До чого сниться білий кінь жінці (дівчині), чоловікові – сонник

Кінь білого забарвлення у більшості сновидінь є ознакою позитивних змін, а її колір вказує на чисті помисли наближеного оточення. Однак щоб найбільш точно розшифрувати сон, рекомендується згадати максимальну кількість деталей – пол і поведінка як сновидіння, так і тварини.

d289cc085e30c483be36ed21c69bb236 До чого сниться білий кінь жінці (дівчині), чоловікові – сонник

До чого сниться білий кінь жінкам

Дівчині побачити в сні себе верхи на коні білого забарвлення – до швидкого одруження з коханою людиною. Щоб це знаменна подія пройшла без проблем, потрібно стримати хвилювання і уникати негативних емоційних хвилювань.

Якщо тварина у сні мирно пасеться на лузі – в недалекому майбутньому на вас чекає знайомство з чоловіком, який виявиться вашої спорідненою душею.

Побачити коханого верхи на білому скакуні – до щирості та вірності вашого обранця в реальному житті. Самій їхати на коні і при цьому відчувати почуття паніки і страху – почати стосунки з чоловіком, зайва ревнощі якого може призвести до хворобливого розриву.

Сни, в яких кінь перетворюється на очах сновидицы в будь-яке інше тварина, попереджають про можливу безрозсудному вчинок, згодом привело до втрати вигідної угоди.

Табун коней для представниць слабкої статі різних вікових груп символізує щасливе життя разом зі своєю другою половинкою.

До чого сниться білий кінь чоловікам

Образ білого коня сонники для хлопців має такі тлумачення:

 • Побачити здорового жеребця білого кольору – відчувати гостру прихильність до дівчини і не вирішуватися відкрити свої почуття. Щоб почати відносини з об’єктом симпатії слід проявити рішучість і неординарність.
 • Підкувати жвавого скакуна – завдяки власній наполегливості та працьовитості отримати значну грошову прибуток.
 • Тварина спокійно їсть корм з ваших рук – до міцного здоров’я на довгі роки або швидкому лікуванню від наявних хвороб.
 • Для чоловіків кілька пустуючих білих коней у сні означають несподівану і приємну зустріч зі старими друзями.

  Тлумачення найпопулярніших сонників

  Розшифровка по сонникам відомих особистостей:

  • Ванга. Доглянуте тварина білого забарвлення – добрий знак, що символізує достаток і успіх. Їхати на білому жеребці – до швидкого поповнення в сім’ї. Народжена дитина буде володіти міцним здоров’ям та безліччю різноманітних талантів. Образ білого коня на горизонті – до швидких радісним новин або приємній зустрічі зі старим знайомим.
  • Міллер. Уві сні скакати верхи на білому жеребці і бачити неподалік водойма з чистою водою – до везінню. Їхати на коні біля каламутної води – до швидких проблем, впоратися з ними поодинці буде непросто.
  • Фрейд. Для представників сильної статі біла коняка означає невпевненість у виборі супутниці життя. Для жінок сон за участю цієї тварини віщує незадоволеність сексуального плану, яка може призвести до швидкого розриву. Щоб зберегти стосунки, постарайтеся тактовно пояснити своєму супутнику ваше невдоволення.
  • Квіток. Приснився дорослий білий кінь – в реальності сновидець постарається самостійно вирішити поставлені керівництвом завдання, що з великою ймовірністю призведе до таких негативних наслідків, як втрата важливих клієнтів і ,можливо, навіть звільнення.

  Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологМногие тлумачі сходяться на думці, що бачити себе в сні сидить на білому скакуні – до наявності щирих і відданих друзів у ближньому оточенні. Захоплюватися красою жеребця – зустріти людини, здатної кардинально змінити звичні життєві підвалини сновидця.

  Вигляд і стан коні

  Сонники важливу роль відіграє стан і зовнішній вигляд білого коня:

 • Тварина веде себе спокійно. У сімейному колі буде панувати спокій і затишок, а сновидця в найближчому майбутньому чекає зустріч другої половинки або приємний сюрприз з боку близької людини.
 • Поранена коня. Незабаром будуть отримані неприємні вісті або виникнуть непередбачені проблеми на роботі.
 • Кінь, померлий з вини сплячої людини. Це сновидіння попереджає про надмірних фізичних і моральних навантажень, які можуть стати причиною погіршення здоров’я.
 • Дикий жеребець. Сновидець незабаром зустріне людину, з якою буде розвиватися бурхливий і пристрасний роман. Як довго триватимуть ці відносини, і до чого вони призведуть, напряму залежить від вас.
  Недоглянуте і хворобливе тварина вказує на наявність одного фальшивого у ближньому оточенні, який розпускає плітки за вашою спиною. Щоб уникнути погіршення відносин з близькими людьми, потрібно придивитися до нових знайомих.
 • Кінь в цирку. Цирковий лоша символізує невпевненість у власних силах і критичну залежність від думки оточуючих. Щоб життя змінилася в кращу сторону, слід стати більш рішучим, навчитися доводити всі справи до кінця і в першу чергу покладатися на власну думку.
 • Білий кінь запряжений у багатьох сонники вказує на нерішучість у справах – це є основною причиною проблем в робочій та особистій сфері. Постарайтеся змінити власний світогляд, і незабаром це призведе до визнання з боку керівництва, поліпшення фінансового добробуту або зустріч справжнього кохання.

  Дія сюжету

  Тлумачення сну впливає і поведінку тварини:

 • Біжить галопом жеребець. Не бійтеся розкрити свій творчий потенціал і запропонувати креативні ідеї керівництва – це дозволить отримати довгоочікуване підвищення і заслужену надбавку до заробітної плати.
 • Впала під час бігу коня. Недалекоглядність і неуважність сплячої людини стануть причиною серйозних грошових проблем. Щоб уникнути банкрутства, потрібно відмовитися від необдуманих проектів, а також уникати укладення угод з неперевіреними людьми.
 • Прив’язаний кінь вказує на наявність безлічі невирішених робочих ідей, які важко втілити в реальність з-за зовнішніх факторів. Для досягнення успіху у всіх починаннях потрібно йти до наміченої мети, незважаючи на виникаючі перешкоди. У цьому сновидінню допоможе сім’я та близькі друзі.
 • Тварина, спокійно жує траву, символізує самодостатність сплячої людини – це допомагає йому знаходити оптимальний вихід з будь-якої складної життєвої ситуації.
 • Приснився резвящийся поруч з білим конем лоша – на роботі вам буде супроводжувати удача, а швидкі зустрічі з родичами або друзями привнесуть в життя тільки радісні емоції.

  Тікати від табуна – втомитися від робочого і дружнього оточення. Щоб зібратися з думками рекомендується провести деякий час наодинці з самим собою.

  Вчинки сновидця

  Значення нічного бачення залежно від поведінки сновидця:

 • Сидіти верхи на тварині – отримати прибуток завдяки допомозі з боку родичів або друзів. Не варто скупитися на подарунки цим людям – це посприяє ще більшого прибутку.
 • Скакати на білому коні – наявні життєві проблеми слід розглянути під іншим кутом і це допоможе знайти правильне рішення. Їхати верхи без сідла – в житті зберегти своє становище на роботі і повагу керівництва, незважаючи на витівки недоброзичливців.
 • Приборкувати скакуна – наяву вчасно приборкати свій непокірний норов і уникнути серйозних проблем.
 • Купати кінь в чистому водоймі – до настання тривалої смуги везіння в реальності.
 • Купити білого коня – до отримання непередбаченого грошового виграшу або знайомству зі своєю справжньою любов’ю.
 • Продати скакуна білого забарвлення – з власної недалекоглядності упустити можливість отримати більший прибуток.
 • В’їхати верхи на коні в приміщення – зробити необдуманий і недоречний вчинок, який може призвести до непередбачених наслідків.
 • Гладити коня – успішно завершити наявні робочі проекти і приступити до нових прибутковим проектам.
 • Тікати від білого коня – захворіти на тривалий час і витратити багато грошей для відновлення здоров’я.
 • Відчувати страх перед біжить назустріч скакуном – до неусвідомленого страху перед будь-якими нововведеннями. Якщо не позбутися цього, можна втратити дуже вигідного робочого пропозиції.
 • Під час їзди отримати травму від коня означає швидкі труднощі в житті, які стануть причиною грошових втрат або призведуть до погіршення стосунків із близьким другом.

  Образ білого коня найчастіше символізує хоробрість, силу духу, щедрість і здатність повністю віддаватися роботі для досягнення цілей. Сни, в яких присутня ця тварина, нерідко натякають на необхідність перебороти свої страхи і проявити перед начальством сильні сторони – це допоможе знайти довгоочікуване визнання і матеріальне благополуччя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради