Знайти годинник — прикмета і її тлумачення, як позбавитися від негативних наслідків

Знайти годинник – прикмета, яка може нести позитивну або негативну енергетику. Знахідка може означати, що людині посміхнулася Фортуна, або віщує серйозні невдачі в житті. Люди, які знайшли річ, замислюються про позитивних і негативних прикмети події. Давайте розберемося, що може значить ваша знахідка.

Хто знайшов: чоловік або жінка

Прикмета знайти наручний годинник на вулиці може передвіщати хороші події в житті або нещастя. Залежить від того, хто знайшов аксесуар – жінка чи чоловік.

 1. Жіночу річ підняла дівчина – до добра. Життя наповниться веселими моментами і позитивними емоціями. Якщо колишня власниця була щаслива у стосунках, виходить, і знайшла дамі пощастить у коханні.
 2. Жіночий предмет підняв чоловік – до невдач у відносинах, фінансової скрути, зубожіння.
 3. Представник чоловічої статі взяв предмет, що належить хлопцеві, – річ стане талісманом, який захистить від невдач і лих, принесе удачу.
 4. Жінка взяла аксесуар чоловічої статі – варто чекати проблем, випробувань у житті.

Прикмети, пов’язані з годинником, можуть зіграти велику роль в житті кожної людини. Слід враховувати форму циферблата знайденого аксесуара. Для жінок позитивні емоції принесе знахідка круглої або овальної форми. Хронометр з циферблатом без кутів також піде тільки на користь жіночої статі. Дівчина знайде любов, позбавиться від конфліктів з близькими, друзями.

bf025f8cca830b69f13c63beca747d64 Знайти годинник — прикмета і її тлумачення, як позбавитися від негативних наслідківГодинник у вигляді прямокутника або квадрата стануть відмінною знахідкою для чоловіків. Ця прикмета до кар’єрного зростання, збільшення фінансів.

Є моделі, які можуть погано вплинути на енергетику людей. Якщо жінка візьме квадратний аксесуар, а чоловік – круглий, варто позбутися від предмета.

Якщо людина не хоче викидати знахідку або продавати, краще подарувати другові. Під час обміну варто взяти кілька монет натомість, щоб обдурити заборона про дарування речей. У гіршому випадку це прикмета розставання з близькою людиною.

Механізм працює чи ні

Багато хто задається питанням, до чого знайти наручний годинник на вулиці. Існують прикмети і забобони, які можуть означати хороше або погане. При знахідку вироби варто враховувати стан:

 • Годинник не відстають і мають ідеальний зовнішній вигляд – це позитивний знак. Якщо ж предмет неробочий, значить, викинули спеціально. В такому випадку це не віщує позитивних подій.
 • У разі несправності годин, коли не допомагає ремонт, краще позбутися вироби. Ця прикмета – знак долі, що час зупинився. Для подальшого руху в житті слід докласти багато зусиль, будь-яких висот буде досягти досить складно. Тому така знахідка стане тягарем.
 • Пошкодження циферблата означають майбутні проблеми в сім’ї, бізнесі, душевний неспокій. Тріщини на годиннику перейдуть в життя знайшов.

cff7268a24b3ac77de0daca90e0490fc Знайти годинник — прикмета і її тлумачення, як позбавитися від негативних наслідківЩоб не піддатися негативним емоціям годинникового механізму, продумуйте вчинки, не приймайте участь у підозрілих справах.

Що робити із знайденими годинами

Багато хто задається питанням, чи можна викидати годинник. За прикметою, потрібно спробувати відшукати власника. Аксесуар, який було втрачено, міг означати багато для людини. Знайти годинник – не означає стати багатшими, можливо, це принесе лише збитки.

Якщо виріб здається дорогим, його могли викинути спеціально для позбавлення від негативної енергетики. Таку річ слід викинути. Це допоможе позбутися від чужих бід і не переймати на себе.

Чи можна носити свою знахідку

Прикмети про годинник можна розглядати з різних сторін. Все залежить від того, забобонна людина чи ні. Але якщо підняли річ і шкода викидати, можна надягати аксесуар?

Будь-який предмет переймає енергетику власника. Годинник – не виняток. Ніхто не знає, хто колишній власник вироби. Якщо річ поламана, краще не носити. Швидше за все, виріб ввібрало негативну енергію людини. Таку річ коштує полагодити і викинути, щоб уникнути нещастя і не приймати погані емоції.

У разі подарунка у вигляді годинника від близького друга, який відчуває до вас тільки гарні емоції, можна сміливо носити. Аксесуар, який дістався у спадок, стане оберегом.

Нейтралізація негативної енергетики

Прикмети про годинник несуть різний зміст. Відшукати власника знайденого вироби часто не вдається. Викидати дорогу річ нема бажання, але і забобони про годинник не дають спокою залишити.

В такому випадку прикмети радять очистити предмет від сторонньої енергетики. Існує кілька способів:

 1. Використовувати проточну воду. Однак це не кращий варіант для механічної речі.
 2. Використовуйте сіль, яка магнітом витягає з речі негатив. Необхідно залишити години на деякий час в коробці з сіллю, що позбавить виріб від поганої енергії.
 3. Допоможе вогонь. Досить покласти аксесуар біля свічки, поки та не догорить до кінця.
 4. Використовуйте відкуп. На місці знайденої речі слід залишити кілька монеток.

Таким способом можна усунути негативну енергію і носити знахідку. Однак поламаний аксесуар краще полагодити і викинути. Такі речі принесуть тільки неприємності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради