До чого сняться тварини різні ? Сонник ?

Тварини можуть мати у сні саме різне значення, але такі образи ніколи не бувають порожніми. Сновидіння вказує на внутрішні та міжособистісні проблеми, попереджає про зміну обставин. Щоб правильно розшифрувати сон, потрібно згадати сюжетні деталі, а також врахувати власне ставлення до побаченого живій істоті.

b2ad37f23da24f661ac5ceac485dc051 До чого сняться тварини різні ? Сонник ?

До чого сняться домашні тварини

Сонник тварини досить великий. В основному образи домашніх вихованців і господарського худоби позитивні, відображають стан справ, символізують достаток і благополуччя, вказують на особливості сімейних відносин і бажання народити дитину.

Велика рогата худоба – попередження про небезпеку, що виходить від якогось сильного і авторитетного людини. Сновидець відчуває, що ця особистість тисне на неї, нав’язує свою точку зору. Можливо, мова йде про сексуальне тиску.

Бачити уві сні домашніх жуйних тварин – це символ спокійного та гармонійного життя.

Тяглову або їздовий худобу означає, що сновидець усвідомлює свої особистісні якості, працює над ними.

При тлумаченні сновидіння необхідно враховувати стан і поведінку домашньої тварини:

 1. Агресивне, розлючену тварину обіцяє руйнування життєвих перешкод.
 2. Пасеться худоба пророкує дохід, отриманий сумнівним шляхом.
 3. Хворий вихованець відображає страх сновидця за долю рідної дитини.
 4. Вбитий вихованець – відображення розчарування в подружньому житті.
 5. Тварина чекає своєї долі на бойні або в живодерню – в реальності сновидець стане очевидцем мерзенного події.

Для жінки домашній вихованець може бути вказівкою на розвиток приятельських або любовних стосунків з цікавим представником сильної статі.

Доїння худоби або прибирання стайні, хліви, пташника обіцяє набуття власної нерухомості.

Якщо людина уві сні заводить вихованця, щоб скрасити самотність, то в реальності він незадоволений інтимним життям, сексуальний партнер викликає у нього нудьгу і роздратування. Жінці такий сон указує на сильно розвинене материнське почуття, бажання народити дитину будь-яким шляхом, навіть від чужого чоловіка. Для чоловіка сон означає готовність створити повноцінну сім’ю.

Якщо сплячий спостерігає, як його домашнього вихованця відвозять у невідомому напрямку, то в реальності він страждає від нерозділеного кохання. Причому кохана людина цурається сновидця просто тому, що боїться його, не довіряє йому.

Асоціації з домашніми тваринами

Щоб допомогти собі в розшифровці сновидіння, зрозуміти можливі проблеми та шляхи їх вирішення, можна прочитати нижче наведені в соннику асоціації з домашніми тваринами:

 1. Кішка – спокій, незалежність, відстороненість, безвідповідальність.
 2. Собака – щира дружба (якщо сновидець не відчуває страху до тварини), агресія, руйнування, проблеми з законом (якщо тварина вселяє страх).
 3. Корова – благородство, достаток, символ материнства.
 4. Бик – важка праця, низький інтелект.
 5. Кінь – працьовитість, самостійність, впертість.
 6. Миша – спокій, слабохарактерність.
 7. Свиня – розум, жадібність, брудні помисли.
 8. Кролик – добродушність, нерішучість, швидка і продуктивна робота.
 9. Акваріумні рибки – вагітність, великий прибуток. Издохшие рибки – хвороба. Кров замість акваріумної води – незначні життєві неприємності.
 10. Птиці в клітці – безправність. Папуга – брехливі плітки. Мертва канарейка – смерть родича.

До чого сняться дикі тварини

Бачити уві сні диких тварин – не контролювати деякі сфери свого життя. Дика природа різноманітна, і тлумачень сновидіння безліч, тому потрібно згадати, як виглядало, що робило побачене жива істота:

 1. Суворе, люта тварина попереджає, що сновидінню доведеться вести неприємну розмову з близькою людиною, який набрид своєю огидною поведінкою.
 2. Звір потрапив у капкан, провалився в пастку – в реальності доведеться стати жертвою злочинних дій рідної людини.
 3. Дикі тварини влаштували шлюбні ігри, спаровуються – сновидець проявляє нестриманість в сексуальному плані, постійно думає про інтим.
 4. Звірі б’ються, влаштовують бої за увагу самки – сон або вказує на прихід в будинок незнайомої людини, або попереджає про конфлікт, який завершиться дуже сумно. Іноді сон – просто відображення внутрішньої боротьби.
 5. Дика тварина переможно кричить – скоро вдасться досягти успіху на діловому терені. Моторошно реве – прийде погана звістка.
 6. Бачити спокійне, доброзичливе або відсторонене тварина – розвиваються події обіцяють хороший настрій.
 7. Тварина проявляє агресію, гарчить, сичить, намагається вкусити і навіть з’їсти – з-за майбутніх подій сновидець впаде в депресію.
 8. Милий, симпатичний, пухнастий звір обіцяє зустріч зі старим другом.
 9. Образ сумного, викликає жалість звіра – вказівка на те, що несерйозну поведінку сновидця не обіцяє нічого хорошого. Прийшла пора виправлятися, стає серйозною і відповідальною людиною.
 10. Дикий звір покусав сплячого – до незначних проблем. Вкусив когось із рідних людей – до більших змін у родині. Покусав одного – грядуть зміни в сім’ї приятеля, причому сновидець стане безпосереднім учасником подій.
 11. Тварина зайнято пошуком їжі – сновидець намагається нормалізувати своє матеріальне становище, стати заможною і щасливою людиною. В даному випадку потрібно звернути увагу на емоційний стан побаченого тварини: воно добродушне, неагресивна – можна сміливо міняти роботу, на новому місці прибуток буде вище, воно зле, роздратоване – задумка з поліпшенням фінансового стану і зміною робочого місця виявиться провальною.

Людина, уві сні спостерігає з боку за життям тварини в дикій природі, скоро зустрінеться зі старим другом, якого давно запрошував у гості. Втікають звірі означають, що вдасться уникнути великої небезпеки. Тварина загрожує, нападає – в реальному житті хтось майстерно розставляє для сновидця небезпечні мережі. Сплячий тікає від дикого хижака – стане жертвою пліткарів, втратить репутацію.

Вилов диких звірів пророкує конфлікт з близькою людиною. Полювання обіцяє отримання радісну звістку. Застрелена з рушниці тварина попереджає про надзвичайну подію. Зроблене мисливцем опудало означає, що якась поважна персона безоплатно надасть сновидінню допомогу. Звірине лігво сниться до втрат.

94d9b90e1c53505c8433c5cdf0f12d3e До чого сняться тварини різні ? Сонник ?

Дикі морські тварини уві сні

Морське тварина уві сні образ впертого, прискіпливого, примхливого людину, з якою сновидінню доведеться контактувати. Але цей чоловік чесний і справедливий, на нього можна покластися.

Людина полює на морське тварина з берега – його ділові плани можуть засмутитися через підступи конкурентів. Полювання ведеться з морського судна – сновидець не зможе реалізувати перспективну, що обіцяє великий прибуток ідею, тому що вона здасться оцінюючим особам нецікавою.

Купувати м’ясо морської дичини – треба радіти успіхам одного. Консервована риба у сні означає, що якась пропала річ знайдеться, але вона вже буде марна.

Готувати страву з м’яса морських істот – в реальності втратити повагу начальства. Ласувати м’ясом екзотичного морської тварини в ресторані – з’явиться можливість відправитися в подорож.

3d77debc1ac86b89e6ce0acfd43541dc До чого сняться тварини різні ? Сонник ?

Асоціації з дикими тваринами

Нижче наведено перелік асоціацій з сонників, пов’язаних з найбільш часто снящимися образами диких тварин. На них слід орієнтуватися, щоб правильно зрозуміти значення сну:

 1. Дикий кабан – убогий розум, обмеженість, егоїзм, жадібність.
 2. Лев – образ сильної, вольової особистості. Лев лежить поруч з жертвою – гордість, сміливість або відображення гармонійної подвійність натури сновидця.
 3. Лисиця – образ хитрої та підступної особи з близького оточення.
 4. Вовк – небезпека, ворог.
 5. Заєць – страх, передчуття небезпеки.
 6. Білка – цікавість.
 7. Лось, олень – впертість, безкомпромісність.
 8. Ящірка – роздуми.
 9. Жаба, жаба – символ відбуваються всередині людини змін.
 10. Мавпа – інфантильність, руйнування особистості, поділ поривів.
 11. Слон – самостійність, символ землі.
 12. Ведмідь – образ батька. Ведмедиця – матері. Самка з ведмежатами – образ жорсткої, переважної жінки, схильної контролювати і управляти членами сім’ї.
 13. Тигр, леопард – серйозний ворог. Мертвий хижак – програш.
 14. Пантера – любовний зв’язок на стороні, ризиковані інтимні стосунки.
 15. Рись – вірний друг.
 16. Жираф, зебра, антилопа, носоріг і інші мешканці савани – жага пригод, необхідність відпочинку.
 17. Бізон, буйвол – неконтрольована лють. Іноді інтимна близькість, спрямована в позитивне русло.
 18. Щур – хвороба, зрада, обман, ненаситність. Іноді образ поганої матері.

Де знаходиться дике тварина

Уві сні дикий звір може перебувати не тільки в природному середовищі:

 1. У зоопарку – до беспочвенному неспокою. Спокійні, неагресивні тварини в клітинах обіцяють зустріч з давнім другом. Чисті, здорові, доглянуті мешканці зоопарку обіцяють знайомство і спільне ведення справ з високопоставленою особою. Брудні, охлялі, хворі звірі в клітинах означають, що сновидець уникає контакту з певними неприємними особистостями.
 2. У цирку – до гарно проводити час у веселій компанії.
 3. На міських вулицях – до побачення зі старим другом.
 4. У зоомагазині, на ринку – до знайомства з цікавим і приємним людиною.
 5. На ковчезі Ноя – до отримання важливої новини.

Здорові або хворі тварини

Якщо тварина в сновидінні виглядає здоровим, міцним, ситим, то проблеми найближчим часом не загрожують. Справи будуть розвиватися найкращим чином.

Виснажене, голодне тварина відображає переживання сновидця з приводу несправедливості, неадекватності реального світу, в якому доводиться жити. У старовинному соннику голодні домашні тварини вважалися пророкуванням неврожаю, настання важкого періоду. Сьогодні у багатьох толкователях вони символізують ослаблення взаємодії з оточуючими людьми.

Сновидця вкусив хворий на сказ звір – в реальності слід побоюватися брехунів.

Поранений дикий звір означає, що спить в реальності доведеться вибирати, що для нього важливіше – робота і кар’єра або сімейні відносини.

Мертву тварину означає, що хтось в оточенні сновидця приховує правду заради власної вигоди. Слід шукати серед знайомих корыстолюбивую особу.

Вагітна самка або вказує на зради і лукавість дружина, або обіцяє приємну зустріч. Тварина народжує – сновидець впутается в сумнівне підприємство, з-за чого постраждає.

Колір та розмір

При тлумаченні сновидіння потрібно враховувати забарвлення шкури тварини:

 • біла – до проведення часу у дружній компанії;
 • чорна – до негативних або незрозумілих подій;
 • руда – до появи коханої людини або вірного друга;
 • чорно-біла – до непередбачуваного розвитку долі;
 • строката, незвичайна – до дивного, загадкового події.

Велике, масивне тварина вказує на неконтрольовані емоції. Чим крупніше і запекліше жива істота в сновидінні, тим гірше будуть події, з-за яких сновидець втратить настрій.

За сонником маленькі домашні тварини, що викликають розчулення, символізують друзів або рідних людей, які потребують підтримки і опіки. Дрібні забавні звірятка можуть вказувати на творчу, душевну натуру сновидця. Але такі риси особистості заважають рухатися вперед, позбавлятися від проблем.

Сон підказує, що потрібно спуститися з небес на землю, взяти себе в руки, проявити завзятість, щоб життя повернулося в нормальне русло.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологВидеть уві сні дрібних диких тварин – в реальності потрібно приділяти більше уваги рідним людям. Вони потребують підтримки, хоча можуть не говорити про це.

Домашня собачка дрібної породи обіцяє добру звістку. Ласкавий кошеня вказує на присутність в оточенні льстеца і обманщика. Щеня – символ щирої дружби.

Комахи уві сні образ маленьких дітей, братів, сестер.

Частини тіла тварин

Іноді уві сні доводиться бачити не сама тварина, а окремі частини його тіла:

 • труп мертвої тварини попереджає про погіршення здоров’я або про проблеми в діловій сфері;
 • кров – розпочату справу успішно завершиться, настане щасливий і влаштований період життя;
 • скелет тварини попереджає про розорення, погіршення фінансового становища;
 • обгризені кістки – доведеться довго оговтуватися після серйозної конфліктної ситуації, але за своє психічне здоров’я переживати не варто;
 • знята шкура – авторитетна особистість надасть сновидінню допомогу з великодушності і благих намірів, не візьме за це плату;
 • кишки обіцяють швидке поліпшення фінансового становища;
 • голова тварини – попередження про те, що треба обережніше вибирати приятелів і вступати в угоди;
 • печінка – із-за своєї гнівливості і нетерпимості сновидець зруйнує стосунки з другом або родичем;
 • серце – вдасться здобути перемогу над конкурентом або відчути радість і задоволення від нових любовних відносин;
 • мізки – сновидець страждає, так як не може подолати життєві труднощі;
 • очі – сплячий безпідставно ревнує кохану людину, заздрить неіснуючого суперникові, із-за чого злиться і нервує;
 • зуби, ікла вказують на прояв агресії;
 • фекалії сняться до прибутку, наступити на коров’ячу корж або впасти у неї – до отримання великої грошової суми;
 • сеча тварини уві сні попереджає про неприємний несподівану подію.

Скільки тварин

При розшифровці сну важливо враховувати, багато чи мало тварин було в сюжеті.

Мала кількість персонажів у сні попереджає про серйозний конфлікт з коханою людиною. Велика кількість різноманітних живих істот – вказівка на присутність в оточенні хитрих, які вміють маніпулювати людей.

За сонником багато тварин в будинку – в реальності вдасться розібратися з проблемами на роботі, виконати всі відкладені доручення. Людина бачить велику кількість звірини у власній квартирі – скоро подолає перешкоди, які заважали досягти поставленої мети.

3624eea2c6cd3a630c02832ec70e292f До чого сняться тварини різні ? Сонник ?

Дитинчата

Міцні, життєздатні дитинчата попереджають про злих чутках. А маленькі, голі, сліпі, нещодавно народилися звірята обіцяють поповнення в сімействі.

Самки з дитинчатами у сні – образ материнства.

Поведінка сновидця

Спляча людина може просто спостерігати за тваринами, а може виконувати які-небудь дії, від яких залежить трактування нічного бачення:

 1. Якщо людина вбиває живу істоту в сновидінні, то при розшифровці потрібно враховувати, було чи вбивство пов’язане з добуванням їжі або було скоєно з спортивного інтересу. У першому випадку сон показує, наскільки сновидець відповідально підходить до забезпечення благополуччя рідних людей. У другому випадку сновидіння відображає негативні риси сплячого: злість, незадоволення аспектами життя, бажання самоствердитися.
 2. Людина займається сексом з твариною – в реальності не відчуває задоволення від інтимних стосунків, хоча намагається не думати про цей факт.
 3. Боротися з лютим звіром, здолати його – в реальності допомогти якомусь чоловікові, який не залишиться в боргу, допоможе прискорити кар’єрне зростання і підвищити репутацію в суспільстві. Якщо ж сновидець програв у битві з хижаками, то йому слід побоюватися брехливу людину, що переховується під дружній маскою, дає порожні обіцянки.
 4. За сонником годувати домашніх тварин – надії виправдають себе, попереду удача. Поїти – не варто пити багато спиртного в доброзичливої компанії, так як є ризик розбовтати п’яним язиком секретну інформацію.
 5. Людина їде верхи на дикому тваринному – в реальності намагається подолати життєву перешкоду, яка не піддається. Якщо звір під вершником брикає, то на подолання перешкоди витрачено занадто багато моральних сил, їх просто не залишилося.
 6. Пестити дикого звіра – до участі у складній справі або до пригоди.
 7. За сонником гладити домашніх тварин – до спокійної і умиротвореної життя. Якщо шерсть під долонею груба, то можна сподіватися на прибуток.
 8. Дресирувати дика тварина – успішно вести справи. Завдяки розвиненим інтелектом і діловим здібностям сновидець доб’ється успіху, ніж заслуговує на похвалу начальника і повагу колективу.
 9. Купувати тварину – наяву витратити багато грошей.
 10. Продавати – сімейне життя скоро прийде в норму.
 11. Приручати – заслужено домогтися поваги, високого соціального статусу.
 12. Ловити, арканить – у сновидця скоро з’явиться хороший друг, який змінить протягом життя.
 13. Звільняти з пут, випускати з клітки тварина – постраждати через непередбаченості і необережності.
 14. Ставити капкан, робити пастку уві сні – подальше життя буде марною та безперспективною.
 15. Гнатися за диким звіром – в реальності знайти вірного друга, який допоможе вести справи.
 16. Тікати, ховатися від мисливства хижака – втратити репутацію через брехливих пліток і наклепів.
 17. Розмовляти з чотириногим співрозмовником – до дивної події. Важливо запам’ятати, що сказало тварина, тому що це передбачення майбутнього.
 18. Прихистити безпритульна тварина – загнати себе в небезпечну ситуацію.
 19. Зарізати худобу – потрібно негайно усунути неприємності, поки вони не розрослися до страхітливих масштабів.
 20. Рятувати тварину у сні – до великого прибутку, пов’язаної з успіхами в діловій сфері.
 21. Людина уві сні перетворюється в певну тварину – це вказівка, що сновидець володіє рисами характеру, які асоціюються з цим тваринам.

Невідомі або незвичайні тварини

Людина, що бачить у сні незвичайних живих істот, наяву турбується, хвилюється.

 1. Якщо у побаченого тварини ростуть роги, хоча в реальності їх бути не може, то у сновидіння виникають проблеми в сексуальному житті. Сон підказує, що статевий партнер будує відносини, керуючись не щирими почуттями, а дивними мотивами.
 2. Приснилися екзотичні тварини, що живуть у тропічних країнах, – поставлена мета настільки важлива, що сновидець буде наполегливо рухатися вперед заради її досягнення. Все збудеться, головне – докласти зусилля.
 3. Приснився представник Червоної книги, вимираючий дикий вид – оточуючі люди ставляться до сновидінню, як до порожнього місця.
 4. Людина уві сні лежить у ліжку, а поруч із ним перебуває жахливий монстр – проблеми і неприємності нескінченні.
 5. Казкова істота обіцяє допомогу, якщо воно доброзичливе, і пророкує надзвичайну ситуацію, якщо воно лихе. Божественне тварина сниться людині, усвідомив своє призначення, ступив на правильний шлях.
 6. Тварина летить, не маючи крил, – сновидець зраджує принципи праведного життя. Звір говорить людською мовою – це до сплячого звертається совість.
 7. Химера означає, що людина здатна розвиватися в різних напрямках.
 8. Єдиноріг – позитивний символ. Годувати його – до щастя. Гладити – отримати винагороду за якісну працю. Поранений єдиноріг попереджає, що сновидець може стати жертвою жадібного і заздрісного людини.
 9. Дракон у сні символізує страх, внутрішню дисгармонію, перешкода, яка сплячий безсилий подолати з-за чужого негативного впливу.
 10. Динозавр, доісторичний істота – якісь спогади з дитячих років заважають сновидінню морально розвиватися.

Потворна істота, мутант уві сні – сновидець усвідомлює, що його прагнення і бажання жахливі, мерзенні.

До чого сниться багато різних тварин

Бачити у сні велике стадо диких копитних – до ділового і фінансового успіху. Велике поголів’я худоби на пасовище означає, що сновидець скоро досягне поставленої мети, чому невимовно радий. Табун диких або свійських коней підказує, що колективна праця виявиться успішним.

Багато тигрів, левів або інших котячих хижаків сниться ярому кар’єристові.

Величезна кількість гризунів – сплячий турбується про благополуччя сім’ї. Якщо гризуни уві сні тягнуть людську їжу, роблять у своїх норах запаси, то сновидець скоро затіє ремонт.

Безліч кішок і собак сниться до відпочинку, ледачій проведення часу, лінощів. Велика зграя бродячих собак вказує на прагнення сновидця відпочивати яскраво і весело. Найближчим часом не завадить вирватися з друзями на природу.

Звіринець у сні заповнений різними тваринами – до безлічі неприємностей.

Сни про тварин неоднозначні, вони обіцяють успіхи в діловій сфері та набуття вірних друзів, вказують на самовдосконалення або деградацію, попереджають про небезпечні події, зраду, плітки та сімейних конфліктах.

Трактувань сновидіння так багато, як багато живих істот на планеті. Щоб правильно розшифрувати нічне бачення, потрібно згадати вид тварини, забарвлення, поведінка, фізичний стан та інші подробиці сюжету.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради