Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинах

Народні прикмети підказують, чому не можна зберігати черепашки будинку. Раковина – скелетне утворення, яке залишається після померлих молюсків та інших безхребетних. Одні езотерики впевнені, що черепашки несуть в собі негативну енергетику, а інші – що позитивну. Зі скелетами черевоногих і двостулкових молюсків пов’язано чимало прикмет. Тому перш ніж привезти з моря сувенірчик, варто з ними ознайомитися.

Чому черепашки в будинку – погана прикмета

Морські мушлі являють собою зовнішні скелети безхребетних, які формуються морським тваринам протягом життя. Порожня раковина свідчить про загибель її володаря. Тому з точки зору енергетичного заряду, вона мало чим відрізняється від домовіни.

Привозячи раковини з моря, багато хто навіть не здогадуються, що їх не варто тримати вдома. З ними пов’язано чимало негативних прикмет і забобонів:

 • Джерело деструктивної енергії. Приміщення, в якому знаходяться черепашки, швидко насичуються негативом. З-за цього господарі будинку стають дратівливими, подружжя частіше сваряться, а діти перестають прислухатися до батьків.
 • Енергетичний магніт. За прикметою, зберігати черепашки на підвіконні або в коридорі – погано. З навколишнього простору вони притягують погану енергію, тому біди сипляться на сім’ю, як з рогу достатку.
 • Джерело хвороб. З найбільшими прикростями стикаються ті, хто зберігає закриті раковини від мідій і устриць. У культурах багатьох країн вони асоціюються з трунами. Маючи вдома такий сувенір, ви ризикуєте зіткнутися з серйозними хворобами.

019c2bf82bc049581e7766f78b6ccc85 Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахЕнергетика, яку несе в собі морська черепашка, негативно впливає на стан людини, і стан його справ. За прикметою, той, хто тримає такі сувеніри у себе вдома, з часом стає депресивним.

Прикмети, пов’язані з морськими раковинами, залежать від їх типу. На думку езотериків, найбільших бід варто очікувати від спіралеподібних черепашок. В світі магії вони використовуються в багатьох ритуалах в якості магічного музичного інструменту. Тільки з них витягують не музичні звуки, а «ноти смерті» при наведенні псування.

Прикмети про спіральних раковинах:

 • раковини у спальні – чекайте проблем в особистому житті;
 • порізатися об уламок – грядуть серйозні захворювання;
 • розбити ракушку – до чорної смуги в житті;
 • покласти сувенір на підвіконня – до неприємних известиям або фінансових проблем;
 • сильний шум при прикладанні до вуха – можливі серцево-судинні захворювання.

Езотерики вважають, що тримати сувенір поруч з домашніми рослинами – недобра прикмета. Особливо небезпечне поєднання черепашки з:

 • драценою;
 • сансевьерой;
 • грошовим деревом;
 • кактусом;
 • хатиорой.

c66880276a5b7ae678647d87d3c6bb0b Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахСкелети безхребетних «заражають» поганою енергетикою рослини, які притягують удачу в будинок.

Це може стати причиною:

 • розпаду сім’ї;
 • психічних розладів;
 • втрати роботи;
 • великих боргів;
 • проблем зі здоров’ям.

Прикмети про морських мушлях суперечливі. Одні вважають, що сувеніри приносять тільки успіх, а інші – що нещастя. Якщо ви людина забобонна, позбавтеся від провісників хвороб і безгрошів’я.

Прикмети про віялоподібних мушлях:

 • тріщина посередині – до розбрату в сім’ї;
 • потемніння сувеніра – настають неприємні зміни в житті;
 • раковина на трюмо – будете незадоволені своїм відображенням у дзеркалі.

7c8ea8481d25a4bda456b4b2db4ab9cb Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахЯкщо вірити народним прикметам, скелети ракоподібних не варто тримати в будинках, де проживають люди з серцево-судинними захворюваннями. Зберігання сувенірів загрожує підвищенням артеріального тиску, брадикардією.

Позитивні тлумачення

Прикмети, пов’язані з раковинами молюсків, суперечливі. Але більшість магів сходиться на думці, що вони приносять своїм власникам лише удачу. Тому сучасні дизайнери нерідко використовують панно з пластинчастими черепашками у своїх інтер’єрах.

Позитивні прикмети:

 • сувенір на робочому столі – до зростання авторитету серед колег, просуванню по кар’єрних сходах;
 • носіння браслета з черепашкою на руці – захист від пристріту і магічних дій недоброзичливців;
 • панно з морських раковин у вітальні – до матеріальної стабільності, приходу бажаних гостей.

ef77e6756878956c70bc208fc59b6f7e Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахСкелети безхребетних мають унікальні візерунки, якими можна милуватися годинами. Інкрустація ними рамок з фотографіями рідних і близьких – хороша прикмета. Так ви захистите їх від хвороб і нещасть.

Власники найбільшої нафтової компанії Royal Dutch Shell не вважають, що з морськими черепашками пов’язані погані прикмети. У 1948 році вони змінили стару емблему на зображення віялоподібної раковини морського гребінця. З тих пір їх фінансове становище тільки покращився.

У давнину ракушка порцелянової равлики (каурі) використовувалася в якості розмінної монети. Тому вона стала символом успіху і фінансового благополуччя. За прикметою, щоб у гаманці завжди водилися гроші, в нього кладуть невелику черепашку каурі.

Прикмети і забобони в різних релігіях і культурах:

 • Буддизм. У буддистів раковини молюсків є символом нового життя, а шум видаваний ними – словом Сіддхартхи Гаутами. У буддійській космології черепашки вважаються інструментом, за допомогою якого можна підтримувати зв’язок зі Всесвіту.
 • Християнство. Віялоподібна ракушка – християнський символ, який використовується паломниками до труни Якова Зеведеєвого в якості емблеми. Морські раковини захищають зберігача від злих духів, диявольської спокуси. Тому якщо після відпочинку біля моря у вас залишилися сувеніри, не поспішайте їх викидати.
 • Фен-шуй. У фен-шуй все набагато легше і позитивніше, ніж у народних забобонів. Адепти даоської практики впевнені, що скелети морських безхребетних просто не можуть нести в собі негатив. Їх дістають із солоної води, яка очищає будь-які предмети від негативної енергії.

0174d416f1c5e5c2a4a793d2dc00b60f Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахЯкщо сувенір став подарунком від дорогої людини, ні в якому разі не викидайте його. За прикметою, ви завжди будете перебувати з ним у хороших стосунках, поки з черепашкою нічого не трапиться.

Як нейтралізувати негатив

Якщо ви особисто переконалися в поганому впливі раковини молюска або побоюєтеся лих, нейтралізуйте негатив. Щоб прикмета не збулася, допоможуть прості обряди очищення:

 • Спосіб №1. У каструлю набирають теплу воду і розчиняють у ній 2-3 ст. л. солі. Опускають в розчин сувенір на 15-20 хвилин. Солона вода очищає предмети від будь-якого негативу.
 • Спосіб №2. Запишіть погану прикмету на листочку і спалите його. Разом з полум’ям зникне і прийдешнє негативна подія.

Після обробки сувенір кладуть на будь-яке вподобане місце. Але ракушка має властивість акумулювати енергію. Щоб вона накопичувала тільки позитив, її залишають у добре освітленому місці.

b04763804385a19f885e807287ff6259 Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахНаприклад, якщо поставити морську мушлю поруч з вікном, то протягом місяця ваші справи підуть в гору.

Сувенір на робочому місці – хороша прикмета. Скоро начальство розгледить у вас справжнього фахівця, за чим піде надбавка до зарплати або підвищення на посаді.

Морські раковини – красиві сувеніри, що нагадують про літню відпустку, морському прибої, вечірньому зануренні сонця у воду, свіжому повітрі. З ними пов’язано багато суперечливих прийме, тому якщо ви побоюєтеся проблем, обмийте черепашку в сольовому розчині. Він нейтралізує негатив, після чого ви без частки сумніву зможете милуватися прекрасним видом сувеніра хоч кожен день.

pinit fg en rect red 28 Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинах

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради