Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

Середня довжина волосся є універсальною для підбору зачісок, вона дозволяється експериментувати з різними варіантами на кожен день чи свято. Кучері в даному випадку теж не є винятком, адже вони можуть бути пружними або злегка хвилястими. Тому кожна дівчина зможе підібрати потрібний образ з локонами, виходячи з особистих переваг.

Способи створення кучерів на волоссі середньої довжини

Методів, за допомогою яких можна виконати завивку волосся, існує безліч. Вони умовно розділені на 2 групи. Перша включає в себе способи, засновані на термічній обробці пасм. В даному випадку необхідно скористатися спеціальним інструментом, який з допомогою високої температури надає кучері необхідну форму.

4226b05900ef150398402f22bc6e83d0 Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійноМодні і універсальні зачіски з локонами на середні волосся

Сюди слід віднести:

 • фени;
 • плойки;
 • утюжки;
 • стайлери.

Крім того, виробники випускають спеціальні бігуді, які також володіють термічним впливом.

Головною перевагою такого способу накрутки волосся є швидке укладання. Даним методом можна обробляти окремі пасма. Це особливо зручно при створенні складних зачісок. Однак у нього є і недоліки. Основний з них полягає в згубному впливі тепла на структуру волосся.

При термічній обробці пасм верхній шар локони стають пористим, що призводить до швидкої втрати вологи. Тому часто використовувати утюжки і плойки не рекомендується.

Перед процедурою на волосся необхідно наносити спеціальні засоби, які мінімізують згубний вплив високих температур.

До другої групи методів завивки волосся відносяться всі нетермические способи накрутки. Головним інструментом у даному випадку є бігуді.

Виробники випускають велику різноманітність варіантів:

 • круглі;
 • спіралі;
 • тверді;
 • м’які;
 • з шипами;
 • з застібками;
 • для створення афрокудрей.

f34c0e3a96cd1dcf927b11c21565fb50 Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

Крім бігуді існують велике розмаїття способів завивки. Отримати пасма можна за допомогою джгутів, кісок, стрічок, пучків, шпильок і навіть шпильок. Головна перевага нетермических методів накрутки полягає в мінімальному ризику пошкодження структури волосся.

Проте він все ж існує в тому випадку, якщо пасмо погано прочесано або її кінець заломлен. З мінусів можна відзначити велику кількість витрачається часу на укладку.

Вибір правильних бігуді по довжині волосся і розміром завитків, правила використання

Красиві зачіски з локонами на середні волосся можна створити за допомогою бігуді.

Існують наступні їх різновиди:

 • Липучки. Більше підходять для створення об’єму і легких хвиль. Відмінно тримаються на коротких волоссі. Однак для середніх і довгих локонів необхідно використати додаткову фіксацію у вигляді шпильок, після яких можуть залишитися заломи.
 • Пластикові. Бігуді являють собою циліндр, на який потрібно накручувати пасмо, і затиск. Завдяки гарному кріплення підходять навіть для самих довгих волосся. Однак пасмо для накрутки не повинна бути занадто широкою.
 • Залізні. Бігуді, виконані з металу, дуже слизькі. Тому навіть тонку пасмо потрібно добре натягувати. В іншому випадку після фіксації локони не будуть триматися. Кріплення відбувається за допомогою еластичної резинки. Це ще один недолік. Адже на кучерях після укладання можуть залишитися заломи.
 • Папільотку. Дуже зручні бігуді, які не потребують додаткової фіксації. Крім того, вони виготовлені з поролону, тому після накрутки пасм можна сміливо йти спати. Нікого дискомфорту ці бігуді не принесуть. Товщина завитка може бути дуже широкою. Папільотку підійдуть для середніх і довгих волосся. Для коротких локонів краще віддати перевагу інші варіанти.6482df999017d21730d3985e0afab98c Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно
 • Коклюшки. Бігуді застосовуються для створення дрібних кучериків. Їх частіше всього використовують для хімічної завивки. Накрутка локонів на коклюшки – довга копітка робота. Підходять для короткого волосся.
 • Гумові. Відмінне рішення для завивки тонких пасм. Укладання можна робити на ніч. Фіксуються за допомогою гумок. Тому можливі заломи на кучерях.
 • Тканинні спіралі. Бігуді являють собою скручені трубочки, в які за допомогою спеціального гачка потрібно протягувати пасмо. Підходять для середніх волосся. Для коротких і дуже довгих локонів слід підібрати інший варіант.
 • Звичайні спіралі. Їх виготовляють з дерева, тому вони досить важкі. З допомогою них роблять дрібні афрокудри. Підійдуть для довгих і середніх волосся. Накрутка потребує великої кількості часу.

Техніка роботи з плойкою

Зачіски з локонами на середні волосся швидше за все створити за допомогою плойки. Виробники випускають різні види таких приладів. Сюди слід віднести стайлери стандартної форми, конусні, автоматичні і потрійні плойки.

Техніка накрутки локонів в кожному випадку має певні відмінності. Однак перед будь-якою процедурою краще вимити і висушити волосся феном. слід обробити локони термозахисним засобом.

Стандартна плойка підходить як для довгих, так і коротких волосся. Перед завивкою необхідно вибрати температурний режим. Мінімальна позначка підходить для тонких пасм, а також для ослабленого волосся. Для пористих локонів краще виставити середню температуру. Максимальний показник потрібно використовувати для прямих густого волосся, які погано піддаються укладанню.

343bfd650c2deab711d7b6ea7159e2cc Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

Після визначення температури локони слід ретельно розчесати, розділити на зони, зафіксувати їх затискачами, потім перейти до накрутці. Пасмо необхідно брати не ширше 2,5 см в іншому випадку вона не прогріється і не прийме потрібну форму.

Становище самого інструменту під час завивки залежить від результату, який потрібно отримати. Однак у будь-якому випадку кожна пасмо повинна бути паралельно наступної.

Конусні плойки дозволяють виконати пружні локони, які до кінців стають більш завитими. Такий інструмент не має затиску, тому на волоссі після накрутки не залишаються заломи. Виробники випускають такі стайлери в комплекті зі спеціальними рукавичками, які дозволяють дівчатам уникнути опіків.

При завивці інструмент краще тримати перпендикулярно підлозі. При цьому пасмо не повинна контактувати з гарячою поверхнею приладу більше 15 сек. Розчісувати отримані кучері після процедури не рекомендується. Краще просто розібрати локони руками, попередньо опустивши голову вниз.

Виробники оснащують інструменти спеціальною функцією – іонізацією. Завдяки цьому волосся не електризується, а ризик ушкодження волосся зменшується.

Автоматична плойка являє собою прилад, який самостійно набирає пасмо і здійснює її рівномірний нагрів. В результаті виходять пружні кучері, які протягом великого проміжку часу не втрачають свою форму.

Перед тим, як скористатися автоматичною плойкою, потрібно підібрати температуру і напрямок накрутки. Після цього необхідно вибрати пасмо, натягнути її рукою і піднести до інструменту. Всі інші дії стайлер виконає самостійно.

Потрійна плойка дозволяється урізноманітнити укладання. З її допомогою можна створити хвилі або просто зробити зачіску пишніше. Кучері можна зробити пружними, або зовсім легкими. В залежності від бажаного результату потрібно підібрати температурний режим і час прогріву локона.

fd37938a61a6a72b19fe0391d55fc333 Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

Під час процедури необхідно виділити пасмо і протягнути її між підставами стайлера. Натяг локона відбувається вручну. Після того, як волосся прийняв потрібну форму, плойку необхідно опустити нижче. Таким чином пасмо обробляють до кінчиків.

Як закрутити волосся утюжком

Для хорошого результату слід правильно вибрати праску. Адже не всі моделі підходять для завивки. По-перше, необхідно звернути увагу на покриття нагрівається частини інструменту. Краще, якщо воно буде виконано з турмаліну або кераміки.

По-друге, у прасування повинна бути функція підбору температурного режиму. Третє, на що слід звернути увагу, наявність плаваючих пластин. Саме ця функція дозволяє акуратно провертати праску, не завдаючи шкоди локонам.

Існують різні способи завивки волосся праскою. Найбільш невдалий з них полягає в проведенні прасування за пасма, попередньо скрученої в широкий джгут. За допомогою такого методу неможливо рівномірно прогріти все волосся і укладання може виглядати неакуратно.

Відразу після зняття пасма з праски слід пальцями розправити її і почекати, коли вона трохи охолоне в руці.

Деякі дівчата в бажанні отримати пружні кучері, що знаходяться в середині джгута, повільніше проводять праскою. Однак важливо розуміти, що в такому разі волосся, що знаходяться на поверхні пасма сильно пошкоджуються.

Такий спосіб дозволяє отримати пружні кучері. На укладання локонів середньої довжини буде потрібно не більше 15 хв. Щоб виконати завиток, пасмо необхідно притиснути біля самого кореня, трохи піднімаючи його інструментом. Потім провернути утюжок, повністю описуючи їм окружність. Після добре натягуючи локон, потрібно по прямой направити прилад вниз до самого кінця.

Третій метод накрутки підходить в тому випадку, коли кучері повинні вийти вертикальними. Для такої укладки не варто виділяти надто маленькі пасма. Перед процедурою волосся необхідно поділити на зони і зафіксувати затискачами.

Вибраний локон слід добре розчесати і натягнути. Після притиснути пасмо пластинами, і провертати праску до самого кінчика. При цьому прилад необхідно тримати перпендикулярно підлозі.

Види модних укладок з кучерями на середні волосся для дівчаток

Зачіски з локонами на середні волосся виконують, в тому числі, і для дітей. Такі укладання необхідні для урочистих випадків. Проте слід розуміти, що використовувати плойки або утюжки для створення кучерів на дитячих волоссі потрібно максимально рідко.

efff4c33d90d44aa1bf01302325e2ca5 Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

Відмінним варіантом для створення святкового образу є кучері з обідком з власного волосся. Зачіска виглядає незвично і її легко виконати самостійно.

Алгоритм створення представлений наступною послідовністю дій:

 • Розділити всі локони на 2 частини рівним проділом. Передня зона повинна бути найменша.
 • У виділеній області починаючи з скроні плести косу. Кожне пасмо укладати поверх попередньої. Доплести косу, трохи розпушити її, зафіксувати кількома невидимками під всією масою волосся.
 • Залишилися накрутити локони плойкою або будь-яким іншим стайлером. Краще робити дрібні кучері. Трохи збити пальцями всю задню частину волосся. При бажанні закріпити результат відповідним укладочным засобом.
 • Ще одна цікава зачіска поєднує в собі кучері і плетіння. Проте в даному випадку використовується коса «риб’ячий хвіст».

  c9c086c735ded7a8621629f31ec948a3 Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійноДля створення такої укладки необхідно:

 • Розділити волосся зигзагоподібним проділом від середини чола до маківки. З двох сторін заплести риб’ячі хвости у вигляді колосків. При бажанні отримати більш пишну зачіску, можна попередньо виконати начісування або підняти коріння з допомогою гофре.
 • Обидві коси повинні зустрітися на рівні верхівки. Тут необхідно зібрати їх в хвіст і зафіксувати міцною гумкою. Отриману пасмо знову розділити на дві частини і заплести риб’ячий хвіст, але вже без підхоплення додаткових локонів. Косу трохи підтягнути з боків, а потім згорнути у підстави. Повинен вийти об’ємний пучок.
 • Всі інші волосся слід завити. Для цього можна вибрати будь-стайлер або скористатися бігуді.
 • Як зробити ламані локони праскою

  Дана укладання підходить тим дівчатам, які не люблять пишні зачіски. Ці локони виглядають трохи недбалими, але при цьому виглядають дуже красиво.

  Для їх створення потрібно дотримуватися цієї послідовності кроків:

 • Відокремити з задньої області голови частину волосся. Інші локони зібрати на маківці і зафіксувати зажимом.
 • Виділити тонку пасмо і затиснути її між пластин прасування. Тепер інструмент необхідно повністю прокрутити в одну сторону, а потім протилежну. Кінчик просто випрямити.
 • Описаним вище методом обробити всі пасма, поступово просуваючись вище. Закріпити результат лаком.
 • Голлівудські локони в домашніх умовах

  Дана укладання передбачає досить складне виконання.

  eadaba08437d7a0e33eb9f1724189d3c Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

  Якщо слідувати інструкції, описаною нижче, все повинно вийти:

 • Зробити косий проділ. Починаючи з більшої частини завити волосся плойкою локони. Інструмент необхідно тримати строго перпендикулярно підлозі. Обробити таким способом усе волосся.
 • Використовуючи довгі затискачі, і попередньо прочесавши руками кучері, виділити кожну хвилю. Структуру локона потрібно трохи підкреслити, підтягуючи пасма. Зафіксувати всі лаком.
 • Зняти затискачі. Розправити укладання руками і знову закріпити результат лаком.
 • Недбалі локони

  Зачіски з локонами на середні волосся можуть створюватися навмисно недбалими. Це не означає, що укладання слід робити не акуратно. Досить просто одного елемента, який створює такий ефект. В даному випадку акцентом буде прямий кінець локона.

  Щоб отримати недбалі локони, необхідно виконати послідовність кроків:

 • Виділити зону внизу голови. Решта волосся прибрати і зафіксувати затискачами.
 • Взяти пасмо, обхопити її пластинами прасування. Провернути інструмент і вести прямо вниз, не доходячи до кінчика. Таким чином завити всі локони.
 • Закріпити результат відповідним укладочным засобом.
 • Зачіска з локонами на бік

  Кучері, красиво укладене на бік, виглядають дуже елегантно. Дана укладання вийде краще, якщо зробити її більш об’ємною.

  29dd3ecce3f14e144342ad48ed2e69fb Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

  Для її створення необхідно дотримуватися інструкції:

 • Розділити волосся проділом від вуха до вуха. Він повинен бути трохи нижче верхівки. З нижньої частини волосся виділити велику пасмо, зібрати її в хвіст. Поверх основи зачіски прикріпити шиньйон. Замаскувати його локонами з передньої зони, закріпити невидимками.
 • Вільні кінці завити волосся на плойку середнього діаметру. Утюжок в даному випадку використовувати не варто, адже він тягне пасмо і може зіпсувати зачіску.
 • Решту волосся у особи також накрутити. Трохи розібрати кучері пальцями і зафіксувати лаком.
 • Укладання об’ємних кучерів

  Для даної зачіски знадобляться тресс з натуральними волоссям, які будуть збігатися по відтінку. Завивку слід здійснювати на плойку з діаметром 32 мм

  Алгоритм укладання:

 • Обробити всі прикореневу зону волосся стайлером для створення гофре.
 • Виділити частину локонів в самому низу, інші зафіксувати зажимом на маківці. Пасмо начесать, причепити тресс, накрутити, розібрати пальцями і збризнути лаком.
 • Виконуючи таку послідовність дій, поступово дістатися до верхніх локонів. Ці пасма повинні бути завите від особи. Додатково закріпити результат відповідним укладочным засобом.
 • Легкі локони

  Щоб локон не вийшов занадто завитым і пружним краще використовувати плойку з діаметром 32 мм

  9a994a0498894e357cd72abf1bedd4a9 Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

  Далі необхідно дотримуватися інструкції:

 • Підняти прикореневу зону з допомогою гофре і начісування.
 • Виділити пасмо на потиличній частині і завити її. При накрутці важливо плойку провертати, щоб волосся прогрівалися поступово і рівномірно. Таким чином обробити всі пасма.
 • Закріпити отриманий результат відповідним укладочным засобом.
 • Завитый пучок із волосся

  Ця зачіска підійде для тих випадків, коли необхідно зібрати волосся. Укладання виходить пишною, тому підійде навіть для урочистого вечора.

  Для її виконання потрібно слідувати цій інструкції:

 • Створити локони. Для цього краще використовувати потрійну плойку. Волосся треба розділити по секціях і поступово обробити всі пасма.
 • Проділом відокремити зону від краю лоба до вуха з протилежного боку. Заплести легку французьку косу і трохи надати їй обсягу, растрепав крайні пасма.
 • Решту волосся зібрати низький хвіст, закрутити в джгут і укласти в пучок. Закріпити невидимками.
 • Кінець коси обернути навколо пучка і зафіксувати.
 • Зачіска в грецькому стилі

  Для створення даної зачіски необхідно завити волосся. Підійдуть будь-які кучері, тому можна використати плойку, утюжек або бігуді.

  Після того, як локони будуть готові, необхідно приступати до наступних дій:

 • Розділити всю поверхню голови на 3 зони – основна частина волосся і 2 пасма біля обличчя. Зібрати на потилиці хвіст. Сховати основа зачіски, обернувши його пасмом.
 • Укласти кучері з хвоста вгору, фіксуючи їх невидимками. Пасма з передньої частини голови теж закріпити.
 • Підкреслити стилістику образу за допомогою стрічки або спеціальної пов’язки.
 • Коса-водоспад

  Ця зачіска робить образ більш романтичним і милим. Піде як для дівчаток, так і для молодих дівчат.

  565b327321da8fd277de4e1656cd804d Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

  Для її створення необхідно дотримуватися алгоритму:

 • Завити волосся на плойку середнього діаметру. В даному випадку відмінно підійде прилад конусної форми. Під час накрутки інструмент потрібно тримати перпендикулярно підлозі, щоб кучері вийшли вертикальними.
 • З скроневої зони почати плетіння колоска. Кожен раз пасмо з середини потрібно опускати вниз і брати зверху нову. Доплести до середини голови, зафіксувати прозорої силіконової гумкою.
 • Повторити попередній крок з іншого боку.
 • З’єднати дві коси в один хвіст. При необхідності додатково його завити.
 • Кучері за допомогою джгутиків

  Зачіски з локонами можна отримати без спеціальних стайлеров.

  Такий спосіб завивки на середні волосся є найбільш щадним, адже під час процедури волосся не випаровується волога.

  Для створення кучерів з джгутів необходимо виконати дані дії:

 • Перед нічним сном злегка вологі пасма обробити будь-яким засобом для укладання. Потім розділити волосся на пасма і кожну загорнути в джгут. Для фіксації краще використовувати невидимки.
 • Вранці розплести джгути, розправити кучері руками.
 • Виділити з кожного виска по пасма. Закріпити їх на потилиці підходящої шпилькою.
 • При необхідності зафіксувати отриманий результат лаком.
 • Високий хвіст з кучерями

  Ця зачіска виходить дуже пишною. Всі локони зібрані, тому вони не будуть заважати протягом дня.

  f331cb6b3a80bb9a9e401ef3aa4d742d Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

  Щоб її виконати, необхідно дотримуватися наступної інструкції:

 • Завити волосся будь-яким зручним способом. Бажано під час накрутки піднімати прикореневу зону.
 • Відокремити передню частину волосся. Зафіксувати їх будь шпилькою.
 • Інші локони зібрати у високий хвіст. Зафіксувати тугою гумкою.
 • Починаючи від лоба виконати начіс. Зібрати кучері і теж покласти їх у загальну зачіску.
 • Невеликий пасмом обернути підставу хвоста. Закріпити невидимкою. При необхідності додатково обробити зачіску лаком.
 • Зачіска в стилі ретро з кучерями на середні волосся

  Дана укладання нагадує про стилі 20 років минулого століття. Для її виконання потрібно запастися гелем для створення мокрого ефекту і затисками.

  Після цього можна приступити до наступних дій:

 • Відокремити волосся проділом від вуха до вуха. Задню частину локонів заколоти.
 • Волосся з передньої зони розділити на 2 пасма. На більшу з них нанести гель, добре розподілити його по всій довжині гребінцем. Вивести на волоссі хвилю, закріпити її зажимом. Також фіксацію отриманого локона потрібно виконати в середині. При цьому шпильку треба повернути набік. Таким способом створити хвилі на двох передніх пасмах.
 • Розділити волосся ззаду на 6 частин. Кожне пасмо обробити гелем і укласти на бігуді.
 • Після того, як волосся висохне, зняти бігуді та затискачі.
 • Вільні кінці кучерів скрутити у великій джгут і зафіксувати його невидимками.
 • Начіс з кучерями

  Така об’ємна укладання підійде для урочистого випадку. Особливо добре вона буде поєднуватися з відкритими плечима.

  5717b4d721d61a54fa1012865f079b00 Красиві зачіски з локонами на середні волосся, плетінням, чубчиком для дівчаток. Фото, як зробити самостійно

  Для її створення потрібно виконати наступні кроки:

 • Все волосся біля кореня обробити стайлером для створення гофре. Добре прочесати.
 • Відокремити пасмо на потилиці. Інші локони прибрати наверх і зафіксувати шпилькою.
 • Начесать пасмо, обробити лаком. З допомогою плойки середнього діаметра завити локон. Таким методом створити локони.
 • Визначити проділ. Зафіксувати результат лаком.
 • Зачіски з локонами завжди роблять образ більш романтичним. Варіантів створення хвиль на середні волосся існує велика кількість. Тому будь-яка дівчина з такою довжиною локонів зможе підібрати потрібну укладання.

  Відео про семи різних способи завивки волосся!

  Як завити локони без плойки і бігудей, без шкоди для волосся:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради