Як навчитися нарощувати волосся

Якісні матеріали, навчання та відпрацювання практичних навичок — три кити, на яких тримається професіоналізм та успішність майстра нарощування волосся. Саме з якісного навчання сучасним методам нарощування розпочинається успіх. Якщо ви ще в пошуках школи, рекомендуємо заглянути в салон Zirkova^ https://zirkova.com.ua/ua/g10280628-kursy-naraschivaniya-volos.

1 1 Як навчитися нарощувати волосся

Онлайн або офлайн навчання нарощуванню волосся

Обидва види навчання мають як свої переваги, так і свої недоліки. Онлайн навчання може бути як повноцінним курсом, так і майстер-класом на певну тему. Вибираючи такий формат, ви повинні розуміти, що у вас не буде фізичного доступу та можливості оцінити матеріали та інструменти.

Перевага онлайн навчання — можливість переглядати уроки у будь-який час та необхідну кількість разів. Цей формат не дозволяє правильно поставити руку учня, а також відпрацювати практичні навички, тому не рекомендований новачкам, які ніколи не працювали з волоссям.

2 1 Як навчитися нарощувати волосся

Офлайн навчання більш ефективне, воно може проводитися за декількома або однією технологією. Якщо ви починаєте свій шлях, вибирайте один метод і поступово розширюйте навички.

Навчання офлайн — це можливість познайомитися з різними видами матеріалів, потримати в руках інструменти, що полегшить вибір для подальшої роботи. Крім того, якісне офлайн навчання передбачає відпрацювання на моделях під чітким керівництвом викладача, а отже, всі помилки будуть одразу виправлені.

Як вибрати ефективні курси нарощування волосся

Салон або школа, які проводять навчання майстрів, повинні мати велику матеріальну базу. Це стосується як витратних матеріалів, так і інструментів. Навчання в обов’язковому порядку має складатися з теоретичної та практичної частини. Немаловажно й те, наскільки сам викладач стежить за трендами у своїй сфері, практикує, бере участь у чемпіонатах та конкурсах. Найбільш ефективним є індивідуальне навчання, де ви отримуєте 100% уваги викладача. Також варто розглянути навчання у парах та групах до 5 учнів.

3 1 Як навчитися нарощувати волосся

Тільки школи, які ведуть свою діяльність офіційно, мають право на видачу документів про навчання. Також величезною перевагою буде можливість проходження стажування в салоні, наприклад такий варіант пропонує Zirkova. Великі навчальні центри нерідко здійснюють спільні закупівлі для своїх учнів або надають знижки на матеріали та зрізи волосся.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради