Прикмета молоко пролити, до чого втекло, що означає розлити на стіл і на підлогу

Не дивно, що існує багато народних прикмет і забобонів, пов’язаних з молоком, адже воно було важливим продуктом харчування протягом століть. Прикмета пролити молоко може мати і хороші, і погані тлумачення за народним забобонам. Це залежить від обставин сталася неприємності, пори року і від особистості того, хто пролив рідина.

Якщо молоко пролилося на підлогу

З цим фактом пов’язано кілька забобонів. Пролита на підлогу молоко може передвіщати:

 • добрі зміни в житті;
 • удачу в справах, бізнесі;
 • досягнення цілей в улюбленому занятті.

Якщо розглянути обставини події, тлумачення уточнюються:

 1. Молоко розлите на поріг в останній місяць весни – в будинок прийде достаток, господар отримає прибуток.
 2. Пролили на інші предмети інтер’єру в будинку трапиться біда. Розмір калюжі свідчить про ступінь неприємності. Чим вона більше, тим масштабнішими будуть проблеми.
 3. Лопнув молочний пакет віщує проблеми в дорозі найближчим часом. Це може бути дорога на роботу, подорож або просто прогулянка в парк.
 4. Розбита банка з молоком – чекайте скандалів в сім’ї.
 5. На поверхні калюжі утворилися бульбашки – прикмети схиляються до позитивним прогнозам. Можлива несподівана грошова прибуток: виграш у лотерею, одержання спадку.
 6. Сталося пролити на вулиці – прикмета про довгою і важкою дорогою, яка завершиться благополучно.

f457d22ed7b16c0ca3065939fc03aa32 Прикмета молоко пролити, до чого втекло, що означає розлити на стіл і на підлогуСпеціально лити молоко не варто, щоб перевірити на собі дію прийме. У цьому випадку вони не збуваються.

Що означає, якщо опрокинешь молоко на себе

Якщо така ситуація сталася не з маленькою дитиною, а з дорослою людиною, має сенс звернутися до прикмет:

 1. Розлите на себе молоко свідчить про те, що у людини буде міцне здоров’я. А якщо він хворіє, то обов’язково незабаром видужає.
 2. Якщо облилася молода дівчина, це обіцяє їй красу і жіночність.
 3. Дрібні неприємності чекають людину, якщо він пролив на себе молоко під час проціджування після доїння корови або кози.

Прикметами рекомендується посипати сіллю молочне пляма на одязі. Таким чином активується магічна сила.

Що значить пролити молоко на стіл

При наливанні з банки або пакета часто трапляється так, що рідина проливається на стіл. Судячи з народними прикметами, це може означати:

 • майбутні конфлікти на роботі;
 • прихід несподіваного і неприємного людини;
 • неправдиві плітки про те, хто розлив напій.

Якщо пролити декілька крапель – будуть чекати дрібні неприємності в особистому житті. Розлилося багато – трапиться велика біда.

963d9268cc59b02df351f05d3a1a25e2 Прикмета молоко пролити, до чого втекло, що означає розлити на стіл і на підлогуЧасто буває, що через недогляд відкритий молочний пакет проливається в холодильнику. Деякі прикмети говорять, що це до потопу або повені. Наприклад, протече дах або затоплять сусіди зверху.

Прикмети про убежавшем молоці

При готуванні молочного за ним потрібно постійно стежити і кип’ятити на дуже слабкому вогні. Якщо господиня відвернеться, рідина моментально опиняється за межами ємності. Залита плита вкаже на майбутні події:

 1. При кип’ятінні молоко згорнулося і втекло. У звичайному варіанті це говорить про несвіжості продукту. Народна мудрість говорить, що в житті трапиться несподіванка. Приємна або не дуже – прикмети замовчують.
 2. Для господарів худоби втекти молоко означає зниження надоїв.
 3. Рідина виявилася на плиті – варто чекати гостей, а якщо потрапила на підлогу, то гості будуть не дуже приємні.

Як позбутися від негативних прогнозів

Якщо вже неприємність сталася, необхідно нейтралізувати погана ознака:

 • Калюжу треба засипати попелом, а коли рідина вбереться, викинути за поріг.
 • Молоко необхідно залишити до ранку, щоб таким чином задобрити домовика. Він охороняє благополуччя в домі, і йому потрібно періодично давати гостинці.

854a1703dfe46282cac54b676e70e6af Прикмета молоко пролити, до чого втекло, що означає розлити на стіл і на підлогуКалюжку ні в якому разі не можна переступати. Можна залучити до себе біду.

У подібні забобони зараз мало хто вірить і мало хто користується. Головне – не допускати поганих думок в голові. Тоді ніякі народні прикмети не матимуть негативного впливу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!