Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні

Власниці довгого волосся погодяться з тим, що краса їх локонів вимагає чимало часу і зусиль. Тому вони вибирають стрижки, які спрощують укладання та догляд. Один із прикладів — це універсальний каскад, який вже кілька років не втрачає своєї актуальності. Фото з трендами зачісок є цьому підтвердженням.

Особливості стрижки каскад на довге волосся

Каскад на довгому волоссі — це відмінна можливість зберегти довжину локонів, але при цьому додати їм текстуру, обсяг і рухливість. Досягається такий ефект за допомогою спеціальної техніки стрижки, яка полягає у створенні переходів від більш коротких пасом по довжині до довгих на кінцях.

eaa75d548303e7b2a929f746f23c93a6 Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модніКаскадна стрижка на довге волосся. Фото варіантів укладання

Каскадна стрижка на довге волосся (фото різних варіантів можна буде побачити далі в статті) відрізняється по плавності і глибині шарів. Щоб домогтися максимально підходящого дівчині результату, в залежності від її вихідних даних майстер підбирає довжину і густоту локонів.

Щоб пасма переходили один в одного, кінці филируют спеціальними ножицями або бритвою. Такий прийом створює природний ефект і полегшує верхні локони, за рахунок чого з’являється об’єм біля коренів.

Основні види каскаду:

 • Класичний. Йому характерні плавні м’які лінії, при цьому переходи від маківки до кінців довжини помітні за рахунок чіткого оформлення пасм. Верхній рівень починається від лінії шиї, що дозволяє волоссю красиво оформити обличчя і приховати широкі вилиці і незграбну нижню щелепу.
 • Градуйований. Для його виконання майстер використовує спеціальну техніку — стриже пасма під кутом. Таким чином, верхня частина пасм виходить коротше, ніж нижня. Завдяки цьому можна домогтися максимально плавного переходу між рівнями, так і додати фактури верхнього шару.
 • Рваний. Його відмінність від вищеописаних варіантів полягає в навмисному створенні контрастів між пасмами. Для цього майстер активно филирует кінці пасом. Зачіска виходить хаотичною і бунтарської.
 • Двошаровий. Стрижка має 2 рівня — основну довжину волосся і «шапочку» у верхній частині. Різкий перехід в сучасний час не доречний, тому перевагу варто віддавати плавним лініям і градуюванні. Такий каскад вимагає густих і щільних волосся, щоб кінці не вийшли дуже рідкісними.

Переваги і недоліки

Для створення каскаду немає необхідності в укорочення довжини, що підкуповує дівчат, які люблять своє довге волосся. Але, крім цього, й інших переваг у стрижки є і недоліки, які потрібно оцінювати перед візитом в салон.

c7cf8ba139ab8b4a00c38617d51771c9 Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні

Переваги Недоліки
Каскадна стрижка підходить будь-якій структурі волосся. Прямі волосся набувають обсяг, а хвилясті стають більш фактурними. Навіть кучеряві локони дозволяють зробити декілька рівнів, щоб змістити обсяг нижньої частини волосся на маківці. Для тонких, позбавлених густоти волосся, важливо правильно підібрати глибину і кількість рівнів. При дуже активній филировке нижній шар локонів може вийти рідким.
Стрижка дозволяє робити різні способи укладання — сушку на брашинг або великі локони. Для підтримки акуратного вигляду шарів волосся необхідна постійна корекція стрижки.
Стрижка відмінно виглядає на різних кольорах волосся, але краще за все вона поєднується зі складним фарбуванням і блондированием. Створити складні зачіски і високі укладання досить проблематично, особливо якщо виділена маківка. Верхні пасма будуть вибиватися з укладання.
Каскад коригує зовнішність — об’єм на маківці витягає особа, а пасма, що обрамляють овал, роблять його пропорційним. Для виходу на одну довжину і рівний зріз знадобиться не один рік відрощування волосся.

Кому підійде

Фото каскаду на різних дівчат демонструє, що він здатний прикрасити довге волосся будь-якої структури і особи різних форм. Головна перевага і відмінність стрижки від безлічі інших варіантів полягає в різноманітті форм, що дозволяє вибрати найбільш підходящу оформлення локонів.

5d2ea4a8b182c1c5c877a1d0ac3f1d67 Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні

Майстер підбирає довжину контрольного пасма, яка і буде коригувати зовнішність і підходити до текстурою волосся. В залежності від форми обличчя передні локони верхнього шару можуть досягати рівня кінчика носа, нижньої щелепи або бути нижче підборіддя.

Каскад відмінно доповнюється різними видами чубчика — прямий, косий, у вигляді «завіси» або арки. Вона також вибирається в залежності від типу овалу обличчя.

Поєднання каскаду і типів волосся

Довге волосся дозволяють втілити каскадну стрижку на різних типах локонів:

 • Тонкі волосся без об’єму і форми за рахунок укорочених пасом на маківці стають візуально пишніше і щільніше, особливо якщо їх покласти на брашинг або зробити великі локони.
 • Густі і щільні волосся набувають обсяг і легку недбалість. Найкраще їм підходить градуйований каскад. До того ж час на миття голови і укладання скорочується в рази.
 • Хвилясте волосся, які завдяки своїй структурі неслухняні, часто виглядають по довжині посіченими. Каскад оздоровлює локони без укорочення довжини за рахунок стрижки верхніх пасом.
 • Кучеряве волосся також стрижуть каскадом. Він робить пасма рівномірними по всій довжині і прибирає зайвий обсяг на кінчиках. Щоб не вийшов ефект круглої «шапочки», роблять 2-3 неглибоких шару. Але довіряти цю стрижку потрібно професійному майстру.
 • Типи особи і стрижка каскад на довге волосся

  Враховувати особливості своєї зовнішності потрібно при виборі будь-якої стрижки. Каскад — не виняток.

  Важливу роль відіграють самі верхні пасма, які візуально наблизять форму особи до еталонної овальної:

 • Для круглого обличчя підходить каскад з довжиною контрольної пасма трохи нижче скул, боковим проділом і косою чубчиком.
 • Риси квадратного і прямокутного обличчя можна пом’якшити, якщо самі короткі пасма прикриють віскі і лінію скул, але відкриють підборіддя. Укладати їх треба до лиця. Другий прийом з корекції зовнішності — це чубчик. Для «квадрата» підходить косою рваний варіант або «завісу», для «прямокутника» рівна або арочна чубчик.
 • Для трикутного обличчя акцент потрібно змістити на нижню третину, щоб «заповнити» підборіддя. Короткі пасма верхнього шару волосся досягають мочок вух або спускаються трохи нижче. При укладанні їх можна зробити недбалими, а профільовані варіанти укладають пір’їнками. Широкий лоб допоможе приховати пряма прореженная чубчик або «завісу» довжиною до кінчика носа.
 • Овал не потребує корекції, тому дівчата з такою формою обличчя можуть дозволити собі будь-які варіанти. Єдине зауваження — не варто робити довгі чубчики на одну або дві сторони власницям витягнутого обличчя, так як цей прийом візуально ще більше подовжує овал.

  Техніка стрижки каскад

  Каскадна стрижка не складна в техніці виконання. її люблять ті, хто хоче скоротити час укладання або обходитися без неї. майстрові важливо підібрати кількість переходів, їх глибину і ступінь филировки.

  Є 2 види технік каскадної стрижки:

 • Вибирають довжину контрольного пасма (КП) на потилиці і стрижуть її над головою. Потім розраховують кількість потрібних шарів. Їх стрижуть нагорі, підводячи по довжині до КП.
 • Довжину КП визначають на маківці і стрижуть, витягаючи волосся перед обличчям на рівні перенісся. Наступні рівні оформляють аналогічно.
 • 20e14dc7981e9403355e249840a26d29 Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні

  Покрокове виконання стрижки на довгому волоссі:

 • На підготовчому етапі миють голову. Вологі волосся добре розчісують.
 • Якщо каскад буде поєднуватися з чубчиком, то заздалегідь відокремлюють під неї волосся біля обличчя.
 • Потім ділять локони на 3 зони — потиличну, тім’яну і скроневу.
 • Майстер відокремлять нагорі КП і стриже її під прямим кутом відносно голови.
 • З кожної сторони потиличної зони беруть за пасма, витягають їх наверх, рівняють з КП і стрижуть на її рівні. Нижні пасма потиличної зони можуть не діставати до рівня КП, тому їх потрібно стригти до рівня пасм, які розташовувалися вище.
 • Потім майстер переходить до тім’яної зоні і повторює стрижку аналогічним чином. Важливо, потрібно стригти пасма симетрично і відразу з обох боків голови. Віскі оформляють в останню чергу, контролюючи їх однакову довжину.
 • У завершенні роблять окантовку — прямий, півкруглий або трикутний зріз.
 • На сухе волосся майстер приступає до чубчику. Важливо, щоб вона м’яко входила в передні пасма.
 • Стрижку висушують і витягають на круглу щітку. Після цього майстер робить філіровку переходів і при необхідності підрівнює нижній зріз.
 • Стрижка каскад з чубком

  Каскадна стрижка на довге волосся, фото якої показують множину варіантів, відмінно доповнюється чубчиком. Вона цікаво завершує образ і додає йому родзинку. До того ж ця деталь зараз на піку популярності. Її можна виділити за допомогою обідка або хустки.

  a18b3fc241d59bc557ce4c80a0304968 Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні

  За рахунок легкості стрижки і відсутності в ній прямих ліній важливо, щоб чубчик продовжувала ідею зачіски.

  Рівний густий варіант з чітким зрізом обтяжує образ і зовсім не вписується в каскад з його струмуючими локонами. Альтернатива — профільована пряма чубчик, кінці якої прикривають брови і злегка загнуті всередину. Вона відмінно підходить дівчатам з прямокутним і витягнутим овальним обличчям, так як приховує лоб.

  Коса чілка — найбільш універсальний варіант, який підходить всім формам особи, важливо лише знайти свою довжину:

 • Для круглого обличчя підійдуть всі варіанти проріджених чілок — коротка градуйована, середня та подовжена. Діагональний зріз приховає широкі щоки і наблизить до овалу обличчя. Але сам каскад не роблять у вигляді «шапки».
 • Густа подовжена чубчик робить риси обличчя прямокутної форми більш витонченими. Посилити ефект можна за допомогою недбалих пляжних локонів, які вигідно підкреслить каскадна стрижка.
 • В квадратному особі потрібно приховати широкі вилиці і пом’якшити масивну нижню щелепу. Зробити це можна за допомогою градуйованої чубчика, що прикриває вилиці або довгою діагональною до рівня підборіддя.
 • «Трикутник» також відмінно коригується за допомогою чубка. Короткий багатошаровий варіант замаскує лоб, що дозволить підборіддя виглядати більш гармонійно.
 • Каскад з довгою чубчиком

  Додати елегантності зачісці об’єму біля коренів може подовжена чубчик. З усіх видів вона сама універсальна, так як підходить і прямим, і хвилястим волоссям, а також приховує незграбність особи.

  df7db8e432afa37ad55b1dda86c47ea9 Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні

  Особливості довгою чубчика в каскадної стрижки:

  • Довжина може варіюватися від кінчиків губ і нижче. У будь-якому випадку чубчик відмінно впишеться в зачіску, так як продовжить передні пасма.
  • За рахунок довжини чубок просто укладати. Її можна витягнути на круглу щітку, злегка закруглив на кінці і надавши їй обсяг біля коріння, або вирівняти праскою. При бажанні зробити локони чубок закручують від особи.
  • Подовжена чубчик на 2 сторони під назвою «завісу» — це тренд останніх сезонів. Вона додає яскравості образу, акцентує брови і губи, а ніс робить більш мініатюрним.
  • Довга чолка підходить як густим, так і тонким волоссю. При правильному укладанні вона додасть об’єм локонам у особи.
  • Особливо красиво виглядає довга чолка, якщо зібрати волосся у хвіст або прибрати верхню частину локонів наверх і випустити пасма з боків особи.

  Рваний каскад

  Каскадна стрижка на довге волосся, фото якої найчастіше показують елегантні і романтичні варіанти зачісок, може бути бунтарської і сміливою. Такого ефекту можна домогтися за допомогою рваних пасм.

  ece861403ea7a19ac2e5d1fca34898ad Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні

  Особливості та переваги стрижки:

 • Характерна відмінність рваного каскаду від класичного — це відділення пасм і ретельна філіровка їх кінців. Цей прийом роблять за допомогою спеціальних ножиць або зрізу зубчиком. У будь-якому випадку переходи виходять більш помітними, за рахунок цього зачіска виглядає об’ємною і цікавою.
 • Правильно виконаний рваний каскад не потребує укладання. Досить посушити волосся феном, збити їх пальцями і нанести на них масло або спрей, які підкреслять прядки.
 • Стрижка підходить ослабленим посіченому волоссю, так як дозволяє зістригти пошкоджені по довжині кінці.
 • Якщо доповнювати таку стрижку чубчиком, то варто вибирати градуйований косий чи прямий рваний варіант.
 • Стрижка каскад на кучеряве волосся

  Багато хто відмовляється робити будь-які стрижки на кучерявих волоссі і воліють носити рівний зріз. Але на довгих локонах кучері починають втрачати свій гарний рівномірний завиток, і весь обсяг зосереджується внизу, а не біля коренів. Каскад допоможе повернути пасмам структурований і акуратний вигляд.

  Особливості виконання каскадної стрижки на кучерявих волоссі:

 • За рахунок створення переходів і укорочення пасом по довжині завиток приймає свою первинну форму, і локони рівномірно розподіляються по всій довжині. Це відразу додає об’єм на маківці.
 • Правильно виконаний каскад не тільки поверне втрачену фактуру волосся, але і полегшить укладання. Щоб підкреслити природні кучері, дівчині знадобиться дифузор на фен. Для цього опускають голову вниз і під час сушіння притискають насадку до коріння.71224b48c6924fa8eca0ab115fa93511 Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні
 • На жорстких волоссі з дрібним завитком вкрай складно втілити каскад. Стрижка гармонійно виглядає на м’яких локонах і приборкує їх неслухняний вигляд.
 • При бажанні зробити чубок перевагу варто віддавати подовженому або косому варіанту.
 • Догляд за волоссям

  Щоб стрижка радувала як можна довше, необхідно за нею правильно доглядати:

  • Незалежно від типу і структури волосся використовується стандартна схема відходу: регулярне очищення шкіри голови відповідним шампунем, зволоження бальзамом або кондиціонером і харчування маскою 1-2 рази в тиждень. Голову миють в міру забруднення, а перед розчісуванням і укладанням наносять спрей або масло.
  • Для тих, хто віддає перевагу укладку за допомогою гарячих приладів, обов’язково використання термозахисту.
  • При частому використанні стайлінгових засобів і сухих шампунів необхідно ретельно очищати волосся і шкіру голови. Тому до рутинного очищенню додають пілінг і шампунь глибокого очищення. Їх використовують по інструкції, як правило, 2-4 рази на місяць.
  • Щоб каскад виглядав акуратно, стрижку оновлюють 1 раз в 2-3 місяці по мірі відростання волосся.

  Можна зробити каскад на довгому волоссі самостійно?

  Каскад відноситься до стрижок, які можна виконати самостійно. Але дівчатам з неслухняними кучерявими волоссям краще не експериментувати, а все-таки довіритися майстру.

  384ee69bbe2d5b5347abe47fa361ffb6 Каскадні стрижки на довге волосся. Фото з чубком і без, сучасні, модні

  Іншим же необхідно озброїтися інструментом у вигляді перукарських ножиць, затисків і гребінців і слідувати інструкції:

 • Миють голову і волосся дають підсохнути до стану вологих.
 • Зав’язують хвіст. Чим він вище, тим коротше буде контрольна пасмо (КП).
 • Відокремлюють першу пасмо і витягують її вперед над переніссям. Її поміщають між вказівним і середнім пальцем і стрижуть ножицями.
 • Далі діє вищеописаний принцип. Пасма стрижуться, орієнтуючись на КП.
 • Також можна підстригти каскад і без хвоста. Волосся ділять на рівні і заколюють їх затискачами. Пасма стрижуть перед особою, починаючи з тім’яної зони, і просуваються до потилиці і скронь. В кінці можна профілювати кінці і підправити зріз, перекинувши волосся вперед з обох сторін.

  Для тих, хто хоче внести зміни у свою зовнішність, але не може розлучитися з довгим волоссям, каскад — це відмінне рішення. Фото різноманітних варіантів підтверджує той факт, що стрижка виглядає дуже свіжо і жіночно. З нею можна пробувати робити різні укладання — від звичних прямих пасм до великих голлівудських локонів.

  Відео про техніку виконання каскадної стрижки

  Як робиться каскадна стрижка на довге волосся:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради