Прикмети: розсипати каву, пролити на стіл або підлогу, облитися

Розсипати кава – прикмета неприємна. Очікується сімейна сварка або погіршення матеріального становища.

ca1c8d6b4aaff67ee8fbc17959f4b509 Прикмети: розсипати каву, пролити на стіл або підлогу, облитися

До чого розсипати каву

Розсипана кава – провісник сумних подій. Серйозність прийдешньої катастрофи залежить від того, куди потрапили зерна – на стіл або на підлогу.

У забобони є і раціональне пояснення: це дорогий напій. Цим і обумовлюється конфлікт з домочадцями.

Згідно з повір’ям, появи неприємностей можна уникнути. Розсипавши каву, треба швидко перерахувати всі зерна. Це допоможе заспокоїтися і запобігти конфлікту.

По столу

Просипати кавою на стіл – до сварки. Можлива образа, викликана необережно сказаним словом. Також вона зв’язується з невірним тлумаченням слів або вчинків близької людини. За образою підуть турботи й розчарування.

По підлозі

Якщо зерна або порошок прокидаються на підлогу, це загрожує сваркою з близькою людиною. Подружжя поскандалять, а коханці незабаром розлучаться. Згідно приймете, серйозного розриву слід чекати, якщо на підлогу з гуркотом падає банку з кавою.

Це стосується як недавно познайомилися людей, так і тих пар, які довго перебувають у незареєстрованому шлюбі. Особам, одруженим протягом десятиліть, розрив відносин не загрожує.

Якщо людина дратується і довго збирає порошок або зерно, то скоро настане ціла низка проблем.

Мелена або зерна

Основні значення:

  • якщо кавові зерна розлетілися по всьому столу, то людині незабаром належить загрузнути в дрібних проблемах. Їх рішення займе багато душевних сил і часу;
  • якщо зерна впали перед завантаженням в кавомолку, слід чекати появи непередбачених обставин. Можливі поломки будинку, вимагають матеріальних вкладень.

Пролити каву – прикмети

Пролита кава має кілька значень. Можливо наступ розчарування в собі, або у друзів. Після цього приходить глибоку кризу, яка загрожує обернутися як затяжний нудьгою, так і депресією.

64432d1979391c95136bfed536c8a954 Прикмети: розсипати каву, пролити на стіл або підлогу, облитися

Є і хороші значення:

  • ненавмисно упустити чашку з напоєм на підлогу – швидка зміна сімейного стану. Якщо гуртка не розбилася, треба придивитися до оточуючих – ймовірно поява в житті цікавого людини. В іншому випадку це означає прихід щастя через страждання. Визначити, коли належить вступити в шлюб, можна, порахувавши всі великі осколки. Дрібні – не треба;
  • усвідомлено плеснути кілька крапель на зображення кави або зерін – можна чекати швидкого прибутку.

На себе

Пролити каву на себе – непогана прикмета. В недалекому майбутньому слід чекати важливої зустрічі. На перший погляд вона здається малоцікавою і скороминущі. Згодом з’ясується, що зустріч була доленосною.

Якщо проливається кілька дрібних крапель тоді, коли людина несе повну чашку до столу, слід чекати ділового знайомства. Можливо поправлення справ або просування по кар’єрних сходах.

Інші значення:

  • краплі розлитого напою з вини іншої людини – треба готуватися до романтичної зустрічі. Це стосується як одинаків, так і тих, хто знаходиться в довгих, виснажливих відносинах;
  • сильно облитися кавою – отримання великої суми в недалекому майбутньому. Це може бути виграш або повернення старого боргу.

На стіл

Ароматний напій п’ють на ділових, романтичних і дружніх зустрічах. Якщо випадково розлити каву, то людину чекає швидке розчарування в тих, кого він вважав друзями.

Ймовірна причина – неприємне поведінку знайомих. Можливо, людина, пролив каву, дізнається про зраду з боку одного. Ймовірно, це сильно засмутить його, і йому навіть доведеться пролити сльози.

Це не відноситься до тих людей, у яких немає друзів і близьких знайомих.

Проливаючи що-небудь, людина часто вимовляє лайливі слова, лається. Необхідно бути дуже обережним, інакше є ризик мимоволі закликати до себе нечисту силу. Результат – поява дрібних негараздів або серйозних проблем.

Якщо вас облили кавою

Якщо хто-небудь ненавмисно проллє напій – це гарна прикмета для потерпілого. Є 2 значення:

  • візит в гості. Цьому є раціональне пояснення: якщо той, хто випадково пролив каву на іншу людину, вихований і чемний, він обов’язково запропонує пройти до себе додому і просушити одяг. Ймовірно, буде продовження спілкування;
  • приємне знайомство, яке стане в нагоді в майбутньому.

a8fd68942fc53d9613d0e39b4fdd8618 Прикмети: розсипати каву, пролити на стіл або підлогу, облитися

Однозначно трактувати прикмети не слід. Потрібно враховувати всі нюанси. Якщо під час сніданку напій втік, і плита забруднилася, то слід приготуватися як до приємних сюрпризів, так і до небажаних пригод. Також можлива зміна в особистому житті.

Якщо людина обпалюється, і проливає на себе трохи гарячої кави, його чекає сюрприз.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради