зубчики», а також особливо виділені всі шари.
 • Особлива форма – Завісу. Є одним з найпопулярніших видів чубчика, що полягає в стрижці пасм спереду, а також їх филированием. Довжина може бути абсолютно будь-який. Важлива частина полягає в тому, що укладання в цьому типі чубчика знаходиться по обидві сторони жіночого обличчя, тим самим продовжуючи зачіску.

Правила укладання

Стрижки на довге волосся з косою чубчиком вимагають правильного догляду і виконання певних правил укладання. Навіть для жінок з прямими пасмами буде недостатнього простого розчісування мокрих волосся після душу.

Поради:

 • Ідеальний і перевірений роками метод укладання – сушіння волосся за допомогою фена. Відразу після душу волосся сушать звичайним шляхом, а потім з кожного пасма роблять витягування щіткою круглої форми, одночасно суша їх феном.
 • Застосування сушительной техніки – щипці, термічні бігуді, праску. При цьому способі укладання обов’язково використання захисту від перегріву. Для цього застосовують, гелі, пінку, спреї.
 • Роблячи укладку феном, слід починати виключно з чубчика – відокремлюючи пасмо, необхідно підставити під неї круглу щітку. Потім, тримаючи пасмо випрямленою, слід висушити її гарячим повітрям, при цьому діючи гребінцем в напрямку, залежить від конкретної зачіски.

b41e32ab1d139e665fa10cc2b9400703 Стрижки на довге волосся з косою чубчиком для жінок, дівчат. ФотоНа фото наведені приклади укладок стрижки Драбинка на довге волосся з косою чубчиком.

 • Для того, щоб надати волоссю об’єм і зберегти його, знадобляться елементи стайлінгу (піна або пудра). Піну необхідно застосовувати на вологе волосся перед тим як просушити. Мус потрібно наносити на коріння волосся (обов’язково сухі).
 • Для того, щоб зафіксувати стан волосся або їх обсяг, можна використовувати спеціалізовані лаки або спреї. Головна деталь – волосся повинні залишатися природніми і схильними до рухливості.
 • Використання праски сильно гладкою, важкої чубчика. Для цього необхідно по одній пасма поміщати між пластинами приладу, а потім вести його у напрямку вниз.

Поради

 • Особа у формі квадрата у жінок здатна згладити обсяг з боків і на маківці.
 • Для круглолицих жінок ідеально підійдуть стрижки, дозволяють створити об’єм на маківці. Пасма, які знаходяться біля особи, здатні прикривати щоки і спадати. Наприклад, використання косий чубчик максимально наблизить особа до овальної форми і доповнить загальну зачіску. На думку експертів – це каскад, має проділ збоку.
 • Жінки, які мають трикутне обличчя, можуть чудово доповнити зачіску з довжиною чубчика не нижче підборіддя. Прямий проділ буде дуже доречний.
 • Прямокутне обличчя здатні прикрасити градуйовані та рівні чубчика, мають подовжені пасма. Загальну зачіску рекомендується зробити рваною.
 • При наявності у жінки густого волосся, їй підійде будь-яка стрижка: багатошаровий зріз, рвана, градуйована і т. д.
 • Якщо жінка має тонкі волосся, їй підійде багатошарова стрижка, має плавний перехід. З боку локони будуть здаватися більш об’ємними і товстими. При такій зачісці слід врахувати важливу деталь: зробити потрібно всього кілька рівнів, а також не допустити надто рідкісних закінчень волосся.

Особливу увагу жінкам варто приділити зачісці «Драбинка». Цей варіант передбачає шари у волоссі. Верхні кінці коротше, ніж нижні, що дозволяє надати волоссю пишний об’єм. Також стрижка дозволяє надати волоссю різноманітний зовнішній вигляд, в залежності від їх структури. Чубчик на такій стрижці може бути косою, градуйованою, рваною.

ff87d7af4cd2ce363c22472149c9f6f8 Стрижки на довге волосся з косою чубчиком для жінок, дівчат. Фото

Густа чубчик, що має рівний зріз підійде для цього типу менше.

Ще одна перевага – це універсальна зачіска. Вона підійде для жінок будь-якого віку і різних типів особи. Однак, дівчатам, які мають овальне або прямокутне обличчя, слід бути уважними: кут ухилу волосся у «Драбинки» зовні витягає овал обличчя в більшу сторону.

У цьому випадку зачіску потрібно починати від рівня трохи нижче підборіддя. Це один з найвідоміших і універсальних стрижок з косою чубчиком на довге волосся.

Відео про стрижках з косою чубчиком

Приклади модних стрижок з косою чубчиком:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради