Як почистити пральну машину лимонною кислотою: рецепти

Регулярна чистка пральної машини лимонною кислотою запобігає її поломку і утворення цвілі. Щоб помити пристрій, достатньо раз в місяць засипати дезінфікуючий засіб замість порошку і проганяти машинку без білизни на тривалому режимі прання. Застарілі плями так видалити не вдасться, але вийде позбутися від свіжого нальоту, цвілі і запаху.

a7ecd59f0588d3dd6441c563d6db1a65 Як почистити пральну машину лимонною кислотою: рецепти

Коли потрібна чистка?

Видалення накипу дозволяє позбавити нагрівальні елементи і інші частини пралки від перевитрати енергії, пов’язаного зі збоєм функціональності, викликаного нальотом.

Чистка лимонною кислотою допомагає:

  • запобігти появі накипу;
  • продовжити термін експлуатації приладу;
  • знизити ризик пошкодження тен;
  • заощадити електроенергію;
  • дезінфікувати;
  • очистити барабан і елементи нагріву від осідає ворсу і інших мікроелементів з одягу.

Чистити пральну машину автомат варто з регулярною періодичністю, особливо якщо вона постійно експлуатується. З різного матеріалу, який завантажують в машинку, осідають дрібні частинки (ворс), засмічують барабан пральної машини і труби, негативно впливаючи на працездатність електроприладу. Коли прання речей відбувається на м’яких режимах і при низьких температурах, то всі мікроорганізми і бактерії також осідають на елементах апарату, тому використовуючи лимонну кислоту, можна значно заощадити бюджет і зберегти здоров’я.

91be6a670192d1f2dfbdb124c1ea6f09 Як почистити пральну машину лимонною кислотою: рецептиКристали ефективно очистять внутрішні поверхні техніки без особливих витрат.

Прочищення цим засобом не вимагає великих грошових витрат, але є результативною. Кислоту можна використовувати без особливих знань і навичок по догляду за технікою. Вона быстрорастворима, не має негативного впливу на тканину при наступному пранні. Це щадне і неагресивна засіб, який дає результативне очищення. За допомогою методу усувається не лише наліт і бактерії, але і неприємний запах. Кислоту слід застосовувати правильно, щоб не пошкодити гумові елементи в пральній машині. Потрібно пам’ятати, що прибрати старі плями таким методом не вийде, розчин видаляє тільки свіжий наліт.

Рецепти коштів

Очищення пральної машини лимонною кислотою може проводитися за допомогою кристалічного порошку або розчину, рецепт приготування якого передбачає змішування з содою. Мити в поєднанні з оцтом потрібно правильно і акуратно, так як це агресивний метод очищення, який дозволить позбавити від старої накипу і іржі. Допоможе почистити пралку і Calgon, який можна поєднувати з лимонним порошком або використовувати самостійно.

Як правильно чистити?

Лимонна кислота від накипу в пральній машині використовується, щоб очистити барабан і комплектуючі, але тільки при правильному застосуванні. Неприпустима промивка пристрою, в якому знаходиться білизна. Виходячи з обсягу барабана розраховується необхідна кількість сипучого матеріалу, яке відповідає обсягу порошку для прання. Слід засипати в відділ для порошку або безпосередньо у сам барабан. Сипати в бак 6 л потрібно близько 100 гр. Далі, потрібно встановити пральну машинку на самий тривалий режим прання, полоскання і віджиманням.

Регулярний догляд вимагає температури 60 град., якщо почистити машинку вдається рідше 1 разу в місяць, то 90 градусів. Якщо з’являється сторонній шум, це сигнал про те, що частина застарілого нальоту відпала від тена. Якщо шум сильний, режим прання потрібно зупинити. Якщо було проведено видалення накипу в пральній машині лимонною кислотою, барабан радять додатково промити від зайвої вологи і відірвалися шматочків нальоту. Важливо не забувати про резинці, яку теж потрібно очистити. Щоб запобігти утворенню цвілі і нальоту, слід правильно експлуатувати пристрій. Не можна залишати білизна після прання в барабані, його потрібно витягувати і сушити машинку з відчиненими дверцятами. Краще вибирати правильні засоби для прання і використовувати пом’якшувачі для жорсткої води.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради