До чого сниться чорний бик з рогами: жінці, чоловікові – сонник

Образ бика символізує витривалість і силу, а саму тварину здавна вселяє людям страх і повагу. У нічному видінні звір чорного кольору нерідко попереджає про небезпеки, що насувається, або внутрішніх переживаннях.

Щоб правильно зрозуміти сенс, побаченого необхідно звернути увагу на наступні деталі – розміри звіра, його поведінка і місцезнаходження. Крім того, не варто забувати, що на розшифровку сновидіння впливає стать сплячої людини і його дії уві сні.

8237307a1e3b458ff8bdcb5b3f416fee До чого сниться чорний бик з рогами: жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться чорний бик – загальне тлумачення сновидіння

Якщо тварина уві сні було чорним, як ніч, без єдиного світлого плямочки – незабаром вас очікують серйозні переживання, пов’язані з роботою, своїм здоров’ям або самопочуттям когось з рідних. Якщо темна шерсть поєднується з більш світлою – для досягнення поставлених цілей і планів, слід перейти до рішучих дій.

Нерідко образ чорного бика вказує на підсвідоме бажання незаперечного лідерства – ви прагнете досягти поставленої мети будь-якими способами, абсолютно не замислюючись про наслідки. Але не варто забувати – завищені амбіції і надмірне самолюбство можуть призвести до втрати близьких людей або погіршення відносин з колегами.

Запряжений у віз звір – до настання тривалої чорної смуги в житті.

Розмір і кількість тварин

Залежно від зовнішнього вигляду тварини можна виділити наступні трактування побаченого чорного бика з рогами або без них у різних сонники:

 1. Змарнілий бичок – до втрати джерела доходу. Рекомендується уникати великих грошових вкладень, нових угод або позик.
 2. Відгодований звір обіцяє швидку зустріч з другою половинкою – ці відносини будуть наповнені гармонією і взаєморозумінням.
 3. Величезна тварина чорного кольору з масивними рогами символізує успішне завершення проекту після тривалих зусиль.
 4. Ослаблений безрогий бик попереджає про серйозний провал на роботі або конфлікту з близьким людиною, який переросте в тривалу ворожнечу.
 5. Сниться стадо чорних биків з рогами, які пасуться на лузі – в недалекому майбутньому можна претендувати на підвищення в посади або заняття керівної посади.

Поведінка

Бик женеться за сновидцем – незабаром його чекає знайомство з нав’язливим і нетактовним людиною, від якого дуже важко позбутися.

Звір з темним забарвленням проявляє агресію – через необдуманої поведінки сплячий чоловік зробить велику помилку, що призведе до втрати поваги близьких людей. Для відновлення свого чесного імені доведеться стримати амбіції і визнати власну помилку.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаБык стоїть на місці і б’є копитом – до поліпшення фінансового стану або отримання довгоочікуваної роботи.

Місцезнаходження

Якщо чорний бик мирно пасеться на лузі, сновидця очікує отримання премії або підвищення заробітної плати. Самому пащі звіра – вдало завершити всі скупчилися справи та отримати визнання керівництва.

Бичок стоїть біля водойми і п’є каламутну воду – до поганих новин. Якщо вода кришталево чиста, незабаром вас очікує знайомство, яке посприяє кардинальних змін в кращу сторону.

Звір гуляє по місту і ламає виникли на шляху речі – задля отримання легких грошей сновидець може відмовитися від своїх принципів або зрадити близької людини, що стане причиною тривалих внутрішніх терзань.

37414c0eac70bce67f7ff66846ba910c До чого сниться чорний бик з рогами: жінці, чоловікові – сонник

Дії сновидця

Дії сновидця можуть кардинально змінити розшифровку сну:

 1. Тікати від укусившого звіра – до активних дій недоброзичливців, здатне надовго зіпсувати життя сплячої людини. Для бізнесмена подібне сновидіння є попередженням про зраду партнера або підлості з боку конкурентів. Щоб уникнути банкрутства, слід ретельно обдумувати кожен крок, придивитися до наближеного оточення і не довіряти новим людям.
 2. Власноруч вбити тварину – здобути перемогу над ворогами. Якщо звір загинув від ножа – для отримання бажаного доведеться подолати ряд перешкод. Самостійно досягти позитивного результату буде досить важко, тому рекомендується звернутися за допомогою до надійним друзям або родичам.
 3. Спостерігати за боротьбою між чорним і білим биком – до внутрішніх терзаниям, пов’язаних з прийняттям важливого рішення.
 4. Добрий бик, який лащиться до сплячій людині – незабаром відбудеться примирення з давнім ворогом або сновидця чекає заслужене просування по кар’єрних сходах.
 5. Якщо в нічному видінні бик здобув перемогу над сплячим людиною і підняв його на роги – в реальності сновидця очікує визнання і тріумф. Якщо уві сні ви спостерігаєте, як тварина женеться за людьми – можна не боятися дій конкурентів, ви без праці отримаєте над ними перемогу.

Приснився дівчині, жінці

Значення сновидіння для представниць слабкої статі:

 1. Стадо агресивно налаштованих самців з темною шерстю вказує дамі на чоловіків в оточенні, що борються між собою за її увагу.
 2. Для дорослої жінки бачити у сні спокійного і добродушного чорного бика – до швидкої зустрічі з давнім коханим. Не варто необдумано кидатися у вир пристрастей – це може негативно позначитися не тільки на нинішніх відносинах, але і на довгий час зіпсувати репутацію сновидицы.
 3. Якщо дівчина в сні пасе чорного бичка – в житті вона прийме пропозицію руки і серця від впливової особистості. Її увага і турбота з часом допоможуть пом’якшити характер обранця.
 4. Спостерігати за твариною тісної забарвлення – до нового яскравого та незабутнього роману, який не закінчиться шлюбом.
 5. Для вагітної жінки образ чорного звіра символізує легкі пологи і здорової дитини.
  Бик нападає на даму – до знайомства з другою половинкою і створення міцних, довгострокових відносин.
 6. Незаміжнім дівчатам поява в сні чорного рогатої бика вказує на багатого і успішного нареченого, відносини з яким будуть дуже непростими.

Чоловікові приснився

Трактування для представників сильної статі:

 1. Дорослому чоловікові образ бика пророкує можливість реалізувати свої сексуальні фантазії і досягнення поставлених цілей на роботі завдяки наполегливій праці.
 2. Якщо темний бик женеться за хлопцем – в реальності він не може визначитися з вибором сексуальних уподобань, що сприяє розвитку комплексів і невпевненості в собі.
 3. Напад чорного тваринного попереджає, що надмірна активність в сексуальному житті і неповагу до партнерок, можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям або втрати репутації.
 4. Як для чоловіків, так і для жінок образ розлюченого бика вказує на приховану внутрішню силу, якої сновидець не знаходить застосування. Постарайтеся направити свій потенціал на благі цілі – це допоможе отримати прибуток і визнання в суспільстві.

Трактування найпопулярніших сонників

Відомі провісники трактують образ темного бика з рогами наступним чином:

 1. Міллер. Звір темного забарвлення з налитими кров’ю очима попереджає про те, що честолюбство сновидця може призвести до проблем у житті близьких людей.
 2. Фрейд. Для представників чоловічої статі цей звір символізує зайву самовпевненість у власних сексуальних можливостях. Рекомендується стримати свій запал, інакше ви ризикуєте відштовхнути справжню любов.
 3. Ванга. Якщо бик в сновидінні женеться за вами і намагається напасти – в реальності сновидця очікує поліпшення матеріального становища.
 4. Хассе. Без побоювання підпустити до себе бика – почати довгоочікувані відносини, які зроблять сновидця щасливим. Вбити звіра – здобути перемогу над недоброзичливцями.

Побачений у сні бик може передбачати швидкі зміни в реальному житті – вони можуть відбутися як у професійній сфері, так і на робочому терені. Однак образ темного бичка може вказувати на внутрішні переживання сновидця, пов’язані з проблемами на роботі або конфліктами в ближньому оточенні.

Щоб позбутися від прихованих хвилювань, рекомендується зрозуміти причину переживань і постаратися позбутися від неї в реальності – це допоможе уникнути появи нових проблем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради