Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.

В даний час серед любительок красивих зачісок на середні волосся все більшу популярність набирає стрижка Сессон. Симпатія до неї пояснюється простотою укладання і кількістю образів, яких можна досягти.

Що собою являє стрижка «Сессон»

У 60-х роках XX століття відомим англійським перукарем була винайдена стрижка, дозволяє досягти видимого об’єму не докладаючи великих зусиль. До цього часу такий ефект досягався лише шляхом сильного начісування, завивок і дуже ретельних укладок. Ім’я цього перукаря – Vidal Sassoon.

Надалі стрижка була названа в його честь. У процесі її створення використовується спеціальна техніка накладання пасма. Кінчики волосся стрижуться під особливим кутом. Завдяки цим нехитрим маніпуляціям досягався бажаний ефект обсягу.3040389219b03d21c2502e24e1ebc446 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.

Враховуючи сьогоднішню моду на ретро образи, стрижка Сессон – потужний інструмент для отримання вигляду в вінтажному стилі.

Ця стрижка підходить як для коротких, так і для середніх або довгих волосся.

Відмітні особливості стрижки на середні волосся

Сессон часто плутають з іншими популярними стрижками, такими як паж або каре.

Вони, безсумнівно, дуже схожі, але відмінності у них, все ж, існують. До них відносяться:

 • Округлі лінії. У стрижках паж і каре переважають прямі;
 • Волосся ззаду довше, ніж збоку і спереду. У пажа і каре всі пасма однакової довжини;
 • Всі кінчики волосся закручене всередину. Завдяки цій рисі стрижка завжди виглядає об’ємною;8cedb2302ae10d9c72245e16919245bb Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.
 • Сессон виконується як з чубчиком, так і без. За рахунок цього за допомогою однієї і тієї ж стрижки можна отримати різні образи.

 

Переваги

При виборі стрижки на середні волосся не варто обділяти увагою Сессон.

Вона володіє рядом переваг:

 • Не вимагає укладання. Для отримання ідеального образу достатньо лише вимити і висушити волосся;
 • Має безліч сучасних варіацій, здатних надати унікальний образ і виділити володарку цієї зачіски;
 • Надає додатковий візуальний об’єм;
 • Підходить для жінок будь-якого віку;
 • Підкреслює очі і шию. Також здатна допомогти приховати стирчать або недостатньо привабливі вуха.76ef8c2fb446de6f5a8d277bd6630dc1 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.

 

Завдяки цим якостям, стрижка є хоч і не молодий, але цілком конкурентоспроможною.

Недоліки

Незважаючи на всі переваги, дана стрижка має свої недоліки.

Їх не так багато, але не варто забувати про них при виборі зачіски:

 • Тільки кваліфікований майстер здатний створити справжню стрижку Сессон. Справа в тому, що техніка її виконання досить складна, і при найменшій помилці не вийде досягти бажаного результату;
 • Частота корекції. Для підтримки належного вигляду волосся, необхідно зістригати відросле волосся не рідше 1 разу на тиждень;
 • Неможливо зібрати в хвіст або пучок. Це обумовлено різною довжиною пасм.

 

Кому стрижка підійде

Деякі типи зовнішності можуть відчутно програвати іншим, якщо для середніх волосся буде обрана стрижка Сессон.

Не вона підійде власницям:

 • Круглого особи, за рахунок специфіки цієї стрижки особа буде виглядати ще ширше;
 • Занадто тонких волосся, при відсутності достатньої густоти добитися бажаного об’єму не надається можливості;
 • Кучерявого волосся. Ця стрижка вимагає прямих ліній. Власницям кучерявого волосся такого ефекту, без допомоги щипців для волосся, домогтися неможливо;0209f8fda129761ca6ffd7b4a9b534b3 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.
 • Невисокого росту і великої комплекції. Причини схожі з круглим обличчям: ця зачіска зробить свою володарку візуально ще нижче і об’ємніше.

При бажанні, навіть власницям круглого обличчя, маленького росту або тонкого волосся можна зробити цю стрижку, благо сучасна індустрія краси вже розробила безліч варіацій цієї класичної укладання, завдяки яким можна заховати всі ці якості.

Технологія стрижки

Як вже говорилося, виконати цю стрижку правильно може тільки досвідчений стиліст.

В його діях повинен простежуватися наступний алгоритм:

 • Розчесати волосся;
 • Зробити горизонтальний проділ по центру;
 • Волосся з боку потилиці відокремлюються вертикальним проділом;9a3d7cfb72c833bd1c9b0bcf6d3b05cd Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.
 • Тім’яні частки заколоти, потиличну — поділити за допомогою вертикального проділу ще на 2 частини;
 • Верхню пасмо на потилиці заколоти;
 • На залишилися вільних волоссі виділити головну пасмо і, відтягнувши, підстригти її до потрібної довжини;
 • Поступово захоплюючи інші пасма підрівняти їх вже підстриженою. Від неї слід рухатися спочатку в один бік, потім в інший;
 • Звільнити верхню пасмо в потиличній зоні і розчесати;
 • Підстригати також невеликими пасмами, орієнтуючись на базову, але з накладенням на нижні волосся на 1 – 2 мм;
 • По бічних пасмам перевірити, чи рівно виконана окантовка. Якщо потрібно – підрівняти;
 • Волосся в тім’яних зонах розчесати, відокремити пасма для чілки та скроневих зон. Решту волосся заколоти;
 • Чубок стригти по найбільш придатною до конкретного типу обличчя схемою;eed614382aacd5cf4f8e2b9a42f14fb8 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.
 • За напрямком від чубчика вниз зістригати волосся необхідно під косим кутом;
 • Решту волосся звільнити від затисків і розчесати;
 • Підрівнювати їх разом з підстриженим волоссям для одержання плавного переходу.

 

Слід знати, що стрижка Сессон робиться на чистих і вологих волоссях.

Сессон для круглого обличчя

Стрижка Сессон на середні волосся в класичному виконанні не рекомендується власницям круглого обличчя. f9c91dc193ed47f80f2eb3c523bea12f Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя. Під класичним виконанням мається на увазі симетрична укладання з рівною або напівкруглої чубчиком. Але у власниці круглого обличчя вона заграє по-іншому, якщо зробити її асиметричної або косо обстригти чубок.

Для трикутного обличчя

Цей тип особи можна візуально підкоригувати за допомогою стрижки Сессон: за рахунок волосся, які закривають чоло, і загальної округлості зачіски вийде звузити лобову частину обличчя і зробити ширше нижню половину. Завдяки цим можливостям Сессон, риси трикутного обличчя стають більш м’якими, вилиці не такими різкими.

Для овального обличчя

Стрижка Сессон поєднується найкращим чином саме з овальною формою обличчя. Правильний овал, геометрично рівна зачіска – неповторний дует. be7bfa3bcbcf31df2a48da39bf095422 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.Власницям цієї форми обличчя можна експериментувати з усіма існуючими варіаціями популярної зачіски. Ніщо в цьому ансамблі не здатне порушити гармонію.

Для квадратного особи

Стрижка Сессон на середні волосся може зіграти важливу роль в корекції наявних недоліків у власниць квадратного особи. Основні зовнішні недоліки у таких жінок – занадто широке підборіддя.

28921ab0ab7c2c97cef1b37c7d921d23 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.Зробити його візуально вже допоможе Сессон, при якому бічні пасма будуть налягати на підборіддя. Так як ця стрижка має округлі форми, вона здатна відвернути увагу від широкої нижньої частини обличчя.

Для густого волосся

Прямі й густі волосся — запорука стильного Сессона. При наявності досить густого волосяного покриву, для створення ідеальної стрижки не потрібно додаткових маніпуляцій. Завдяки унікальній техніці виконання, пасма завжди лягають рівно без тривалих укладок.

ecba49352f5679d81587d0545f9d2b44 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.Чим густіше волосся, тим ефектніше виглядає зачіска. Трохи візуального обсягу додатково дає і форма стрижки – округла. Але якщо волосся тонке — такого ефекту досягти буде дуже складно.

Для тонкого волосся

Стилісти не рекомендують таку стрижку власницям тонкого волосся. Але при бажанні, навіть на таких локони можна зробити цілком непоганий Сессон. Дана стрижка не може існувати без обсягу, вона втрачає всю свою чарівність.

Тонкі волосся переваги цього позбавлені тому, що для створення привабливої зачіски доведеться трохи відступити від технології стрижки. Більший візуальний об’єм допоможуть створити пасма різної довжини. Також в цьому питанні може допомогти філіровка або градуйований Сессон.

Градуйований варіанти

Сессон може бути 2 видів: градуйований і класичний. Градуйований Сессон передбачає наявність филировки по всьому периметру голови. f8ab4aa670e7ce24075c2a569fc6d880 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.З її допомогою перехід стає більш гладким. Такий вид стрижки може додати створеному образу романтичності.

Класична модель

У класичному виконанні Сессона градуювання робиться за допомогою пальців. Кінчики волосся по всьому периметру зачіски розташовані на одній лінії. З геометричної точки зору стрижка нагадує прямокутник. Всі кінчики волосся загинаються всередину.

Характерна для сессона чубчик напівкруглої форми, плавно переходить в бічні пасма. В даний час існують безліч варіацій цієї популярної стрижки, тому чубчик зараз допускається пряма, асиметрична, коса або повна її відсутність.

Модель без чубчика

У сучасній інтерпретації Сессон може існувати без чубчика. У цьому випадку він складається тільки з бічних і потиличних пасм. Проділ може бути як центральним, так і бічним. Допустима в цьому варіанті і асиметрія. Бічні локони не обов’язково повинні бути однієї довжини.01deba77738c4da070e396bfe5c7b751 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.

Варіант без чубчика допоможе створити сучасний образ.

Модель з чубком

Класичний Сессон передбачає наявність чубчика, вистриженою півколом. Сучасні стилісти і перукарі привнесли свої корективи. Поряд з напівкруглою, допускається пряма, коса або асиметрична чубчик. Найчастіше вона підбирається до конкретного типу особи. Класична або пряма чубчик додадуть образу елегантності та жіночності. Асиметрична ж створить образ в стилі гранж.

Які кольори краще для Сессон

Обмежень у виборі кольору для даної стрижки немає.

Залежно від вибраного відтінку можна проводити експерименти з чином:

 • Чорні та каштанові відтінки створюють витончений і елегантний стиль;
 • Світлі тони додадуть образу романтичності;
 • Насичені яскраві відтінки створюють сучасний імідж;
 • Неординарні дівчата і любительки виділитися з маси людей фарбують окремі пасма швидко змивається неонової фарбою.bfdec362e7a99e444592ac79a62c64bd Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.

Не варто забувати і про такі способи фарбування, як мелірування або колорування.

Ці прийоми зроблять зачіску унікальною:

 • Рудоволосим рекомендується відтінити їх відтінками шоколаду. Непогано буде додати в загальну масу і світлих тонів;
 • Блондинкам показано попелясті, руді або каштанові відтінки окремих пасом;
 • Шатенкам і брюнеткам пасують яскраві, незвичайні фарби;
 • Неонове колорування підійде для молодих і екстравагантних дівчат. З його допомогою можна доповнити образ для певного заходу.

Власницям прямих гладких волосся дозволяється скористатися футуажем. Фарбування через трафарет здатне виділити з натовпу абсолютно будь-яку дівчину/жінку.

Способи укладання Сессон

В залежності від того, як укласти зачіску, можна створювати різноманітні образи.

 • Укладання праскою. Це спосіб для тих, хто любить рівні і чіткі лінії. За допомогою такої укладки виходить стильний, оригінальний образ;
 • Феном. Суть цього способу – допомогти волоссю загинатися всередину. Домогтися такого ефекту можна, якщо під час сушіння феном круглою щіткою закручувати волосся в потрібному напрямку. Така укладка допомагає домогтися романтичного, жіночного образу;dc35c4afda98060b3e0f8cde75367aae Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.
 • Електрощипці або бігуді. Якщо накрутити волосся, а потім зафіксувати локони лаком, то цілком можна домогтися святкового образу;
 • Можна укласти Сессон в стилі гранж. Для цього необхідно хаотично начесать волосся для додання додаткового об’єму. У разі укладання таким способомволосы не повинні лежати рівно. Їм личить розміщуватися на голові в хаотичному порядку.

Рекомендації стилістів

Професіонали радять проводити більше експериментів з кольором. Заборон у цій області немає.

Також перукарі і стилісти рекомендують:

 • При класичній укладанні відмовитися від начісування.
 • Якщо жінка потребує зачісці, яка дозволяє виглядати молодше, то в цьому випадку Сессон підійде як не можна краще. Стилісти говорять, що в таких ситуаціях протипоказані тільки експерименти з яскравими квітами. Впадають в очі пасма додадуть жінці бальзаківського віку легковажності.
 • Сессон, як не можна краще поєднується з діловими костюмами.
 • Експерти в області краси не рекомендують використовувати засоби укладань при формуванні укладання. Ця стрижка має на увазі гарне збереження форми волоссям самостійно. Зайві стайлінгові кошти зроблять зачіску млявою.b13ff301352f4e205a0410cd035652f2 Стрижка Сессон на середні волосся. Вигляд спереду і ззаду, з чубчиком, для круглого, трикутного, квадратного обличчя.Стрижка Сессон на середні волосся для укладання легка з плойкою
 • Для створення святкового вечірнього образу досить укласти волосся, як звичайно, і скористатися різноманітними аксесуарами. Це можуть бути і банти, і шпильки, і навіть різноманітні затискачі.

Стрижка Сессон можлива на будь-якій довжині, але найкращим чином вона виглядає на коротких або середніх волоссі. Створений їй образ вважається представником нестаріючих в стилі ретро.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради