Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Асиметрична Стрижка відкриває можливості для експериментів і відмінно лягає як на короткі, так і на середні волосся. Стрижки з асиметрією не мають вікових обмежень, надають тонким пасом візуального об’єму і роблять образ більш сміливим і неординарним.

Особливості стрижок

При створенні асиметрії, пасма з різних сторін від особи оформляють різної довжини. Для состригания волосся підбирають різні способи: пасма вистригають драбинкою, під косу або рвану лінію, з наявністю чубчика і без неї. Як і будь-яка стрижка, асиметрія має свої переваги і недоліки.

До плюсів асиметричні стрижки відносять:

 • можливість зробити стрижку жінкам будь-якого віку, які мають як прямі, так і пористі волосся;
 • візуальне збільшення обсягу зачіски;
 • широкі можливості при виборі техніки фарбування;
 • варіативність у створенні образу;
 • простота укладання;
 • візуальне омолодження;
 • пом’якшення грубих і незграбних рис обличчя.

eeb3919dd43705c41b2d63b545d058ca Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. ФотоНа фото представлені приклади асиметричних стрижок з чубчиком на середні волосся.

До єдиного недоліку, має відношення до асиметричної стрижці, можна віднести досить складну техніку виконання, з якою може впоратися тільки досвідчений майстер. Важливим є момент правильного підбору стрижки щодо особливості зовнішності.

Кому підходять

Асиметрична Стрижка на середні волосся не має вікових обмежень і прикрасить жінку будь-якої комплекції, однак, слід враховувати, який саме вид стрижки підходить під той чи інший тип зовнішності.

Для того, щоб нова зачіска змінила образ до невпізнання і приховала можливі недоліки, підбирати її потрібно, відштовхуючись від особливостей овалу особи:

Овальне обличчя Для овальної форми характерна наявність більш широкого чола по відношенню до овального підборіддя. Дана форма обличчя вважається універсальною, тому до неї підходять всі види стрижок з асиметрією: боб, каре або каскад.
Кругле обличчя Кругле обличчя передбачає наявність пухких щік і круглого підборіддя. Завдання стрижки – максимально подовжити обличчя, тому найбільш підходящим варіантом вважається асиметрія з косим проділом і подовженою косою чубчиком, яка прикриває область вух.
Квадратне обличчя Для квадратного овалу характерні наявність однакових довжини і ширини особи, а також широкого чола і квадратної форми підборіддя. Щоб зробити образ м’якше і обрамити грубуваті риси, слід підбирати асиметричний каскад або подовжений боб з філіруваною косою чубчиком на подовження.
Ромбовидное особа Для особи у формі ромба властиво наявність широких скул і загостреного підборіддя. Щоб максимально наблизити форму особи до овалу і приховати широкі вилиці, необхідно вибирати асиметричний боб, каре або боб каре з косим асиметричним зрізом.

Якщо говорити про тип волосся, то асиметричні стрижки підходять не тільки власницям прямих тонких пасм, але і кучерявих, злегка рідкого волосся. Жінкам з прямими волоссям рекомендовано вибирати каскадну асиметрію, стрижка драбинкою або каре з асиметричним косим різом.

Для тих, у кого від природи кучеряве неслухняне волосся, слід підібрати більш м’яку асиметрію без різких зрізів і переходів. Ідеально підійде асиметричний градуйований боб або каре.

36f8d89c220ca43772c0f738beeab9ef Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Вік також грає важливу роль у виборі зачіски. Молодим дівчатам підійдуть більш сміливі варіанти з різкими переходами довжини, косою подовженої або ультракороткій чубчиком.

Жінкам після 40 років слід вибирати більш спокійні стрижки з плавними переходами довжини пасом, з легким об’ємом біля коренів. Стрижка не повинна створювати відчуття обрамляє шапки, а бути динамічною і грає. Довжина волосся може досягати плечей або лінії підборіддя.

Модні варіанти з чубком

Після вивчення особливостей своєї зовнішності і визначення типу особи, можна приступати до вибору найбільш відповідного варіанту стрижки. Асиметрія на волоссі середньої довжини відмінно поєднується зі стрижками боб, каре або каскад. Чубчик підбирається виходячи з індивідуальних переваг і може бути косою, рваною, подовженої або ультракороткій.

Асиметричний каскад з косою чубчиком

Каскад – багатошарова стрижка, суть якої полягає в структурованому чергування коротких і довгих пасм, які накладаються один на одного пошарово. Асиметричний варіант стрижки передбачає наявність різної довжини пасом по обидві сторони особи.

Каскад надає тонким волоссю візуальний обсяг і створює відчуття легкого безладу.

ba9c1eb7117bd5bad7ab566f541e432b Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Існує 2 способи виконання стрижки:

 1. Пасмо на пасмо: техніка полягає у виділенні контрольної пасма на потилиці, під довжину якої підганяють всі пасма. Зістригати волосся рухом від потилиці до чола.
 2. Контрольна пасмо: техніка стрижки полягає у виділенні контрольної пасма на маківці. Її витягають по направленню до лиця і остригають, фіксуючи довжину близько 10 див. Інші пасма також витягують до лиця, і обрізають, орієнтуючись на контрольну пасмо. Таким чином опрацьовують всі частини волосся.

На останньому етапі стрижки оформляють потрібний вид чубчика. Найбільш вдало з каскадної стрижкою поєднується подовжена коса чілка, що надає зачісці додаткового обсягу.

Такий варіант зачіски підійде жінкам з круглим або квадратним обличчям. Коса чілка допоможе приховати широкий лоб, а з допомогою регулювання її довжини можна візуально витягнути обличчя.Стрижка підходить для волосся з прямою структурою, на яких найбільш чітко помітний малюнок стрижки.

Градуйований боб з чубчиком

Градуйований боб – одна з варіацій класичного боба. Суть стрижки полягає в плавному переході від довгих пасм до коротким. Подібна зачіска здатна створити візуальний обсяг на волоссі, позбавиться від пересушеного посічених кінчиків і відкрити можливість для різних видів фарбування.

469f97b1223ec7c0a271e5b5d539c977 Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Стрижка добре поєднується з різними видами чубчика, вибір якої буде залежати від форми обличчя:

 • подовжена коса чілка підійде жінкам з широким лобом і квадратною формою обличчя;
 • градуйована чубчик з рваними пасмами, які досягають брів, покладена набік підійде власницям круглого обличчя;
 • пряма багатошарова чубчик ідеально підходить для овальної або трикутної форми особи.

Асиметричний боб-каре з виголеним скронею і подовженою чубчиком

Асиметрична Стрижка на середні волосся з виголеним скронею – варіант для зухвалих молодих дівчат, які не бояться експериментів. Боб-каре з асиметрією поєднує в собі наявність основних елементів двох стрижок: рівного зріз каре і наявність градуювання із звуженням обсягу у потилиці, запозичені у боба.

Асиметрія досягається шляхом состригания пасом різної довжини з обох сторін від особи. Більш довгі пасма в області скронь переходять у подовжену асиметричну чубок, з одного боку, а другого область скроні виголюють за допомогою машинки.

Чубчик формується в декілька етапів:

 • виділення зони чубчика з орієнтиром на виступі біля скроні;
 • відділення контрольної пасма з правого боку з допомогою діагонального поділу і состригание на ліву частину з подовженням;
 • прочісування чубчика і надання їй окантовки по прямій лінії.

Стрижка підійде власницям прямих або злегка кучерявого волосся. Якщо говорити про форму особи, то вибирати асиметричну стрижку з чубчиком слід жінкам з овальним або квадратним обличчям. Не підійде такий варіант стрижки тим, у кого достатньо широкі вилиці.

Ідеї без чубчика

Асиметрія без наявності чубчика підходить жінкам, які не бажають витрачати зайвий час на тривалу укладання. Такі варіанти стрижок, як боб і каре не вимагають особливих зусиль у догляді, виглядають стильно і елегантно.

Асиметричний боб

Стрижка боб характеризується наявністю особливого силуету, який створюється з допомогою плавного переходу довгих пасом, що обрамляють обличчя, до більш укороченим волосся в області потилиці. При цьому довжина пасм у особи з однією з сторін може досягати крайньої точки підборіддя, а з іншого – злегка прикривати мочку вуха.

42c474ca03926cab4b036efaeb38533f Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Дана стрижка підійде жінкам з тонкою красивою шиєю, так як повністю оголює її зону. Вибирати боб з асиметрією варто також власницям овального або круглого обличчя.

Ідеально лягати стрижка на прямі, не занадто тонкі волосся. Жінкам, що мають злегка кучеряве волосся, краще вибирати варіанти з рваними і текстурованими пасмами, які додадуть зачісці легку недбалість.

Асиметричне каре

Асиметрична Стрижка на середні волосся може бути представлена в одному з варіацій каре. Асиметричне каре виникло на базі класичного варіанту зачіски. Головна особливість стрижки – наявність різної довжини волосся по обидва боки від проділу, різниця в довжині пасом при цьому варіюється від декількох до 10 див.

81b8228bddfedee0790d99287e2470da Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Лінія пасом в області потилиці може мати рівний зріз, а також бути скороченою або подовженою. Ефект багатошаровості можна домогтися з допомогою градуювання.

Асиметричне каре може бути представлене в декількох варіантах:

 • у класичному обрамленні – пасма з одного боку особи довше, ніж з іншого, а вся лінія зрізу рівна;
 • на подовження – пасма в області передньої частини голови мають більшу довжину, ніж пасма в потиличній зоні;
 • з градуюванням – нижній шар пасм оформляється ярусами, утворюючи цікаву багатошарову фактуру.

Стрижка підходить як молодим, так і зрілим жінкам з овальним або круглим обличчям і тонкої витягнутою шиєю.

Правила укладання

Одна з головних умов вдалої укладання – ретельно промиті волосся з використанням шампуню і бальзаму. Власницям пористих і кучерявих волосся слід додатково скористатися живильними несмывающимися сироватками або маслами.

Укладання каскадної стрижки

Каскадна стрижка не вимагає особливих зусиль в укладанні.

a03f388bb6bbcbedce085680dd095d3f Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Існує 2 основних способи укласти зачіску:

 • створити прикореневій обсяг за допомогою фена і круглої щітки;
 • підкрутити кінчики з використанням плойки або прасування.

Перший варіант вважається більш повсякденним, а другий підходить для святкових виходів.

Слід звернути увагу на те, що спочатку просушують і укладають пасма з більшою довжиною.

Для цього короткі пасма підколюють, а за довгим проходять феном, прибираючи зайву вологу, а потім надають форму з допомогою круглої щітки.

Підкручувати волосся можна як всередину, так і назовні з використанням гребінця або прасування.

Для укладання косий чубчик можна використовувати гребінець з рідкими зубцями і лак для волосся. Невеликий обсяг лаку потрібно розпорошити на гребінець і прочесати пасма. Якщо є бажання надати чубку обсяг, слід зробити легкий начіс в прикореневій зоні пасм, а потім прочесати, використовуючи засіб для укладання.

Укладання стрижка боб-каре і градуйований боб

Одна з головних особливостей стрижки боб, на яку слід акцентувати увагу, є прикореневій обсяг в області верхівки і верхньої частини потиличної зони.

56956bc0991dc23a2bf774f863e35b4d Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Укласти асиметричний боб-каре можна кількома способами:

 1. Створення пляжних локонів. Укладання підійде для походу на захід або побачення. Слід накрутити волосся по всій довжини з допомогою великих бігуді, а потім прочесати пасма пальцями, створюючи на голові відчуття легкої недбалості. Отриману текстуру волосся зафіксувати лаком. Видовжену чубок слід підкрутити праскою від особи, направляючи пасма до загальної маси недбалих хвиль.
 2. Класичний боб. Гладкі пасма з рівним зрізом і вираженою асиметрією в особи підкреслять лінію підборіддя. Дана укладання є універсальним і підійде для будь-якого випадку. Для створення зачіски знадобиться стайлінговий засіб, брашинг і фен. На зволожені пасма слід нанести трохи мусу, додає об’єм. Розділити волосся на зони та почати витягувати пасма з потиличної частини голови, використовуючи фен і круглу гребінець, а потім поступово просуватися до скронь і маківці. Зафіксувати укладку за допомогою лаку і прочесати волосся гребінцем з тонкими зубчиками.

Асиметрична Стрижка, представлена градуйованим бобом на середні волосся, також не вимагає особливих зусиль в укладанні. Для створення об’ємної вечірньої зачіски досить підкрутити кінці пасом за допомогою плойки, а потім пройтися по волоссю гребінцем з рідкими зубцями. Чубок слід укласти окремо з допомогою брашінга і фена.

Укладання асиметричного каре

Каре передбачає наявність чітких ліній і рівного зрізу.

Для того, щоб підкреслити малюнок стрижки і акцентувати увагу на асиметрію пасом біля обличчя, необхідно зробити волосся ідеально прямими, слідуючи наступним інструкціям:

 1. На промиті вологе волосся нанести моделюючий мус по всій довжині.
 2. Зробити прямий або косий проділ. Почати укладання слід з довгого пасма волосся, витягаючи їх з допомогою круглої гребінця і фену. Пасма з передньої частини голови потрібно витягувати зверху вниз, злегка підкручуючи кінчики всередину.
 3. Коли волосся у особи будуть покладені, потрібно перейти на потиличну частину. Починати просушувати пасма необхідно з коренів, створюючи легкий обсяг з допомогою круглої щітки. Кінчики прядок слід також прокручувати всередину.
 4. На останньому етапі потрібно надати стрижці форму, просушивши залишилися вологі пасма і добре прочесати волосся гребінцем. Закріпити зачіску лаком для волосся.

c862744a829e6926ab4e9fb5072a50ab Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

Об’ємна укладання асиметричного подовженого каре також здійснюється поетапно:

 1. Промити волосся і підсушити з відтяжкою вгору за допомогою фена і круглої гребінця.
 2. Виділити в області верхівки голови умовний квадрат і розділити пасма на 4 частини.
 3. За допомогою гребінця з частими зубами зробити прикореневій обсяг кожної виділеної пасма і зафіксувати лаком.
 4. Акуратно прочесати волосся. Подовжені пасма у особи випрямити праскою і підкрутити кінчики всередину.

Поради

Асиметрична Стрижка на середні волосся вимагає щоденної якісної укладання, яка зможе протриматися протягом дня і не зіпсує загальний вигляд зачіски.

Секрети ідеальної укладки полягають у використанні спеціальних засобів, які слід підбирати індивідуально, орієнтуючись на структуру волосся:

cbc1e9e1b40d2441fe5cd70aa336bc7c Асиметрична Стрижка на середні волосся із чубчиком і без. Фото

 • Для неслухняних пористих волосся краще використовувати спеціальні флюїди, спреї, лосьйони або креми густої консистенції на основі корисних масел. Засоби наносять на зволожені волосся, злегка просушені рушником перед просушуванням феном. Після укладки на пасма рекомендовано нанести маленьку горошину густого крему або легкої сироватки, розподілену по пальцях. Це необхідно для того, щоб закріпити ефект і втихомирити залишилися розпущене волосся.
 • Жінкам з кучерявим волоссям, які хочуть підкреслити свою природну особливість, для укладки краще використовувати мус або пінку. Наносити їх потрібно руками, злегка стискаючи пасма і піднімаючи їх до верху. Для створення легких кучерів досить висушити волосся природним шляхом. Для укладання з більш вираженими хвилями або локонами краще скористатися щипцями. Щоб локони краще тримали форму, попередньо на сухі пасма слід нанести трохи воску.
 • Для м’яких, тонкого і ослабленого волосся не підійдуть засоби сильної фіксації, так як можуть створити ефект склеєних спалених пасм. Для волосся подібної структури рекомендовано використовувати спреї та муси, які додадуть пасмам блиску і доглянутого вигляду без обважнення.
 • Для густого волосся найбільш підходящим варіантом є використання лаків або гелів сильної фіксації, так як інші засоби не впораються з укладанням жорстких від природи пасм.

Щоб мати можливість підкоригувати укладання протягом дня, необхідно носити з собою легку сироватку, яку можна наносити на сухе волосся, лак для волосся або моделюючий мус.

Якщо до кінця дня волосся втратили свіжість і з’явилася необхідність помити голову, можна скористатися сухим шампунем, який миттєво поверне прикореневій обсяг і створить ефект свежевымытых волосся.

Асиметрична Стрижка на середні волосся – ідеальний варіант для стильної сучасної жінки. Однак, виборі нової зачіски слід орієнтуватися не тільки на особисті переваги, але і особливості зовнішності і природну структуру волосся. Правильно підібрана стрижка з урахуванням всіх особливостей прикрасить не тільки молоду дівчину, але і жінку зрілого віку.

Відео про асиметричних стрижки на середні волосся

Приклади асиметричних стрижок:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради