До чого свербить великий палець на правій, лівій нозі – народні прикмети і забобони на кожен день тижня

Великий палець на нозі може свербіти до чого завгодно: народи у всі часи по-різному трактували це подія. Але зазвичай дане явище пов’язане з тривалими подорожами, а які емоції воно принесе: позитивні чи негативні, залежить від сторони, де з’явився свербіж кінцівки.

9864dd4f4049a921a7cf7509468d128c До чого свербить великий палець на правій, лівій нозі – народні прикмети і забобони на кожен день тижня

Чому свербить великий палець на нозі

Великий палець ноги може свербіти як провісник подорожі або виходу з будинку. Більш точне визначення вдасться дати, якщо трактувати свербіж по днях тижня:

  • понеділок – очікується багато зустрічей, де чекає знайомство з корисними людьми;
  • вівторок – скоро з’явиться справу, яка принесе вам прибуток;
  • середа – вас чекає неприємна розмова з колегою, друзями;
  • четвер – ви зустрінетеся з людиною, яка у вас закохається, а якщо він вже є, готуйтеся до пропозиції руки і серця;
  • п’ятниця – вірогідна тривала поїздка або прибуття гостей;
  • субота – провісник клопоту;
  • неділя – скоро настане зміна погоди.

Найчастіше прикмети збуваються з вівторка по п’ятницю. Ще у вихідні можна судити про стан здоров’я. Коли палець зачесався в суботу, очікуйте одужання, якщо ви хворі.

cfbd10298b2118f549892e1b0c326db2 До чого свербить великий палець на правій, лівій нозі – народні прикмети і забобони на кожен день тижня

А коли свербіж виникла в неділю бережіть себе, так як можете застудитися. Не менш важливо час доби, коли свербить палець. Якщо явище сталося вранці, то це поганий знак і шлях до виконання своїх цілей буде непростою. А коли короста з’явилася ввечері, то чекайте приємних новин.

На лівій нозі

Згідно з прикметами свербіж на лівій нозі віщує тривалу приємну прогулянку по місту або подорож по іншій країні. В цілому це приємне явище, яке принесе позитивні емоції. Найчастіше людину чекає прогулянка по узбережжю моря, тому палець починає свербіти. У деяких випадках може чекати не далека дорога, а вихід за межі своєї квартири, але в дуже важливій справі.

Якщо палець зачесався у жінки, то це означає, що вона стала об’єктом пліткарів, про неї пускають погані чутки. Слід насторожитися, так як наклеп може зламати плани на майбутнє. Варто очікувати зради від самого близької: кращої подруги, молодої людини. Найчастіше недобрі слова будуть виходити від чоловіка, якому ви довіряєте, тому не варто коханому розкривати свої секрети і таємниці, навіть якщо ви вже давно разом.

Також свербіж пальців ноги може асоціюватися з тим, що вас запросять на вечірку. Але щоб не засмутитися від вечора і не стати предметом обговорень, необхідно контролювати кількість прийнятого алкоголю і не довіряти своїх секретів першому знайомому людині.

b9fa861cd13dc28986c512914a7eeb00 До чого свербить великий палець на правій, лівій нозі – народні прикмети і забобони на кожен день тижня

На правій нозі

Свербіж великого пальця правої кінцівки може бути передвісником поганої погоди. Люди неодноразово помічали, як після свербежу піднімався вітер або йшов дощ. В інших трактуваннях ця ознака означає прихід гостей, а тому потрібно готуватися заздалегідь.

Великий палець ноги свербить у сні або після нуля годин до швидкого виконання бажань – чекає поїздка у відпустку туди, куди давно хотіли. Не варто позбавляти себе можливості подорожувати.

Свербіж пальця ноги не віщує нічого страшного, але з дрібними неприємностями доведеться зіткнутися. Проте якщо вести себе обережно і бути уважним, то і цих невдач вдасться уникнути.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради