До чого голуб залетів у вікно, квартиру — прикмети та поради з усунення поганого ефекту

Історія взаємовідносин людини і голубів нараховує не менше п’яти тисяч років. Значимість їх для людей згадується на сторінках біблії. У молодят стало доброю традицією і запорукою сімейного щастя запускати голубів у небо. Однак, деякі прикмети, пов’язані з цими птахами, людина вважає чи не трагічними. Якщо голуб залетів у відкрите вікно — це прикмета на удачу, а буває і передвісник біди.

57367bb2d2cc3185a3c3b1146ba8c01a До чого голуб залетів у вікно, квартиру — прикмети та поради з усунення поганого ефекту

Голуб залетів у вікно

З давніх пір вважається поганою прикметою, якщо голуб залетів у відкрите вікно. Така поведінка непроханого гостя — вважається сигналом про важку хворобу.
Крім цього, згідно з народним повір’ям, що залетів у квартиру голуб:

 • провісник швидкої смерті одного з її мешканців;
 • імовірність збитку будинку.

Однак, враховуючи статус голуба, як птахи Бога, подія, коли вона залетіла у вікно вважається доброю прикметою. Сама по собі цей птах вважається чутливою і тому обирає для візиту благополучні будинку. Таким чином, має право на життя і ще одне припущення: в квартиру залетів голуб — прикмети передбачають успіх. Так, він своїм візитом бажає принести в дім добро і щастя.

Навіть після того, як птах опинився всередині будинку, і тривога опанувала вами — не варто вважати катастрофою такий непроханий візит. Будьте уважні і обережні, передбачливі і акуратні, а головне — не вірте, що це вісник смерті, а прийміть, як добрий знак.

c674b4bdc089d1ea25f42fa21f28a9d2 До чого голуб залетів у вікно, квартиру — прикмети та поради з усунення поганого ефекту

Голуб залетів у вікно гаража, літньої кухні, сараю

Той, хто живе в приватному будинку має ймовірність зустріти голуба, що залетів у вікно гаража, літньої кухні або сараю. Якщо птах при цьому спокійна і допитлива, якщо мирно походжає або сидить – для хвилювань немає причини. Більш того, у вас з’являється перспектива оновити автомобіль або почати ремонт. Не женіть птицю — вона завітала з добром.

Вважається доброю прикметою побачити на своєму шляху голубине перо. Підніміть його та збережіть. Існує повір’я, що це «подарунок» птахи світу — дієвий оберіг і талісман на удачу.

de2f4979718c1b3fd7e3b2a4463300ac До чого голуб залетів у вікно, квартиру — прикмети та поради з усунення поганого ефекту

Голуб б’ється у вікно

Биття птиці про віконне скло — знак того, що до вас летять вести. Хороші чи погані — покаже час. У будь-якому випадку будьте напоготові:

 • слідкуйте за здоров’ям;
 • більше часу приділяйте тим, хто хворіє;
 • виключіть з життя (хоча б на час) ризик і необдумані вчинки.

Немає підстав для занепокоєння, якщо пташка сіла на підвіконня або балкон. Більше того — це добрий знак, що говорить про те, що до вас прилетіли хороші вісті. Це може бути або підвищення на посаді одного з домочадців, або несподівана премія.

Вештання пернатого гостя по підвіконню може означати довгоочікуване примирення людей, які довго перебували у сварці.

Можна вважати добрим знаком і бажання птиці назавжди оселитися на вашому підвіконні або карнизі. Старовинне повір’я стверджує, що голуби — охоронці житла від пожежі. Саме з цієї причини не варто проганяти пернатого гостя, а прийняте від вас частування — добрий знак і прикмета, що в домі оселяться мир і достаток.

Ситуація, коли голуб, щодня відвідує підвіконня, раптово зникає повинна насторожити домочадців. Пильно придивіться до життя. Покидання голубом вашого будинку — прикмета, що загрожує зруйнувати добробут сім’ї.

Постарайтеся не сполохати гостя, а уважно розгляньте його. Наявність у дзьобі птаха стебла, листки або гілочки обіцяє позитивні події. Так, якщо:

 • в будинку є наречена — чекайте швидкого одруження;
 • ви в пошуку нової роботи — вигідну пропозицію вже в дорозі;
 • останнім часом вас переслідували матеріальні проблеми — пора складати список майбутніх покупок.

6c842b2d86026cb6f4d2bf55f7b1ea8b До чого голуб залетів у вікно, квартиру — прикмети та поради з усунення поганого ефекту

Прикмета голуб сидить на вікні

У більшості випадків, то, що птах сів на підвіконня — добрий знак. Не женіть її, а бажання пригостити її їжею — буде винагороджено.

Можливий випадок, коли несподіваний гість походжає по підвіконню і періодично зазирає у вікно. Пам’ятайте, що голуб — птах добродушна і тому до поганим людям навряд чи здійснить візит. Саме тому його посадка на підвіконня і те, що він заглядає в вікно — говорять про те, що голуб приніс вам добру звістку.

Якщо так станеться, що разом з голубом все-таки завітала і сумна новина — вікно послужить захистом. Вам же в цьому випадку голуб подає знак — знадобиться обережність, увага до здоров’я та акуратність в ризикованих вчинках.

Коли голуб залітає на балкон або лоджію і при цьому поранився — це погано. Не знає, як залишити замкнутий простір птаха, краще накрити тканиною, а після того як вона заспокоїться — посадити на рівну поверхню. Нехай птах сама вирішить — негайно покинути ваш будинок або затриматися в ньому. В даному випадку другий варіант — набагато позитивніше першого.

Навіть якщо все відбулося в негативному ключі — не впадайте у відчай. Народна мудрість пропонує пов’язати на ручку вікна або балконних дверей червону стрічку. Це стане оберегом від неприємностей.

c832345cdf93670917efb5e4be415e99 До чого голуб залетів у вікно, квартиру — прикмети та поради з усунення поганого ефекту

Вплив кольору голуба на тлумачення прикмети

Крім самого факту відвідування голубом квартири величезне значення має забарвлення його оперений. Від кольору пернатого, залежать наслідки після раптового візиту.

 • Залетів голуб чорних або сірих тонів — погана прикмета. Вона передбачає неминучу смерть. Поставтеся до цього з розумінням, підвищить увагу до власного здоров’я та самопочуття всіх, хто проживає в цьому будинку.
 • Рудий або коричневий голуб залетів у вікно або двері — ні до чого переживати. Це провісник зустрічі з давніми друзями, фінансової удачі або далекої поїздки.
 • Позитивними вважаються повір’я, якщо залетів у квартиру голуб білого кольору. Додамо, що кружляння над будинком такого голуба — вірна ознака наближення весільних турбот. Побачити голубку і голубка у себе на підвіконні — до швидкої зустрічі з коханим.
 • Приліт зграї голубів — знак до швидких позитивних змін в особистому житті виключно жінок або дівчат. Щодо чоловіків — прикмети, пов’язані з тим, що голуб залетів у хату — не поширюються.

  82a5872590540262cbf7d17db7ea46f5 До чого голуб залетів у вікно, квартиру — прикмети та поради з усунення поганого ефекту

  Як усунути поганий ефект прикмети

  Як би людина цього не хотів, але повір’я мимоволі стають супутниками життя. Самим надійним способом захиститися від негативу прикмети якщо залетів голуб, вважається віра в те, що погані пророцтва не збуваються.

  Вважайте те чи інше погане передбачення збігом обставин, а не передвісником біди. У народі кажуть: «Залетів голуб — посміхнися і станеш багатшим!»

  Не залишайте місця паніці і женіть від себе стан приреченості. Пам’ятайте, посмішка і почуття гумору — найкращі помічники вам у цьому.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради