Стрижка Шеггі на довге волосся. Фото з чубком і без, в’юнкі, техніка виконання, як укладати

Стрижка Шеггі з’явилася на початку 70-х років і відразу придбала широку популярність серед жінок. Дослівний переклад назви з англійської мови означає «кошлатий» або «скуйовджений». Стрижку виконують на середні, довгі і короткі волосся. Така зачіска додає образу легку недбалість і природний вигляд.

Особливості стрижки Шеггі

Для стрижки «Шег» характерно безладне розташування пасом на голові, великий обсяг на маківці і філірувані кінці які розподіляються в хаотичному порядку. Зачіска підходить як власницям тонких рідкісних локонів, так і жінкам, які мають густе волосся.

1b8f7f306d2beed3c6f5cc0db7a0abba Стрижка Шеггі на довге волосся. Фото з чубком і без, вюнкі, техніка виконання, як укладатиСтрижка Шеггі на довге волосся підійде для рівних і кучерявих пасм

Стрижку роблять з чілкою або без неї. Подібні укладання краще вибирати сміливим, зухвалим, трішки навіженим особам. Консервативним представницям прекрасної статі краще відмовитися від таких експериментів.

Відповідність за типом обличчя, волосся, за віком?

Стрижка Шеггі на довге волосся підійде будь-якій жінці, якщо вона правильно підбере для себе варіант зачіски і врахує деякі фактори.

Форма обличчя

Існує 5 видів овалу, з якими Шег виглядає завжди по-різному:

 • Прямокутне. До подовженої форми обличчя має овальний або загострене підборіддя краще вибирати зачіску середнього типу довжиною до плечей. Її повинна доповнювати коса чілка. Подібна деталь відверне увагу від великого чола. Подовжені пасма замаскують витягнутий гостре підборіддя. Закруглені пасма, що обрамляють овал підкреслять очі і губи;
 • Квадратне. Краще вибирати класичний короткий і середній вид стрижки. Надмірно прямі лінії обличчя пом’якшують видовженими, косими, рваними чубчиками.
 • Овальне. Ідеальний тип особи для будь-якої довжини і чубчика. Головне, щоб зачіска відповідала задуманому образу;
 • Кругле. Для такого виду овалу необхідний середній варіант укладання. У цьому випадку підійдуть рідкі або сильно профільовані локони. Від округлості допоможе позбутися асиметрична чубчик або сама аналогічна укладання в полегшеному варіанті. Ще один варіант – можна підстригти волосся трохи нижче підборіддя. Такий прийом візуально витягне особа, додасть йому правильні, плавні риси;
 • Трикутне. Не слід концентрувати подовжені пасма поруч з особою, щоб візуально не збільшувати нижню частину. Краще всього вибрати традиційну стрижку Шег. Пишна маківка і короткі пасма відвернуть увагу від загостреного підборіддя. Рівна або закруглена чубчик згладить вуглуваті риси овалу.

Тип волос

Завдяки своїй універсальній і унікальній структурі класичний варіант «Шеггі» чудово виглядає на прямих і кучерявих локонах. Багато жінок свідомо підкручують пасма, щоб надати їм ще більшу неохайність.

7c3608bdee53c93cd8cca827e43a10ee Стрижка Шеггі на довге волосся. Фото з чубком і без, вюнкі, техніка виконання, як укладати

Найчастіше проблеми виникають з неслухняними, цупкими кучерями. Такі пасма филируют або випрямляють. Потім укладають. Але в принципі «Шег» роблять на будь-які волосся. Від такої стрижки особливо виграють тонкі або природні локони.

У першому випадку вона дає їм необхідний обсяг. У другому варіанті – створює вигляд акуратною зачіски. Також стрижка дуже підходить, якщо волосся пошкоджені, ослаблені. Вона надає пасмам певний лиск.

Жінкам, що володіє жорстким волоссям, не варто підстригати локони в стилі «Шеггі». Зачіска буде виглядати неохайною, пасма почнуть стовбурчитися у всі сторони як після удару струмом.

Вік

Стрижку «Шег» можуть носити практично всі представниці прекрасної статі. Зачіска класно виглядає на юних дівчат, молодить зрілих жінок.

Порівняння з каскадом і драбинкою

У закордонних країнах стилісти не вважають «Шеггі» самостійної стрижкою. Вони відносять її лише до одного з існуючих варіантів укладання. Створюючи зачіску, майстер лише филирует пасма. Основою для «Шег» є певна стрижка – «Драбинка» чи «Каскад».

Для «Шеггі» характерно плавне і безладне розташування локонів. Хоча зачіска така ж багатошарова як «Каскад», «Драбинка» але чітких переходів вона не має. Волосся виглядають кошлатими, недбалими що відрізняє «Шег» від аналогічних укладок.

Покрокова техніка стрижки Шег на довгих прямих волоссі

Шеггі на подовжені пасма укладати значно складніше. Довге волосся гірше зберігають об’єм. Але правильно зроблена стрижка, грамотно підібрані фіксуючі засоби і вправність допоможуть створити стильну зачіску.

Підготовчий етап

При створенні зачіски «Шеггі» потрібно певна акуратність, щоб отримати легку недбалість, а не навпаки неохайні волосся. Перед здійсненням процедури досвідчений перукар оцінює зовнішні дані клієнта, особливості локонів. Все це допомагає домогтися необхідного ефекту.

Стрижка Шеггі на довге волосся повинна робитися в перукарні. Тільки майстер зможе дотриматися всі пропорції, симетрії, правильно профілювати локони.

В роботі перукар використовує професійні, філіровочние ножиці, гребінці, затискачі. Також йому потрібні стайлінгові кошти, щоб створити правильну, стильну зачіску.

Технологія виконання

У «Шег» пасма филируют по всій довжині або на окремих ділянках. Вибирають фрагменти, враховуючи індивідуальні особливості волосся. Зачіску створюють шляхом нашарування локонів.

e380203b3c50d3a317c122a8ea635ed4 Стрижка Шеггі на довге волосся. Фото з чубком і без, вюнкі, техніка виконання, як укладати

Пасма зістригають, роблячи кут відтяжки від 45° до 90°. Їх захоплюють хаотично, щоб отримати додаткову недбалість

Стрижка

Порядок виконання процесу:

 • Волосся ретельно розчісують, зволожують. Пасма поділяють на окремі фрагменти, розподіляючи по областях: скронево-бічні, тім’яна, макушечная, потилична. Локони фіксують затискачами.
 • Далі відділяють тонкі хвостики. Пасмо захоплюють пальцями, її стрижуть на необхідну довжину під кутом (нахил підбирають індивідуально).
 • Кожну зону обробляють рівномірно або безладно вистригають волосся на різних ділянках. Другий метод дозволяє створити нову динаміку. Беруть до уваги висоту довжини змінюваній пасма.
 • Після того, як створять базову форму починають робити фактуру зачіски. Волосся глибоко филируют. Такий прийом дозволяє сформувати бажану елегантну недбалість образу.
 • Завершують дію, допрацьовуючи залишилися нюанси форми. Овалу надають обрамлення локонами, прибирають, де необхідно стирчать кінчики волосся.
 • Укладання

  Коротка та середня варіація «Шег» не потребує особливого укладанні. Локони миють, збивають пальцями, наносять пінку, лак або гель. Кінці пасом обробляють воском. Такі процедури можна виконувати щодня. Для додання тонким пасом необхідної прикореневій пишноти використовують фен, брашинг.

  «Шеггі» необхідний систематичний догляд, щоб відростаючих волосся не перетворювалися в неохайні косми. Зачіску оновлюють, регулярно филируя локони.

  Стрижка «Шеггі» на довге волосся вимагає певних навичок укладання. Необхідно створювати обсяг макушечной області, легкі пасма слід завивати, виділяючи кінці. Якщо належить святковий захід можна зібрати волосся в пучок. Правда, філірувані волосся досить важко заплести в коси.

  6012850810e9d048387e02642071952f Стрижка Шеггі на довге волосся. Фото з чубком і без, вюнкі, техніка виконання, як укладати

  Варіанти виконання

  Стрижка «Шег» виглядає однаково добре з чубчиком або без них. Її роблять на прямі, кучеряві волосся, поєднують з іншими укладками.

  З чубком

  Подібна деталь вважається головною для «Шеггі». Нею доповнюють короткі, довгі зачіски. Такий елемент приховує зморшки, прищі на лобі, підкреслює красиві риси обличчя. Існує декілька прийнятних варіантів чубчика.

  Це можуть бути скошені, філірувані, рвані пасма. Вони згладжують квадратні або гострі лінії овалу. Якщо густа чубчик, неслухняна її укладають за допомогою пінок, лаків формуючи нерівномірний ефект за рахунок склеєних кінців волосся.

  Пряма, рівномірна чубчик, що доходить до брів, виглядає не гірше. Створюючи її, кінчики закруглюють вниз, використовуючи брашинг. Вона надає образу деякий контраст, маскує великий лоб, виділяє очі і вилиці.

  Без чубчика

  Іноді стрижку не доповнюють такою деталлю як чубчик. Лоб залишають відкритим повністю, показуючи чудову форму овалу, гарний вигин брів. Найчастіше подібний варіант використовують стрижки на довге волосся.

  На кучерявих волоссі

  Часто дівчата, які мають кучерявими волоссям, вибирають для себе стрижку «Шеггі». Але при підборі чубчика необхідно враховувати її додаткову довжину, так як після состригания волосся пасма коротшають з-за завитків.

  7e473c304dd8fe4a98efdfcb6e3450b1 Стрижка Шеггі на довге волосся. Фото з чубком і без, вюнкі, техніка виконання, як укладати

  Для створення зачіски майстер використовує спеціальну технологію та професійні ножиці, щоб зачіска виглядала недбало, вільно.

  Комбінування з іншими стрижками

  Найчастіше укладання поєднують з різними видами зачісок. Виконують навіть на короткі волосся. Наприклад «Шеггі» доповнюють «Бобом», від якого залишають укорочені градуйовані пасма на потиличній області внизу. «Шег» дає довгі рвані пасма на інших ділянках голови.

  Спочатку формують нижню зону на потилиці кшталт «Боба». Після підстригають під «Шеггі». Також популярний інший тандем – «Шег» + стрижка «Каре». Довжина останньої доходить до середини шиї. Її накривають нерівномірними локонами. Тут в першу чергу роблять «Saggy» по всій голові. Потім стрижуть в стилі «Square» на потиличній області.

  Укладання кучерявого волосся

  Стрижка «Шеггі» надає хвилястим локонам динамічний, недбалий вигляд. Власниці кучерявого від природи пасм практично не потребують укладання. Після миття волосся нанесіть мус, висушити їх феном. Якщо структура пряма необхідно зробити попередню завивку на бігуді або щипці.

  Укладання комбінованих стилів

  Стрижка «Шеггі» на довге волосся комбінована з іншими фасонами зачісок укладається з урахуванням деталей, які мають запозичені стилі.

  e53d03e625fb288f20cebc868bce7243 Стрижка Шеггі на довге волосся. Фото з чубком і без, вюнкі, техніка виконання, як укладати

  «Каре» Потилицю роблять по формі, використовуючи фен, брашинг. Або його не змінюють зовсім, а переходять відразу до верхнім, покриваючим локонам.
  «Боб» Нижній градуйований контур зачіски сушать феном, залишаючи його таким, який він є. В інших зонах голови волосся укладають за допомогою будь-якого стайлера.

  Як укласти Шеггі без перукарських інструментів?

  Зачіску роблять, використовуючи плойку, утюжок, який-небудь інший прилад для перукарського мистецтва. Якщо немає інструментів, укладають просто руками.

  Покрокова процедура:

 • Волосся добре промивають, обсушують рушником.
 • На волосся наносять мус, але їх не розчісують.
 • Голову нахиляють вниз. Пасмо прочісують і розправляють пальцями кілька разів.
 • Волосся висушують феном, трохи стискаючи долонями.
 • Після того як волосся висохне, дають їм відпочити 5 – 10 хв.
 • Пасма обробляють воском.
 • Зачіску лакують.
 • Такий спосіб укладання підходить для будь-якої довжини «Шег».

  Способи корекції форми обличчя за допомогою стрижки Шеггі

  Гарна зачіска і вдалий колір волосся підкреслить достоїнства зовнішності, замаскує її недоліки.

  ac617fe321f84fd77016986d34f2233c Стрижка Шеггі на довге волосся. Фото з чубком і без, вюнкі, техніка виконання, як укладати

  «Шеггі» — одна з різновидів укладання, яка візуально змінює форму обличчя і голови:

  • овал – самий вдалий варіант. До нього підходять практично всі стрижки;
  • якщо форма обличчя кругла локони подовжують спереду або зрізають рівно без переходів. У тім’яній зоні роблять обсяг, щоб акцентувати увагу. На скронях пасма укладають у напрямку до овалу. Чубчик не виділяють;
  • грубі квадратні лінії овалу маскують напівкруглої окантовкою з боків. Прикореневій обсяг створюють на тімені. Зачіску доповнюють косою чубчиком або носять укладання без неї. Волосся розподіляють у напрямку особи;
  • вузьке, трикутне обличчя пом’якшують стрижкою однієї довжини. Обсяг концентрують у коренів, зміщуючи на скроневі області. Чубок роблять пряму з рваними кінчиками. На скронях волосся зачесують тому від особи;
  • великий лоб ховають під чубчик довжиною нижче лінії брів. Бічні локони не подовжують у напрямку овалу. Окантовку створюють єдиної довжини або трохи заокруглені спереду. На скронях пасма укладають в будь-якому напрямку;
  • вузький лоб приховують довгої прямої або косою чубчиком. Стрижку подовжують попереду, щоб візуально витягнути лобову зону. З цією ж метою формують прикореневій обсяг в тім’яній області. На ділянці скроневих пасма укладають у напрямку від овалу.

  Такі прийоми допомагають створювати різні варіації «Шег» для кожного типу особи і довжини локонів. Шеггі – це практична стрижка на довге волосся. За зачіскою легко доглядати, подібна укладання завжди виглядає чудово.

  Відео про техніку виконання стрижки «шеггі»

  Жіноча стрижка Шеггі подовжена:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради