Купівля б/у техніки: де купити надійний та функціональний комп’ютер?

Необхідність оновити звичний комп’ютер або ноутбук може виникнути несподівано – і далеко не завжди це відбувається у той момент, коли фінансова можливість дозволяє витратити значну суму на придбання нового гаджета. Нерідко проблема застає в самий невідповідний момент – і доводиться терміново шукати оптимальне поєднання ціни та якості, намагаючись заощадити. Де ж купити хорошу та недорогу техніку?

Як вибрати надійну б/у техніку?

Варіантів придбання комп’ютера або ноутбука, який влаштує власника за всіма параметрами – досить багато. Замовити ПК можна в інтернет-магазині техніки з Європи https://pc.com.ua/ua, вибрати на дошках безкоштовних оголошень або купити у знайомих. Але кожен з цих варіантів має як переваги, так і недоліки, які потрібно враховувати.

1 4 Купівля б/у техніки: де купити надійний та функціональний компютер?

 

Куплення б/у комп’ютера: дошки оголошень

Асортимент найширший – можна вибрати будь-яку модель, що підходить за ціною та технічними характеристиками. Пропозиції доступні всім регіонів країни, а наявність доставки значно полегшує укладання угоди. Але є й підводне каміння:

  • ризик зіткнутися з шахраями;
  • відсутність гарантії якості;
  • невідповідність реальних параметрів заявленим.

Нерідко під час експлуатації новий власник виявляє всілякі поломки та дефекти, але повернути вибраний ПК вже неможливо. Тому цей варіант привабливий, але зрештою можна просто втратити значну суму або зіткнутися з додатковими витратами.

Покупка комп’ютера у друзів та знайомих

Рішення, яке є недоцільним з багатьох причин. І один з них – якщо техніка вийде з ладу незабаром після покупки, то пред’явити претензії близькій людині буде складно. У результаті залишається відчуття недомовленості, взаємне невдоволення, а це здатне зруйнувати навіть найміцніші стосунки.

Покупка б/в комп’ютера в інтернет-магазині

Найраціональніший і вигідний за всіма критеріями варіант. Замовляючи техніку, що була у використанні, з Європи, покупець отримує цілу низку переваг:

  • гарантія якості;
  • консультації та допомога у підборі пристрою;
  • впевненість у відповідності з технічними характеристиками.

Така угода є повністю безпечною, до того ж можна скористатися послугою доставки – відправник подбає про спеціальну упаковку, яка вбереже крихкий гаджет під час транспортування. А головне, інтернет-магазин PC регулярно радує своїх клієнтів вигідними акціями та знижками, які допомагають добре заощадити.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради