Види і форми стрілок для очей

Форма очі — така ж індивідуальна особливість кожного з нас, як, наприклад, риса характеру або колір волосся. Незважаючи на те, що вона багато в чому залежить від приналежності людини до тієї чи іншої народності, а також від спадкових факторів — все одно розріз очей кожного буде неповторним і за своїм красивим. З допомогою стрілок для очей можна підкреслити індивідуальність, а можна і навпаки наблизити до загальноприйнятим стандартам, скорегувавши форму очей відповідно до їх типом. У цій статті ми розглянемо види стрілок для очей, які допоможуть скоригувати їх залежно від форми, а також їх типи, найчастіше використовувані у створенні макіяжу.

Загальні рекомендації

Для початку засвоїмо головне: стрілки — найбільш універсальна техніка створення макіяжу очей, яка підходить абсолютно всім і може бути використана як для денного макіяжу, так і для вечірнього. Навчитися малювати їх можна, але потрібно пам’ятати про декілька простих речах:

Ніхто не любить поспіх

Ніколи не намагайтеся намалювати їх швидко, особливо якщо ви в цій справі новачок. Краще прокиньтеся на 10 хвилин раніше і спокійно приступите ранкових процедур, інакше ризикуєте піти на роботу чи навчання і зовсім без косметики.

Промальовувати межресничное простір верхнього століття

Це золоте правило виконання стрілок і воно стосується будь-якої форми очі і будь-якого виду макіяжу, будь то денний або вечірній. Перед тим як користуватися підводкою, намалюйте лінію зростання вій чорним олівцем, краще м’яким. Так ви уникнете некрасивих білих зазорів і візуально зробите вії густіше.

 vidy i formy strelok dlya glaz  Види і форми стрілок для очей

Плануйте контур

Особливо це стосується тих, хто дуже боїться зробити нерівно або ще не має достатньої практики їх виконання. Поставте на оці 3 ледь помітні точки олівцем: у внутрішньому куточку ока, на середині століття і в зовнішньому куточку. А тепер, як у дитячому ребус, з’єднайте ці 3 точки. Вуаля – стрілка вийшла рівною і красивою. Також можна просто підвести очей білим або молочним олівцем, а потім зафарбувати лінію підводкою.

Стрілки і форма очей

Існує 6 основних форм очей: широко посаджені, близько посаджені, глибоко посаджені, круглі, очі з опущеною верхньою куточком і очі з піднесеним верхнім куточком. Всі вони представлені на фото. Також існують вузькі, довгасті очі, які також можна перетворити. Для корекції кожної форми очей існують певні види стрілок, які ми зараз і розглянемо.

Почнемо, мабуть, як раз-таки з вузьких: для того, щоб зробити довгастий, вузький очей трохи округлее, намалюємо стрілку, яка не буде виходити на зовнішній куточок. Також, малювати стрілку потрібно так, щоб найширша частина припадала на середину століття. Зверніть увагу, як це зроблено на фото.

 vidy i formy strelok dlya glaz 1 Види і форми стрілок для очей

Для круглих очей все з точністю до навпаки: щоб зробити їх більш витягнутими, підведенням малюємо рівну стрілку, що виходить на зовнішній куточок ока. Щоб підсилити цей ефект, зробимо схожу на нижньому столітті, але постараємося не з’єднувати їх у зовнішньому куточку, як показано на фото.

 vidy i formy strelok dlya glaz 2 Види і форми стрілок для очей

Очам з опущеним куточком або «сумним очках» можна допомогти завдяки трохи піднятому хвостика стрілки. Незважаючи на те, що золотим правилом їх нанесення є те, що їх хвостик повинен йти паралельно лінії нижньої повіки, тут це правило не працюватиме. Малювати їх для опущених очей потрібно трохи вище цієї лінії. Також краще буде, якщо ви починаєте малювати її від середини століття, а не від її початку.

 vidy i formy strelok dlya glaz 3 Види і форми стрілок для очей

Для очей з піднесеним куточком, малювати стрілку потрібно так, щоб найширша його частина була у внутрішнього куточка на верхньому столітті і зовнішнього на нижньому. Так ви трохи опустіть підняті куточки. Також не забудьте вивести хвостик, як це зроблено на фото.

 vidy i formy strelok dlya glaz 4 Види і форми стрілок для очей

Для посаджених очей, стрілка не повинна виходити за зовнішній куточок і концентруватися на внутрішньому, причому як на правому, так і на нижньому столітті. Краще робити це підводкою. Але це фото чітко видно.

 vidy i formy strelok dlya glaz 5 Види і форми стрілок для очей

Для близько посаджених очей потрібно малювати стрілки, як верхні, так і нижні, від середини ока і ведемо далеко за зовнішній куточок. При бажанні відтворимо простір між стрілками білим олівцем, як на фото.

 vidy i formy strelok dlya glaz 6 Види і форми стрілок для очей

Як бачите, все геніальне — просто.

Типи

Розглянемо найпопулярніші види і типи стрілок, які найчастіше використовуються в мейк-апі.

Напевно, найулюбленішим з них буде вигляд, іменований «котяче око». Для того, щоб повторити його, малюємо на трохи потовщені від середини ока стрілки, виведені за зовнішній куточок. Пам’ятайте про те, що у таких стрілок повинен бути дуже гострий кінчик. Також можна позначити складку століття коричневим або сірим відтінком. Два шари туші — і ви готові підкорювати поглядом!

Прості тонкі стрілки малюють на очах, як правило, для денного макіяжу: просто підведемо очей акуратною лінією відповідно до його типом і все. У них немає нічого складного і за це вони нам так сильно і полюбилися.

 vidy i formy strelok dlya glaz 7 Види і форми стрілок для очей

А ось товсті стрілки потрібні для макіяжу «з нагоди», наприклад, для будь-якого вечірнього заходу. Просто утолщаем раніше намальовану на стрілку, додаємо блискучих тіней поверх або у внутрішній куточок, клеїмо накладні вії і готуємося до отримання титулу «діви ночі».

Розтушовані стрілки хоч і є одним з етапів нанесення смокі айс, але і самостійно виглядають неймовірно привабливо. Просто намалюйте злегка потовщену лінію і розтушуйте верхню межу нанесення. Такий макіяж завжди буде вважатися класикою.

А ось кольорові стрілки увійшли в ужиток зовсім недавно, але вже гаряче полюбилися всім без винятку. Особливо їх часто можна побачити на очах юних осіб. Ще б, адже дозволяють створити сотні поєднань кольорів і варіантів, які підходять для будь-яких випадків.

Про те, які ще види макіяжу існують, ви можете подивитися в цьому відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради