8 уроків, які навчать правильно спокусити чоловіка вдома, на роботі, в листуванні

Кожна жінка повинна знати, як спокусити чоловіка, щоб легко і невимушено використовувати це знання при першій необхідності. Всі знають, що жінки люблять вухами, чоловіки – очима. Це і потрібно використовувати, щоб навчитися правильного мистецтву спокуси. Щоб освоїти науку спокушання, потрібно вивчити 8 уроків і не боятися експериментів.

Як правильно спокушати чоловіка

Чоловікам не подобаються неохайні дівчини. Неохайність в будь-якій ситуації сприймається вкрай негативно в очах сильної статі. Жінка-спокусниця повинна бути не тільки красива обличчям і тілом, але й одягнена в випрасувану і чистий одяг.

Важливо розуміти, що успішні спокусниці привертають увагу хлопців не відвертими нарядами. Головні козирі – вміння красиво рухатися, тримати спину абсолютно прямий, спокусливо виляти стегнами, погляд спрямовувати тільки вперед.

Щоб зацікавити чоловіка, бажано носити «струмує» одяг, що складається з блискучих легких тканин. І навіть не має значення глибина декольте, оскільки хлопців часто заманюють саме соковиті відтінки сукні. Щоб переконатися в цьому, можна зайти в будь-який квітковий магазин і подивитися, який вибір роблять представники сильної статі: червоні троянди або самий яскравий букет.

8 уроків спокушання

В залежності від ситуації, потрібно застосовувати різні способи і секрети зваблювання чоловіків. Одна стандартна схема не підійде для залучення партнера по телефону і в домашніх умовах. Тому необхідно дізнатися про 8 методи спокушання.

8 urokov, kotorye nauchat pravilno soblaznit muzhchinu doma, na rabote, v perepiske9 8 уроків, які навчать правильно спокусити чоловіка вдома, на роботі, в листуванні

Потрібно створити грайливий настрій

Ненав’язливо в домашніх умовах

Необов’язково застосовувати «агресивні» способи, щоб домогтися розташування хлопця. В домашніх умовах можна використовувати ненав’язливий тип спокушання, щоб партнер сам захотів подальшої близькості.

Ось два основних ради, як спокушати чоловіка в домашніх умовах:

 1. Чоловіків приваблюють довгі, шовковисте і добре пахнуть волосся жінки. Тому потрібно продемонструвати всю красу локонів – присісти поруч на диван, сперся на плече так, щоб волосся перебували максимально близько до його обличчя. Далі перейти до легкого проигрыванию з пасмами: намотати їх на палець або розпустити.
 2. Коли увагу партнера захоплено, можна перейти до «важкої артилерії»: повільно оголити шию і спину (допоможе правильно підібраний наряд з відсутньою задньою частиною). Вид неприкритою жіночої спини порушить будь-якого чоловіка.

Такі нехитрі поради допоможуть зрозуміти, як спокушати чоловіка в домашніх умовах ненав’язливо і неодмінно призведуть до близькості.

На відстані в листуванні

Спокусити хлопця по листуванню цілком можливо, але для цього потрібен час.

Як спокусити чоловіка по листуванню:

 1. Намагайтеся знаходити якомога більше часу для спілкування. Якщо відсутній постійний контакт, то зв’язок буде незабаром загублена – чоловік переключиться на більш цікавого співрозмовника.
 2. Бажано часто звертатися до хлопця по імені і вести діалог на тему, яка цікава співрозмовнику (вивчаємо інформацію на сторінці в соціальній мережі).
 3. Якщо хлопець починає розповідати про особисте (дитинство, стосунки з батьками), то це явна ознака того, що спокушання чоловіка проходить успішно.
 4. Наступний крок – «зникнути» після активного спілкування. Важливо не повністю ігнорувати повідомлення, а відповідати небагатослівно і з великими паузами. Якщо чоловік почне цікавитися в чому справа, то він явно стурбований зміною формату бесіди, а це ознака глибокої зацікавленості.

Саме в цей момент він запропонує зустрітися особисто, щоб рамки інтернету не заважали приємному спілкуванню. Інструкція допоможе зрозуміти, як спокушати чоловіка на відстані.

Колега на роботі

8 urokov, kotorye nauchat pravilno soblaznit muzhchinu doma, na rabote, v perepiske10 8 уроків, які навчать правильно спокусити чоловіка вдома, на роботі, в листуванніПосмішки і перетин поглядів – це стандартний набір флірту, який можна використовувати як стартову лінію. Щоб набрати більш високий темп і зрозуміти, як спокушати чоловіка на роботі, потрібно дотримуватися ефективних і конкретних правил:

 1. Дайте чоловікові показати свою силу. На роботі необхідно взяти в руки велику стопку книг або паперів і просто спробувати ніяково відкрити двері. Зрозуміло, вибраний чоловік повинен бачити цю «проблему». Тоді обранець відразу ж кинеться на допомогу.
 2. Наступний крок – винагородити хлопця променистою усмішкою, провести по руці пальцями і сказати: «я так рада, що в сучасному світі все ще трапляються справжні джентльмен, готові допомогти».
 3. Більшість чоловіків – мисливців, які бажають добиватися своєї мети, а тому після легкого погладжування по руці, потрібно просто чекати, що обранець сам почне робити спроби познайомитися ближче.
 4. Якщо хлопець боязкий і не вирішується на подальші дії, можна запросити його на виставку чи фестиваль, що цікавить обох. Нав’язливість відлякує, тому не варто відразу ж кликати чоловіка в ресторан або кінотеатр.
 5. По закінченні заходу, з’ясувавши, як спокусити чоловіка на роботі і зробивши це, можна запросити його на чашку кави і діяти за обставинами.

Прочитавши посібник, можна скласти загальне уявлення, як спокусити колегу.

В ліжку

Якщо цікавить питання, як спокусити чоловіка в ліжку, то побачення явно пройшло добре. Тут можна відкинути ненав’язливість і просто віддатися пристрасті.

Складніше йдуть справи, якщо чоловік прийшов втомлений з роботи. В такому випадку не потрібно відразу ж натякати на близькість. Потрібно дати йому час прийняти душ, смачно перекусити.

Після цього можна починати спокушання – прилягти поруч з ним на диван, використовувати легкі дотики і поцілунки. Особливо ефективними будуть погладжування навколо шиї.

Колишнього партнера

Щоб зрозуміти, як спокусити колишнього, потрібно для початку усвідомити, що головне правило – заборонено дзвонити або писати «хочу тебе повернути». Це відлякає.

Необхідно зіграти на ревнощів колишнього партнера: хлопцеві буде неприємно заходити в соціальну мережу і бачити, що дівчина зовсім не проявляє ознаки сумуй за нього. Тому перший крок у спокушанні колишнього жити, радіти і постити це в мережу.

Важливо, щоб деякий час між колишніми коханцями не було абсолютно ніякого контакту. Всі люди ідеалізують минулі стосунки, а тому рідко перестають про них думати.

8 urokov, kotorye nauchat pravilno soblaznit muzhchinu doma, na rabote, v perepiske11 8 уроків, які навчать правильно спокусити чоловіка вдома, на роботі, в листуванніДалі можливі два варіанти – чекати, поки він напише або подзвонить сам. А також можна вийти на зв’язок першої, пославшись на помилку в діалогах – хотіла дізнатися, чому подруга так негарно надійшла і зірвала бажаний похід в парк, але не туди отруїла повідомлення. У 70% випадків молодий чоловік сам запросить дівчину на зустріч в це місце. Якщо ж цього не сталося, можна безпосередньо покликати його (не хочеться йти однією).

Під час зустрічі потрібно надіти плаття, вигідно выставляющее ті частини тіла, які найбільше любив пестити партнер. Але при кожному бажанні доторкнутися або наблизитися, необхідно відразу ж відступати. Про колишні почуття заговорювати не слід, адже мета зустрічі – завести хлопця.

Вже в кінці цієї зустрічі партнер, спостерігаючи за красою дівчини, буде досить збуджений, щоб переходити до більш конкретних дій. Нахлинули спогади разом з спокусливим нарядом зроблять свою справу.

По телефону

Щоб спокусити чоловіка по телефону, потрібно частіше вворачивать в бесіду стандартні фрази, які підвищують самооцінку чоловіка.

Спокусливі фрази для чоловіків:

 • я відчуваю себе такою захищеною поруч з тобою;
 • не уявляю, як би я без тебе обійшовся.

Чоловік швидко втрачає інтерес до коханої, якщо вона перестає його хвалити. Після невеликого флірту, можна перейти до більш серйозного наступу, згадавши про інтимні справи.

Дієві фрази, як спокусити чоловіка по телефону:

 1. Ой, ледь не впустила телефон, я лежу у ванні.
 2. Почекай хвилинку, ніяк не схоплю рушник, я ще не встигла витертися після душу.
 3. Почекай секундочку, я трохи роздягнуся, а то в кімнаті дуже жарко.

Згадка про тілесних відчуттях і інтимні подробиці порушать чоловіка. При цьому необов’язково дійсно лежати у ванні, адже фантазія – найкращий помічник жінки зі зваблення.

Двозначні фрази

Двозначні фрази для спокушання чоловіка краще не застосовувати на перших побаченнях. Інакше хлопець подумає, що перед ним схиблена на сексі особа. Фрази знадобляться, коли відносини підійдуть близько до інтимної стадії.

8 urokov, kotorye nauchat pravilno soblaznit muzhchinu doma, na rabote, v perepiske12 8 уроків, які навчать правильно спокусити чоловіка вдома, на роботі, в листуванніПриклади:

 1. Якщо вдома є кішка і вона залишила на руці або нозі невелику подряпину (яку примітив кавалер), то це можна використовувати в свою користь, сказавши: «а, це моя киска, вона постійно бажає ласки». Зрозуміло, після цього необхідно засмущаться і засміятися, вибачившись за «необдуману фразу».
 2. Використовувати можна і розмова про машину, яка нібито зламана: «ти допоможеш мені завестися?».
 3. У кафе можна мимохіть кинути фразу: «який же ти ненаситний».
 4. Якщо хлопець стоїть і чекає біля дверей: «заходь, я вже готова».

Як це зробити швидко

Самий дієвий рада, що допомагає з’ясувати, як швидко спокусити чоловіка, – зачіпати його потрібно не лише словом, але й тілом (адже хлопці тонких натяків не вловлюють). Якщо належить потиск рук кільком людям, необхідно довше затриматися на кисті вподобаного хлопця, додатково провести по ній великим пальцем і посміхнутися. При цьому він повинен бачити, що до інших чоловіків жінка торкалася формально і «холодно». Навіть самий некмітливий кавалер зрозуміє цей натяк.

Наступна порада підходить для ситуації, коли жінка впевнена, що чоловік дійсно хоче її, але проявляє нерішучість: побачивши, що він стоїть на самоті, треба підійти до нього і лукаво штовхнути його стегном. Після цього потрібно життєрадісно посміхнутися і підморгнути.

Самий легкий спосіб швидко спокусити чоловіка – танець. Під час рухів необхідно максимально сильно притискатися до партнера. Мова тіла все скаже за вас.

Секрети зваблювання представників різних знаків зодіаку

Якщо жінка щиро вірить, що різні місяць і дата народження вказують на долю і характер людини, то їй буде цікаво дізнатися, як спокусити чоловіка за знаком зодіаку.

Овен

Спокусити чоловіка знаку Овен можна без особливої праці. Такий хлопець всім своїм виглядом і діями показує, що він «справжній мужик», тому ефективний спосіб заманити його – спочатку загравати з ним, а після перейти на його кращого друга. «Мужик» далі все зробить самостійно.

Телець

Якщо цікаво, як спокусити чоловіка, народженого під знаком Тельця, то не варто сильно турбуватися з цього приводу – він максимально прямолінійний. Досить сказати: «мені потрібен ти».

Близнюки

Ерогенна зона, яку необхідно порушувати у близнюках – мізки. Для того, щоб спокусити чоловіка знаку Близнюки, потрібно вести розумні розмови на теми, які його цікавлять.

8 urokov, kotorye nauchat pravilno soblaznit muzhchinu doma, na rabote, v perepiske13 8 уроків, які навчать правильно спокусити чоловіка вдома, на роботі, в листуванні

Чоловік Близнюки популярний у суспільстві

Рак

Такі чоловіки корисні в побуті, у них золоті руки, а уявлення про жінок – архаїчне. Щоб спокусити чоловіка, народженого під знаком Раку, потрібно показати, що хочеться створити патріархальну сім’ю. Важливо розуміти, що якщо рак закохається, то вирватися їх клешнею буде практично неможливо.

Лев

Перед тим як спокусити чоловіка знака Лев, важливо запам’ятати, що він шукає тільки саму красиву, розумну і стильну жінку. Він бажає, щоб всі йому заздрили. Для спокушання потрібно бути максимально звабливою і чекати завоювання з подальшою демонстрацією трофею оточуючим. Якщо немає бажання приміряти таку роль, то необхідно тільки вихваляти його у всіх починаннях.

Діва

Якщо сподобався хлопець, народжений під знаком Діва, то потрібно зрозуміти, що йому потрібен в першу чергу надійний супутник зі схожими хобі. Секс і романтика для нього – приємний бонус. Щоб спокусити чоловіка знаку Діва, потрібно дізнатися всю інформацію про нього, показати, що у вас однакові захоплення.

Ваги

Такі чоловіки – естети, яких приваблює краса, а тому потрібно точно знати, як спокусити Ваги: необхідно увійти в його товариство, завжди бути привабливою. І приблизно через місяць він зрозуміє, навіщо ти завжди так красиво вбиралася.

Скорпіон

Практичний рада, як спокусити чоловіка, народженого під знаком Скорпіона: їх марно заманювати, оскільки вони самі полюють на дівчат. Щастя прекрасної статі, проте, закінчиться відразу після пристрасної ночі. А щоб дійсно приручити цього звіра, а не тільки знайти спосіб, як спокусити Скорпіона, необхідно почекати, коли втомиться його «жало».

8 urokov, kotorye nauchat pravilno soblaznit muzhchinu doma, na rabote, v perepiske14 8 уроків, які навчать правильно спокусити чоловіка вдома, на роботі, в листуванні

Чоловіки Скорпіони мають досить незвичайним характером

Стрілець

Перед тим як спокусити чоловіка, що належить до знаку Стрільця, доведеться прибирати конкуренток, яких буде багато. Такі чоловіків люблять спостерігати за сутичкою і вибирають тільки переможниць.

Козеріг

Це рідкісні зануди, з якими доведеться повністю відключати свою сексапільність. Так, для початку краще задуматися, чи дійсно необхідно дізнаватися, як спокусити чоловіка знаку Козеріг. Кращий спосіб навчитися смачно готувати і добре доглядати за своїм чоловіком, тобто замінити йому матір.

Водолій

Спокусити чоловіка, народженого під знаком Водолія, – втомлива, але завзята завдання: він бачить щастя тільки у веселій життя. Тому необхідно постійно створювати навколо нього певну «движуху», щоб спокусити.

Риби

Перед тим як спокусити чоловіка знаку Риб, доведеться створити навколо себе атмосферу загадки, таємниці, а бажано говорити натяками. А також потрібно раптово зникати. Саме в цей момент Риби починають свої любовні ігри.

Як спокусити власного чоловіка

З часом сексуальне життя в шлюбі погіршується, а тому потрібно знати, як спокусити дорослого чоловіка.

У цьому допоможуть:

 1. Сексуальні і грайливі вбрання.
 2. Романтична атмосфера.
 3. Флірт через SMS.
 4. Сексуальні експерименти.
 5. Гарна і смачна щоденна їжа.

Як спокусити хлопця

8 urokov, kotorye nauchat pravilno soblaznit muzhchinu doma, na rabote, v perepiske15 8 уроків, які навчать правильно спокусити чоловіка вдома, на роботі, в листуванніБувають ситуації, коли хлопець і дівчина вже якийсь час зустрічаються, але справи так і не рухаються до повного зближення. Можливо, молодий чоловік боязкий або не досвідчений, тому його бажано трохи підштовхнути.

У такому разі необхідно використовувати такі прості трюки, щоб спокусити будь-якого чоловіка:

 1. Нанести парфуми з мускусом на локони і розпустити їх при ньому. Аромат сприяє збудженню.
 2. В примірочній кабінці сиди на підборах і нижній білизні і запитай, чи йде такий наряд.
 3. При спільному перегляді телевізора лягти до нього на коліна і вигнути спину так, щоб його увагу сталося з екрану на груди.
 4. Запросіть його в гості і скажіть, що повернетеся в кімнату тільки в одних панчохах.

Як спокусити дівчину

Поради щодо зваблення дівчат:

 1. Дивитися на неї закоханими очима, незалежно від теми розмови.
 2. Заряджати її позитивними емоціями, потрібно бути завжди активним, не мимрити і залишатися впевненим у собі.
 3. Заявляти про свої бажання шляхом дотиків і компліментів.

Висновок

 1. У різних конкретних випадках для кожної людини необхідно застосовувати різні способи залучення уваги. Немає універсального варіанту, як спокушати чоловіка.
 2. Для того, щоб навчитися мистецтву спокуси, потрібно експериментувати і тренуватися. Наведені уроки спокушання чоловіків допоможуть у цьому.
 3. Не забувайте, що імпровізація – кращий спосіб спокушання. Шаблони слід індивідуалізувати і робити оригінальними, щоб вони зацікавлювали.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради