Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинах

Народні прикмети підказують, чому не можна зберігати черепашки будинку. Раковина – скелетне утворення, яке залишається після померлих молюсків та інших безхребетних. Одні езотерики впевнені, що черепашки несуть в собі негативну енергетику, а інші – що позитивну. Зі скелетами черевоногих і двостулкових молюсків пов’язано чимало прикмет. Тому перш ніж привезти з моря сувенірчик, варто з ними ознайомитися.

Чому черепашки в будинку – погана прикмета

Морські мушлі являють собою зовнішні скелети безхребетних, які формуються морським тваринам протягом життя. Порожня раковина свідчить про загибель її володаря. Тому з точки зору енергетичного заряду, вона мало чим відрізняється від домовіни.

Привозячи раковини з моря, багато хто навіть не здогадуються, що їх не варто тримати вдома. З ними пов’язано чимало негативних прикмет і забобонів:

 • Джерело деструктивної енергії. Приміщення, в якому знаходяться черепашки, швидко насичуються негативом. З-за цього господарі будинку стають дратівливими, подружжя частіше сваряться, а діти перестають прислухатися до батьків.
 • Енергетичний магніт. За прикметою, зберігати черепашки на підвіконні або в коридорі – погано. З навколишнього простору вони притягують погану енергію, тому біди сипляться на сім’ю, як з рогу достатку.
 • Джерело хвороб. З найбільшими прикростями стикаються ті, хто зберігає закриті раковини від мідій і устриць. У культурах багатьох країн вони асоціюються з трунами. Маючи вдома такий сувенір, ви ризикуєте зіткнутися з серйозними хворобами.

019c2bf82bc049581e7766f78b6ccc85 Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахЕнергетика, яку несе в собі морська черепашка, негативно впливає на стан людини, і стан його справ. За прикметою, той, хто тримає такі сувеніри у себе вдома, з часом стає депресивним.

Прикмети, пов’язані з морськими раковинами, залежать від їх типу. На думку езотериків, найбільших бід варто очікувати від спіралеподібних черепашок. В світі магії вони використовуються в багатьох ритуалах в якості магічного музичного інструменту. Тільки з них витягують не музичні звуки, а «ноти смерті» при наведенні псування.

Прикмети про спіральних раковинах:

 • раковини у спальні – чекайте проблем в особистому житті;
 • порізатися об уламок – грядуть серйозні захворювання;
 • розбити ракушку – до чорної смуги в житті;
 • покласти сувенір на підвіконня – до неприємних известиям або фінансових проблем;
 • сильний шум при прикладанні до вуха – можливі серцево-судинні захворювання.

Езотерики вважають, що тримати сувенір поруч з домашніми рослинами – недобра прикмета. Особливо небезпечне поєднання черепашки з:

 • драценою;
 • сансевьерой;
 • грошовим деревом;
 • кактусом;
 • хатиорой.

c66880276a5b7ae678647d87d3c6bb0b Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахСкелети безхребетних «заражають» поганою енергетикою рослини, які притягують удачу в будинок.

Це може стати причиною:

 • розпаду сім’ї;
 • психічних розладів;
 • втрати роботи;
 • великих боргів;
 • проблем зі здоров’ям.

Прикмети про морських мушлях суперечливі. Одні вважають, що сувеніри приносять тільки успіх, а інші – що нещастя. Якщо ви людина забобонна, позбавтеся від провісників хвороб і безгрошів’я.

Прикмети про віялоподібних мушлях:

 • тріщина посередині – до розбрату в сім’ї;
 • потемніння сувеніра – настають неприємні зміни в житті;
 • раковина на трюмо – будете незадоволені своїм відображенням у дзеркалі.

7c8ea8481d25a4bda456b4b2db4ab9cb Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахЯкщо вірити народним прикметам, скелети ракоподібних не варто тримати в будинках, де проживають люди з серцево-судинними захворюваннями. Зберігання сувенірів загрожує підвищенням артеріального тиску, брадикардією.

Позитивні тлумачення

Прикмети, пов’язані з раковинами молюсків, суперечливі. Але більшість магів сходиться на думці, що вони приносять своїм власникам лише удачу. Тому сучасні дизайнери нерідко використовують панно з пластинчастими черепашками у своїх інтер’єрах.

Позитивні прикмети:

 • сувенір на робочому столі – до зростання авторитету серед колег, просуванню по кар’єрних сходах;
 • носіння браслета з черепашкою на руці – захист від пристріту і магічних дій недоброзичливців;
 • панно з морських раковин у вітальні – до матеріальної стабільності, приходу бажаних гостей.

ef77e6756878956c70bc208fc59b6f7e Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахСкелети безхребетних мають унікальні візерунки, якими можна милуватися годинами. Інкрустація ними рамок з фотографіями рідних і близьких – хороша прикмета. Так ви захистите їх від хвороб і нещасть.

Власники найбільшої нафтової компанії Royal Dutch Shell не вважають, що з морськими черепашками пов’язані погані прикмети. У 1948 році вони змінили стару емблему на зображення віялоподібної раковини морського гребінця. З тих пір їх фінансове становище тільки покращився.

У давнину ракушка порцелянової равлики (каурі) використовувалася в якості розмінної монети. Тому вона стала символом успіху і фінансового благополуччя. За прикметою, щоб у гаманці завжди водилися гроші, в нього кладуть невелику черепашку каурі.

Прикмети і забобони в різних релігіях і культурах:

 • Буддизм. У буддистів раковини молюсків є символом нового життя, а шум видаваний ними – словом Сіддхартхи Гаутами. У буддійській космології черепашки вважаються інструментом, за допомогою якого можна підтримувати зв’язок зі Всесвіту.
 • Християнство. Віялоподібна ракушка – християнський символ, який використовується паломниками до труни Якова Зеведеєвого в якості емблеми. Морські раковини захищають зберігача від злих духів, диявольської спокуси. Тому якщо після відпочинку біля моря у вас залишилися сувеніри, не поспішайте їх викидати.
 • Фен-шуй. У фен-шуй все набагато легше і позитивніше, ніж у народних забобонів. Адепти даоської практики впевнені, що скелети морських безхребетних просто не можуть нести в собі негатив. Їх дістають із солоної води, яка очищає будь-які предмети від негативної енергії.

0174d416f1c5e5c2a4a793d2dc00b60f Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахЯкщо сувенір став подарунком від дорогої людини, ні в якому разі не викидайте його. За прикметою, ви завжди будете перебувати з ним у хороших стосунках, поки з черепашкою нічого не трапиться.

Як нейтралізувати негатив

Якщо ви особисто переконалися в поганому впливі раковини молюска або побоюєтеся лих, нейтралізуйте негатив. Щоб прикмета не збулася, допоможуть прості обряди очищення:

 • Спосіб №1. У каструлю набирають теплу воду і розчиняють у ній 2-3 ст. л. солі. Опускають в розчин сувенір на 15-20 хвилин. Солона вода очищає предмети від будь-якого негативу.
 • Спосіб №2. Запишіть погану прикмету на листочку і спалите його. Разом з полум’ям зникне і прийдешнє негативна подія.

Після обробки сувенір кладуть на будь-яке вподобане місце. Але ракушка має властивість акумулювати енергію. Щоб вона накопичувала тільки позитив, її залишають у добре освітленому місці.

b04763804385a19f885e807287ff6259 Чому не можна зберігати черепашки будинку: прикмети про морських раковинахНаприклад, якщо поставити морську мушлю поруч з вікном, то протягом місяця ваші справи підуть в гору.

Сувенір на робочому місці – хороша прикмета. Скоро начальство розгледить у вас справжнього фахівця, за чим піде надбавка до зарплати або підвищення на посаді.

Морські раковини – красиві сувеніри, що нагадують про літню відпустку, морському прибої, вечірньому зануренні сонця у воду, свіжому повітрі. З ними пов’язано багато суперечливих прийме, тому якщо ви побоюєтеся проблем, обмийте черепашку в сольовому розчині. Він нейтралізує негатив, після чого ви без частки сумніву зможете милуватися прекрасним видом сувеніра хоч кожен день.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради