Як відмити ванну содою: ефективність, як правильно це робити

Щоб відмити ванну содою і оцтом, досить з’єднати ці два компоненти і протерти їм свіжий наліт. Для посилення ефекту можна додавати різні компоненти, що дозволять усунути старі плями і іржу. Своєчасна очищення пристрою є профілактикою поломок і грибка. Такий спосіб клінінгу збереже бюджет і не зашкодить ванній.

8588331d3a02e42dbf3dc1972519fcec Як відмити ванну содою: ефективність, як правильно це робити

Ефективність

Чищення ванни лугом і оцтом дозволяє прибрати:

  • наліт;
  • іржу;
  • розводи від мила;
  • провести відбілювання.

Якщо своєчасно чистити поверхню ванни содою, то пристрій довше збереже свій зовнішній вигляд і прослужить ефективніше.

Мити ванну в домашніх умовах можна за допомогою спеціальної хімії або застосовувати народну методику з’єднання натрієвої солі і оцтової кислоти, яка дозволяє помити сантехніку з тим же якістю і захистити матеріал від появи темних плям та подряпин. Це дешеве і доступне засіб, інгредієнти для якого є в кожному будинку. Це екологічне речовина, без їдких запахів. Сода з оцтом допоможе почистити свіжий наліт, але не усуне застарілі плями. Сода — антисептик, який знезаражує поверхню від мікробів і шкідливих мікроорганізмів. Вона знижує ризик появи грибка, відповідно, зберігає здоров’я користувачів.

Як правильно мити?

2f392bf8982f79892653efd61d9d3387 Як відмити ванну содою: ефективність, як правильно це робитиСуміш з оцтом очищає забруднення і знезаражує поверхню.

Чищення ванни оцтом і натрієвою сіллю починається з розсипання порошку на забруднені ділянки. Важливо не забувати одягати рукавички, щоб захистити руки користувача. На губку або безпосередньо на соду наливається оцет і ганчірочкою або губкою проходять по поверхні. Можна поперемінно застосовувати ці засоби. Спочатку усунути плями і наліт харчовою содою, а потім натерти поверхню пристрою оцту. Це допоможе очистити поверхню і повернути блиск. Таким методом також йде неприємний запах і вбивають бактерії і грибок.

Застосування кальцинованої соди вимагає акуратнішого поводження, так як це більш сильний компонент, безпечний для навколишнього середовища, але здатний пошкодити шкіру людини. Для кращого ефекту з’єднують натерте господарське мило і луг (1:1), нашатир — 3-5 кап., і теплу воду. Суміш наносять на забруднені ділянки, залишаючи на 2 години, далі змивають чистою губкою і водою.

Також можна застосовувати засіб, приготований з харчової, кальцинованої соди, оцту і відбілювача в рівній кількості. Така кашка наноситься на 20 хв. і змивається водою. Хороші результати з видалення застарілих плям на ванній дає суміш кальцинованої соди і білизни. Але такий засіб не застосовується частіше 2-3 разів на 30 днів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради