Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикмети

Дзеркало – портал між безпосереднім і трансцендентним світом. Це підтверджують адептів езотеричних вчень, маги й екстрасенси. Його гладка поверхня відбиває не тільки світло, але і потоки енергії. Багато людей не розуміють, які слова можна говорити перед дзеркалом. Але незнання законів природи і метафізики не звільняє від невідомо звідки взялися проблем – безгрошів’я, невезіння, хвороб.

Енергетика дзеркал

Американські вчені протягом 15 років скрупульозно збирали відомості про вплив енергетики дзеркал на людину. Дослідження проводилися із застосуванням чутливих магнітно-хвильових приладів. У ході експериментів з’ясувалося, що дзеркала:

 • відображають негатив;
 • засвоюють інформацію;
 • акумулюють енергію.

f3bc41dba0691085a5ceb25fc6c5256c Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикметиНавіть невелике дзеркальце накопичує і відображає енергетичні потоки, впливаючи на життя людини. Тому кинуті перед ним фрази з негативним відтінком здатні викликати серйозні проблеми на голову мовця.

Слова, які не можна вимовляти перед дзеркалом

У Святому Євангелії від Іоанна сказано: «На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог. Все через Нього почало бути, і без Нього ніщо не почало бути, що почало бути». У більшості релігійних текстів створення світу починається зі слова. У сучасному розумінні слово – інформаційна матриця, яка лежить в основі світобудови. Саме тому невдачі в особистому житті, фінансові проблеми і психічні розлади частіше зустрічаються у людей, які лихословлять.

e4a0c45aade568ab25fdf3353e11f93f Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикметиЗ результатів сучасних досліджень і спостережень випливає, що не можна говорити перед дзеркалом фрази з негативним відтінком.

Слова не тільки відображають наші почуття, але і несуть інформацію. Вона відбивається від дзеркальних поверхонь, але поглинається рідинами. Це продемонстровано в досвіді японського дослідника Масару Емото. Він представив фотографії кристалів, отримані при заморожуванні води з різними написами на колбах – любов, дурень, дякую, ти мені осоружний і т. д.

Які слова можна вимовляти, дивлячись у дзеркало:

 1. Дурість. З часом погіршується пам’ять, знижується працездатність, гірше засвоюється нова інформація.
 2. Боляче. При частому вимові слова збільшується ризик травм, соматичних захворювань, душевних терзань.
 3. Жах. В житті людини відбуваються потрясіння, біди сипляться на голову, як з рогу достатку.
 4. Погано. Мовець притягує до себе негатив, що стає причиною тотальної невдачі.
 5. Бідність. Якщо сказати перед дзеркалом про нестачі грошей, можна розпрощатися з надією на матеріальне благополуччя.
 6. Негарний. У зовнішньому вигляді відбуваються зміни прискорюється старіння, з’являються висипання, випадає волосся.
 7. Смерть. Легке нездужання переходить у серйозну хворобу, загрозливу для життя. Можливі неприємності у родичів і близьких знайомих.
 8. Боюся, страшно. Зростає ризик психічних розладів – обсесивно-фобічного синдрому, тривожності, неврастенії, шизофренії.
 9. Набридло. Життя виходить з-під контролю. Якщо в контексті звучить ім’я чоловіка/дружини, можливо розставання. Діти не прислухаються або починають вести себе з рук геть погано.
 10. Ненавиджу. Виникають непереборні спалахи гніву, погіршуються стосунки з домочадцями.
 11. Сумно. Якщо дзеркальце «чує», що вам сумно, хандра чи навіть депресія найближчим часом забезпечені.
 12. Огидно. Від мовця відвертаються близькі і друзі, не складаються особисті стосунки, можливо звільнення з роботи.
 13. Нещастя. Все частіше виникають нерозв’язні проблеми, які тягнуть за собою негативні наслідки.

Багато людей не розуміють, чому в їхньому житті відбуваються неприємні події. В одних випадках проблеми стають наслідком неправильно прийнятих рішень, а в інших – результатом фраз, сказаних навпроти дзеркала.

Як попередити погані наслідки, якщо слова вже сказані

Якщо ви пригадали, що неодноразово лаялися, перемивали кісточки знайомим або займалися самобичуванням перед дзеркалом, не впадайте у відчай. Вимовлене дасть про себе знати, але не відразу. А це означає, що у вас є шанс відвернути негативні наслідки.

Будь-які слова, сказані перед люстерком, залишаються в тонкоматеріальному світі. Цим можна скористатися, щоб поправити свої справи. Дзеркала люблять позитивні афірмації – формули самонавіювання у вигляді коротких життєствердних фраз. Якщо систематично говорити їх з позитивним настроєм, установка закріпиться в підсвідомості і змінить життя на краще.

Правила складання афірмації:

 • фрази повинні бути короткими, але ємними;
 • твердження потрібно формулювати в теперішньому часі;
 • уникайте вживання слів з часткою «не»;
 • конкретизуйте свої бажання;
 • вимовлені слова мають народжувати позитивні емоції.

Механічне вимова слів перед дзеркалом, без залучення емоційної сфери, не дасть позитивного результату.

9541cb001a60b87cf9c7bf1041c37beb Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикметиНаші предки вважали, що пильну вглядування в водну гладь або дзеркало призводить до втрати душі. В теперішній час погляди змінилися, але більшість екстрасенсів стверджують, що вони тягнуть з людини енергію. Тому перебувати поруч з ними більше 10-15 хвилин в день небезпечно.

Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало:

 • Втрата життєвої енергії. Якщо дзеркало висить в гостьовій кімнаті або кухні, людина мимоволі виглядає в нього протягом всього дня. З часом це призводить до смутку, апатії, зниження працездатності.
 • Порушення психіки. У людей, постійно крутяться перед дзеркалом, частіше зустрічається емоційна лабільність. А коливання настрою є попередником багатьох психічних відхилень.
 • Комплекс неповноцінності. При тривалому знаходженні перед відбивають предметами з’являється відчуття власної ущербності. З часом люди починають вірити в перевагу оточуючих над собою.

Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно утриматися від вимови міцних фраз перед трюмо. Якщо слово все-таки вилетіло з вуст, тоді:

 • запалюють воскову (не парафінову) свічку;
 • обводять нею навколо дзеркальця 7 разів за годинниковою стрілкою;
 • примовляють: як вогонь перетворює все на попіл, так і слова мої підуть прахом.

3ef7f0e531cde6300059f4830a2939d2 Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикметиПід час ритуалу не затримуйте свічку довго на одному місці, інакше відображає гладь піде тріщинами. А розбите дзеркало – ще один привід для занепокоєння і забобонів.

Що краще говорити своєму відображенню

Своє відображення в дзеркалі потрібно пестити і леліяти, навіть якщо ваша самооцінка на нулі. Говорячи тільки хороші слова, підбадьорюючи сумнівається дитини всередині себе, ви неодмінно придбаєте віру у власні сили.

Які слова і фрази потрібно вимовляти перед дзеркалом:

 • я красивий, заможний і дуже обдарований;
 • мої сусіди зверху – тихі та чемні люди;
 • я здоровий і життєрадісний;
 • моя дружина/чоловік піклується про мене;
 • у мене багато цікавих і вірних друзів;
 • вміння заробляти гроші – це мій коник;
 • мої домашні вихованці – найслухняніші на світлі;
 • у нашій родині панують мир і взаєморозуміння;
 • моя робота приносить добрі прибутки;
 • мої діти дуже розумні і щасливі.

Дзеркало – свого роду енергетичний підсилювач, випромінюючий в матеріальний світ багаторазово помножену енергію, яка передається словом. Тому перш ніж говорити про себе чи знайомих щось неприємне, подумайте.

pinit fg en rect red 28 Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: правдиві прикмети

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: