Квітка тещин мова: прикмети і забобони – До чого цвіте рослина

Кімнатні рослини створюють затишок у домі, очищають повітря, дарують квітникарю щасливі моменти своїм розвитком і цвітінням. Але всі живі об’єкти мають різну енергетику, тому при виборі «зеленого вихованця» потрібно звертати увагу не тільки на його «зовнішність». Наприклад, про екзотичному квітці «тещин язик» є чимало прикмет «за і проти» розведення його будинку.

Це дивовижне рослина магнетизирует оригінальним зовнішнім виглядом, має наукову назву Сансевієрія (сансервьера), і безліч народних прізвиськ»:

 • леопардова лілія (за забарвлення листя і форму квіток);
 • зміїна шкіра (створюється враження, що лист сансевіеріі – це оболонка змії, яку залишила «господиня»);
 • щучий хвіст (забарвлення деяких різновидів рослини нагадує забарвлення щуки);
 • індійський меч (через форми листя);
 • тещин язик (теща – герой анекдотів, славиться своїм довгим, гострим язиком, визнається винною в домашніх скандалів, і головним ворогом зятя).

4a1cfe9e548f4e2ec0f27a8d800f37ac Квітка тещин мова: прикмети і забобони  До чого цвіте рослина

Прикмети про цвітіння тещиного язика

Щучий хвіст красиво зацвітає ніжними суцвіттями, з яких потім виходять жмені круглих ягідок з насінням. Білі квітки у формі лілій виділяють тонкий аромат. Спостерігати таку картину доводиться нечасто, тому з цвітінням сансевіеріі пов’язано чимало повір’їв і прикмет, вміст яких змінюється в залежності від часу року, коли на рослині з’явилися квіткові стрілки.

Якщо тещин язик починає цвісти в будь-який час, крім зими – це означає, що для оточуючих настає бажана «біла смуга» у всьому:

 • в особистому житті;
 • на роботі;
 • у сфері фінансів.

Милі квіточки сансервьеры в цей період-сигнал діяти, реалізовувати найсміливіші задуми. Якщо зацвів «тещин язик», потрібно проявляти увагу до рослині, щоб не обламати квітки. В іншому випадку успіх відвернеться від вас, всі плани впадуть.

Взимку

Квіткові стрілки на сансевіеріі в зимовий сезон, прикмети попереджають про можливі проблеми. Складна ситуація може виражатися як:

 • велика сварка між подружжям;
 • конфлікт між дітьми і батьками;
 • чвари серед працівників фірми.

Причиною розбіжностей послужить надмірна опіка з боку будь-якого члена сім’ї або трудового колективу. Але «тещин язик» є лише індикатором майбутніх неприємних подій, але не причиною. Тому звинувачувати і викидати рослина не варто, а потрібно забезпечити йому належний догляд, щоб «задобрити» африканського гостя, і не допускати його цвітіння в небажаний період.

Негативні прикмети

Невибаглива у догляді рослина здатна пристосуватися до будь-яких обставин. Але як все живе квітка «леопардова лілія» потребує енергії, а черпає він її виключно з негативу різного виду – грубості, викидів поганого настрою, гнівних витівок і подібного.

Існує чимало забобонів і прикмет, які забороняють тримати «тещин язик» в будинку. Народні повір’я пророкують масу проблем різного роду залежно від місця розташування горщика з сансевиерией:

 • у спальні – спровокує зраду одного з подружжя, приведе до розладу шлюбних відносин;
 • на кухні – викличе побутові суперечки;
 • у вітальні – буде стимулювати спори між подружжям на тему фінансів.

Люди, навчені життєвим досвідом, не радять заводити «тещин язик» молодятам. В незміцнілій молодій сім’ї зі стажем шлюбу менше року, ця квітка може стимулювати дрібні побутові конфлікти, з якими незрілі подружжя не в змозі впоратися.

Прикмети не рекомендують заводити «тещин язик» і незаміжньою дівчині. Рослина вважається «чоловікогоном», який не дозволить з’явитися коханому, а власниця квітки не вийде заміж.

Є ряд забобонів і прикмет, які забороняють приймати в дар «леопардову лілію». Список небажаних дарувальників:

 • Родичі чоловіка. Звичайно, чого чекати в подарунок від тещі, як не пліток, чвар, сварок в будинку молодят.
 • Особа жіночої статі. Вважається, що таким даруванням чужа жінка хоче зруйнувати сім’ю.
 • Вдівці і люди з не склалася власним особистим життям.

Дістався у спадок квітка сансервьера — справжній оберіг для житла і сім’ї. Якщо ви купили квартиру, а там стоїть «тещин язик», не викидайте його.

9cab6b74aed13da0a67511b1abfeb057 Квітка тещин мова: прикмети і забобони  До чого цвіте рослина

Благотворний вплив квітки

На тлі поганих забобонів, є переважна більшість хороших прикмет про «тещиному язиці». Згідно зі східним вченням феншуй вертикально спрямовані листя домашніх квітка залучають успіх, грають роль «громовідводу» під час сімейних конфліктів. Таким чином, сансервьера виступає антеною, яка перетворює поглинений негатив у творчу енергію, звільняє свідомість, стимулює активність мислення, розвиває уяву.

«Леопардова лілія» приносить практичну користь в якості очисника повітря і лікарської рослини. Дія соку «тещиного язика» аналогічно цілющою здібності м’якоті алое. Розрізаний вздовж «щучий хвіст» можна прикладати до ран, використовувати для лікування будь-яких пошкоджень шкіри, таких як порізи, опіки. Спиртова настоянка коренів сансевіеріі корисна для зміцнення імунітету.

Магічне дію квітки «зміїна шкіра»:

 • Гармонізує обстановку в сім’ї, буквально допомагає знайти спільну мову в безвихідних ситуаціях. Для цієї мети (в протиріччя негативним забобонам) рослина повинні подарувати батьки будь-якого з подружжя, і стояти квітка повинен спальні.
 • Виліковує. Хворому потрібно прасувати «тещин язик» і просити про одужання. Хвороба відступить, рослина забере його на себе. Щоб вилікувати малюка, гладити «щучий хвіст» повинна мама дитини.
 • Захищає від псування і лихого ока. Рослину потрібно тримати там, де господарі спілкуються з гостями. Зустрічі будуть проходити у доброзичливій атмосфері, а люди з поганими намірами перестануть відвідувати будинок.
 • Захищає від несправедливих причіпок. «Тещин язик» потрібно поставити на робочому місці. Він буде буквально відганятиме ворогів, допоможе зосередитися на важливих справах.
 • Допомагає зізнатися в любові. Людина, що отримав у подарунок лист сансевіеріі, має покласти його під подушку, і спати на ньому 3 ночі.
 • Прикмети кажуть, що з допомогою «щучого хвоста» незаміжні дівчата можуть поворожити на коханого. Для цього потрібно вибрати лист рослини, загадати ім’я бажаного хлопця, і спостерігати за зазначеним листком протягом місяця. Якщо листочок буде добре розвиватися, не зачахне, не відвалиться, панночка може розраховувати на взаємність і любовні відносини з обранцем.

  Якщо в будинку спостерігається дефіцит щастя, вирують «бурі» з’ясування стосунків, потрібно задуматися про сусідстві з чудовою квіткою «тещин язик». «Зелений барометр» зможе безпомилково передбачати погоду в домі. Поставити його потрібно в ту кімнату, де вся сім’я проводить найбільше часу. Ваше життя зміниться в лучную бік.

  Як активувати позитивну енергію сансервьеры?

  Щоб змусити корисне рослина працювати на повну потужність, його треба розмістити в потрібному місці. Краща дислокація для «тещиного язика» — це підвіконня на кухні, або вікно, що виходить у двір. Таким чином можна захиститися від заздрості перехожих, зазирають у ваше віконце.

  Вибір горщика для такого важливого рослини має свої тонкощі:

  • Слід уникати вазонів червоного кольору, щоб не розпалювати пристрасті вдома або в офісі.
  • Вдалим буде горщик спокійного сірого, бежевого або блакитного відтінку.
  • Металеві елементи декору вазона також будуть до речі. Адже метал добре охолоджує загострення пристрастей.

  Дуже добре, якщо квітка «леопардова лілія» вам дістався в поганому стані, але вдалося виходити. Рослина обов’язково віддячить свого господаря, принесе удачу. Якщо листочки «тещиного язика» пожовкли – це передвістя розставання або квітка попереджає: в родині погана атмосфера, справа може закінчитися неприємностями, проблемами зі здоров’ям.

  Щоб «задобрити» рослина, його листочки потрібно протерти вологою тряпоч, і поговорити з сансевиерией як з людиною. Прийнято бажати йому доброго ранку і спокійної ночі, питати, як справи, ділитися своїми позитивними емоціями. Не виключено, що в результаті такого спілкування з зеленим вихованцем біди відступлять, а «тещин язик» стане повноправним членом сім’ї. Він накопичить солідну частку позитивних емоцій, а потім щедро поділиться з вами.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради