Розбите скло — значення прикмети і способи послабити її негативну дію

З давніх часів людей лякали багато речей, такі, як, розбите скло. Прикмета ця привертає нашу увагу і сьогодні. А як інакше, сім років нещасть – це вам не жарти. Незважаючи на можливі важкі наслідки того, що сталося, є ефективні способи уникнути передбачених невдач.

До чого б’ється скло

Якщо ви розбили скло, чекайте неприємностей. Можливі конфлікти на роботі і проблеми в любовних відносинах. Любі починають часто сваритися, не чують один одного. На службі чіпляються за дрібниці, ставлять нездійсненні завдання і віднімають штрафи із зарплати. Складно повірити, але таку смугу невезіння здатне викликати звичайне розбите дзеркало (або будь-яка інша річ).

88b7373d7254178e520c0bda65955d89 Розбите скло — значення прикмети і способи послабити її негативну діюПоганою прикметою є скло, розбите в домі нареченого і нареченої. Воно попереджає про брехні з боку одного з партнерів: можливій зраді (вона вже сталася або скоро буде), корисливих цілях або будь-якої іншої причини, яка швидкого розставання.

Скло розбивається з чиєюсь допомогою

Якщо скло розбили гості, варто його негайно викинути. Ваші знайомі задумали щось недобре, необхідно терміново позбавитися від проклятих осколків і ретельно вимити місце, з ними соприкасавшееся.

До чого готуватися, якщо скло розбив дитина? До абсолютно будь дрібної неприємності. Це стосується тільки його біологічної матері, на всіх інших ситуація ніяк не відіб’ється.

6353948a2fa0c8e214bd92c6097bfa51 Розбите скло — значення прикмети і способи послабити її негативну діюТакож скляну поверхню може зачепити домашнє тварина. Якщо розбила скло кішка, згадайте всі недавні сімейні сварки. Швидше за все, улюблениця натякає господарям на труднощі в спілкуванні і нерозуміння.

Осколки не можна чіпати руками. Якщо ви вже зробили це, кілька разів вимийте і потримайте долоні над полум’ям запаленої свічки.

Якщо скляну річ розбили ви

Розбити скло можна за необережності. Це знак того, що скоро ви зіткнетеся з серйозними труднощами. Якщо тендітна річ зламалася напередодні підписання важливого контракту, слід зважити всі за і проти співпраці ще раз і задуматися, чи не брехня це. У будь-якому разі, в найближчі дні потрібно бути обачним: не купувати зайвого, не приймати спонтанних рішень, не вірити обіцянкам золотих гір.

Тріснуло, лопнуло або розбилося саме

Прикмета розбити скло включає декілька аспектів. Так, скло може розбитися через вітру, перепаду температури або гілки сусіднього дерева. Всі ці природні явища нітрохи не зменшують масштабів катастрофи.

Скляна річ, що розбилася «сама по собі», передбачає величезні проблеми в майбутньому для всіх мешканців будинку. Труднощі на роботі та навчанні, часті сварки і невдачі, що переслідують всю сім’ю, – самі незначні з можливих проблем. Гірше всього, якщо розбитої виявиться скляна рамка. Вона пророкує хворобу людям, що знаходяться на фотографії.

Що означають биті скла в окулярах або на годинах

Окуляри і годинник – індивідуальні речі, що належать одній людині. Тому і прикмети, пов’язані з їх псуванням, відносяться тільки до власника.

  • Тріснуте скло на наручних годинниках попереджає про неприємності на любовному фронті і проблеми у справах.
  • Розбиті годинник говорять про швидкої хвороби. Необхідно бути вкрай обережним і при будь-яких захворюваннях консультуватися з лікарем.

0f41052f0df5eb0c8d9578c76e676403 Розбите скло — значення прикмети і способи послабити її негативну діюЗламані окуляри натякають на складності в професійній сфері. Можливі дрібні помилки у важливих розрахунках, плутанина, сварки з начальством.

Пошкодження автомобільних стекол

Якщо вам розбили вікно автомобіля, привід задуматися, хто бажає зла. Зазвичай це нова людина в компанії, але ворогом може бути і кращий друг.

  • Якщо у вікно потрапив камінчик, можлива аварія. Краще сьогодні залишити машину вдома.
  • Якщо причиною пошкодження є птах – проблеми особистого характеру.

bdb405768895ba755a81b60d0718f273 Розбите скло — значення прикмети і способи послабити її негативну діюТріснуте з незрозумілої причини вікно в машині – хороший знак. Незабаром ви познайомитеся з людиною, який стане опорою і підтримкою в справах і не тільки.

Що обіцяє купа уламків у шафи

Биті скла серванта свідчать про погіршення сімейних справ. Вам терміново потрібно поговорити з домочадцями, обговорити накопичилися образи і претензії. Не варто відкладати це на завтра, ситуація вкрай серйозна.

Багато вважають вантажу розбитого скла у шафи передвісником особистих неприємностей, але є й ті, хто думає, що ці осколки обіцяють щастя і швидке фінансове покращення.

До чого сниться

Сонник пише, що розбиті стекла можуть означати як неприємності (сварка через ревнощі, безпричинні скандали, сімейні проблеми, особисті і професійні невдачі), так і позитивні речі – небезпека пройде повз, скоро очікується щастя і смуга везіння. Бите крихтою скло говорить про великі неприємності, великі осколки – безпричинної ревнощів.

Якщо уві сні склом ви порізали палець, можете заспокоїтися – гарантована удача і розкриття нових талантів.

Як послабити дію прикмети

Якщо розбилося скло, не варто відразу панікувати. Все можна виправити. Щоб послабити передбачення прикмети, потрібно терміново викинути розбиті речі і ретельно провітрити приміщення (видути негативну енергію). Скляні осколки не можна чіпати руками, зметіть їх віником або візьміть через ганчірку.

Наші предки вважали, що в зазеркальном просторі таїться темна енергія. Розбиваючи захист, вона виривається в світ і несе хаос. Всякий, що попався їй на шляху, приречений на чорну смугу. Ось чому з давніх пір люди бояться простого розбитого дзеркала. Сьогодні все можна пояснити з точки зору науки, а в деяких випадках розбите скло пророкує удачу і сімейне благополуччя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради