Прикмети про прищ на щоці (лівою, правою) у дівчат, жінок і чоловіків

Прищі на обличчі – явище неприємне за всіма ознаками. Мало того, що воно болюче, так ще й доставляє моральний дискомфорт. Прищ на щоці розглядається не тільки як косметичний дефект. Серед народних прикмет є безліч пояснень цьому явищу.

0ead5433bb47c11fee934da9c7dd9d1c Прикмети про прищ на щоці (лівою, правою) у дівчат, жінок і чоловіків

Що означає прищ на щоці по прикметі

Народні провісники і знавці повір’їв відносяться до приймете «шрами на обличчі» як до знамення згори. Користуючись підказками, людина може дізнатися про своє найближче майбутнє.

У загальних рисах це явище передбачає зміни в житті. Характер майбутніх подій та їхню значущість можна передбачити, якщо брати до уваги всі супутні деталі. Тут важливий стать людини, його вік, і з якого боку прищі з’явилися.

У жінок

Прекрасна половина людства, як ретельно стежила за своєю зовнішністю, не застрахована від прищів. Чим несподіванішим вони з’являються, тим більше питань викликає причина їх утворення. Народні прикмети пояснюють це так:

 • для незаміжньої жінки таке явище пророкує швидку зустріч або отримання несподіваної звістки;
 • заміжня дама може зустріти однокласника, якого не бачила багато років, або їй зателефонує таємний шанувальник;
 • для обох категорій жінок вискочив прищ – предмет майбутніх переживань.

Майбутні події можуть носити як позитивний, так і негативний характер. На їх позитивність або відсутність такої впливає місце, де позначився дефект шкіри.

У дівчат

Молоденькі особи більше за інших переживають з приводу зіпсованої зовнішності. Зазвичай їх більше хвилює, як замаскувати цей дефект або скоріше позбутися від нього. Але деякі намагаються вгадати причину зіпсованої прищем щічки, з точки зору народних повір’їв. Для дівчини прикмета обіцяє найбільш сприятливі події:

 • романтичне побачення з коханим;
 • знайомство з хлопцем своєї мрії;
 • студентці – успішна здача заліків в інституті або коледжі;
 • працює – поєднання роботи по душі з гідною зарплатою.

Не всі дівчата однаково реагують на те, що раптово вискочив прищ. Для кого-то це означає зіпсований настрій і скасоване побачення. А хто-то намагається знайти в цій події підказку понад і витягти з неї максимум користі.

a1a58ac67079641f28d8bace42e516bf Прикмети про прищ на щоці (лівою, правою) у дівчат, жінок і чоловіків

У чоловіків

Рідкісний чоловік стане переживати з приводу незначної зміни в зовнішності. Проте і у них прищі є передвісниками майбутніх подій:

 • просування по кар’єрних сходах;
 • вдале завершення грандіозного проекту;
 • романтична зустріч з жінкою, яка зводить його з розуму.

У чоловіків, які мають раціональний підхід до життя, немає ні часу, ні бажання розбиратися в народних прикметах. Але і такі знання іноді бувають корисними.

У дитини

На маленьких дітей, яких багато з повною підставою вважають «янголятами», такі прикмети не поширюються. Істоти, що не пізнали життя і не обтяжені гріхами, не підходять ні під одну з цих категорій.

Підліткові прищі не в рахунок, так як у дитини відбувається період дорослішання і повна перебудова організму. В цьому випадку важко визначити, з якої причини вискакують прищі. Найчастіше це наслідок гормонального збою.

До чого вискакують прищі на щоках

Причини появи червоних горбків на обличчі можуть бути різними. Це явище можна розглядати з двох точок зору – медичної і народної. Однак, як би не зробила крок вперед медицина, в народі століттями живуть повір’я, що виникли ще до того, як лікарська практика стала доступною для всіх.

Праворуч

Практикуючі езотерики відносяться до різних частин тіла по-різному. Права половина тіла, включаючи і праву щоку, відповідає за розум і таланти, присутні в осібе. Тому прищ, що з’явився на правій щоці, тлумачиться так:

 • початок грандіозного творчого проекту;
 • вдале завершення фінансової операції;
 • швидкий кар’єрний ріст;
 • налагодження необхідних партнерських контактів;
 • вдале вкладення фінансів у розвиток бізнесу;
 • вирішення економічних проблем.

d1429c34ba31c8d9b140741565632da7 Прикмети про прищ на щоці (лівою, правою) у дівчат, жінок і чоловіків

Неприємне явище на обличчі праворуч компенсується позитивними емоціями, отриманими від майбутніх подій.

Зліва

Ліва сторона тіла, де знаходиться головний орган – серце, так чи інакше, все, що відбувається пов’язують саме з ним. Не даремно деякі події в житті людини називають «сердечними справами». Тому прищ, вилізлий на лівій щоці, для багатьох людей означає:

 • любовне побачення;
 • зустріч з коханою людиною;
 • знайомство з цікавою особистістю;
 • зустріч давніх друзів;
 • відновлення світу і гармонійних відносин у родині;
 • придбання нових друзів;
 • швидкі приготування до весілля;
 • довгоочікуване поповнення в родині.

Прищ, що з’явився на щоці зліва, несе в собі тільки один негатив – косметичний дефект. Все інше пророкує позитивні емоції.

На обох щоках

Мало приємного в тому, що прищі вилізли з обох сторін особи. Крім того, що зовнішність буде з усіх виглядати непривабливо, так ще і народні прикмети не обіцяють нічого хорошого.

Нічого смертельного в цій події немає, проте людині з таким дефектом доведеться пережити конфлікт на службі або розбіжності в сім’ї. Особливо сильно ця прикмета зачіпає молодих хлопців, у яких часто з’являються прищі на вилицях.

Для них це явище може закінчитися сваркою з близькими людьми, конфліктом в громадському місці або навіть бійкою.

af96d08e7f1454d26bcb3dc2bd22b609 Прикмети про прищ на щоці (лівою, правою) у дівчат, жінок і чоловіків

Нейтралізація негативу

Людям, схильним вірити всьому підряд, у тому числі і народними прикметами, треба пам’ятати, що якість життя залежить від пережитих емоцій. Чим більше позитивних моментів людина відзначає у своєму житті, тим легше йому пережити будь-яка несподівана подія.

Медична точка зору

Наука про здоров’я напевно відкине всі народні прикмети. На думку медиків зводиться до того, що чистота шкіри обличчя залежить від кількох факторів:

 • генетична;
 • гігієнічна;
 • фізіологічна.

Здоровий шкірний покрив обличчя можна успадкувати від предків. Іноді ця умова не спрацьовує. Зазвичай це відбувається в тих випадках, коли людина змушена виконувати брудну фізичну роботу або з якихось причин не стежить за своєю гігієною. Або це явище є наслідком хвороби або неправильного прийому лікарських препаратів.

Те ж саме може відбуватися через гормональної перебудови організму. Це стосується взрослеющих підлітків і вагітних жінок. Різкий сплеск гормонів провокує підвищене виділення шкірного жиру. Неправильний догляд за жирною і пористою шкірою може спровокувати виникнення прищів.

Сама по собі поява шрамів на обличчі не несе ніякої загрози ні здоров’я, ні життя людини в цілому. У будь-якому випадку це явище в першу чергу слід розглядати з медичної точки зору. І тільки після того, як пояснення не буде знайдено, можна звернутися до народних прикмет.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради