Пучок на середні волосся. Як зробити швидко і красиво зачіску з бубликом, красивий, низький покроково своїми руками. Фото

Доглянуте волосся середньої довжини універсальні, так як дозволяють швидко зробити укладку або створити вишукану зачіску для походу в ресторан. Серед найбільш простих видів — пучок, який може мати різну форму і вигляд. А зробити його вийде швидко і без допомоги сторонніх.

Як зробити гарний пучок за допомогою гумки

Щоб зробити пучок, досить використовувати пару звичайних гумок для волосся. До їх вибору не варто ставитися надто поверхово, адже крім виду і фіксації, вони також не повинні шкодити волоссю.

Безпечні види, не шкодять волоссю Не підійдуть для зачіски
 • Тканинна гумка без додаткових декоративних елементів.
 • Спеціальний розтягується «бублик».
 • Invisibobble («телефонний провід»), силіконові, шовкові.
 • Декоровані додатковими елементами з металу або пластику.
 • Канцелярські.
 • Гумові.
 • Занадто тугі.

Вибравши відповідні інструменти — гребінець, гумку, закріплює спрей для волосся або лак — можна приступати до виконання:

 1. Голову опустити вниз, щоб волосся рівно звисали. На комфортній висоті закріпити весь обсяг. При цьому гумку потрібно закручувати не щільно, залишивши трохи місця для подальшого розтягування.
 2. Кінчик хвоста загнути і тієї ж гумкою притиснути. Якщо довжина дозволяє виконати дію кілька разів, утворюючи спіраль.
 3. Другий гумкою зафіксувати результат, приховавши стирчать кінчики.
 4. Лаком або спреєм скорегувати стирчать пасма.

Зачіску вийде зробити за лічені хвилини, а її вид підійде для більшості стилів.

З допомогою бублика

Бублик — спеціальне пристосування для волосся, що складається з губки або щільної сітки. Існує 2 види — з застібкою і без неї. У першому випадку закріплення і розподіл волосся буде більш зручним, а у 2 — надійним.

54e0705550d86b377df9bc7a71df2e94 Пучок на середні волосся. Як зробити швидко і красиво зачіску з бубликом, красивий, низький покроково своїми руками. ФотоНа фото показано, як зробити пучок на середні волосся з допомогою бублика.

Зробити пучок з використанням бублика можна 2 способами.

1-й варіант зажадає мінімум часу і засобів:

 1. Зібрати волосся у хвіст на маківці звичайною гумкою.
 2. Зверху волосся надіти бублик. Рівномірно розподілити волосся по його поверхні.
 3. Притримуючи однією долонею конструкцію, другою рукою скрутити і зібрати стирчать внизу волосся в одну пасмо.
 4. Закріпити залишився хвіст невидимкою.

Вийде рівна об’ємний пучок, але при цьому важливо, щоб довжина була достатньою для закріплення. Через нестачу фіксуючих засобів зачіска може швидко зіпсуватися.

2-й варіант починається з тієї ж послідовності, але після розподілу волосся вони закріплюються 2-й тонкої гумкою. Краще вибрати безбарвну силіконову. Залишилися кінчики потрібно розподілити на локони і загнути, кожен фіксуючи невидимкою.

Низький пучок

Класичні зачіски здаються складними, поки не доведеться самостійно виконувати одну з них. Низький пучок — цей випадок. Зробити зачіску вийде через 3 хв.

 1. Для цього волосся потрібно зібрати внизу, закріпивши тонкої гумкою в тон кольору волосся.
 2. Трохи опустивши її, потрібно розділити волосся на 2 рівні пасма вище закріплення.
 3. Утворився хвіст, направляючи зовні всередину, потрібно пропустити в вийшло отвір.
 4. Повторити дію потрібно стільки разів, на скільки вистачить довжини.
 5. Залишився невеликий кінчик потрібно закріпити невидимкою всередині отриманого пучка.
 6. Усю конструкцію можна збризнути лаком для кращої фіксації.

Для повноти образу, у верхній частині кокона можна закріпити гребінь або невидимки з декором.

Високий пучок

Пучок на середні волосся можна зробити і без додаткових аксесуарів. Наприклад, високий його варіант виглядає закінчено, проте на створення такої зачіски зазвичай йде чимало часу.

fbbe4bc1b8165ea80c842c9c2cc17138 Пучок на середні волосся. Як зробити швидко і красиво зачіску з бубликом, красивий, низький покроково своїми руками. Фото

Послідовність дій така:

 1. Розподілити все волосся на 5 зон: капелюшна, 2 скроневі, чубчик і потилична. Капелюшний закріпити гумкою, попередньо зробивши невеликий начісування.
 2. На обох скроневих зонах створити прикореневій обсяг за допомогою плойки. Закріпити внапуск, залишивши кінці вільно звисаючими.
 3. Чубок трохи начесать і з допомогою невидимки також прикріпити до центральної частини.
 4. Тепер центральний хвіст потрібно загнути, а навколо нього накрутити поперемінно пасма зі скроневих зон і чубчика.
 5. Решту вільної потиличну частину волосся також закріпити невидимками, кінчики обмотати навколо пучка в центрі і зафіксувати.

Варіант виглядає об’ємно і більше підійде для вечірки, ніж для звичайної прогулянки по парку.

З боків

6697c973485f1954bbd823905dc1a728 Пучок на середні волосся. Як зробити швидко і красиво зачіску з бубликом, красивий, низький покроково своїми руками. Фото

Пучок з однією з сторін виглядає елегантно, але зараз на піку популярності зачіски з 2 невеликими «шишечками» з обох сторін.

Складність образу полягає в підборі аксесуарів.

Для невеликого, розділеного навпіл об’єму волосся, знайти відповідний бублик складно, а виготовлені самостійно пристосування ненадійні.

Виходом стане особливий спосіб створення, який підійде тільки для цього виду зачіски.

Весь об’єм волосся розділити рівно навпіл, на кожній стороні за допомогою простих гумок зробити прості хвости на зручній висоті.

На кожен, відступивши від краю не більше 5 см, закріпити невелику гумку. Кінчик розділити на 2 частини. Тепер потрібно накрутити кожен з хвостів на роздвоєний кінчик, як на шпажку.

Щільно скручувати не варто, так як це забере обсяг. В кінці створення кожного пучка потрібно рівномірно розподілити пасма конструкції та закріпити кожну невидимкою. Зачіска помітно молодить, надаючи образу безпосередність.

Недбалий, ванільний пучок

Нарочито недбалий стиль зачіски подобається багатьом дівчатам, адже такий варіант пучка не вимагає більше 2 хв. для створення. Щоб зробити його, потрібна всього 1 гумка середньої щільності. Спочатку весь об’єм волосся потрібно зібрати і почати пропускати через гумку.

Завершувати дію не можна, достатньо зупинитися на середині. Петлю з волосся потрібно зафіксувати одноразовим перекручуванням гумки. Кінчики ж фіксуються другою половиною. Виходить недбалий пучок, обсяг якого можна змінювати, витягаючи поперемінно окремі пасма.

Гладкий пучок

Пучок на середні волосся легко зробити, якщо хочеться обсягу і недбалості.

Гладкі варіанти більш складні в реалізації, але найпростіший можна зробити без сторонньої допомоги:

 1. В потиличній частині голови зібрати все волосся, нижню третину відокремити.
 2. Основну частину закріпити гумкою, зігнувши навпіл у вигляді петлі.
 3. Нижні волосся накрутити в місці кріплення гумки для її маскування. Кінчик зафіксувати внизу невидимкою.

Простий низький пучок буде ідеально гладким, якщо волосся попередньо ретельно випрямити, а в кінці нанести лак.

Об’ємний пучок

Створити великий обсяг без додаткових інструментів не складно, якщо правильно підготувати волосся. Починати потрібно зі збору всього обсягу у високий хвіст. Після цього знадобиться зробити дрібне гофре з допомогою спеціальної насадки, а також начесать локони по всій довжині.

eee05532f0656c9e539133bfc1b3a199 Пучок на середні волосся. Як зробити швидко і красиво зачіску з бубликом, красивий, низький покроково своїми руками. Фото

Вийшло «хмара» накручується на гумку в хвості і фіксується шпильками. Зручність такої зачіски в швидкості виконання, однак є ймовірність травмування волосся.

З начосом

Начіс завжди актуальне, тому його поєднання з пучком виглядає стильно.

Для створення такого образу потрібно:

 1. Розділити волосся, відокремивши передню третину зажимом.
 2. Більшу частину зібрати високий не тугий хвіст, додати трохи об’єму.
 3. Кінчик хвоста намотати навколо гумки, зберігаючи обсяг, закріпити невидимками або шпильками.
 4. Тепер потрібно начесать передню частину волосся, закріпивши результат лаком.
 5. Невидимкою зафіксувати положення начісування таким чином, щоб він плавно переходив в пучок. Кінчик замаскувати і закріпити невидимкою.

Цей вид зачіски виглядає об’ємно і недбало, тому образ і привід для неї варто підбирати уважно.

З плетінням

80da6b9eae0ff9a2d12787a4b2ebc84d Пучок на середні волосся. Як зробити швидко і красиво зачіску з бубликом, красивий, низький покроково своїми руками. Фото

Пучок можна виконати з плетінням, що на середніх волоссі виглядає цікаво.

Зробити це можна досить швидко:

 1. Зібрати високий хвіст. Розділити волосся на 2 половини — передню і задню.
 2. Починати плетіння потрібно з передньої. Звичайна косичка з 3-х локонів — найпростіша і відповідна техніка. Однак плести потрібно не з підстави, а відступивши на 10 см від гумки.
 3. Зробивши кілька рухів, з передньої частини хвоста потрібно почати додавати локони. В результаті вийде полотно волосся, закріплене на кінці кіскою.
 4. Поступово в конструкцію потрібно вплести весь обсяг і завершити технічну частину створення закріпленням тонкої коси з допомогою гумки.
 5. Тепер потрібно з допомогою невидимок рівномірно розподілити волосся, створивши порожнистий всередині пучок. Кіску на кінці сховати всередину конструкції.

Незважаючи на уявну простоту, створення образу потребує тренування.

Зі джгутами

Простий і швидкий варіант гарної зачіски:

 1. Починати пучок слід зі створення хвоста, який ділиться навпіл.
 2. З 2х частин накручуються в одному напрямку 2 джгута, які перекручуються між собою.
 3. Для додання обсягу конструкції витягуються окремі пасма.
 4. Завершальний крок — накручування і фіксація шпильками навколо гумки хвоста з джгутів. Результат можна закріпити лаком для надійності.

Сердечком

Модниці довго не могли розгадати секрет створення пучка у вигляді серця, але він виявився простіше, ніж можна було подумати. При створенні потрібно використовувати бублик подібної форми. Для цього його перетягують гумками з 3-х сторін.

Після закріплення в волоссі і рівномірного розподілу, результат фіксується 2-й гумкою, а кінчики накручуються під конструкцію і закріплюються. Також важливо стан волосся, які повинні бути ідеально гладкими. Для цього, крім випрямлення, їх можна обробити лаком або мусом.

Пучок у весільній зачісці

Пучок на середні волосся можна зробити навіть на весілля. Його варіацій достатньо: високий, низький, глибокий, гладкий. Завдяки різним видам, він підійде для будь-якого образу. А зібрані таким чином волосся не будуть заважати, збережуть вигляд до кінця торжества.

8e61c28094f63c4d670b80d925f45515 Пучок на середні волосся. Як зробити швидко і красиво зачіску з бубликом, красивий, низький покроково своїми руками. Фото

До того ж, літні весілля, настільки популярні в Росії, проходять в умовах високих температур. Пучок у цьому випадку врятує від додаткового нагріву і допоможе швидко охолонути.

Найпопулярнішими варіантами наступаючого сезону весіль стануть:

 • низький гладкий — для класичного виду суконь з глибокими вирізами і простого крою;
 • високий об’ємний — якщо плаття пишне, це візуально скоректує фігуру;
 • з косою — для образу нареченої в мереживній сукні.

Доповнити зачіску допоможуть аксесуари.

Прикраси для зачіски з бубликом

Цей варіант зачіски виглядає повноцінно, але в разі урочистості хочеться доповнити її.

Для пучка з бубликом підійдуть:

 • діадеми, оперізують конструкцію;
 • прості обідки з декоративними квітами, намистом;
 • гумки з інкрустацією, які кріпляться у підстави.

Універсальний і простий вигляд пучка з його різноманіттям технік виконання допоможе підібрати образ для будь-якої події. Завдяки середній довжині волосся зробити його вийде швидко. А додаткові прикраси підкреслять стиль.

Відео про пучках

10 недбалих пучків на кожен день:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради