Пилосос для басейну Bestway

Пилосос для басейну Bestway дозволяє очищати воду, спрощуючи процес прибирання. Це обладнання бажано вибрати вже на етапі облаштування штучної водойми, особливо якщо обсяг досить великий. Відповідна модель дозволить підтримувати його у відмінному стані і довго обійтися без оновлення рідини.

Основні лінійки пилососів для басейну Bestway

pylesos dlya bassejjna bestway4 Пилосос для басейну BestwayПилосос для басейну дозволяє очистити водойму без зливу води

При використанні обладнання важливо виловити нападник сміття, очистити дно і стінки від бруду і нальоту. Виробляє басейни компанія знає, як їх містити в чистоті, щоб доставити максимальне задоволення при купанні. Англійська корпорація виробляє спеціальне обладнання, що дозволяє отримати чисту та безпечну для здоров’я воду.

Серед аксесуарів для прибирання і пилососів Bestway ручні апарати, практичні і прості у використанні:

 • Pool Surface Skimmer — це пристосування, яке встановлюється на стінці і підключається до системи фільтрації. Дозволяє виловити весь плаваюче сміття, легко чиститься і коштує недорого.
 • Flowclear Pool Vacuum — донні моделі, зручні для профілактики і видалення забруднення. В комплект входить телескопічна штанга довжиною 2,54 м, сачок і підключається до шланга з водою насос-фільтр потужністю не менше 3028 л/год. У лінійку, розраховану на очищення басейнів невеликих і середніх розмірів, включені механічні моделі і електричні, що працюють на акумуляторах.
 • Aquacrawl Pool Vacuum — набір, що складається з вакуумних насадок, фільтруючий насоса, збірної алюмінієвої штанги, відмінно справляється з водоймами, діаметр яких становить 4,5 м. При достатній універсальності він коштує недорого. В комплекті є перехідники для підключення до системи фільтрації.
 • Deluxe Maintenance Kit — це найбільш повний і функціональний комплект, всмоктуючий брудну воду і затримує сміття, який розрахований на чистку великих обсягів. Його продуктивність перевищує 3 куба на годину.

pylesos dlya bassejjna bestway5 Пилосос для басейну Bestway

Pool surface skimmer

pylesos dlya bassejjna bestway6 Пилосос для басейну Bestway

Deluxe maintenance kit

pylesos dlya bassejjna bestway7 Пилосос для басейну Bestway

Aquacrawl pool vacuum

В залежності від розмірів басейну вибирається відповідна модель, хімічні реактиви. Є й додаткові аксесуари, серед яких може бути сачок, плаваючий дозатор для реагентів, водяний термометр, індикатори вмісту хлору та рівня pH. У всі набори входить міцний, що пропускає воду мішок для сміття.

Ціна пилососа для басейну залежить від його потужності, функціональності, ступеня роботизації. Ручні агрегати дешевше автоматичних, але менш зручні і скоріше підходять для невеликих домашніх водойм.

Огляд популярних моделей та їх характеристики

Всі представлені на ринку апарати розраховані на підключення до каркасних і надувним басейном Bestway. Щоб ними користуватися, не потрібна спеціальна підготовка.

Деякі виявилися більш ефективними і стали особливо популярними:

 • Ручний пилосос для басейну Bestway 58212 дозволяє самостійно видалити наліт зі стінок і дна без зливу води, зібрати підводні забруднення і плаваючі на поверхні листочки і комах. Він розрахований на очищення басейнів розміром до 4,57 м, підключається до будь фільтруючим насосів, продуктивність яких не менш 2006 л за годину, має 2 кутових сопла, дозволяє встановлювати щітку. Довгий шестиметровий шланг діаметром 3,2 см забезпечує використання на видалення. Подібні характеристики має комплект для прибирання басейнів Bestway 58234.
 • Вакуумний очищувач 58340 працює від 8 батарейок, не вимагає підключення до електромережі та застосування шлангів. Зручна півтораметрова ручка дозволяє дістати до віддалених куточків і виступів, внутрішні колеса забезпечують відмінне ковзання по різних поверхнях.
 • Автоматичний пилосос 58339 безшумно працює, плавно рухається по дну. Він підключається безпосередньо до скімеру або насоса продуктивністю від 6000 літрів у годину, розрахований на очищення басейнів діаметром до 6 м.

 Пилосос для басейну Bestway

Автоматичний пилосос 58339

pylesos dlya bassejjna bestway9 Пилосос для басейну Bestway

Вакуумний очищувач 58340

 Пилосос для басейну Bestway

Ручний пилосос для басейну Bestway 58212

Кожна з цих моделей зручна і ефективна, забезпечує швидке та якісне очищення.

По популярності лідирують комплекти різних класів і цінових категорій, що пояснюється різноманіттям басейнів і відмінним рівнем можливостей їх власників.

Рекомендації для користувачів пилососів для басейну

pylesos dlya bassejjna bestway11 Пилосос для басейну BestwayЧистити пилососом басейн можна, тільки поки що в ньому немає людей

До кожного водного пилососа додаються інструкції з експлуатації, мають деякі особливості в залежності від конструкції та комплектації і містять загальні вимоги, продиктовані міркуваннями безпеки.

Під час використання пристрою не дозволяється відкривати кришки, діставати і міняти фільтри, підносити до працюючого обладнання руки. Очищення водойми не рекомендується, поки в ньому перебувають люди.

Для більшості моделей операції виконуються в такій послідовності:

 • Перевірте, чи правильно зібраний апарат, відповідає рівень води нормі, переконайтеся, що фільтр очищений.
 • Встановіть необхідну довжину рукояті, розсунувши телескопічну штангу, зафіксуйте її.
 • Під’єднайте шланг до вентиля подачі води, зміцніть мішечок для збору сміття.
 • Опустіть щітку на дно, увімкніть фільтр. Послідовно очистити всі поверхні, проводячи за ним насадкою.
 • Після закінчення робіт вимкніть апарат, перекрийте воду, від’єднайте шланг, почистіть фільтри.
 • При покупці враховуйте обсяг і форму водойми, наявність сходинок і викривлень на стінках, визначте, яким сміття в основному потрапляє в нього. При достатньо широкому діапазоні цін на такі набори, що стартують з 1500 рублів, краще відразу придбати дорогу річ, забезпечує якісне прибирання.

  Всі роботи з пилососами для басейну Bestway не викликають утруднень, але потребують деякого часу.

  Причини виникнення поломок

  pylesos dlya bassejjna bestway12 Пилосос для басейну BestwayКупуйте пилососи Bestway тільки в заводській упаковці, в офіційних дилерів

  Навіть сама надійна техніка в якийсь момент починає працювати менш ефективно або ламається. Це може бути викликано зносом, заводським браком, який неможливо помітити відразу, або помилками при використанні. Якщо впала продуктивність, з’явилися сторонні шуми, перевірте, чи не забилися фільтри, виправте налаштування. Часто для відновлення працездатності потрібно тільки їх почистити або замінити.

  Якщо цього недостатньо, уважно огляньте конструкцію, спробуйте поміняти ремені і пасіки або зверніться в сервісну майстерню. Не варто самостійно розкривати нероз’ємні частини, особливо якщо ще не закінчився гарантійний термін. Фахівці швидко визначать і усунуть причину несправності, а вартість послуг буде значно нижче витрат на нове обладнання.

  Якщо купувати пилосос для басейну у офіційних дилерів, роздруківка сервісних центрів буде надана разом з комплектом. В присутності продавця огляньте цілісність всіх частин, переконайтеся, що у паспорті вказано, скільки місяців триватиме гарантія, уточніть, на які поломки вона поширюється.

  Звертайтеся зі своїм обладнанням акуратно, регулярно очищайте, а при необхідності міняйте фільтри та витратні матеріали, і воно прослужить багато років.

  Відгуки користувачів про пилососах для басейну Bestway

  Власники домашніх водойм відзначають зручність використання продукції Бествей. Немає потреби купувати роботів-прибиральників, вартість яких може виявитися вище, ніж самого басейну. Очищення проводиться раз на тиждень, займає від 20 хвилин до години і багатьма власниками сприймається як приємна прогулянка зі штангою в руках.

  Пристосування для чищення легко збирається, має муфти для з’єднання з водопроводом і кліпсу фіксації шланга до рукояті. Перевагою ручних моделей є відсутність підключення до електричної мережі, економічність. Власники автоматичних апаратів вважають їх більш зручними, так як при використанні не потрібно підключатися до подачі води і тягати за собою довгий шланг.

  В цілому відгуки про пилососі Bestway позитивні. Невеликим недоліком вважається швидке забруднення мішка. За час прибирання доводиться постійно його знімати і прополіскувати. Для зручності можна замовити відразу кілька мішечків, змінювати їх в процесі роботи, а по закінченні відіпрати.

  Важливо очищати водойму регулярно стежити за станом води і стінок. Чистота басейну забезпечує естетичний вигляд і захищає від бактерій і грибків.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради