Стрижки на коротке волосся 2020-2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Стрижки на коротке волосся 2020-2021 жіночі фото завжди можна у великій кількості знайдені в мережі Інтернет. Стилісти стверджують, що найбільш радикальні зміни в наступаючому році торкнутися якраз коротких зачісок.

Модні тенденції в коротких жіночих стрижках 2020-2021 року з фото

Загальний тренд такий, що грубуваті стрижки «під хлопчика» поступово втрачають актуальність, передаючи лідерську естафету більш витонченим формам, які витончено облямовують лик.

Серед дівчат поширена думка, що короткі зачіски — це ознака бунтарства і зухвалості, і в чомусь вони, напевно, мають рацію. Досить поглянути на жіночі стрижки на коротке волосся 2020-21, фото яких можна знайти на будь-фешн-сайтах, і переконатися, що вони виглядають дуже сексуально, іноді навіть краще, ніж довгі.

db72fd7e05affe78b0d30e840e40fc70 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 роківДосить поглянути на стрижки на коротке волосся 2020-21 жіночі (фото) модних зачісок на них можна переконатися, що вони виглядають дуже сексуально.

До того, зачіски подібного роду практичні, вони подарують своїм власницям прохолоду в спеку, звільнять від зайвих зусиль по укладанню і т. д.

Власницям довгого волосся, охочих зробити сміливий крок і поекспериментувати, зробивши коротку зачіску, слід ознайомитися з новітніми напрямками.

А саме:

 • зачіски з геометричними експериментами;
 • зачіска «Боб»;
 • стрижка Grunge;
 • вкорочене каре;
 • стиль Pixie;
 • радикально короткі стрижки з використанням яскравих фарб;
 • гладкі стрижки;
 • зачіски з об’ємним ефектом.

Підбір стрижки за типом обличчя

Кругле

Стрижка, яка носить назву Каре, вже довгі роки користується нечуваним успіхом у багатьох модниць. Сьогодні існує безліч різновидів її — від класики до екстравагантного каре-боб.

Рвана або дисимметричная чубчик — класний вибір для красунь з круглим обличчям. Якщо мова про стрижку без чубчика, то її слід робити трохи подовженою, пасма з боків повинні приховувати вуха. Таким чином, ховаються невдалі щоки, згладжуються надто широкі вилиці.e68a660b3399a5ac7c46b5be68ee0c65 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Жіночі стрижки на коротке волосся в 2018 році неможливо уявити без набирає популярність зачіски під назвою Pixie. Виконується цей шедевр в ребячливом стилі — волосся остригають «зубцями».

Вирішивши зупинити вибір на даному стилі, приділяйте особливу увагу потилиці — оформлення цієї частини голови має бути високим і розкішним. Не слід віддавати перевагу рівною чубку, краще зробити рвану, це особливо добре виглядає з круглим обличчям.

Каре без чубчика слід робити трохи подовженою, пасма з боків повинні приховувати вуха.

Боб — хоча і відноситься до коротких зачісок, але є надзвичайно ніжною, елегантною, іншими словами, жіночною. Вона підходить для дівчат і жінок будь-яких вікових категорій.

Щоб зробити корекцію округлих рис обличчя, стилісти радять подовжувати бічні локони, роблячи їх врівень з підборіддям або трішки нижче. Багата текстура відверне увагу від невдалих форм особи.

Трикутне

Підбираючи зачіску для трикутного обличчя, необхідно пам’ятати про деякі норми:

 • не повинно бути яскраво вираженою дисгармонії;
 • ніякого об’єму на маківці;
 • не може бути мови про тугих хвостах, вузлах;
 • волосся повинні закінчуватися трішки вище нижньої частини підборіддя.

Ідеальні стрижки для обличчя трикутної форми:

 • Зачіска під назвою «Боб».
 • «Гарсон» — зачіска з відкритими вухами, чубок роблять короткий, прямий, правильної форми, або злегка подовженою. Добре буде виглядати на дівчатах з тонкими, однак, густими волоссям.016555bf917f811cccd6c754ea560196 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Вивчаючи стрижки на коротке волосся 2020-21 жіночі, фото яких представлені на сайтах, присвячених моді, ви напевно зустрінете оптимальну стрижку для трикутного обличчя. Мова йде про об’ємної укладанні, яка виконується на основі каре.

Зачіска подібного роду допускає відсутність симетрії чубчика, в такій ситуації це не приверне до підборіддя ніякої уваги.

Квадратне

Підібрати коротку зачіску, яка підходила б квадратному особі, на думку експертів складно, проте можливо. Головне — віддавати перевагу несиметричним рішень, експериментувати.6825d68820682b1766745e1a78b64bbd Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Варіанти коротких стрижок — Пикси або Боб актуальні лише в разі наявності подовженою косий чубчик. Як варіант — типова асиметрія з боків. Хороший варіант при кучерявого м’яких волоссі — коротка стрижка, витончено обкантовуються вигляд. Скошена чубчик згладить незграбність, особливо добре це буде виглядати з легкої асиметрією.

Овальне

Давно стала класичною зачіска під назвою Каре перенесла в останні роки ряд трансформацій. Молодим дівчатам сьогодні до вподоби варіант на ніжці або з подовженням.

При детальному вивченні стрижок на короткі волосся 2018, можна виявити красиві жіночі фото, на яких дівчата зображені з досить оригінальними «під шапочку» зачісками. Така стрижка носить назву Сессон.3f8b228a42f705173a69c8652ea39df9 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Вона дуже практична, оскільки не вимагає укладання, що особливо оцінять ділові жінки, яким ніколи витрачати час на укладання волосся. Те, що треба для овального обличчя.

Підбір стрижки по типу волосся

На густе волосся

Щоб підкреслити красу особи, дівчатам з густим волоссям рекомендується спробувати зачіску Пікс. Укладання не займає багато часу. Зачіски за допомогою використання воску можна додати чудову текстуру. Щоб підтримувати стрижку в хорошому стані, відвідуйте майстра раз в 6 або 8 тижнів.

Для дівчат з густим волоссям чудово підходять і хлопчачі стрижки. За волоссям, підстриженим подібним чином досить легко доглядати. Доповнити образ можна за допомогою використання різноманітних додаткових аксесуарів. При наявності круглого особи чубчик залишається довгою, а у разі, коли обличчя овальне, її варто скоротити.

На тонке волосся

Представниці прекрасної статі, що володіють густою шевелюрою, як правило, з підбором стрижки не мають жодних проблем, а от дівчатам з тонкими волоссям доводиться йти на всілякі хитрощі для того, щоб зробити їх більш об’ємними.

Перукарі радять придивитися до наступних тенденцій:

 • каскади;
 • асиметричні стрижки;
 • короткі волосся;
 • зачіски з ефектом «кошлатість»;
 • рельєфний Боб.

У разі наявності коротких волосся, красуням слід врахувати, що їх волосся будуть виглядати об’ємнішим за допомогою коротких стрижок. Якщо ви не готові до радикальних змін, то спробуйте ступінчасті або багатошарові варіанти. Вони зроблять ваші пасма легшим, багатшими.922ab7244564b8a67d2f81d561072e53 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Завивати кучері можна як всередину, так і назовні. Пам’ятайте, що правильно продумане фарбування також додасть об’єму вашим волоссю. Використання відблисків — класна ідея для тонкого волосся.

На волосся середньої густини

Присвятивши стрижок на короткі волосся 2020-21 жіночим всього кілька хвилин, дівчини з волоссям середньої густоти напевно знайдуть фото оптимальних варіантів. В їх ситуації підходить Боб без чубчика і з чубом, а також асиметричний. Дисимметричный боб являє собою зачіску з неоднаковим розташуванням пасм.

Хороший варіант при кучерявого м’яких волоссі — коротка стрижка, витончено обкантовуються вигляд.

Даний варіант підходить любителькам оригінальних знахідок, які бажають виглядати ефектно і нетривіально. Паж і Гарсон — також чудовий вибір. Ці стрижки десятиліттями не втрачають своєї актуальності. При прагненні підкреслити гарну шию, спробуйте Пікс.

Для коригування лоба до вищезгаданої зачісці можна додати чубок.

На в’юнкі

Красуням з кучерявими волоссям чудово підходить Каре — жіноча, користується величезною популярністю, зачіска. Завивка або природна кучерявість — це ті випадки, коли вищезгадана зачіска стане підмогою і підійде для обличчя будь-якого типу.f27582408f5f394c81530948092bbec6 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Види:

 • вкорочене;
 • з чубчиком;
 • короткий.

До хвилястим волоссям підходять Пікс, Каскад і Shag. З їх допомогою волоссю надається обсяг. Вони — чудовий вибір для витких, а також тонких волосся. Укладання не потрібно. Зачіска не вимагає особливого догляду, акуратно поправте її, і можна вирушати хоч на ділову зустріч, хоч на романтичне побачення.

Підбір стрижки з урахуванням віку

До 20 років

Найоптимальніший на думку стилістів вік для експериментів — 20 років. Подивіться на стрижки на коротке волосся 2020-21 жіночі. Фото симпатичних двадцятирічних дівчат з короткими зачісками ви знайдете безліч. Бунтарський вік дозволяє і прощає багато чого: вибриті віскі, дреди, рвану дисиметрію, кислотні кольори і т. д.

Піксі — це зачіска, періодично возвращающаяся в моду. Існує безліч її варіацій. Вищезгадана стрижка відрізняється зухвалістю, підкреслює сексуальність.1948eb60e70fc9397e7054e07bff9f85 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Різкість підкреслюється радикально коротко остриженными скронями, еротичність досягається за рахунок м’яких і довгих локонів на боках і на потилиці. Зачіска відмінно ховає високий лоб.

Стрижка, яка носить назву «Боб», добре підходить усім. Волосся в цьому випадку можна зібрати в симпатичний хвостик або у високу зачіску.

До 30 років

Зачіска в цьому віці залежить від того, якого ефекту прагне домогтися представниця прекрасної статі. Можливо, їй варто вибрати коротку стрижку, або таку, при якій локони будуть досягати мочок вух. Короткі зачіски йдуть і низьким і високим жінкам.b18b75ad19c3835c64193fe20cc7aacf Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Також вони підуть пышкам і худим жінкам. Перукарі не рекомендують відмовлятися від коротких зачісок ні жінкам з круглим обличчям, ні тим, хто схильний до повноти.

Для 30-40 років

Якщо говорити про стрижки на коротке волосся 2020-21 і вивчати жіночі фото, можна знайти безліч прикладів короткої стрижки. Вся її краса полягає в тому, що за волоссям за таких обставин надзвичайно легко доглядати і вкрай зручно.

Існує безліч варіантів укладання, що дозволяє вибирати серед широкого асортименту зачісок ті, які підкреслять неповторний образ кожної дами. Наприклад, зачіска коротка вимоглива до форми обличчя і «любить» правильні овали.

Вирішивши зробити коротку стрижку, жінки повинні звертати увагу на щоки, вилиці, загалом, слід загострювати увагу на всіх деталях особи. Приміром, поголений потилицю навряд чи буде доречним, якщо мова йде про жінці, схильній до повноти, а худі леді не повинні носити високих зачісок, які можуть зробити фігуру непропорційною.

Після 40 років

Професійні перукарі обіцяють, що в наступаючому році серед жінок після 40 надзвичайно високим попитом буде користуватися Каре — класична коротка стрижка, десятиліття не втрачає своєї актуальності. Сьогодні вона поєднує в собі класику і модні пошесті.

Вибір варіантів надзвичайно великий. Щоб правильно підібрати стрижку, рекомендується враховувати всі особливості зовнішнього вигляду. Зачіска, якщо вона, звичайно ж, виконана правильно, підкреслить романтизм і індивідуальність представниці прекрасної статі.

Після 50 років

Жінкам під 50 добре підуть стрижки каре. Можна зайнятися вивченням стрижок на короткі волосся 2020-21, переглянути безліч жіночих фото, і переконатися, що кращого варіанту просто не знайти.

Варіації стрижки Каре

Класика

Класичне каре пережила десятиліття і вже який сезон не випадає з тренда. Довжина варіюється від підборіддя до плечей. Характерна риса зачіски — витонченість і плавність ліній, тому жінкам з різкими рисами обличчя вкрай рекомендується спробувати каре.

Без чубчика

Одним з варіантів вищезгаданої стрижки є каре без чубчика.bedc9771a6904c8f291f12121cd6ccab Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Ось його принади:

 • вивчивши стрижки на коротке волосся 2020-21, подивившись жіночі фото, можна зробити висновок, що каре без чубчика виглядає стильно і спрощує укладання;
 • воно підходить будь волоссю;
 • про постійні візити до майстра можна забути;
 • приховує недоліки особи.

З чубком

Підкреслена чубчик виглядає розкішно. Така зачіска користується популярністю серед дівчат, що належать до неформальних субкультур. Що стосується жінок за 50, то їм така чубчик дозволяє приховати проблемні лобові ділянки.

З асиметричною чубчиком

Для тих, хто не боїться експериментів і мислить творчо, прекрасно підійде каре з асиметрією.

3818f9c6d256ebb92d2d2272c06ac5a5 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Крім нетривіального виду, жінкам у зрілому віці така стрижка допоможе приховати вади масивного підборіддя, зморшки на лобі і т. д.

Подовжене каре

Якщо говорити про класику, то одним з варіантів каре є подовжений стиль без чубчика. Можна досліджувати стрижки на коротке волосся 2020-21, і знайти велику кількість жіночих фото, що демонструють всі переваги стилю.

Екстраординарна і модна зачіска в стилі Панк, всупереч розхожій думці, не позбавлена жіночності і навіть сексуальності, що можна побачити на фото жіночих Стрижок на короткі волосся 2020-21.

Для стрижки не має ніякого значення ні тип особи, не характеристики волосся. Вона дозволяє отримати нетривіальну укладання при збереженні головної довжини.

Боб

Сьогодні грань між цією зачіскою і карі майже стерта. Можна подивитися варіації стрижок на короткі волосся 2018 (жіночі сайти рясніють фото подібного роду), і переконатися, що стрижка Боб ні чим не гірше каре.

Боб-каре

Ще одна модна зачіска, яку обіцяють небувалу популярність у наступному році. Дослідження стрижок на короткі волосся 2018 жіночих, призведе до фото такої зачіски. Вона поєднує в собі одночасно дві стилістики — боб і каре.

7a30505b8956711bf81f8a40725a36f7 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Потилицю відрізняється пишнотою, а локони спереду симпатично облямовують овал обличчя.

Гаврош

Стрижка для вигляду будь-якого типу, прекрасно підходить для самих різних видів волосся. Не втрачає своєї актуальності, чудово виглядає на жінок будь-якого віку і будь-якого стилю. Вона є проявом творчої і навіть у чомусь авантюрної натури. Здатна приховати незначні вади особи.

Гарсон

Стрижка возз’єднала в собі шарм і провокативність. Підходить тим, хто не любить слідувати шаблонам, і схильний до експериментів. Характеризується простотою, що і є фундаментом елегантності. Чудово виглядає на волоссі будь-якої фактури і густоти, вигідно підкреслює лінію вилиць і правильність форми вигляду.

Технологія виконання дозволяє застосовувати її для хвилястих, а також прямих волосся. Однак слід пам’ятати, що перукарі не рекомендують її дамам з квадратними і округлими формами особи. У цих випадках краще відшукати варіанти з пишним силуетом на маківці.

Драбинка

Консервативна знахідка в області стрижок, якій віддають перевагу багато дами. Зачіска — відмінне підмога, щоб приховати деякі недоліки обличчя і при цьому яскраво виразити, підкреслити чарівні боку. Підходить практично всі красуням, незважаючи на вік.084e466dbb600ab3f25f5bbd04d02405 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Допомагає створити легкий, жіночний образ. Що досягається за допомогою стирання граней звичного каре. Каскадна техніка здатна надати волоссю об’єм і густину, виправляє або приховує безліч дефектів.

Так великі риси згладжуються, як би стають менш помітними, звужується широке обличчя, вузьке — навпаки, розширюється. Можливі варіанти з чубком і без такої.

Паж

Серед модниць вельми популярна зачіска, яка носить назву Паж. Вона вражає своїм стилістичним малюнком. Стрижка нагадує про 60-70-хх років. Кажуальный вигляд даної стрижки вимагає від майстра професіоналізму, оскільки зачіска має найвищу категорію складності.

Дівчатам слід тверезо оцінити свою зовнішність та особливості фасону. Рекомендується заздалегідь зайнятися вивченням стрижок на короткі волосся 2020-21. Можна знайти жіночі фото зі стрижкою Паж і розібратися підходить вона.

Панк

Екстраординарна зачіска в стилі Панк, всупереч розхожій думці, не позбавлена жіночності і навіть сексуальності. Зачіска у вищевказаному стилі завойовує все більшу популярність, вона явно виходить за круги гламурних тусовок і набуває популярності у представниць прекрасної статі.defca137b3382c1b254298cb692f8fdd Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Головне, така зачіска, як запевняють експерти, підійде будь-якого типу осіб.

Піксі

Своєю назвою зачіска зобов’язана казковим істотам, а саме фей і ельфів. Це пов’язано з особливостями стилю. Така стрижка відрізняється локонами, оформленими у вигляді пір’я. Хто може знати напевно, бути може, спокусниці отримують з такою зачіскою якийсь магічний дар?

Якщо говорити серйозно, то Піксі — оптимальний варіант для волосся рідкісних і тонких. Ще один безперечний плюс — швидка укладка, не віднімає у модниць зайвого часу. Пір’ячко формуються за допомогою гелю або воску.

Сессон

Досить стара зачіска, їй вже понад 50 років. Її хрещений батько зіграв у розвиток модної індустрії не останню роль. Для 60-х років минулого століття його зачіска, а точніше, техніка її виконання стала воістину революційним проривом.

Стрижка належить до числа тих, які вимагають від майстра високого професіоналізму. Для оформлення волосся використовується тонка градуювання, яка здійснюється буквальним чином за допомогою пальців. Стрижка локонів здійснюється методом накладення, кінчики оформляються під кутом, що і є рецептом чудового силуету.

Стрижка в стилі Гранж

Неформальний стиль Гранж поєднує в собі навмисну недбалість, підкреслену неакуратність, можна навіть сказати, деяку неохайність.c38bf033021371d6983eabd78877ffb8 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Гранж прийшов з музичної субкультури, представники якої виявляли нігілізм по відношенню до свого зовнішнього вигляду — рвані джинси, розтягнуті светри і т. д. Що стосується зачіски, то обов’язковий мокрий ефект, для якого слід використати гель і лак для закріплення зачіски.

Шапочка та її варіації

З 60-х Шапочка знову повернулася до нас у різних варіантах.

Варіації стрижки:

 • Класика.
 • Шапочка-боб.
 • Асиметрія.
 • Пошарова зачіска.

Стрижки на ніжці

Абсолютно відмінне від інших варіантів каре, каре на ніжці — чудовий вибір. Така стрижка відома багатьом жінкам ще з дитинства, її по праву можна віднести до коротких стрижок.

Асиметрична стрижка

Ця стрижка ідентифікується за яскраво вираженим зрізу. Вона прекрасно коригує особа, підкреслює екстравагантність господині.

Екстремально короткий Їжачок

«Під їжачок» — це найбільш коротка жіноча зачіска.

49089aff1563d897288744f5f2d2b3b8 Стрижки на коротке волосся 2020 2021 жіночі. Фото модних зачісок на кожен день, на свято для жінок після 30, 40, 50 років

Її власницям не доводиться витрачати час на укладання, зате вона допомагає підкреслити достоїнства очей, шиї, фігури.

Стрижки з виголюванням на скронях і візерунками

Стрижки на коротке волосся 2020-21 жіночі, фото яких доступні в Інтернеті, слід ретельно вивчати. Особливо, якщо мова йде про выбривании скронь. Віскі голять, фарбують, наносять на них татуаж. Слід порадитися з майстром, який дасть консультацію, як правильно доглядати за скронями, адже волосся відростає швидко.

Зачіски на короткі волосся маса, відшукати щось своє буде не важко. Головне, щоб стрижку виконував хороший перукар.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради