Конкурси на Новий рік: новорічні, для компанії, дітей, корпоративів

konkursy na novyjj 2020 god: novogodnie, dlya kompanii, detejj, korporativov94 Конкурси на Новий рік: новорічні, для компанії, дітей, корпоративів

У кожному з нас живе дитина, напевно, тому ми всі від новорічної ночі чекаємо чогось незвичайного, чарівного, казкового. І самі на мить перетворюємося в дітей і готові з азартом грати в ігри та конкурси. Однак, диво – в наших руках. Принаймні, новорічний настрій для всієї компанії ми точно можемо створити самі! Порадувати своїх друзів допоможуть конкурси, оновлені на Новий рік 2020. Вас чекає хороша підбірка для підготовки новорічної вечірки.

konkursy na novyjj 2020 god: novogodnie, dlya kompanii, detejj, korporativov95 Конкурси на Новий рік: новорічні, для компанії, дітей, корпоративів

Підготовка конкурсів

При підготовці до новорічних конкурсів слід врахувати ряд моментів:

 1. Якщо компанія збирається різновікова, то завдання повинні бути посильні для 75-річної бабусі, і для 5-річної внучки.
 2. Враховувати моральні та етичні принципи, відверта вульгарність навіть в компанії самих близьких друзів може викликати напад сорому ранок після вечірки.
 3. Завдання не повинно бути дуже довгим. Щоб не пішов гість у пошуках квіточки-семицветика за тридев’ять земель або всі гості не заснули за багатогодинний складанням складного орігамі.
 4. Не включати конкурси на Новий рік завдання на швидкість з напоями та їжею. Завдання випити 100 гр горілки для когось здійсненна, а хтось може стати пацієнтом невідкладної допомоги.

Новий новорічний конкурс 2020 «Казкар»

Цей конкурс хороший для сім’ї або компанії дорослих. Вибираєте відомі російські казки, можете згадати компанії їх сюжети, а далі кожен учасник придумує новий сюжет. Наприклад, в жанрі детективу, любовного роману, трагедії і т. д. Буде весело.) Чия версія казки збере більше оплесків, той і переможець.

Новий конкурс для родини «Водолази» №1

У конкурсі можуть взяти участь всі члени сім’ї, як дорослі, так і діти. Щоб було весело, необхідний реквізит: ласти і бінокль. Учасникам конкурсу по черзі пропонується надіти ласти і з допомогою бінокля, який потрібно дивитися із зворотного боку – пройти по заданому маршруту ( маршрут складаєте заздалегідь). Хохма в тому, що буде важко зорієнтуватися.)

Конкурс для корпоративу «Тост за алфавітом»

Для початку, для розминки нехай кожен скаже тост з побажаннями. Тільки не просто так, а за алфавітом, у першого він буде починатися на букву «А», у другого на «Б» і так далі. Наприклад: «Ароматного мандариново-ялинкового вам Нового Року!» «Боюся, стільки щастя, скільки я бажаю всім у Новому Році, буде не забрати. Але ми постараємося!», «Вип’ємо за нашу дружбу, нехай вона в Новому Році стане тільки міцніше!». І так далі. Переможець самого оригінального тосту буде нагороджений. Отже, піднімемо келихи! (Краще з соком, так як алфавіт у нас великий)

konkursy na novyjj 2020 god: novogodnie, dlya kompanii, detejj, korporativov96 Конкурси на Новий рік: новорічні, для компанії, дітей, корпоративів

Конкурс для компанії «Водолази» №2

Смішна гра-забава на координацію і вмінню орієнтуватися в просторі в складних умовах – дуже актуально для новорічного свята. Розстилаємо нешироку доріжку, бажано, щоб вона в нас вийшла повибагливіше і поизвилистей. Тепер надягаємо маску для плавання і… вперед! Хто пройде доріжку без зауважень і помилок – молодець. Принадність конкурсу в тому, що зробити це не так просто – маска сильно спотворює зображення. А якщо надіти ще й ласти?

«Новорічний крокодил»

Гра всіх часів і народів, ніколи не набридає і подобається всім незалежно від віку. Суть її проста: без допомоги слів або звуків показати якийсь предмет або явище. Сьогодні у нас тема – Новий рік, тож показуємо все, що пов’язано з ним. А, може бути, хто-то наважитися показати не одне слово, а ціле прислів’я? Можна розділитися на дві команди і змагатися колективно, а можна робити індивідуальний заплив «крокодилів».

Новорічні конкурси для дітей на 2020 рік

Коли діти святкують Новий рік за окремим столом або в сімейному колі багато різновікових хлопців, їх слід обов’язково розважати. Для цього підійдуть такі конкурси:

 • «Мультоман». Назвати 5 мультфільмів про зиму або на новорічну тематику. Наприклад, Снігова Королева, Холодне серце, Морозко, Снігуронька, Лускунчик, Льодовиковий період. Завжди згадується більше ніж 5, ось останньому, хто назве мультфільм по темі, дістанеться приз. Для цього підійде новорічна ялинкова іграшка, бенгальські вогні або хлопавка.
 • «Відгадай предмет». За кількістю дітей готують непрозорі мішечки. Всередину кладуть будь-яку новорічну атрибутику впізнаваною форми. Наприклад, ялинкова кулька, зірку, корону. Хлопці по черзі дістають один мішечок із загальної коробки і намагаються на дотик визначити захований предмет. Якщо дитина занадто малий або у нього виникають труднощі, ведучому слід допомогти у вгадуванні. Всі діти повинні бути з подарунками, без почуття образи і розчарування від програшу.
 • «Хіп-хоп виконавець». Тут важливо правильно відібрати учасника. Це має бути дитина, яка любить виступати на публіці або той, хто володіє певними артистичними здібностями. Учаснику видають текст відомої дитячої пісеньки, відмінно підійде «В лісі народилася ялиночка». Слід спробувати виконати її в стилі хіп-хоп або репу. Якщо учасник відмовляється, то ведучому слід подати приклад, і начитати текст будь-якої іншої пісні, наприклад «Маленькій ялинці холодно взимку». Зазвичай це дуже веселить, підбадьорює дітей. Якщо не відібраний дитина, то хтось інший з компанії захоче повторити й спробувати себе в образі гангста-стайл або рок-металіста. В подарунок дитині дістається будь-музичний атрибут: губна гармошка, ручної пальчиковий барабан або іграшковий мікрофон.

konkursy na novyjj 2020 god: novogodnie, dlya kompanii, detejj, korporativov97 Конкурси на Новий рік: новорічні, для компанії, дітей, корпоративів

 • «Вгадай хто я?» За кількістю дітей роблять картки-заготовки, з описом тварини. Наприклад, злий вовк, хитра лисичка, задоволена свинка, весела собачка, милий кошеня, полохлива мишка, сонний ведмідь. Діти за допомогою міміки і жестів, характерних звуків, намагаються зобразити випало їм тварина, його настрій, характер, відмінні риси. У подарунок діти отримують маленькі призи у вигляді тієї тварини, яке їм дісталося зіграти. Але щоб уникнути образ, простіше роздати всім однакові призи хлопавки, ручні ліхтарики або цукерки.
 • «Інтелігенти». Два учасника за допомогою вилки і ножа, розгортають цукерки в обгортці. Після цього вони повинні її порізати, з’їсти цієї виделкою. У кого це вийде швидше, той переміг. Ножі для конкурсу з участю дітей бажано підбирати з заокругленим верхнім краєм, це хоч і ускладнить процес розгортання, але так безпечніше.
 • «Співак-мишеня». На картці ведучий пише назву відомої дитячої пісеньки, наприклад, з мультику «А хто такі, фиксики». Дитині слід пропищать всю пісеньку як мишка, дотримуючись основну мелодію і інтонацію слів. Якщо інші здогадалися, яку пісеньку виконував учасник, то йому вручають пам’ятний приз у вигляді символу 2020 року – плюшевого мишеняти.

konkursy na novyjj 2020 god: novogodnie, dlya kompanii, detejj, korporativov98 Конкурси на Новий рік: новорічні, для компанії, дітей, корпоративів

Конкурси на Новий рік 2020 для великої компанії

Конкурси, які пишуться для сімейного кола і для корпоративу можуть разюче відрізнятися. Але скласти завдання на всі випадки життя теж реально. Просто при добірці приміряйте їх на себе і проаналізуйте, чи комфортно їх виконання в сімейному колі і в компанії колег. Якщо сумнівів про доречність не виникає, то значить переживати не варто. Універсальні конкурси для великої компанії:

 • «Дитинство». Ведучий пропонує за одну хвилину назвати якомога більше дитячих новорічних пісень та віршів. Це також можуть бути пісні про зиму або з згадкою зимових місяців.
 • «Книголюб». Гостям пропонують згадати будь-яких російських авторів, які пишуть про природу. Це можуть бути поети, лірики, прозаїки.
 • «Кінь Діда Мороза». Завдання заздалегідь написано на картці. Зобразити коня Діда Мороза, після новорічної доставки подарунків по Росії. Учаснику дають картку, він читає її в розумі. За допомогою пантоміми учасник намагається зобразити стомленого коня і те, що йому доводилося робити цієї ночі. Якщо інші гості здогадаються, що показує учасник, то завдання вважається виконаним.
 • «Жебрак». Учасник отримує завдання добути предмет сімейного вжитку, наприклад туалетний папір або губку для миття посуду. Ускладнюється завдання на новорічному корпоративі тим, що отримати такий предмет можна тільки при особливої винахідливості. А якщо захід проходить вдома, то попередити, що хазяйські речі для виконання не підходять. Необхідно роздобути предмети у сусідів. Ще веселіше, якщо для конкурсу відбирають двох або трьох учасників, а призом стає якась цінна річ, наприклад, пляшка хорошого шампанського. Тоді способи і прийоми в пошуках предмета стають витонченішими, а швидкість вище.
 • «Екстрасенс». Під трьома однаковими коробками ховають абсолютно різні предмети: мандаринку, серветку, вилку, ялинкову іграшку, сертифікат на фітнес. Все, що здатне вміститися і не визирати з-під укриття. Кількість учасників не обмежена. Завдання відгадати, що знаходиться під коробкою. Ніяких підказок, загадок чи натяків ведучий не дає. Для того щоб вгадати предмет необхідно включити паранормальні здібності і використовувати «третьй очей». Дивно, але в компанії завжди знайдеться як мінімум одна людина, яка відгадує один або навіть два предмета. Вгадав захована річ дістається в подарунок. Неразигранние призи дістаються тому, хто відгадав більше всіх предметів.

konkursy na novyjj 2020 god: novogodnie, dlya kompanii, detejj, korporativov99 Конкурси на Новий рік: новорічні, для компанії, дітей, корпоративів

 • «Президент». Де можна ще приміряти на себе роль глави держави, як не на корпоративі або вечірці друзів. Учаснику пропонується виголосити промову біля стін Кремля, з побажаннями, адресованими присутнім. Для натуральності тимчасового «президенту» вручають келих з шампанським, а ззаду нього встановлюють іграшкові куранти.
 • «Креативщик». Учаснику необхідно побажати присутнім гостям щось таке, чого ще ніхто ніколи нікому не бажав. Наприклад, щоб волосся у присутніх в Новому році були оксамитовими і шовковистим або нюх став як у собаки, а очей як у орла.
 • «Щурів з Рататуя». Учаснику видається завдання зобразити головного героя мультфільму «Рататуй», який у 2020 році буде символом року. Причому це треба зробити, тільки за допомогою жестикуляції і міміки. На допомогу учаснику видаються інгредієнти для приготування якоїсь страви: сир, картопля, банани, мандарини. За допомогою кривлянь, повторюючи рухи миші, учасник повинен передати образ. Якщо йому це вдається, то в подарунок дістається книга рецептів, кошик фруктів або іграшковий символ Нового року.
 • «Диктор Першого каналу». Спочатку запрошують до участі двох або трьох гостей. Потім ведучий пояснює, що для того, щоб відібрати диктора для новин на Першому каналі, оголошений кастинг. Кожному з учасників видають картку, де написано найпростіша дитяча приказка, наприклад, «Йшла Саша по шосе і смоктала сушку» або «Їхав грека через річку». Дивно, але проведення такого конкурсу ближче до кінця вечірки виявляється не під силу половині присутніх. Того, кому краще за всіх вдається відтворити приказку дістається приз, у вигляді пляшки міцного алкогольного напою. А ведучий коментує: «Мабуть, ви погано відзначаєте Новий рік, вам слід наздоганяти інших конкурсантів!»

Новорічний конкурс «Кремлівські куранти»

Конкурс-жарт. До нього треба підготуватися заздалегідь: зробити жетони за кількістю гостей, на кожному написати завдання і час, коли це завдання потрібно виконати. Жетони роздати гостям на самому початку свята. То-то всі будуть здивовані, коли в самому розпалі свята гості то і справа несподівано підхоплюватися і робити смішні речі – читати дитячі вірші, нявкати або обіймати свого сусіда.

Веселий конкурс для корпоративу «Шапка»

Чим більше учасників, тим цікавіше і веселіше. Тому, чудовий варіант для корпоративу. Учасники стають у два кола. Вибираємо гравця в першому і в другому колі і одягаємо на кожного шапку. Шапка пускається по колу.Важливо передавати шапку з голови на голову, не торкаючись її руками. Виграє команда, в якій гравець під номером один знову опиниться в шапці.

konkursy na novyjj 2020 god: novogodnie, dlya kompanii, detejj, korporativov100 Конкурси на Новий рік: новорічні, для компанії, дітей, корпоративів

Конкурс на новий рік для родини «Як тебе звуть?»

Дивне питання. Але цілком у дусі новорічного чарівництва, бо кликати всіх будуть сьогодні інакше. Як? Як-то по-новорічному: шишка, ялинка, хлопавка, сніжинка, куранти, замет. Ведучий задає грають різні питання, на які потрібно відповідати тільки своїм «іменем», схиляючи його згідно питання. Наприклад:
– Як тебе звуть?
– Кучугура
– Де ти знайшов новорічні подарунки?
– в заметі.
– Куди поїдеш відпочивати влітку?
– в замет.
Найголовніше – не розсміятися в процесі конкурсу. Той, кому смішинка в рот потрапила – віддає фант і вибуває з гри. В кінець гри кожен фант отримує своє завдання.

Конкурс «Ворожіння-передбачення»

У Новий Рік ми завжди загадуємо бажання, спробуємо трохи відкрити завісу в майбутнє і хоча б помріяти – що чекає нас у наступному році? Спробуємо дізнатися про своє майбутнє. Для цього записочки з передбаченнями ховаємо в повітряні кульки, а кульки надувати і розвішуємо по всій кімнаті. Далі гостям по черзі зав’язуємо очі і даємо в руки ножиці. І кожен сам вибирає собі прогноз на майбутній рік. Зрозуміло, всі вони повинні бути добрими і позитивними.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради