До чого павук повзе вгору: по стіні, по павутині, увечері – прикмети і забобони

З павуками пов’язані різні прикмети. Наприклад, павук повзе вгору по стіні — це прикмета, яка може означати зовсім різні речі, в залежності від нюансів. Знання тлумачень дає можливість змінити життя в кращу сторону.

12d3b02ed61870f62ea2b170fbd31f73 До чого павук повзе вгору: по стіні, по павутині, увечері – прикмети і забобони

Що значить прикмета, якщо павук піднімається

Павук піднімається вгору — це прикмета, що має різні трактування, все залежить від того, як саме арахнід здійснює підйом. Трактування буде ставитися і до мешканців будинку, і прийшли гостям.

У тому разі, коли під вечір було виявлено членистоноге, що прямує під стелю, то, незалежно від позитивного чи негативного значення прикмети, слід загадати бажання. Якщо воно заповітне, то обов’язково збудеться.

За кольором тільця арахніда можна передбачити деталі ознаки:

  • Білий — вказує на любовні відносини.
  • Сірий відтінок — известия, пов’язані з важливими змінами по роботі.
  • Якщо це червоний — інформація про гроші.
  • Чорний колір означає, що известия прийдуть від родичів.
  • Членистоноге коричневого і пісочного відтінку вказує на інформацію про ворогів.

По стіні

Поганою ознакою вважають повір’я, коли павук повзе вгору по стіні. Прикмета посилюється, якщо арахнід на своєму шляху забирається у вентиляцію. Це свідчить про те, що сім’ю, яка проживає в цьому будинку, покине удача. Скоро доведеться зіткнутися з матеріальними труднощами і сварками.

Особливо небезпечно вбивати арахніда. В цій ситуації доведеться мати справу з труднощами, зумовленими втратою прибутку, зіпсуються стосунки з близькими людьми, коханою людиною.

Коли павучок піднімається, його не можна лякати. В іншому випадку матеріальне становище погіршиться, і його буде важко налагодити.

По столу

Коли членистоноге забирається на стіл прямо під час сімейного обіду, це провісник появи нового ворога. У ситуації, якщо виявлено, що комаха знаходиться посеред тарілок і чашок, необхідно пакувати валізи, адже ця прикмета пов’язана з майбутньою відрядженням. Також може означати переїзд.

За ванні

Якщо членистоноге було виявлено піднімається з дна ванни — значить, потрібно зайнятися переглядом своєї духовної і матеріальної життя. Варто подумати над питаннями, пов’язаними із зайвими людьми в оточенні, непотрібними речами в гардеробі. Треба переглянути свої думки. З усім цим потрібно розібратися детальніше, щоб не втратити щось важливе в житті. Це допоможе виключити неприємності вдома.

Також павук у ванній може знаменувати побутові проблеми в будинку. Для їх дозволу доведеться витратити неабияк часу і сил.

Ні в якому разі не можна змивати павука водою в злив. Така поведінка спричинить за собою захворювання і втрату удачі.

Треба уважно дивитися, в якому напрямку рухається павук, це важливо в трактуванні прикмети. Коли він прямує вгору — це передвісник змін. У тому випадку, якщо членистоноге з’їжджає вниз, слід чекати поганих звісток. Позитивною ознакою вважається, коли павук направляється до вас. Це знаменує збільшення прибутку.

Якщо з павучком у ванній зустрічається незаміжня дівчина — вона незабаром знайде нового шанувальника. Молода людина знайде вірного товариша.

По павутині

Павутина, незважаючи на те що виглядає не естетично, віщує добробут. Езотерики дотримуються думки, що вона здатна забирати негативну енергетику. Вони рекомендують у кутах вішати різноманітні талісмани. Якщо залишити в житловому приміщенні павутину, то не відбудеться погіршення емоційної обстановки, але тільки поки павук нею користується. Кинуту павутину краще прибрати.

Якщо павук повзе вгору по павутині, то це прикмета добра. Вниз — свідоцтво невдачі. Ще це може означати, що найближчим часом приїдуть гості або зустріч з людиною, з яким довго не бачилися. Коли комаха несподівано звішується на павутинці перед особою, слід чекати новин.

Якщо павук постійно плете павутину поблизу вхідних дверей, треба акцентувати увагу на гостях. Ймовірно, в будинку регулярно буває людина зі злими намірами. Павутина, яка знаходиться у вітальні, вказує на те, що між близькими часто спалахують скандали.

d9e1c60598af0b5b1d3d241d439aa4a2 До чого павук повзе вгору: по стіні, по павутині, увечері – прикмети і забобони

В який час доби павук повзе вгору

Зустрітися з арахнидом можна в будь-який час доби. Якщо це відбувається в ранкові години, то весь день складеться невдало. Коли членистоноге виявляється поблизу кухонної плити, слід чекати приїзду гостей. При вигляді павука в денні години не варто чекати добра. Він знаменує дрібні капості, які будуть супроводжувати людину протягом дня. Коли павук потрапляє в поле зору після полудня, треба уважно дивитися по сторонам. У цьому випадку підвищується ймовірність зустріти свою другу половинку.

Якщо зустріч з павуком сталася ввечері, то очікується ймовірність покращення свого матеріального становища за рахунок отримання премії. Прикмети кажуть, що така зустріч здатна подарувати людині надію.

При зустрічі з павуком у темний час доби слід бути готовим до того, що наступний день виявиться порожнім. Людина буде стикатися протягом дня з непотрібними клопотами.

Як уникнути бід

Щоб уникнути негативу, потрібно ставитися до поганих прикмет, як до керівництва до дії. Якщо в полі зору попався павук, то необхідно акуратно взяти його і з граничною обережністю винести в під’їзд або на вулицю. Заборонено його вбивати, так як це сприяє примноженню бід. При цьому потрібно власними словами попросити його піти і забрати з собою погане.

Після виконання цих дій треба відпустити членистоноге, ні з ким не розмовляти і не озиратися назад. У цьому випадку павучки принесуть успіх за рахунок нейтралізації негативних наслідків. Правильними діями завжди можна повернути фортуну на свій бік.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради