Зламався ніготь: прикмети для всіх пальців лівої і правої руки

Нігті завжди вважалися важливим символом в езотериці. Проблеми з ними асоціюються як з бідами, так і з великою радістю в недалекому майбутньому. Якщо зламався ніготь, то трактування залежить від того, на якому пальці і руці трапився казус.

a4c85f7541ebc46f68569104480326b4 Зламався ніготь: прикмети для всіх пальців лівої і правої руки

Прикмети для лівої і правої руки

Забобони вказують, що за лівим плечем людини варто нечиста сила, за правим – божі посланці. Тому біси з одного боку пророкують проблеми, а ангел-хранитель з іншого – безхмарне майбутнє. У випадку з нігтями все навпаки.

Коли ламаються на лівій руці, це говорить про зруйновані плани біса. Якщо вони постраждали на правій руці, це знак, що не відбулися ангельських задумках.

Який палець задіяний

Залежно від пальця, забобони передвіщають різні біди або приємне майбутнє.

Великий

Завзятість у досягненні мети, сила волі – такий символізм надають цьому персту езотерики.

 1. Повір’я свідчать, що зламаний ніготь на великому пальці символізує про швидке зникнення неприємного людини. Можливо, давній ворог залишить у спокої, або докучливий сусід переїде в інший будинок.
 2. Прикмета попереджає про те, що власник звалює на себе занадто багато справ. Потрібно навчитися передавати частину обов’язків іншим людям, знаходити час для відпочинку – інакше можна духовно і фізично зламатися.
 3. Якщо неприємність сталася з палець лівої руки, то всі перепони для досягнення поставлених цілей скоро зруйнуються.
 4. Проблеми з нігтем на правій руці – попередження. Потрібно або зачекати з реалізацією великих планів, або переглянути підхід до них.

c51899c19f1ffb9141be867c2385b4ba Зламався ніготь: прикмети для всіх пальців лівої і правої руки

Вказівний

Лідерство та авторитет пов’язані з вказівним пальцем. Поломка нігтя попереджає про неприємності:

 1. Потрібно перестати у всьому нав’язувати свою думку. Пора зупинитися і не намагатися в обговоренні будь-якого питання бути першим. Інакше близькі люди можуть відвернутися.
 2. Ліва рука говорить про те, що скоро людина позбавиться від маніпуляцій вище стоїть за посадою особи. Якщо пошкодження сталося у начальника, то скоро він побачить у когось зі співробітників, кого вважав мало корисним, справжній потенціал.
 3. Права рука попереджає про проблеми з начальством. Коли ніготь зламався на вказівному пальці у керівника, це свідчить про зниження авторитету серед підлеглих або появі співробітника, який буде гальмувати прогрес компанії.

Середній

Про що говорить зламаний ніготь на середньому пальці:

 1. Людина перебуває на грані нервового зриву, занадто часто звинувачує себе. Потрібно позитивніше дивитися на світ – поруч знаходиться той, хто готовий подарувати тепло і турботу.
 2. На лівій. Шлях, який обіцяє багатство. Він буде довгий, але приємний. Ризик може принести вигоду. Однак, не варто займатися азартними іграми.
 3. На правій. Якщо попереду подорож, то воно буде важким. Також поломка обіцяє фінансові труднощі найближчим часом.

Пов’язують середній палець і зі здоров’ям. Зламається ніготь на лівій руці – до хвороби, на правій – до зцілення.

Безіменний

Почуття і емоції належать до безіменного персту – не даремно на нього надягають обручку. Зламаний ніготь на безіменному пальці попереджає:

 1. Людина страждає комплексом неповноцінності, боїться спілкування з протилежною статтю.
 2. Ліва рука. Скоро прийде приємна звістка. Воно пов’язане з коханою людиною або грошима.
 3. Права рука. Висока ймовірність конфлікту з чоловіком/дружиною, батьками другої половинки.

Мізинець

Дружба і доля пов’язані з мізинцем. Якщо зламаний ніготь на лівій руці, то скоро з’являться довгоочікувані гості чи станеться приємна подія.

Зламаний ніготь на мізинці правої руки попереджає про втрати грошей, сварки в родині.

2c6e5e845dfe00a78cc6feb3191ae84d Зламався ніготь: прикмети для всіх пальців лівої і правої руки

Інші тлумачення

Поломка нігтя на лівій руці говорить про те, що людина хоче отримати все і відразу, не прикладаючи для цього значних зусиль.

Коли зламаний ніготь сниться уві сні, це завжди лихо:

 • сварки в сім’ї;
 • фінансові проблеми;
 • непорозуміння у колі друзів або колег.

Зламався уві сні нарощений ніготь вказує, що слід позбутися від усього зайвого, напускного.

Сон про брудному, занедбаному манікюрі попереджає про проблеми зі здоров’ям. Потрібно пройти медичне обстеження, вийти з депресивного стану.

Зламалося кілька нігтів на правій руці – в житті занадто багато непотрібних турбот. Можливо, чоловік звернув зі свого шляху і займається не тим, що йому подобається. Потрібно розібратися в собі і знайти гармонію.

Білі плями на зламаному нігті мають різні трактування – залежить від пальця:

 1. Великий – очікується подарунок, премія або підвищення на посаді.
 2. Вказівний – попереду чекає печаль і самотність.
 3. Середній – чим більше плям, тим цінніше незабаром виявиться покупка.
 4. Безіменний – віщує всілякі проблеми: сварки в сім’ї, фінансові негаразди, швидка хвороба.
 5. Мізинець – передвістя приємних подій. Скоро відбудеться весілля, зустріч з одним і так далі.

Запобігання негативних подій

Жінкам поломка декількох нігтів обіцяє зустріч з обранцем. Забобони пояснюють, що дамі більше не доведеться процарапывать собі дорогу до щасливого життя – наречений ось-ось з’явиться.

ae0560c262a5ccc2772e248d32184c01 Зламався ніготь: прикмети для всіх пальців лівої і правої руки

Слід пам’ятати, що існують і інші прикмети:

 • Зламати ніготь можна з-за проблем зі здоров’ям. Потрібно обов’язково перевірити рівень кальцію в крові і здати всі аналізи, які призначить лікар. Інакше, чекаючи нареченого, можна зіпсувати своє здоров’я.
 • У жінок нігті ламаються через неправильно зробленого манікюру. Вірити прикметі варто тільки у випадку, якщо проблем зі здоров’ям та якістю нігтів не виявлено.
 • Поломка на середньому пальці лівої руки перед хрещенням вважається поганим знаком. Щоб уникнути біди, потрібно підійти до дзеркала, тричі обернутися проти годинникової стрілки. Можливі неприємності повинні розсіятися.

Будь-які магічні ритуали, навіть нешкідливі на перший погляд, потрібно намагатися уникати. Якщо неприємність відбулася у віруючої людини, то рекомендується помолитися в церкві. Спосіб, який допомагає позбавитися від негативу при зламаному нігті – зістригти його.

Коли на правій або лівій руці зламався ніготь, потрібно в першу чергу сходити до лікаря і переконатися, що здоров’я в повному порядку. Тільки в такому разі можна намагатися трактувати подію як знак згори.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради