Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикмети

Дзеркало – портал між безпосереднім і трансцендентним світом. Це підтверджують адептів езотеричних вчень, маги й екстрасенси. Його гладка поверхня відбиває не тільки світло, але і потоки енергії. Багато людей не розуміють, які слова можна говорити перед дзеркалом. Але незнання законів природи і метафізики не звільняє від невідомо звідки взялися проблем – безгрошів’я, невезіння, хвороб.

Енергетика дзеркал

Американські вчені протягом 15 років скрупульозно збирали відомості про вплив енергетики дзеркал на людину. Дослідження проводилися із застосуванням чутливих магнітно-хвильових приладів. У ході експериментів з’ясувалося, що дзеркала:

 • відображають негатив;
 • засвоюють інформацію;
 • акумулюють енергію.

f3bc41dba0691085a5ceb25fc6c5256c Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикметиНавіть невелике дзеркальце накопичує і відображає енергетичні потоки, впливаючи на життя людини. Тому кинуті перед ним фрази з негативним відтінком здатні викликати серйозні проблеми на голову мовця.

Слова, які не можна вимовляти перед дзеркалом

У Святому Євангелії від Іоанна сказано: «На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог. Все через Нього почало бути, і без Нього ніщо не почало бути, що почало бути». У більшості релігійних текстів створення світу починається зі слова. У сучасному розумінні слово – інформаційна матриця, яка лежить в основі світобудови. Саме тому невдачі в особистому житті, фінансові проблеми і психічні розлади частіше зустрічаються у людей, які лихословлять.

e4a0c45aade568ab25fdf3353e11f93f Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикметиЗ результатів сучасних досліджень і спостережень випливає, що не можна говорити перед дзеркалом фрази з негативним відтінком.

Слова не тільки відображають наші почуття, але і несуть інформацію. Вона відбивається від дзеркальних поверхонь, але поглинається рідинами. Це продемонстровано в досвіді японського дослідника Масару Емото. Він представив фотографії кристалів, отримані при заморожуванні води з різними написами на колбах – любов, дурень, дякую, ти мені осоружний і т. д.

Які слова можна вимовляти, дивлячись у дзеркало:

 1. Дурість. З часом погіршується пам’ять, знижується працездатність, гірше засвоюється нова інформація.
 2. Боляче. При частому вимові слова збільшується ризик травм, соматичних захворювань, душевних терзань.
 3. Жах. В житті людини відбуваються потрясіння, біди сипляться на голову, як з рогу достатку.
 4. Погано. Мовець притягує до себе негатив, що стає причиною тотальної невдачі.
 5. Бідність. Якщо сказати перед дзеркалом про нестачі грошей, можна розпрощатися з надією на матеріальне благополуччя.
 6. Негарний. У зовнішньому вигляді відбуваються зміни прискорюється старіння, з’являються висипання, випадає волосся.
 7. Смерть. Легке нездужання переходить у серйозну хворобу, загрозливу для життя. Можливі неприємності у родичів і близьких знайомих.
 8. Боюся, страшно. Зростає ризик психічних розладів – обсесивно-фобічного синдрому, тривожності, неврастенії, шизофренії.
 9. Набридло. Життя виходить з-під контролю. Якщо в контексті звучить ім’я чоловіка/дружини, можливо розставання. Діти не прислухаються або починають вести себе з рук геть погано.
 10. Ненавиджу. Виникають непереборні спалахи гніву, погіршуються стосунки з домочадцями.
 11. Сумно. Якщо дзеркальце «чує», що вам сумно, хандра чи навіть депресія найближчим часом забезпечені.
 12. Огидно. Від мовця відвертаються близькі і друзі, не складаються особисті стосунки, можливо звільнення з роботи.
 13. Нещастя. Все частіше виникають нерозв’язні проблеми, які тягнуть за собою негативні наслідки.

Багато людей не розуміють, чому в їхньому житті відбуваються неприємні події. В одних випадках проблеми стають наслідком неправильно прийнятих рішень, а в інших – результатом фраз, сказаних навпроти дзеркала.

Як попередити погані наслідки, якщо слова вже сказані

Якщо ви пригадали, що неодноразово лаялися, перемивали кісточки знайомим або займалися самобичуванням перед дзеркалом, не впадайте у відчай. Вимовлене дасть про себе знати, але не відразу. А це означає, що у вас є шанс відвернути негативні наслідки.

Будь-які слова, сказані перед люстерком, залишаються в тонкоматеріальному світі. Цим можна скористатися, щоб поправити свої справи. Дзеркала люблять позитивні афірмації – формули самонавіювання у вигляді коротких життєствердних фраз. Якщо систематично говорити їх з позитивним настроєм, установка закріпиться в підсвідомості і змінить життя на краще.

Правила складання афірмації:

 • фрази повинні бути короткими, але ємними;
 • твердження потрібно формулювати в теперішньому часі;
 • уникайте вживання слів з часткою «не»;
 • конкретизуйте свої бажання;
 • вимовлені слова мають народжувати позитивні емоції.

Механічне вимова слів перед дзеркалом, без залучення емоційної сфери, не дасть позитивного результату.

9541cb001a60b87cf9c7bf1041c37beb Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикметиНаші предки вважали, що пильну вглядування в водну гладь або дзеркало призводить до втрати душі. В теперішній час погляди змінилися, але більшість екстрасенсів стверджують, що вони тягнуть з людини енергію. Тому перебувати поруч з ними більше 10-15 хвилин в день небезпечно.

Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало:

 • Втрата життєвої енергії. Якщо дзеркало висить в гостьовій кімнаті або кухні, людина мимоволі виглядає в нього протягом всього дня. З часом це призводить до смутку, апатії, зниження працездатності.
 • Порушення психіки. У людей, постійно крутяться перед дзеркалом, частіше зустрічається емоційна лабільність. А коливання настрою є попередником багатьох психічних відхилень.
 • Комплекс неповноцінності. При тривалому знаходженні перед відбивають предметами з’являється відчуття власної ущербності. З часом люди починають вірити в перевагу оточуючих над собою.

Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно утриматися від вимови міцних фраз перед трюмо. Якщо слово все-таки вилетіло з вуст, тоді:

 • запалюють воскову (не парафінову) свічку;
 • обводять нею навколо дзеркальця 7 разів за годинниковою стрілкою;
 • примовляють: як вогонь перетворює все на попіл, так і слова мої підуть прахом.

3ef7f0e531cde6300059f4830a2939d2 Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикметиПід час ритуалу не затримуйте свічку довго на одному місці, інакше відображає гладь піде тріщинами. А розбите дзеркало – ще один привід для занепокоєння і забобонів.

Що краще говорити своєму відображенню

Своє відображення в дзеркалі потрібно пестити і леліяти, навіть якщо ваша самооцінка на нулі. Говорячи тільки хороші слова, підбадьорюючи сумнівається дитини всередині себе, ви неодмінно придбаєте віру у власні сили.

Які слова і фрази потрібно вимовляти перед дзеркалом:

 • я красивий, заможний і дуже обдарований;
 • мої сусіди зверху – тихі та чемні люди;
 • я здоровий і життєрадісний;
 • моя дружина/чоловік піклується про мене;
 • у мене багато цікавих і вірних друзів;
 • вміння заробляти гроші – це мій коник;
 • мої домашні вихованці – найслухняніші на світлі;
 • у нашій родині панують мир і взаєморозуміння;
 • моя робота приносить добрі прибутки;
 • мої діти дуже розумні і щасливі.

Дзеркало – свого роду енергетичний підсилювач, випромінюючий в матеріальний світ багаторазово помножену енергію, яка передається словом. Тому перш ніж говорити про себе чи знайомих щось неприємне, подумайте.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради