Стрижка нігтів по дням тижня, коли стригти прикмети

Згідно з народними прикметами, стригти нігті краще спираючись на календар. Бажано проводити цю процедуру в певний день тижня або місячний день місяця. У такому разі вдасться запобігти багато неприємності.

95be5f6251c44da60d18f1b422c1f6f7 Стрижка нігтів по дням тижня, коли стригти прикмети

Прикмети по днях тижня

Розглянемо, по яким дням тижня прикмети радять стригти нігті.

 • Понеділок – це цілком сприятливий день для того, щоб стригти нігті. Повір’я говорять, що завдяки цій процедурі людина позбувається від різних комплексів, негативних спогадів та зв’язків з неприємними людьми. Крім того, в цей день разом з нігтями «обрізається» смуток, депресія і туга.
 • Якщо ви вирішили підстригти нігті у вівторок, то в цьому випадку, згідно з прикметами, уникнете неприємних несподіванок, захиститеся від недоброзичливців і зможете впевнено почувати себе в будь-якій екстремальній ситуації.
 • Обрізати нігті в середу – усунути плутанину в поточних справах. Прикмета в цьому випадку обіцяє, що ви отримаєте приємні звістки, які допоможуть розумно вирішити існуючі проблеми. Вам вдасться розібратися в собі, в своїх думках і нормалізувати відносини з оточуючими людьми.
 • Якщо ви бажаєте самоствердитись у суспільстві, то в такому випадку бажано стригти нігті в четвер. Прикмети кажуть, що процедура, яка проводиться в цей день, сприяє підвищенню авторитету, додає впевненості в собі і допомагає реалізувати талант.
 • Несприятливим днем, відповідно до більшості прийме, є п’ятниця. Стригти нігті в цей день вкрай небажано, інакше в організмі відбудеться уповільнення біохімічних процесів і, як наслідок, занепад сил, поганий настрій, можлива депресія. Але в той же час існує інше повір’я, яке говорить, що жінки, роблячи манікюр у п’ятницю, можуть посилити природну чарівність і підкреслити жіночність.
 • Найкращим днем для стрижки нігтів вважається субота. Є приказка: «Хто в суботу стриже нігті — борги віддає». У цей день ви зможете звільнитися від частини кармічних боргів. Якщо ви самотні і вас дуже гнітить ця обставина, то по прикметі дана процедура значно підвищує шанси на зустріч з другою половинкою.
 • Самий невідповідний день для того, щоб стригти нігті – неділя. Саме в цей день тижня ви тісно пов’язані зі своїм ангелом-хранителем. Прикмета попереджає про те, що, роблячи манікюр, ви втручаєтеся в процеси, що протікають в організмі, і тим самим порушуєте зв’язок з охороняє світлою силою.
 • 65cd29d7fb15a315c3a0a438bcea7726 Стрижка нігтів по дням тижня, коли стригти прикмети

  Стрижка за місячним календарем

  Для того щоб вибрати найбільш сприятливий час для манікюру, варто заглянути в місячний календар.

  • Зростаюча фаза місяця – нігті після стрижки будуть відростати набагато швидше.
  • Щербатий фаза місяця – нігтьові пластини стануть більш товстими і міцними.
  • Страсна п’ятниця – стрижка в цей день пов’язана відразу з трьома прикметами. Перша говорить про те, що дана процедура може залучити нещастя. Згідно з другим повір’ям, людина позбавиться від зубного болю. Третє марновірство стверджує, що незаміжня дівчина, зрізуючи нігті у Страсну п’ятницю, у сні побачить свого судженого.
  • Що стосується повного місяця, то в цю фазу місяця стрижку краще не проводити. У цей період душевні сили надмірно напружені, а тому людина стає досить емоційним. Роблячи манікюр, ви ризикуєте збити біологічний ритм свого організму.

  Прикмети для вагітних

  Є прикмети, згідно з яким, вагітним не дозволяється робити манікюр на ніч, інакше це може погано позначитися на здоров’ї.

  Інші забобони кажуть, що у жінки, яка чекає дитину, наступить на обрізаний ніготь станеться викидень. Варто відзначити, що звертати увагу на настільки лякають трактування не варто. У період вагітності майбутня мама повинна мислити виключно позитивно.

  Що стосується підрізання нігтів, то календар стрижок для вагітних не існує.

  Слід дотримуватися обережності, коли робите манікюр на ногах, перебуваючи на третьому триместрі.

  Сильно нахилятися і налягати на живіт зараз вкрай небажано. Рекомендується прийняти максимально зручне положення, щоб не відчувати дискомфорту, а ще краще – попросити когось про допомогу. І не забудьте гарненько продезінфікувати ножиці.

  a1e0cdc62eb95e0b33e6d381c33a2de9 Стрижка нігтів по дням тижня, коли стригти прикмети

  Коли стригти нігті дитині?

  Згідно з поширеним народним повір’ям, дитині краще всього починати стригти нігті тільки після того, як йому виповниться рік. До цього часу ніжні пластини рекомендується підпилювати або вкорочувати спеціальними кусачками. Прикмети кажуть, що робити це слід вранці, відразу після пробудження.

  Стригти нігті дитині, коли він спить, не можна. В цей час малюк беззахисна перед злими духами, а тому при проведенні процедури до нього зможе легко дістатися нечиста сила. В результаті у дитини порушиться сон, а на ранок він буде неспокійним і примхливим. Повір’я також кажуть, що це негативним чином може позначитися і на його здоров’я.

  Прикмети радять мамі після першої стрижки скласти нігті малюка в мішечок і закопати під ясеном. Це захистить його від впливу злих духів.

  А також слід пам’ятати, що проводити дану процедуру в понеділок вкрай небажано – забобонні люди застерігають, що в цьому випадку у дитини можуть випасти всі зубки. Якщо ж мама мріє про те, щоб її дитина добре співав, то в цьому випадку прикмети радять обрізати йому нігті, вийшовши за двері свого будинку на вулицю.

  97ac2721ee3fd840f9a997dfa74a6e8c Стрижка нігтів по дням тижня, коли стригти прикмети

  Чому не можна стригти нігті ввечері або вночі?

  Існує повір’я, в якому йдеться про те, що ввечері робити манікюр не можна, інакше вас наздоженуть фінансові труднощі. Це можуть бути втрати, пов’язані з необдуманої тратою грошей, а також з ситуаціями, де ви опинитеся жертвою злочинців.

  Ще одна прикмета прийшла до нас з давніх часів. Її тлумачать наступним чином: стригти нігті ввечері до зменшення продуктивності своєї роботи, з-за чого фінансове благополуччя опиниться під загрозою.

  Якщо говорити про стрижку в нічний час, то робити цього не рекомендується. У народі кажуть, що день – це символ стабільності, а ніч підвладна темним силам. З цієї причини дана процедура буде рівносильна вступу з ними у змову – людина віддає злим духам частину своєї енергії.

  Крім того, якщо зробити манікюр вночі, то можливі, знову ж таки, грошові втрати. В даному випадку значення прикмети перегукується з попереднім тлумаченням.

  b3645bebea81f555b1ebab6b8ba5a0ac Стрижка нігтів по дням тижня, коли стригти прикмети

  Куди подіти обстрижені нігті?

  І наостанок варто відзначити, що залишати обстрижені нігті або викидати їх просто у смітник не можна. Це пов’язано з тим, що вони можуть потрапити в руки нехороших людей, адже, як відомо, ці частинки здавна використовуються чаклунами для наведення приворотів і псування.

  Їх необхідно змити в раковину або унітаз. А також існує повір’я, що якщо людина хвора, то його нігті варто спалити або закопати в затишному місці – тоді він обов’язково піде на поправку.

  Візьме про стрижці нігтів чимало, і вони дійсно здатні допомогти уникнути негативних подій. Але якщо ви все ж провели цю процедуру в несприятливий день – не турбуйтеся. Намагайтеся думати тільки про хороше, і тоді негатив не зможе увійти у ваше життя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради