Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Нещодавно побачила в інтернеті кулі стільники, мені вони дуже сподобалися. І ми вирішили зробити з двостороннього паперу для творчості, вона у мене щільна, не скажу що вийшло супер, але діти залишилися задоволені. Так як потрібно прикрашати школу, і вони отримали завдання, щоб кожен учень зробив іграшку.

Ми фотографували, і я зараз все покажу вам з фото та описом. Взагалі, ці кульки потрібно робити з паперу тишею, не знаю чи можна її купити в магазині, але в інтернеті її багато.

Ми вже робили декупаж, і кульки на ялинку, паперові об’ємні сніжинки, а також, об’ємну ялинку, встиг навіть написати листа Діду Морозу, так і зразок тексту є, і шаблони для роздруківки, сьогодні будемо робити вироби з паперу.

4e947e6d031c52ba26215b42db20e4c2 Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Найчастіше, роблять їх з паперу тишею. Цей папір має ніжну напівпрозору структуру, вона як цигарковий, працювати з нею одне задоволення, її називають паперовим пластиліном.

Має багату колірну палітру, завдяки чому з неї роблять красиві вироби. Але що робити тим, у кого її немає, можна спробувати зробити з двосторонньою, або паперу для орігамі.

Кулі стільники з паперу своїми руками покроково

Вони відмінно прикрашають кімнату, вносять атмосферу свята в інтер’єр. Не кожен день буває творчий запал, але немає нічого безумніше, ніж робити щось вперше.

Такими виробами можна прикрасити дитячу кімнату, офіс, клас, зробити їх різного розміру, підвісити під стелю, на люстру, на ялинку, куди завгодно. Ви бачите, як гарно виходить, якщо поєднувати кольори і зробити велику кількість заготовок, вони тоді не сильно розкриті і виглядає краще.

eba906192d325e4375a7a45bd28f8278 Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Що потрібно:

  • Папір
  • Клей ПВА
  • Гарячий клей
  • Ножиці, олівець
  • Нитка

Крок 1. Нам потрібно вирізати багато різнокольорових кіл. У мене їх було 15 штук, і незважаючи на те що вийшло 30 половинок, цього виявилося мало, куля розкрився і стільники вийшли дуже глибокі.

Діаметр мого кола 11.5 см, але у вас може бути інший, більше або менше, можна зробити циркулем, або обвести чашку, наприклад. Вирізаємо круги одного кольору, або різнокольорові.

Краще взяти не щільний папір, а тонку, так буде зручніше.

46408cf0f28517309c195e3d1fbe5e44 Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Крок 2. Щоб було швидше, я справи як на фото, складаю 3-4 листочка, розміщую коло і вирізаю. Потім кожен кружечок потрібно розрізати навпіл.

Дуже важливий нюанс, вирізати потрібно розмір в розмір, один більше, один менше не підходять, треба старатися і дуже рівно всі вирізати, потрібні заготовки одного розміру.

76f6f1cd671fc1640c9e034af4c102d0 Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Крок 3. Далі потрібно взяти шматочок картону і накресліть на ньому смужки по 2 см, якщо розмір побільше, то можна і 3 див. Намітити їх по черзі, різними кольорами.

Крок 4. Я зробила чорну смужку, використовуючи маркер, і червону, намічаю ручкою, червоний маркер висох, на жаль.

6d9a67c04c8b7b8675d264c6b54696ec Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Крок 5. Тепер саме відповідальне заняття. Прикладаємо півколо, так, щоб він не сповзав, краще зробити намітки олівцем зверху і знизу, у разі, якщо заготовки сповзуть, ви зорієнтуєтеся, це важливо, щоб все вийшло гарно.

Крок 6. Отже, прикладаємо половинку, і наносимо смужки клею орієнтуючись по чорних ліній.

15870826687ecb4faa56924f986a9093 Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Крок 7. Не потрібно робити їх дуже широкими, це повинні бути тонкі смужки. Зверху прикладаю другий листочок, але наношу смужки орієнтуючись на червоні лінії.

Робота буде відбуватися в шаховому порядку, і зараз, уважно, якщо порушити цю шахову роботу, стільники не вийдуть. Складаємо півколо на півколо, і в шаховому порядку наносимо смужки клею.

6403a7e1eff2657302af625ce1b91605 Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Придавлюємо рукою, коли прикладаємо наступний, але нічого не рухаємо.

Крок 8. Тепер все потрібно придавити книгами, наприклад, чи чимось іншим, і дати висохнути. Не потрібно поспішати поки розкривати всі вологе і сире, розклеїться, і потрібно буде знову наносити клей, і чекати повного висихання.

Крок 9. Потім потрібно розкрити заготівлю і розправити малюнок, можна з двох сторін приклеїти картон, також, напівкола, і склеїти гарячим клеєм, чи зверху зшити просмикнувши циганської, тим самим зробивши петельку.

Я приклеїла картон, але мені не сподобалося, як виглядає, я його відірвала (тому на фото трохи неакуратно виглядає. Взяла нитку склала навпіл і зробила петельку, приклеюю гарячим клеєм.

2fe601f56ba68789c502a5f36774d485 Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Хотіла зробити ось так, але щось пішло не так. Зрозуміло, папір використана не та, яка потрібна.

06cb159e648716f1f8e1ae1b01b7a7cb Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Дуже здорово вийде якщо дві такі заготовки склеїти між собою, але орієнтуючись на смужки клею, наносимо їх у шаховому порядку.

Крок 10. Потім я ці дві сторони склеїла гарячим клеєм. У мене, так як трохи було кіл, нагадаю, 15 шт, 30 половинок, то самі соти кулі дуже розширилися, якщо хочеться дрібні і красиві, кіл потрібно побільше.

bda7e7a0acaf9f0151d257be485c2d57 Кулі стільники з паперу своїми руками (мій майстер клас)

Також, краще склеїти знизу і зверху, тому що трохи не гарно виходить. В цілому, роботою задоволені. Можна зробити з білого паперу формату А 4. Або купити папір одного кольору, будь-якого, жовтого, зеленого, який більше подобається.

Відео про те, як зробити кулі стільники з паперу тишею

У ньому, Ірина Ремболович все докладно розповідає і показує, з жаль, в наших магазинах я не знайшла таку, але в інтернеті можна замовити, майстрині, зазвичай знають, де і на яких сайтах купувати.

Мені подобаються великі за розміром, з ними возитися довше, але це того варто, дуже красиво, яскраво і святково виходить. Так як папір тонка, є один нюанс, потрібно працювати з нею тільки клеєм олівцем.

На жаль, для цього творчості не підійде гофрована, так як вона погано склеюється, єдине, можна спробувати використовувати китайську, або офісну, вона набагато тонше. Я його називаю 3 D куля.

Можна посипати блискітками або прикрасити золотий льотної, вообщем, з приводу прикраси, прояв фантазії вітається. А ви вже прикрасили свою оселю? З наступаючими вас святами!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради