Бегонія в будинку – прикмети і забобони

Згідно з народними віруваннями і забобонами, бегонія, зростаюча в будинку, здатна вбирати всю негативну енергію. Вона наповнює атмосферу затишком, дарує гармонію, захищає господарів від неприємностей, усуває сумніви і підштовхує на активні дії.

847b70f0a89784e1c1b338a012b5353a Бегонія в будинку – прикмети і забобони

Чи можна тримати вдома бегонію?

Енергетика бегонії є позитивною, а тому розводити її в домашніх умовах, з точки зору езотерики, не заборонено. Здорове квітуче рослина не тільки радує око, але і допомагає в багатьох життєвих сферах. Воно заряджає позитивом, дарує приплив енергії, завдяки чому людина стає більш відкритим перед іншими людьми, легко заводить нові корисні знайомства і може зустріти справжню любов.

Але якщо квітка раптом починає в’янути – це поганий знак. Прикмети у такому випадку говорять про те, що господарів чекають неприємності, можливі хвороби і погіршення фінансового становища.

Позитивні прикмети

Яку б бегонію ви не вибрали (королевську, тигрову і т. д.), представницю будь-якого сорту прикмети і забобони пов’язують зі щасливим життям.

 • Коли квітка здоровий, випускає квітки і наповнює кімнату своїм ароматом, то це обіцяє тільки благополуччя. Вдячна рослина подарує своїм власникам багато радості та позитивних моментів.
 • Прикмети і забобони кажуть, що бегонія допомагає знайти другу половинку. Наповнюючи свого власника/власницю позитивом і правильно коригуючи думки, квітка робить людину привабливою для протилежної статі.
 • У взаємини в сім’ї рослина також вносить позитивні зміни. Воно прибирає все непотрібне і дарує те, чого подружжю в даний момент не вистачає, щоб відчути себе по-справжньому щасливими.

Якщо квітки у бегонії червоні, то її слід поставити в спальній кімнаті. Це допоможе налагодити особисте життя і поліпшить взаємини в парі. Рослина з рожевими квітками прикмети радять розміщувати на кухні – завдяки цьому ви позбудетеся від побутових сварок, а щоб налагодити мир у сім’ї у вітальні зазвичай ставлять білу бегонію.

 • Рясне цвітіння обіцяє білу смугу в житті. При цьому якщо бутони почали розпускатися раніше терміну – прикмети обіцяють поповнення в родині.
 • Бегонія захищає будинок і господарів від пристріту, і якщо в гості приходить людина з негативною енергетикою, квітка повністю її нейтралізує.
 • Квітка позитивним чином впливає на процес мислення і помітно покращує пам’ять. Тому її бажано ставити в кімнаті тим людям, які в даний момент зайняті навчанням: школярам, студентам і т. п.

З цією квіткою ви не тільки зможете набагато краще засвоювати інформацію, але і позбавитеся від нічних кошмарів.

 • Крім того, квітуча рослина прикмети рекомендують ставити в кімнаті хворої людини. Вона прожене хвороба, поверне сили, наповнить енергією і в цілому поліпшить загальне самопочуття.
  Якщо ви бажаєте почати нове життя, то вам необхідно обов’язково придбати цю квітку. Він допоможе розпрощатися з минулим, забути непотрібні образи і відійти від помилкових ідеалів. З ним ви зможете безболісно розлучитися з усім зайвим. Бегонія змінює свідомість, породжує тягу до змін, і при цьому дарує терпимість.

b1249d3ca952d8519b01d0d9afc8f19b Бегонія в будинку – прикмети і забобони

Негативні забобони

Згідно з народними прикметами, якщо бегонія раптом почала в’янути – варто чекати неприємностей.

 • Якщо при належному догляді рослина чахне, то прикмети пов’язують це з погіршенням обстановки в будинку: атмосфера в родині стала напруженою або з’явився недоброзичливець, енергетичний вампір, заздрісник, який всіма силами намагається вплинути на ваші стосунки з рідними.
 • Помітили, що квітки на рослині почали біліти – чекайте поганих новин.
 • Кущ в’яне без видимої на те причини – можливе погіршення здоров’я або втрати.

Існує повір’я, згідно з яким бегонія має здатність послаблювати ауру людини. Саме тому багато хто відмовляється тримати цю рослину в своєму будинку. Але слід пам’ятати, що це стосується тільки людей з поганими помислами, тих, хто випромінює негативну енергію.

Бегонія і фінанси

Народні прикмети радять тримати бегонію в своєму будинку бізнесменам. Квітка наділить здатність швидко приймати правильні рішення і реагувати на зміни, посилить інтуїцію і обдарує комерційним талантом. З його допомогою ви в будь-якій ситуації зможете діяти адекватно. Бегонія приверне потрібних партнерів, захистить від провальних вкладень та допоможе уникнути нечесних оборудок.

Якщо забезпечити кущу належний догляд, він буде швидко розвиватися, рясно цвісти і обов’язково віддячить свого власника. Згідно з прикметами, це є символом успіху: будь-яке ваше починання буде успішним і прибутковим.

Бегонія – дивовижний квітка, який здатний не тільки стати прикрасою інтер’єру, але і певним чином вплинути на устрій і протягом життя. Прикмети радять постійно доглядати за цією рослиною, і воно обов’язково наповнить ваш будинок теплом, затишком, радісними подіями і подарує масу щасливих моментів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради