Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео-уроками

Гель лак – універсальне стійке покриття для манікюру, не втрачає популярності вже багато років. Майстри нігтьового сервісу пропонують безліч варіантів дизайну для нігтів, в тому числі зі слайдерами – наклейками на нігті. Використовувати такий метод можна в будь-якому дизайні манікюру: від класичного, суворо, до яскравого, стильного і молодіжного.

Особливості та переваги слайдер дизайну

Слайдер дизайн для нігтів (як використовувати гель лаком буде розглянуто далі) – техніка манікюру зі спеціальною наклейкою, яка кріпиться на нігтьову пластину. За зовнішнім виглядом техніка нічим не поступається ручного розпису, але при цьому економить час. Процедура займає небагато часу, а замовник отримує гарний манікюр, навіть якщо майстер не володіє навичками художнього оформлення.9ac5dba9ec69f15ed853f955b8d69726 Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками

Переваги слайдер дизайну полягають в наступному:

 • такі малюнки не треба переробляти і коригувати, на відміну від ручного розпису, головне – правильно і точно нанести наклейку;
 • не потрібно продумувати дизайн, досить вибрати вже готовий орнамент з величезного розмаїття варіантів;
 • швидкий і максимально простий процес нанесення, з яким впорається навіть новачок;
 • вартість дизайну набагато нижче, адже на художній розпис майстер витрачає більше часу і сил;
 • слайдер дизайн дозволяє закінчити процедуру набагато швидше;
 • правильно нанесене покриття з наклейками тримається протягом тривалого часу, такий манікюр порадує стійкістю.

Існує 2 основних види слайдер дизайну: водні етикетки самоклеючі. Для їх нанесення використовуються абсолютно різні технології.

Водні наклейки Фотодизайн
З цим матеріалом працювати простіше. По-перше, його не потрібно підрізати за формою нігтя, він легко лягає, у нього немає жорсткої основи. По-друге, слайдери підходять для будь-якої технології, будь то робота з звичайним лаком, гелем або нарощеними нігтями. Тобто, використовувати наклейки на водній основі можна як в салоні, так і вдома. По-третє, різноманітність малюнків і орнаментів набагато ширший, ніж у самоклеючих зображень. Самоклеючі наклейки дуже стійкі в шкарпетці, вони будуть триматися довго, в середньому 2-3 тижні. І, незважаючи на те, що для створення манікюру з фотодизайном доведеться витратити трохи більше часу, у нього є ще одна безперечна перевага: при замовленні наклейок з власним дизайном можна створити абсолютно унікальний манікюр.

Найбільшою популярністю у жінок, які обирають слайдер дизайн, користуються наклейки з абстрактними, геометричними, рослинними і тваринними візерунками, а також портретами відомих людей, героїв популярних мультфільмів, сердечками та квітами.

Інструменти та матеріали для роботи

Використовувати слайдер дизайн спільно з гель лаком для нігтів так само просто, як і нанести звичайне покриття.

Перше, що потрібно — це підготувати необхідні матеріали та інструменти:

 • Спеціальна лопатка-пушер, що дозволяє відсувати куликулу.
 • Манікюрні ножиці.51a9b12e5a0f3b46894950678c5c848d Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками
 • Кусачки.
 • Пилка
 • Апарат для манікюру (при наявності).
 • Безкислотний праймер.
 • Всі види покриття: база, лак, фініш.
 • Слайдер.
 • Невеликий пінцет.
 • Тепла вода в невеликій ємності
 • Серветки, які не залишають ворсу.
 • Допоміжні матеріали: ватяний спонж, ватяна паличка.
 • UV-лампа.
 • Все це потрібно для нанесення слайдера на водній основі. При роботі з фотодизайном вода не потрібна.

  Особливості роботи з водними наклейками

  В залежності від того, на якій основі розташовується наклейка, повинна бути обрана правильна технологія нанесення.

 • Якщо водний слайдер розташовується на самоклеючій основі, їх потрібно відокремити від бази, розмістити на нігтьовій пластині, а зверху покласти ватяний спонж, попередньо змочений водою. Потрібно всього дві хвилини, щоб наклейка взялася. Після диск потрібно прибрати, а ніготь покрити фінішним шаром. Слайдер прекрасно підійде, як для звичайного, так і для гель лаку.f806f72193d82d8c20b2a13e07ea054d Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками
 • Для нанесення звичайних водних наклейок потрібно ємність з водою. Такі слайдери на першому етапі не відокремлюються від основи. Потрібно вирізати із загального листа вподобаний дизайн та на 20-30 секунд замочити його в теплій воді. Для зручності використовується пінцет. Далі малюнок сушиться серветкою, знімається основа, зображення прикладається на ніготь. Після наноситься фініш.
 • Як клеїти самоклеючі наклейки — особливості

  Щоб нанести фотодизайн на гель лак, слід дотримуватися іншої технології. На відміну від роботи з водними слайдерами для переносу самоклейки на ніготь не потрібна вода, що дуже зручно і економить час.

  Найчастіше фотодизайн – це цілісне зображення, яке або вже повторює форму нігтя, або розташовується на самому аркуші. У другому випадку майстер спочатку вирізає зображення і тільки потім приступає до його нанесення.42647960b5b0217894395892c5cc4f90 Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками

  Після підготовчих робіт і нанесення двох шарів гель лаку можна приступати до перенесення слайдера. Потрібно акуратно, використовуючи пінцет, відокремити картинку від основи, прикласти її до нігтя, починаючи від кутикули і рухаючись до краю нігтя. Важливо при цьому уникнути появи бульбашкою повітря під наклейкою.

  Потрібно трохи відступити від кутикули і з боків, а край плівки підвернути під ніготь. Далі пластина злегка подпиливается, наноситься фінішне покриття, край при цьому ретельно запечатується.

  3D слайдер-дизайн

  Слайдер дизайн – це не завжди найпростіша наклейка, все більшу популярність в нейл-індустрії завойовують 3D-слайдери. Від звичайних вони відрізняються своєю структурою – слайдери об’ємні і опуклі, за рахунок чого створюється цікавий ефект.0edf6d4ba9bfd1a3833711a612edb84a Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками

  3D-етикетки приклеєні до прозорої базі, так що їх легко можна приміряти до початку приклеювання, щоб уявити кінцевий результат.

  В іншому їх нанесення точно таке ж, як і робота зі слайдером, має клейку основу. Потрібно вирізати потрібний малюнок, зняти його з основи, акуратно, використовуючи пінцет, прикласти на манікюр і розгладити. Завершувати весь процес фінішним покриттям не можна, адже тоді бажаний об’ємний ефект буде втрачений.

  Щоб видалити 3D-слайдер, потрібно знати певні нюанси. При нанесенні на звичайний лак для видалення використовується рідина для зняття лаку, але вона прибере тільки малюнок.

  Щоб позбутися від клейкої основи, потрібно скористатися апельсиновою паличкою: вона не дряпає пластину, але при цьому ефективно усуває залишки клею.

  Як клеїти на весь ніготь

  Наклейка на весь ніготь являє собою або картинку з готовою формою нігтя, або зображення, яку потрібно попередньо вирізати, підігнавши під форму і розмір пластини.

  b1c7f35deb714314c863e53b8f15bd2c Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео урокамиЯк клеїти слайдер дизайн на нігті. Покрокові фото

  Слайдери на весь ніготь дуже практичні, найчастіше, вони не вимагають попереднього нанесення кольорового покриття. Щоб вирізати слайдер і не помилитися з розміром, попередньо необхідно підготувати трафарет з фольги або тонкого паперу.

  Для більш досвідчених є й інший варіант: на око, враховуючи напівкруглу форму пластини, підрізати наклейку з невеликим запасом. Довжина слайдера регулюється вже після того, як він приклеюється на вирівняну ніготь.

  Як клеїти слайдери на гель лак — покрокова інструкція

  Слайдер дизайн для нігтів (як використовувати гель лаком буде описано далі) наноситься за особливою технологією. Так вдасться уникнути прикрих помилок, які можуть призвести до відшарування і сколів.

  Саме нанесення гель лаку і підготовка до покриття стандартна процедура відома всім, хто хоч раз робив манікюр. Різниця буде видна лише на етапі роботи безпосередньо з наклейкою.

  Для початку необхідно надати нігтьовій пластині потрібну форму, відсунути і видалити кутикулу апаратним, комбінованим або класичним методом. Далі слід пройтися щіточкою, щоб утекти опіл, в завершенні потрібно знежирити поверхню.3c9a2dda91089cbeee4824c74c393721 Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками

  Наступний етап – нанесення праймера і бази. Край пластини ретельно запечатується для запобігання відколів. Після того, як база висохне, наноситься в два шари вибраний колір. Кожен шар сушать окремо під лампою. На кожному етапі час знаходження нігтя під впливом ультрафіолету – приблизно 2 хвилини.

  Тепер настав етап роботи зі слайдерами. Для водних наклейок вибране зображення майстер повинен вирізати цікавить зображення, опустити в заздалегідь приготовлену теплу воду, для видалення зайвої вологи використовувати серветку, після чого накласти на ніготь. Використовуючи підручні предмети, наприклад, ватяну або апельсинову паличку, легко поставити наклейку на місце.

  Якщо використовуються наклейки з клейким шаром, процес іншого. Для початку майстер приміряє малюнок до нігтя, при необхідності зрізуючи з наклейки зайве манікюрними ножицями. Після цього зображення акуратно відділяється від основи і клейкою стороною прикладається до нігтя. Важливо видалити всі бульбашки повітря, інакше можна забути про акуратний і красивий манікюр. Наклейку притискають від кутикули до краю.

  При роботі з переказним слайдером першим етапом його слід зняти з основи, потім прикласти до нігтя і добре притиснути. Як тільки картинка прилипне, необхідно зняти верхній шар.

  Завершальний етап класичний: нанесення фінішу, сушка під лампою і обов’язкове видалення липкого шару.

  Слід врахувати, що наклейки краще виглядають на світлому, пастельному лаку або яскравому кольоровому покритті. А ось на чорне покриття підійде біле мереживо.

  Особливості приклеювання слайдерів на нарощені нігті

  На нарощені нігті наклейка лягає так само, як і натуральні, і процедура в більшості етапів стандартна, але свої особливості і нюанси все-таки існують.e446a73507cda612de07bbbdbb7488b1 Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками

  Використовувати наклейку можна вже тоді, коли ніготь повністю змодельований. Майстер повинен акуратно змахнути пил з поверхні і нанести малюнок. Важливо зробити все правильно з першого разу, адже зміщувати і пересувати повзунок на акрилі не можна. Якщо для нарощування використовується гель, перед наклеюванням слайдера ніготь потрібно просушити під лампою.6f15f11553c1faf82e1fc19680fca9e7 Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками

  У завершенні наноситься фінішне покриття, і манікюр готовий.

  Скільки повинен триматися

  Слайдер дизайн для нігтів: як використовувати гель лаком і скільки він повинен триматися на такому покритті, — на це питання є однозначна відповідь. Наклейка легко протримається 2-3 тижні, і цього цілком достатньо для більшості жінок. Зазвичай саме через 3 тижні манікюр доводиться оновлювати, так як нігтьова пластина сильно відростає, і кутикула потребує догляду.

  На звичайному лаку слайдер протримається до 5 днів. Якщо хочеться продовжити термін носіння, через день можна додатково нанести закріплювач.

  Що робити, якщо не тримається

  Якщо після відвідування салону або домашнього манікюру слайдер не тримається на нігтях, на якомусь етапі була порушена технологія нанесення наклейки.

  Щоб запобігти відшарування, важливо дотримуватися кількох правил:

  • акуратне нанесення малюнка запобігає появі пухирців повітря, що може спровокувати псування наклейки, дбайливе розгладження від центру до країв вирішить проблему;a7175a9a118f3766b782679bc8c6f2e4 Слайдер дизайн для нігтів. Як використовувати гель лаком, клеїти на весь ніготь. Покроковий Майстер клас з фото та відео уроками
  • не слід забувати про якісну просушування лаку під слайдером, інакше ризик пошкодити малюнок зростає в кілька разів;
  • покриття топом або фінішем обов’язково, воно запобігає механічні пошкодження, наклейку можна буде випадково порвати, віддерти, вона не розмокне і не відшарується;
  • потрібно забути про розпарювання долонь, миття посуду або підлог без рукавичок.

  Можливі проблеми і як їх вирішити

  При роботі з слайдер дизайном можуть виникнути 3 основні проблеми, розібравшись з якими можна отримати акуратний манікюр:

 • Якщо наклейка відривається разом з базою, причина криється в поганому просушування топа або безпосередньо шару кольорового лаку.
 • Якщо на слайдері чітко видно зморшки, значить, наклейку недостатньо висушили перед нанесенням, або вона дуже щільна. Також серед можливих варіантів виникнення даної проблеми – неякісний матеріал або слайдер.
 • Якщо сколюється фініш, покриття наносилося на ще вологу наклейку. Майстри радять залишати непокриту слайдером поверхню в підставі і з боків пластини, щоб забезпечувалося краще зчеплення фінішу. Щоб уникнути виникнення даної проблеми важливо завжди добре запечатувати краю і використовувати виключно якісні матеріали.
 • Використання слайдер дизайну, як на гель лаку та інших покриттях, – це швидко, зручно і красиво. З наклейками можливість отримати якісний і акуратний манікюр на нігтях є у кожної жінки. І неважливо, робиться дизайн в салоні або вдома, при правильному дотриманні технології він буде виглядати максимально стильно і оригінально.

  Автор: Аліна Корольова

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про слайдерах для нігтів

  Техніка нанесення слайдер дизайну на нігті:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради