До чого свербить праве, ліве плече: прикмети для дівчини або чоловіки

Здавна повір’я і прикмети допомагали людині зробити правильний вибір на життєвому шляху. Підказки криються в поведінці тварин, природні явища або навіть у відчуттях власного тіла. Правильно витлумачивши знаки, послані понад, людина може відкрити завісу таємниці і дізнатися, що його чекає у майбутньому. Події, що здаються на перший погляд незначними, можуть бути знаками долі. Наприклад, якщо сверблять плечі, прикмети віщують наближення зміни.

58b185ad76f5ff88619f5cdd00471ad9 До чого свербить праве, ліве плече: прикмети для дівчини або чоловіки

До чого свербить плече

Щоб правильно витлумачити сверблячі відчуття, спочатку звертають увагу на те, з якого боку свербить. За народним повір’ями праворуч від людини знаходиться ангел-хранитель, а зліва невідступно слід біс. Саме це і впливає на трактування забобони.

Праве

Якщо свербить праве плече, яке в народі прийнято називати дружнім або робочим, це вважається доброю прикметою. Слід рішуче взятися за будь-яку справу, навіть пов’язане з ризиком. Удача буде супроводжувати людині, а задумані плани благополучно втіляться в життя. Ангел-хранитель, що знаходиться на правому плечі, оберігає від провалу, тому потрібно використовувати шанс домогтися успіху в кар’єрі або любовних справах.
Відчувши свербіж у правому плечі, варто приготуватися до приємному знайомству або зустрічі зі старими друзями. Не виключена поїздка на дачу, де вдасться плідно попрацювати. Робота на свіжому повітрі матиме благотворний вплив на фізичне здоров’я і психологічний стан.

Самотнім людям свербляче праве плече пророкує швидке одруження. Тим, хто вже знайшов свою другу половинку, прикмета віщує несподівану фінансову прибуток у вигляді премії, спадщини або призового лотерейного квитка.

Ліве

За народним повір’ям за плече лівої руки ховається біс, тому, якщо воно засвербіло, не варто чекати нічого хорошого. Значить, доведеться зіткнутися з неприємностями, поганими вістями, труднощами в бізнесі та особистому житті. Але не потрібно панікувати. Якщо свербить ліве плече, прикмета лише попереджає про насування негараздах і дає шанс підготуватися до витівок біса.

Щоб нейтралізувати поганий знак, потрібно бути обережним у всіх сферах життя:

 • На роботі проявляти холоднокровність, не допускати різких і необдуманих висловлювань щодо колег, інакше уникнути конфлікту не вийде.
 • Варто відмовитися від спонтанних покупок і великих фінансових витрат.
 • Необхідно уникати сварок з другою половиною.
 • Щоб зміцнити сімейні стосунки, можна взяти нетривалий відпустку і вирушити в подорож.

Приймете приписується одна позитивна трактування, але вона актуальна лише для судді. Якщо у служителя закону свербить ліве плече, значить, на найближчому засіданні він винесе справедливий вирок.

19eaabff9afe46b2d3321d6dd9d9ccf7 До чого свербить праве, ліве плече: прикмети для дівчини або чоловіки

Обидва

Відчуття свербежу на обох плечах одночасно пророкує швидке подорож. Точніше зорієнтуватися, чи надовго доведеться покинути будинок, допоможе час доби:

 • Ранкові почісування означають короткострокове подорож. Вдень належить відвідати магазини або відправитися в одноденну відрядження в сусідній населений пункт.
 • Свербіж в денний час віщує поїздку, яка триватиме кілька діб. Наприклад, відпочинок на дачі у вихідні дні.
 • Відчувши свербіж ввечері, потрібно приготуватися до тривалої мандрівки. Людина буде відсутній кілька тижнів або місяців, перебуваючи в діловій поїздці за дорученням керівництва або здійснюючи захоплююча подорож, яке доставить яскраві емоції і запам’ятається на все життя.

Тлумачення для дівчат і жінок

Свербляче плече у дівчини віщує приємний сюрприз. Незабаром відбудеться цікава і радісна подія. Це може бути довгоочікуваний подарунок, романтичне побачення або відвідування концерту улюбленого виконавця. Ініціатором стане молодий чоловік, давно виявляє ніжні почуття.

72a7a4108779c9cf04fa5d34eb72699f До чого свербить праве, ліве плече: прикмети для дівчини або чоловіки
Печіння шкіри, коли свербіж опускається від плечового суглоба на передпліччі, говорить про майбутній плідній трудовому дні або зустрічі з давньою подругою. Інше тлумачення повір’я пророкує одержання багатого спадщини.

Значення прикмети для чоловіків та хлопців

Роздратування на шкірі плечей у чоловіка повідомляє, що сьогодні фортуна прихильна до нього. В основному прикмета відноситься до бізнесу і кар’єрі, але не виключено благотворний вплив на особисте життя.

Хлопці, які відчули свербіж на плечі, повинні негайно діяти, не боячись брати участь у ризикованих підприємствах.

Головне перед укладенням договору — звернути увагу на юридичну правомірність документації. Прикмета працює один день, і ангел-зберігач подає знак, що сьогодні надасть допомогу в будь-якому починанні.
Суперечливе відчуття свербежу, коли відразу не розбереш — плече горить або свербить, говорить про швидкої зустрічі з давніми друзями або майбутній цікаве знайомство.

Тлумачення з дня тижня

Для вірного трактування прикмети враховується кожна деталь. Велике значення має день тижня, коли засвербіло плече:

 1. Відчувши свербіж у понеділок, приготуйтеся до неприємного звістці. Нічого трагічного не відбудеться, але почута новина змусить понервувати.
 2. Якщо свербить у вівторок, прикмета натякає на легковажність. Ця риса згубно вплине на події поточного дня. Потрібно дотримуватись обережності у справах, не приймати необачних рішень і ретельно добирати слова при спілкуванні з колегами.
 3. Якщо сверблячі відчуття виникли у середу, належить скандальне з’ясування стосунків.
 4. У четвер прикмета попереджає про можливі розбіжності з колегами.
 5. Якщо засвербіло в п’ятницю, значить, скоро прийдуть звістки здалеку.
 6. Почухування в суботу передрікає розлад з близькою людиною. Мова не тільки про другій половинці — сварка може статися з кожним членом сім’ї.
 7. Відчувши свербіж у неділю, приготуйтеся до негативних наслідків. Можливо, підозри в зраді коханої людини мають вагомі підстави, і друга половинка давно поглядає на бік.

Як уникнути поганих змін

Нейтралізувати негативний вплив прикмети можна, тричі плюнувши через ліве плече або кинувши дрібку солі, щоб перешкодити підступам біса. Робити такі маніпуляції через праву сторону не варто — є ризик накликати на себе горе та поневіряння. Свербіж правого плеча найчастіше провіщає сприятливий період для будь-яких починань. Захист ангела-хранителя забезпечить успіх у будь-якій добрій справі.

79f9ef065733aba23aedae17de70725d До чого свербить праве, ліве плече: прикмети для дівчини або чоловіки
Чешущееся ліве плече — попередження про неприємності, підступи ворогів або небезпечних спокусах. Не варто забувати, що свербіж може бути викликаний звичайної алергією або укусом комахи. У цьому випадку і негативні, і позитивні прикмети не працюють.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради