Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

Листування – один із способів познайомитися з хлопцем. Щоб зацікавити чоловіка, потрібно дотримуватися певного етикета в спілкуванні. Правила листування в мережі виникли завдяки людям, поділитися вдалим досвідом.

Як правильно вести переписку з чоловіком? 7 золотих правил

Відносини на відстані набули популярності ще з 1992 р Тоді вже була стільниковий зв’язок і з 1994 р у людей з’явилася можливість, обмінюється швидкими повідомленнями. З того часу всесвітньо відомі психологи провели безліч психологічних експериментів і опитувань, в ході яких з’ясувалося, що чоловіки і жінки ставляться до листування, як і до багатьох інших речей, абсолютно по-різному.

kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram b99dce6 Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

За опитуваннями хлопців вчені дізналися, що дівчата часто бувають цікавими, нетерплячими, а часом дуже нав’язливими.

Чоловіки ж, навпаки, здаються жінкам «холодними», небагатослівними і незацікавленими в спілкуванні. Однак в ході експериментів стало ясно, що інтерес, і навіть потреба в такому спілкуванні є у представників обох статей, просто потрібно навчитися розуміти один одного. Для цього існують певні правила, дотримуючись яких, відносини на відстані стануть комфортніше і цікавіше.

Ввічливість в спілкуванні

З ввічливими людьми приємно спілкуватися, і з перших хвилин листування стає зрозуміло, що розмова буде приємним.

Як правильно проявити ввічливість:

 • При знайомстві слід звертатися до чоловіка на «ви». Це знак поваги. Переходити на «ти» можна тільки тоді, коли він попросить про це. Якщо ж він написав першим, звертаючись до дівчини на «Ви», то через кілька повідомлень можна попросити його перейти на простішу форму звернення. Іноді хлопці нехтують цим правилом, так як вважають, що звернення «ви» ставитися тільки до людей старшого віку. Звичайно, в такому випадку він буде неправий, але не варто загострювати на цьому увагу. Не потрібно поправляти його і вказувати на неввічливість. Краще продовжити спілкування так, як воно почалося.
 • Щоб спілкування було цікавим, важливо час від часу вносити в бесіду невизначеності, загадки або інтригу. Так вам завжди буде про що поговорити. kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram db48bdd Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм
 • Необхідно дякувати хлопця за компліменти, підтримку або піднесений настрій. Якщо цього не робити, то йому здасться, що дівчина зарозуміла і сприймає похвалу як належне, нібито самовдоволено говорить «Так! Я така!”. Така поведінка відштовхує людей.
 • Вітаючи співрозмовника вранці, потрібно писати «Доброго ранку!» , Можна побажати гарного дня або удачі на роботі. Увечері при прощанні можна сказати «на добраніч» або побажати приємного вечора. Йому буде приємно.
 • Слід вибачатися, коли в розмові щось пішло не так. Можливо, дівчина випадково зачепила якусь неприємну тему або була неправа в своїх твердженнях. Слова «Вибач, я не хотіла тебе образити» або «Прости, я була неправа, давай забудемо?» допоможуть згладити незручні ситуації і не залишать співрозмовника скривдженим.

Ввічливість – це показник вихованості. Якщо нехтувати цими правилами, то спілкування не триватиме довго.

Обговорення цікавих чоловікові тим

Для початку потрібно акуратно з’ясувати, чим він цікавиться. Можна запитати його прямо: «Чим захоплюєшся?» або «Як проводиш вільний час?».

Важливо вміти слухати, навіть якщо його інтереси не збігаються з захопленнями дівчини. Якщо слухати ставати складно, і жінка починає розуміти, що спільних інтересів немає зовсім, тоді варто задуматися, чи варто продовжувати спілкування далі. Але «рубати з плеча» не варто. kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram be74820 Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

Зацікавити хлопця по переписці допоможе щиру увагу до його занять. Можна почитати щось в інтернеті, запитати у нього. Можливо, дівчині справді стане цікаво те саме, що і хлопцеві. Тоді спілкування придбає новий рівень. Він з радістю просвітить свою співрозмовницю в усі тонкощі свого захоплення, а жінка розширить свій кругозір і отримає новий досвід, роблячи те, що ніколи не займалася раніше.

грамотність

Грамотність – якість, дуже схоже на ввічливість. Без дотримання цього правила спілкування навряд чи складеться вдало. Нікому не приносить задоволення розшифровувати чужі помилки і намагатися зрозуміти, що ж мав на увазі співрозмовник. Тому потрібно перечитувати свої повідомлення перед відправкою, перевіряти орфографічні та пунктуаційні помилки. Ще можна подумати і прибрати якісь зайві слова або, навпаки, додати або перефразувати пропозицію.

kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram 621cdc8 Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

Винятком є люди з дислексією. Це таке невелике відхилення, коли у людини порушені навички письма або швидкого читання. Це зовсім не означає те, що людина безграмотний. Він може любити слухати аудіокниги, дивитися цікаві фільми і знати багато корисного, але писати без помилок не може.

Якщо це відхилення є у дівчини, варто попередити про це співрозмовника, пояснивши йому, що позначає цей термін. Іноді повідомлення з помилками можуть надходити з боку хлопця. Не потрібно вказувати на його безграмотність, краще ввічливо сказати «прости, я не можу розібрати, що написано, ти зробив дуже багато помилок». Він виправиться чи пояснить, чому так вийшло. Якщо читати СМС важко, а спілкуватися хочеться – то можна використовувати голосові повідомлення в месенджерах.

ухвалення жартів

Почуття гумору, як і смаки – у всіх людей різні. Якщо жінку ображають будь-які жарти, потрібно ввічливо сказати про це відразу, але не мовчати. Хлопець не зрозуміє, або навіть вважатиме дивним, якщо вчора так жартувати було можна, а сьогодні вже не можна.

Не варто чіплятися до дрібниць. Чоловіки – прямолінійні люди. Те, що вони кажуть, означає, що саме це вони і мають на увазі. Наприклад, жарт в стилі: «ти кумедна» або «ну і дивна ти», не несе негативного підтексту. Це не образа, так він помічає позитивні риси дівчини, і натякає на її особливість. Потрібно навчитися розуміти це.

чесність

Одне з головних правил, яке необхідно дотримуватися в листуванні. Хто знає, можливо, спілкування з цією людиною переросте в щось більше і незабаром обидва співрозмовники зможуть зустрітися в реальності, тоді-то і розкриється будь-який обман.

kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram d2acb74 Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

Про що, на думку чоловіків, жінки брешуть частіше за все:

 • Про вагу, зріст, вік і інших зовнішніх параметрах.
 • Про кар’єру і заробіток.
 • Про «спільних інтересах». Намагаються зробити вигляд, що цікавляться футболом, музикою або чимось іншим, що цікаво хлопцеві. Відразу стає ясно, коли це не так. Така поведінка виглядає смішно і навіть викликає неприязнь.
 • Намагаються здаватися розумнішим і краще, ніж насправді. Використовують слова, значення яких вони не знають. Брешуть про навички кулінарії, рукоділля або про інші «талантах».

Ще чоловіки не люблять, коли жінка мовчить про що-небудь. Наприклад, їй не подобається його жарти або поведінку. Замість того, щоб сказати про це прямо, вона робить натяки, які складно зрозуміти. Якщо у жінки є діти, про це необхідно розповісти до зустрічі. Можливо, дівчина дуже симпатична хлопцеві, і він розглядає відносини з нею в довгостроковій перспективі, але він не готовий взяти відповідальність за дітей. Якщо жінка попередить про це заздалегідь, у нього буде час подумати.

Також потрібно повідомляти і про серйозні проблеми зі здоров’ям. Так буде чесніше, і при зустрічі хлопець не буде вражений, а дівчина ображена його неоднозначною реакцією. Навіть найдрібніший обман, який розкриється при зустрічі, негативно вплине на відносини надалі. Можливо, хлопець буде готовий продовжити спілкування, але тепер він буде знати, що якщо цю дівчину буде потрібно – вона йому збреше, а це вбиває довіру, яке дуже складно відновити.

Акуратність у виборі тем для спілкування

Іноді бесіда заходить в глухий кут, тому що жінка випадково зачепила неприємну для розмови тему. Чоловік може посоромитися прямо сказати, що він не хоче говорити про це зараз. Він боїться образити дівчину або здатися неввічливим.

Розпізнати таку поведінку можна за кількома ознаками:

 • Односкладові і короткі відповіді.
 • Бажання змінити тему: «Давай не про це» або «Поговоримо про це потім».
 • Небажання відповідати на питання.
 • Довга пауза між відповідями.

Якщо хлопець відмовляється говорити на якісь теми, не варто ображатися і випитувати з нього відповіді. Він розповість все сам, але пізніше. Поки цю тему потрібно залишити «в стороні», вибачитися і поговорити про що-небудь іншому.

непередбачуваність

Буває, що тривала переписка починає надокучає. Це відбувається від одноманітності. Люди спілкуються в один час, задають ті самі питання і отримують передбачувані відповіді.

kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram c3da6c7 Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

Щоб цього не траплялося, потрібно вносити зміни в спілкування. Якими способами можна це зробити:

 • Замість привітання, або побажання доброго ранку, можна відправити забавний стікер або гіф-картинку.
 • Вдень можна надіслати своє фото, де дівчина займається повсякденними справами, а слідом запитати «А що робиш ти?».
 • Іноді слід надіслати якусь коротку історію з інтернету або з власного життя і запитати, що він думає про це.
 • Запитати думку хлопця, перебуваючи в магазині або кафе, надсилати фото. Наприклад: «Думаєш, мені підійде ця сукня?» або «Ти коли-небудь замовляв таку каву? Він смачний?”
 • Увечері можна надіслати невелику чотиривірш, з побажаннями приємних снів.

Непередбачуваність допоможе зробити спілкування цікавіше, головне, не перестаратися, і не використовувати всі поради в 1 день. Швидше це буде виглядати дивно, ніж несподівано.

Як створити інтригу і заманити чоловіка?

Зацікавити хлопця по переписці і підштовхнути на відповіді можна, використовуючи інтригуючі фрази, які потрібно відправляти частинами. Після 1-го повідомлення необхідно дочекатися відповіді, а потім відправити 2-у половину.

Таблиця з прикладами:

1 частина повідомлення 2 частина повідомлення
Я зараз так радію! Тому що дивлюся на твоє фото і розумію, як мені пощастило!
Ось сиджу і не знаю, що думати … Бачила твою добірку музики, у тебе дійсно такий хороший смак?
Ти знаєш, що може бути краще вечора п’ятниці? А я знаю! Це вечір, проведений в спілкуванні з тобою!
Тебе потрібно занести в Червону книгу, знаєш чому? Зустріти такого (розумного, доброго, красивого) – велика рідкість!
А я думала про тебе інакше … Ти виявився краще, ніж я думала!

Інтрига і комплімент – одне з найбільш вдалих поєднань. Після 1 повідомлення чоловік відчує інтерес або навіть хвилювання, а потім прочёт приємні слова. Тепер він буде знати, що від цієї дівчини можна очікувати милих сюрпризів.

Чим небезпечна нав’язливість і як її уникнути?

Нав’язливе спілкування набридає, відштовхує, а іноді лякає. Щоб не здаватися настирливої, жінці потрібно запам’ятати лише 1 правило: Не варто чекати відповідей цю секунду. Повідомлення відправляють, щоб передати будь-яку інформацію або отримати.

Мовчання – це далеко не завжди ознака незацікавленість. Людина не може бути онлайн 24 години на добу. Він відволікається на телефонні дзвінки, ходить в душ, спускається в магазин і може навіть заснути під час листування, якщо дуже втомився після роботи. Важливо розуміти це і не накручувати себе нехорошими думками.

Головна помилка, яку роблять дівчата – починають слати смс одну за одною, приблизно з таким текстом: «Ау!», «Чому мовчиш?», «Ну і мовчи!», «Не хочеш спілкуватися, так і скажи!», «Все з тобою ясно! » та інші, подібні повідомлення.

Щоб позбутися від бажання писати таке, потрібно уявити, що несподівано хлопцеві подзвонили у двері. До нього прийшов товариш або сусід, і їх розмова в дверях зайняв близько 30 хв. Він і так хвилювався, тому що знав, що дівчина чекає відповіді, але неввічливо говорити з товаришем уткнувшись в телефон, вірно?

А тепер він повернеться, візьме телефон і побачить 100 повідомлень з гнівним посилом. Як він буде себе почувати, як після цього буде виглядати жінка в його очах – швидше за все, нерозумно, настирливо і нетактовно. Дівчина повинна просто чекати відповіді. Якщо він не відповідає довго, то слід відкласти телефон і зайнятися своїми справами. Він відповість, коли буде можливість.

Як розпізнати зацікавленість хлопця?

Дізнатися, чи зацікавлений чоловік в спілкуванні можна за такими ознаками:

 • Найчастіше він відповідає на повідомлення відразу.
 • Задає питання і цікавиться справами жінки.
 • Пам’ятає про історії, які були розказані дівчиною недавно.
 • Часто пише першим. kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram f280769 Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

Ще можна перевірити рівень інтересу 1 сполученням: «Вибач, я не можу говорити прямо зараз, напиши мені, будь ласка, через 30 хв. Добре? Не сумуй!”. Хлопець напише, якщо йому дійсно цікаво. Можливо, він навіть почекає ще 10-20 хв, щоб дівчина точно встигла закінчити свої «справи».

Приклади фраз, які допоможуть зацікавити чоловіка в листуванні

Зацікавити хлопця по переписці можна незвичайними повідомленнями. Вони повинні нести тільки позитивний характер, бути ненав’язливими і привабливими.

дражливі повідомлення

Такі СМС на увазі еротичний підтекст. Натяки не повинні бути занадто очевидними, швидше за такі повідомлення повинні нагадувати легкий флірт.

наприклад:

 • У тебе таке шикарне тіло або ти професіонал в обробці фото?
 • У мене так холодно в квартирі. Навіть ковдру не рятує. Хочу, щоб ти зігрівав мене вечорами.
 • Ти дуже сексуальний без футболки! (Таке повідомлення можна відправити у відповідь на відповідне фото або якщо така фотографія є на його сторінці).
 • Я дуже хочу опинитися в твоїх сильних руках.
 • Коли я їм щось солодке, то згадую про тебе. Думаю, твої поцілунки такі ж смачні.

Повідомлення такого плану називаються «дразливішими», тому що підігрівають інтерес хлопця до дівчини. Отримуючи ці смс, він все частіше буде думати про зустріч в режимі офлайн.

милі повідомлення

Це прості, добрі і приємні слова. Тут не потрібен ніякий підтекст. Важливо показати чоловікові, що він значущий, що дівчина потребує його. kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram 1ecdee2 Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

Приклади фраз:

 • Ти ідеальний чоловік! У тебе є все, краса, розум, ніжність.
 • Обожнюю твоє почуття гумору! Завжди піднімаєш настрій!
 • З тобою я піду хоч на край світу, навіть на іншу планету полечу! Адже з тобою, як за стіною!
 • У тебе багато талантів, я й гадки не мала, наскільки ти крутий!
 • Я б хотіла стати схожою на тебе.

Милі повідомлення допоможуть підняти настрій і підігріють інтерес до жінки.

відверті повідомлення

Відверті повідомлення – це грайливі натяки на секс. Вони повинні бути більш очевидними, ніж в дражливих СМС.

Приклади фраз:

 • Я лягаю спати і думаю, знімати чи мені мереживні панчохи зі своїх струнких ніжок? (Слідом надіслати фото в панчохах).
 • Я не можу заснути. Закриваю очі, бачу твоє гаряче і оголене тіло. В голову лізуть різні сексуальні фантазії.
 • Я так сильно хочу тебе. Боюся, що скоро зійду з розуму від цих думок.
 • Купила чарівний, обтягуючий комплект мереживного білизни. Мені потрібен погляд збоку (відправити фото в білизні).
 • Сьогодні у мене вихідний, я одна. Хочу провести цей день повністю без одягу. Що ти про це думаєш?

Важливо пам’ятати, що ці повідомлення можна надсилати лише при тривалих відносинах на відстані. Відправляти такі фрази на етапі знайомства – показати себе не з кращого боку.

жартівливі повідомлення

Бажано, щоб жарти супроводжувалися компліментами або приємними словами, тоді хлопець оцінить їх по достоїнству. приклади:

 • Напевно твої предки були з інтелігенції! Ти такий галантний!
 • Май на увазі, що чим довше ти відповідаєш на повідомлення, тим більше «капають» відсотки. Ти вже маєш мені 100 поцілунків!
 • А хто це читає смс такими красивими очима?
 • Добрий вечір, милий друг, як проводите дозвілля?
 • Вранці прийшов 100500 СМС від оператора. Вони пропонують багато корисних послуг, додаткових функцій і інших приємних дрібниць. А ось від тебе звісток не було. Дуже шкода, тому що в твоїх послугах я бачу більше користі і люблю їх найбільше!

Жарти допоможуть внести в спілкування елемент несподіванки, зроблять розмову приємніше і цікавіше.

Які питання можна і не можна ставити чоловікові по листуванню, приклади

Є деякі питання, які можуть відштовхнути чоловіка на етапі знайомства. Проте, отримати на них відповіді можна, якщо питати правильно. Наприклад, багато хлопців можуть насторожитися, якщо дівчина спробує дізнатися про його роботу, зарплати і соціальний статус в цілому. Чоловіки не люблять меркантильних жінок. Важливо показати хлопцю, що в ньому є щось цікаве, крім банківського рахунку.

Тому не можна питати:

 • Скільки заробляєш?
 • У тебе є машина?
 • Ти живеш в квартирі або будинку?
 • Скільки кімнат в твоєму домі?

Краще замінити ці питання іншими, ввічливими і ненав’язливими:

 • Яка твоя професія?
 • Ти працюєш за покликанням?
 • Тобі більше подобається авто або мотоцикли?
 • Які авто ти любиш?
 • Ти коли-небудь жив у будинку (або, навпаки, в квартирі)? Я – ніколи, цікаво, чим відрізняється спосіб життя, хочу почути твою думку.

Ще дуже важливо не зациклюватися на цих темах. Досить запитати лише раз, і якщо чоловік не шкодує відповідати, то змінити тему розмови.

Не слід цікавитися особистими справами людини. Питання, на які потрібно поставити табу:

 • Скільки дівчат у тебе було?
 • Чому ти розлучився з останньою?
 • Красиві чи були твої колишні дівчата? Ти їх любив?

Такі розпитування насторожують і доставляють дискомфорт. До того ж ця інформація не потрібна для розвитку хороших і міцних відносин. Можливо, чоловік коли-небудь розповість про це сам, але не варто зачіпати ці теми першої.

Як утримати інтерес співрозмовника при тривалих відносинах на відстані?

Зацікавленість хлопця в спілкуванні по листуванню може з часом знизитися. Щоб цього не сталося, потрібно прислухатися до рекомендацій людей, які вже мали досвід відносин на відстані, і все склалося вдало. kak zainteresovat parnja po perepiske primery frazy slova kakie voprosy zadavat chto napisat vkontakte instagram 484ddd6 Як зацікавити хлопця по переписці. Приклади, фрази, слова, які питання ставити, що написати Вконтакте, Інстаграм

Що радять такі люди:

 • Послабити контроль. Не можна висловлювати підозри в невірності, і дошкуляти людини питаннями. Особливо, якщо привід для ревнощів – довгі відповіді на смс.
 • Не забувати про романтику. Можна надсилати вірші, заспівати пісню по скайпу або відео-дзвінку, надсилати романтичні повідомлення без приводу.
 • Надавати підтримку. Важливо вміти слухати і підбадьорювати людини у важких ситуаціях.
 • Знайти інші заняття. Не можна перетворювати відносини в хобі і постійно сидіти з телефоном в руках, в очікуванні відповіді. Потрібно вміти відволікатися, в іншому випадку спілкування стане настирливим і швидко набридне.
 • Говорити про інтим. Важливо підігрівати інтерес хлопця надсилаючи еротичні смс і відверті фото. Не потрібно робити це занадто часто. 2 раз в тиждень – досить.
 • Будувати спільні плани. Планувати майбутні і чергові зустрічі разом.

Тривалі відносини на відстані необхідно розбавляти зустрічами, хоч і рідкісними, якщо не виходить бачитися частіше.

Прийоми, які допоможуть влаштувати побачення з хлопцем з листування

Зацікавити хлопця по переписці слід так, щоб він захотів зустрітися. Прийоми, за втілення побачення з онлайн-режиму в реальність, дуже прості. Дівчина повинна просто попросити про зустріч. Можна запросити його в кафе, кіно чи просто погуляти.

Якщо пара живе в різних населених пунктах, то зустріч необхідно планувати разом. Сюрпризи на кшталт несподіваного приїзду можуть вибити людини зі звичного ритму життя. Жінці досить просто натякнути на зустріч.

Можна використовувати фрази:

 • Мені дуже хочеться побачити тебе живцем. Відчути твій запах, подивитися в очі, доторкнутися … Що ти про це думаєш?
 • Знаєш, ти так сильно подобаєшся мені, що однією листування і дзвінків мені стає мало … Може побачимось? Коли тобі зручно?
 • Мені дуже сумно прощатися з тобою вечорами. Може, проведемо вечір разом?
 • Хочеться побажати тобі доброго ранку і поцілувати. Коли у мене буде така можливість?

Відповідь не змусить довго чекати, але важливо пам’ятати, що чоловік має право відмовити. Причиною може стати сильне хвилювання, важливі плани, які не можна перенести або щось інше. Не потрібно ображатися, навпаки, слід поставитися до відповіді з розумінням і спробувати натякнути на зустріч через тиждень.

Листування – це один із способів пізнати людину краще. Зацікавити хлопця можна різними способами, головне, зуміти зберегти гарне спілкування. Якщо регулярно виявляти розуміння і доброту, то незабаром віртуальні відносини стануть реальністю.

Відео про те як правильно вести переписку з чоловіком

Як вести переписку з чоловіком:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради