Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики – значення

Мода на татуювання, розташовані під грудиною у дівчат, стала набирати популярність близько 10 років тому. Виконання малюнків у такому місці має ряд переваг і недоліків, про що слід знати перед згодою на процедуру.

Можна дівчатам робити тату під грудиною?

Татуювання під грудиною у дівчат – це оптимальний варіант для тих, хто хоче мати гарний і великий малюнок, але показувати його не всім. При носінні повсякденного одягу татуювання буде непомітною. Тому майстри рекомендують таке місце нанесення малюнка для жінок зі строгими критеріями до зовнішнього вигляду на роботі.

Деякі дівчата використовують тату під грудьми, щоб приховати шрами або рубці після операцій.

Протипоказання для тату під грудьми наступні:

 • Ракові захворювання грудей.
 • Часті перепади ваги з-за психологічних або ендокринних захворювань.a4463f82d59be3e0ee8c45f2520bc5d9 Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення
 • Будь-які захворювання крові і шкіри.
 • Годування грудьми і вагітність.
 • Цукровий діабет.
 • Гострі інфекційні захворювання.

Тату під грудиною у дівчини не рекомендується робити під час менструації. У цей час підвищується чутливість грудей, вона може змінювати розміри.

Особливості нанесення тату під грудиною

Перед нанесенням татуювання потрібно не тільки знайти підходящий ескіз, але і проконсультуватися у лікаря. Дерматолог обстежує шкірні покриви на наявність захворювань і порадить необхідну анестезію.

Існує декілька особливостей нанесення тату під грудьми:

 • Чим худіша дівчина, тим болючіше буде процедура. В області ребер жировий шар мінімальний, що призводить до неприємних відчуттів і болю під час набивання малюнка.
 • Якщо груди велика, малюнок потрібно набивати трохи нижче. Слід пам’ятати, що з віком, після вагітності і годування груди обвисає, що псує естетичний вигляд татуювання.
 • Обробляти шкіру після нанесення тату під грудьми потрібно частіше. Це місце більше потіє і служить відмінним «притулком» для мікроорганізмів.
 • Вовк: значення та ідеї

  У жіночій татуюванні вовк символізує постійність і відданість своєму партнеру: парубку або чоловікові. Образ вовчиці відноситься і до дітей: вона здатна захищати своє потомство в будь-яких обставинах.

  Ескіз вовка або вовчиці рідко наноситься кольоровим, в більшості випадків він виконується в сіро-чорній гамі. У деяких випадках допускаються червоні очі, як символ чаклунства і потойбічного світу.1a745de09b004df14223da9339844d62 Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення

  У дівчат тату з вовком під грудиною виконується в поєднанні з ловцями снів або пір’ям. Додати романтичності ескізу можна з допомогою іншого стилю татуювання – акварелі. При цьому можна використовувати абсолютно будь-яку гаму і поєднання кольорів.

  Сова

  Сучасна культура вважає сову чином мудрості. Але в повір’ях деяких європейських народів птицю порівнюють з уночі й чаклунством, а китайці вважають її провісницею нещастя.

  Існують кілька варіантів ескізів тату з совами:

 • Чорно-біла сова, намальована з використанням візерунків і геометричних фігур. Якщо сова сидить зі складеними крилами – це спокій, умиротворення, невеликий песимізм. Птах у польоті – прагнення до набуття мудрості.
 • Кольорова сова, виконана в анімаційному жанрі. Вказує на харизматичність, безпосередність господині, яка при своїй взбалмошности володіє хорошим розумом і почуттям гумору.
 • Квітка

  Квіти завжди говорять про жіночності і привабливості. Саме тому дівчата вибирають їх ескізи для тату.

  Можуть використовуватися наступні варіанти:

 • Польові квіти – романтичність, простота, закоханість.
 • Тюльпан – віра в майбутнє, удачу, символізує весну, пробудження.
 • Квітучий чортополох або лопух – чоловіча строгість і стійкість в жіночому тілі.
 • Квітуча сакура – молодість, романтичність, цикл життя.
 • Магнолія – символ поваги до себе та бажання пожертвувати собою на благо іншим.
 • Орхідея – велич над іншими, міць, прагнення до влади;
 • Жасмин – символ вічної любові.93a9a89d1f47cbcd3de5fda9e327e6a3 Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення
 • У багатьох квіток кольори, в які їх розфарбовує майстер, також мають свою символічність. Для дівчат рекомендується використовувати натуральні відтінки.

  Птахи

  Під грудьми може бути набита птах, який летить до квітки, розташованому в області сонячного сплетіння.

  Поодинокі птахи поза композицій можуть мати наступні значення:

 • Чорний ворон. Мудрість, довгі роки життя, прихильність темним силам і магії.
 • Колібрі – оптимізм, пов’язаний зі свободою, любов до життя;
 • Ластівка – любов до рідного краю.
 • Снігур – символ унікальності, виживання в будь-яких умовах і обстоятельсвах.
 • Жар-птиця фенікс – символ безсмертя душі, відродження.45a7ae7f1a7a8bf675ea53f6c5a7a4aa Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення77c1745ca4d19f0030a8a0889d18e68b Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення
 • Популярною татуюванням під грудьми є одне перо птаха або композиція з декількох. Їх виконують у кольоровому та чорно-білому варіанті.

  Ажурні візерунки

  Тату з мереживними візерунками під грудьми наносять на своє тіло виключно дівчата. Такі композиції є чудовою прикрасою для тіла. Багато малюнків імітують натуральне мереживна білизна.

  Татуювання з мереживом можуть служити доповненням до інших композицій, наприклад, кольорами або готичного шрифту. Красиво виглядає візерунок з дорогоцінними каменями і тату з прикрасами. Деякі майстри використовують такі ескізи для срытия обридлих або невдалих малюнків.ddf08871263611ce9d82f556d3150d99 Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення

  Колір може змінюватись в залежності від відтінку шкіри. Дівчатам з блідою і тонкою шкірою рекомендується використовувати чорний або темно-коричневий відтінок. На смаглявою і темній шкірі незвично виглядають мережива в бежевих відтінках і білому кольорі.

  Соняшник

  Соняшник завжди вважався символом життя, успіху і довголіття. У більшості релігій з цією квіткою пов’язують любов до бога і сонячного світла, відмова від поклоніння темним, магічним силам.

  Тату під грудиною у дівчат з соняшником набивається в композиціях з комахами, бджолами, метеликами або божими корівками. В більшості випадків використовується кольоровий малюнок, хоча існують ескізи з чорно-білим соняхом, набитим по контуру рослини.

  Ще одним варіантом є нанесення малюнка невеликими різнокольоровими квадратами відтінків жовтого, помаранчевого і зеленого, що імітують мозаїку.

  Геометричний малюнок

  Татуювання в стилі геометрії дозволяють експериментувати з образом і при необхідності змінювати та доповнювати його. Ескізи геометричних тату виглядають незвично, сучасно і стильно, а їх виконання не потребує великої кількості панелі і тривалого часу роботи.d2399c6cec5e2338728b554f532d082f Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення

  Ескізи найчастіше виконуються у формі різних трикутників, кіл, кутів і прямих, які можуть перетинатися між собою або формувати мінімалістичні композиції. Більш складними вважаються малюнки, наприклад, голова оленя, слона, людини, стріла, перо, виконані з використанням плоских або об’ємних геометричних фігур.

  Роза і мереживо

  Татуювання із зображенням троянди має величезну кількість значень, основне з якої любов. Вплетення троянди в мереживо надає образу інтимність, особливо, якщо тату розташоване під грудьми.

  У символізмі такого малюнка основну роль грає відтінок квітки. Якщо роза виконана в червоному, бордовому або рожевому кольорі, її власниця любить пристрасні і палкі стосунки. Біла і нераскрашенная роза говорить про скромність і навіть невинності дівчини. Незвичайні кольори, такі як, фіолетовий, синій і чорний символізують «відхід у себе», відчуженість,.

  Натуралістична композиція

  У жіночій натуралістичній композиції популярні комахи, ескізи голови слона, розмальованої мереживом або візерунками. Реалістичні малюнки комах можуть символізувати, як любов до всього натурального, так і прихильність містичності. Деякі дівчата наносять на тіло зображення бабки, прикрашене розводами акварельної фарби.b63b103e86720e8f50312258a5053197 Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення581afd795514deb76dfa8eeae0bcc2ab Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення

  В натуралістичних композиціях часто використовуються метелики. Вони можуть бути чорно-білими або кольоровими. Широко поширені ескізи із зображенням комах на квітках або фруктах.

  Готика

  Готику використовують для додання образу містичності і таємничості. Досить часто готичні ескізи для тату вибирають дівчата з романтичною натурою.

  Існують наступні варіанти татуювання в готичному стилі, яку можна зробити грудиною:

 • Напис. Готичний стиль відрізняється типовим шрифтом. Букви можуть більш плавними або гострими, прикрашеними завитками.
 • Готичний хрест. Його набивають в області сонячного сплетіння.
 • Готичні візерунки. Вони відрізняються однотонностью і похмурістю. Це можуть бути мандали або візерунки з великої кількості завитків.291f5cd66d544f5cf04e2044b277fe46 Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення
 • Квіти. В готичному стилі татуювання лідирують чорні троянди з шипами.
 • Черепа. На відміну від чоловіків, дівчата можуть набивати черепа, прикрашені різнокольоровими волоссям, квітами та біжутерією.
 • Основні кольори готичної татуювання – чорний і криваво-червоний. Останнім часом деякі дівчата намагаються пом’якшити цей стиль з допомогою елементів інших кольорів, частіше рожевого та блакитного.

  Дорогоцінні камені

  Зображення алмазу під грудьми символізує стійкість і твердість дівчини, її чистоту і непохитність.

  Існує кілька варіантів нанесення дорогоцінного каміння:

  • діамант з крилами;
  • дорогоцінний камінь, обрамлений в пелюстки квітки;
  • реалістичне чорно-біле або кольорове виконання;
  • діамант в оздобленні або короні.9659bfe5be2b80d0ba160df3babd6c4e Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення

  Підвіска або тонка розсип діамантів може розташовуватися під лівою і правою груддю. Дорогоцінні камені виконуються в чорно-білому, однотонному або різнобарвному варіанті.

  Лотос

  Лотос є древнім символом в татуюванні. Буддійські ченці наносили його обриси, для пізнання свого внутрішнього світу і гармонії. Дуже популярний Лотос в жіночій татуюванні, його наносять на сонячне сплетіння. Квітка символізує жіночність, спокусливість, але в той же час чистоту.

  У китайській культурі лотос позначає внутрішній духовний розвиток. Його набивають білим кольором на область сонячного сплетення з різними ієрогліфами на пелюстках. Квітку в оточенні карпов або інших риб вважається «магнітом» для залучення особистого щастя. Закохані часто роблять парні червоні лотоси, куди вписується ім’я партнера.

  Велику популярність мають татуювання з візерунком лотоса в індійському стилі. Їх ескізи нагадують мандали, можуть бути однотонними або розфарбованими. Такі тату прикрашають нитками намистин і візерунками.

  Флористика

  Флористичні мотиви частіше вибирають романтичні і витончені дівчата.

  Сучасні татуювання в жанрі флористики можуть бути виконані з використанням таких ескізів:

 • Гілочка вербени, лаванди, квітучої сакури або вишні. Татуювання розташовується під грудьми або трохи збоку.
 • Маленький квітка незабудки або ромашки в області сонячного сплетення, стебло якого перетворюється в напис. Якщо стебло розташувати горизонтально, його продовженням під лівою груддю стає лінія биття серця.
 • Гілочки рослин з бутонами та листям. Дуже красиво виглядає дицентра. Її квіти нагадують сердечка. Дві гілки квітки набиваються під грудьми, а їх основи з’єднуються листям в області сонячного сплетіння.7cc113528a747b69514d6d6da7997333 Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення
 • Трави і папороті. Під грудьми з виходом на лівий і правий бік часто набивають ескізи польових трав і великі листя папороті. Для них використовують широку гаму зеленого кольору, що робить тату реалістичними.
 • Флористику використовують у поєднанні з іншими мотивами: тваринами і прикрасами.

  Дракон

  Дракон – популярний малюнок для нанесення тату під грудьми або на ній. В Японії малюнки з драконом жінки наносили і наносять на тіло з метою захисту сімейного вогнища і дітей. Використовувати можна ескіз, де голова дракона знаходиться вище грудини або на сонячному сплетінні, а його хвіст обвиває груди.

  Вважається, що колір дракона стає символічним для його власниці:

  • чорний – символ поваги до старшого покоління сім’ї;
  • червоний – допомога у захисті дітей від лихого ока і лихої долі;
  • золотий – доброта і мудрість;
  • зелений – зізнання в любові рідній землі.

  Жіноче тату з драконом виконується в поєднанні з квітами і різнокольоровими стрічками.

  Акварель

  Акварель – кращий варіант для романтичної дівчини. Тату виконуються в ніжною, рожево-блакитній гамі з відтінками жовтого, зеленого і фіолетового. Найчастіше малюнки наносять в області сонячного сплетіння.

  Це може бути троянда або інший квітка з «потекшими» фарбами з пелюсток. Популярно прорисовывание контуру тварини, найчастіше міфічного слона, оленя, кішки або вовка, нанесені на заздалегідь краплі фарб не мають чітких контурів.

  Біомеханіка

  Тату з стилю біомеханіки дозволить собі зробити не кожна дівчина. Цей напрямок більш популярний у чоловіків. Жінки для пом’якшення образу додають до основного ескізу квіти, метелики або стрічки.

  Одним з варіантів тату під грудьми може стати ескіз з імітацією роздряпаної шкіри. У просвіті можна побачити шестерні, болти та інші механізму. Тату-стилісти раджу дівчатам додавати гнуться деталі, наприклад, пластикові трубки. Вони полегшують образ.41559b8a2f74980b7ab73c1ef3d059bd Тату під грудиною у дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, маленькі, красиві, квітка троянда, серце, в стилі готики  значення

  Ліворуч можна набити реальне серце, оточене механічними деталями, які підтримують її життєдіяльність. Імітувати розбите серце можуть клітина або замок.

  Нанесення татуювання на тіло, особливо в таких делікатних місцях, як місце під грудиною, – це набуття символу, який може впливати на долю. До вибору необхідно підходити з обережністю, минаючи хвилинні пориви і тимчасові ідеали.

  Відео з фотографіями татуювань під грудьми

  Тату на грудях, фото:

  Татуювання під женка груддю:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради