Як почистити пральну машину лимонною кислотою: рецепти

Регулярна чистка пральної машини лимонною кислотою запобігає її поломку і утворення цвілі. Щоб помити пристрій, достатньо раз в місяць засипати дезінфікуючий засіб замість порошку і проганяти машинку без білизни на тривалому режимі прання. Застарілі плями так видалити не вдасться, але вийде позбутися від свіжого нальоту, цвілі і запаху.

a7ecd59f0588d3dd6441c563d6db1a65 Як почистити пральну машину лимонною кислотою: рецепти

Коли потрібна чистка?

Видалення накипу дозволяє позбавити нагрівальні елементи і інші частини пралки від перевитрати енергії, пов’язаного зі збоєм функціональності, викликаного нальотом.

Чистка лимонною кислотою допомагає:

  • запобігти появі накипу;
  • продовжити термін експлуатації приладу;
  • знизити ризик пошкодження тен;
  • заощадити електроенергію;
  • дезінфікувати;
  • очистити барабан і елементи нагріву від осідає ворсу і інших мікроелементів з одягу.

Чистити пральну машину автомат варто з регулярною періодичністю, особливо якщо вона постійно експлуатується. З різного матеріалу, який завантажують в машинку, осідають дрібні частинки (ворс), засмічують барабан пральної машини і труби, негативно впливаючи на працездатність електроприладу. Коли прання речей відбувається на м’яких режимах і при низьких температурах, то всі мікроорганізми і бактерії також осідають на елементах апарату, тому використовуючи лимонну кислоту, можна значно заощадити бюджет і зберегти здоров’я.

91be6a670192d1f2dfbdb124c1ea6f09 Як почистити пральну машину лимонною кислотою: рецептиКристали ефективно очистять внутрішні поверхні техніки без особливих витрат.

Прочищення цим засобом не вимагає великих грошових витрат, але є результативною. Кислоту можна використовувати без особливих знань і навичок по догляду за технікою. Вона быстрорастворима, не має негативного впливу на тканину при наступному пранні. Це щадне і неагресивна засіб, який дає результативне очищення. За допомогою методу усувається не лише наліт і бактерії, але і неприємний запах. Кислоту слід застосовувати правильно, щоб не пошкодити гумові елементи в пральній машині. Потрібно пам’ятати, що прибрати старі плями таким методом не вийде, розчин видаляє тільки свіжий наліт.

Колодне бджільництво: «за» і «проти»

Рецепти коштів

Очищення пральної машини лимонною кислотою може проводитися за допомогою кристалічного порошку або розчину, рецепт приготування якого передбачає змішування з содою. Мити в поєднанні з оцтом потрібно правильно і акуратно, так як це агресивний метод очищення, який дозволить позбавити від старої накипу і іржі. Допоможе почистити пралку і Calgon, який можна поєднувати з лимонним порошком або використовувати самостійно.

Як правильно чистити?

Лимонна кислота від накипу в пральній машині використовується, щоб очистити барабан і комплектуючі, але тільки при правильному застосуванні. Неприпустима промивка пристрою, в якому знаходиться білизна. Виходячи з обсягу барабана розраховується необхідна кількість сипучого матеріалу, яке відповідає обсягу порошку для прання. Слід засипати в відділ для порошку або безпосередньо у сам барабан. Сипати в бак 6 л потрібно близько 100 гр. Далі, потрібно встановити пральну машинку на самий тривалий режим прання, полоскання і віджиманням.

Регулярний догляд вимагає температури 60 град., якщо почистити машинку вдається рідше 1 разу в місяць, то 90 градусів. Якщо з’являється сторонній шум, це сигнал про те, що частина застарілого нальоту відпала від тена. Якщо шум сильний, режим прання потрібно зупинити. Якщо було проведено видалення накипу в пральній машині лимонною кислотою, барабан радять додатково промити від зайвої вологи і відірвалися шматочків нальоту. Важливо не забувати про резинці, яку теж потрібно очистити. Щоб запобігти утворенню цвілі і нальоту, слід правильно експлуатувати пристрій. Не можна залишати білизна після прання в барабані, його потрібно витягувати і сушити машинку з відчиненими дверцятами. Краще вибирати правильні засоби для прання і використовувати пом’якшувачі для жорсткої води.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!