Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

Стрижка (правильно підібрана) дозволяє підкреслити достоїнства зовнішності і приховати недоліки. Найбільшу увагу зачіска притягує до особи, якщо воно має правильну овальну форму, то обмеження у виборі стрижки відсутні.

Але якщо обличчя кругле, то потрібні поради професіонала по вибору підходящої зачіски і довжини пасом. Найбільш оптимальним варіантом є стрижки на середні волосся.

Способи визначення круглого обличчя

Найголовнішим критерієм вибору стрижки і зачіски є форма овалу обличчя.

Визначити цей параметр можна кількома способами:

 • візуальна оцінка. У власницям круглого обличчя вилиці й щоки мають однакову ширину, також однакову відстань висоти і ширини обличчя. Додатково до цього типу характерний широкий лоб і згладжений підборіддя. Тобто контур особи без кутів з плавними переходами;
 • з застосуванням лінійки. За допомогою інструменту проводиться вимірювання перерахованих параметрів. Чи можна виміряти відстань від носа до щоки, лоб і підборіддя. Показники повинні бути приблизно однакові (для круглого особи);
 • з використанням дзеркала. Потрібно встати напроти дзеркала, тримати голову рівно і обвести з застосуванням фломастера відображення особи по контуру. Для круглого типу отримане зображення повинно відповідати колу;
 • по фотографії. Спосіб аналогічний визначенню по дзеркалу. Потрібно також обвести контур обличчя і порівняти з геометричною фігурою.

b70fb5d2c5fa86f0a9fdf6973563bca8 Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. ФотоУ статті розглянуто найбільш підходящі стрижки на середні волосся для круглого обличчя.

Важливо, перед початком визначення типу овалу обличчя потрібно волосся прибрати в хвостик (короткі заколоти невидимками), а чубок (якщо є) закріпити шпилькою.

Модні стрижки 2019 року на середні волосся, підходящі для круглого обличчя

Стрижки на середні волосся для круглого особи повинні візуально наблизити риси до овалу. Для цього рекомендуються стрижки асиметричні, каскадом або з концентрацією об’єму волосся на маківці. При виборі важливо врахувати структуру волоса.

Характеристика волосся Особливості стрижки Примітки
Густі Каре. Рекомендовано поєднувати каре з градуюванням і подовженням до обличчя, це дозволить усунути зайвий обсяг. Стрижка на дуже густе волосся повинна усунути зайвий обсяг. Інакше масивна зачіска ще більше підкреслить недолік овалу обличчя і зробить вигляд громіздким. Тому найбільш вдалими вважаються рвані стрижки або з градуюванням.
Боб-каре. При класичному виконанні стрижки основний об’єм волосся концентрується на маківці (на потилиці довжина пасм мінімальна), а у особи залишаються довгі локони, які візуально витягують особа.
Каскад. Стрижка характеризується короткими пасмами на маківці і довгими з боків і на потилиці. Дана стрижка дозволяє усунути зайвий об’єм волосся і витягнути овал обличчя.
Асиметрична стрижка. При її виконанні пасма з одного боку довше, ніж на іншому, на потилиці відбувається плавний перехід. Для проріджування густоти рекомендовано поєднувати стрижку з градуюванням.
Рвана стрижка. Вона дозволяє зменшити об’єм волосся. При її оформленні важливо, щоб пасма обрамляли обличчя.
Аврора. Багатошарова стрижка дозволяє усунути зайвий обсяг, а прилицевые пасма приховують округлість овалу.
Тонкі Каре. Підходить виконання стрижки в класичному варіанті. Метою стрижки є не тільки подовження овалу обличчя, але й додання волоссю додаткового обсягу. Тому власницям круглого обличчя з даним типом волосся потрібно більш ретельно підходити до вибору стрижки і зачіски. Особливо важливо приділити увагу догляду за волоссям, так як вони швидко січеться і ламаються, погіршуючи зовнішній вигляд зачіски.

 

Боб-каре. При правильному виборі кута зрізу пасм, при виконанні стрижки, зачіска дозволяє додати відсутній обсяг волоссю.
Каскад. Для тонкого волосся не повинно бути вираженого переходу від маківки до потилиці. Тоді стрижка візуально збільшує густоту волосся. Пасма рекомендовано закручувати до лиця.
Асиметрична стрижка. При укладанні зачіски потрібно завивати пасма до особи, для збільшення обсягу.
Паж. Стрижка відмінно коригує овал обличчя і збільшує об’єм волосся.
Кучеряві Каре. Найбільш виграшно виглядає каре з градуюванням, за умови, що кучері не жорсткі і не дрібні. Якщо волосся дуже кучеряве і неслухняне, то їх можна випрямити праскою, спеціальними косметичними засобами або салонними процедурами (кератиновое випрямлення або ботокс для волосся). Так як кучері додатково можуть надавати обсяг особі, підкреслюючи його округлість.
Боб-каре. Щоб кучері не псували зовнішній вигляд зачіски необхідно використовувати засоби для укладання, інакше на потилиці пасма можуть створити ефект «пуделя».
Каскад. При виконанні стрижки довжина волосся на маківці не повинна бути занадто короткою (не вище зони вух), інакше кучеряві локони створять хаос на голові.

Додатково подовжити обличчя і покращити вигляд зачіски можна з допомогою різних технік фарбування (мелірування, омбре, шатуш) і заміною центрального проділу на бічній. Рекомендована консультація фахівця. Незалежно від структури волосся для додання колі витягнутості необхідно щоб окололицевые пасма обрамляли обличчя, прикриваючи щоки або акцентувати об’єм волосся на маківці.

Відповідні стрижки для жінок

Стрижки на середні волосся для круглого особи підбираються не тільки з урахуванням структури пасм. Далі розглянуті додаткові основні параметри вибору.

З високим чолом

Високий лоб при круглому обличчі, ще більше підкреслює недолік овалу.

789292337cc06b45b057270fe4057e79 Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

Для його усунення рекомендовані наступні варіанти стрижок:

 • боб з густою або асиметричної чубчиком. Зачіска дозволить подовжити обличчя і надати вигляду жіночність;
 • каре. При цьому підбирається довга або коса чілка, яка плавно переходить до основної маси волосся. Найкращим варіантом вважається каре на подовження;
 • каскад, при цьому довжина волосся на маківці повинна починатися від рівня очей;
 • паж. Дана стрижка включає наявність довгої об’ємної чубчика, яка буде приховувати недолік;
 • асиметрична стрижка. Вважається самим виграшним варіантом, яка не вимагає особливої укладання та підбору зачісок;
 • рвані стрижки. Вони не тільки приховають недоліки особи, але і додадуть зовнішності відсутню крихкість;
 • аврора. Багатошарова стрижка приховує зайву округлість обличчя і наявність високого чола.

Додатково змістити акцент від високого чола дозволить зигзагоподібний або косий проділ, а також мелірування пасом у світлі тони.

З довгим, широким носом

Невдалу форму носа також можна приховати правильно підібраною стрижкою. В даному випадку зачіска не повинна відволікати увагу від браку.

Для цього підходять такі варіанти стрижок:

 • асиметрична стрижка. Є найвдалішим варіантом маскування або довгого широкого носа;
 • боб-каре. Подовжені пасма у особи та обсяг на маківці відвернуть увагу від браку;
 • класичне каре. При цьому рекомендований зигзагоподібний проділ, а подовжена чубчик повинна спадати на особу;
 • каскад з подовженою чубчиком на бік дозволяє приховати недоліки особи;
 • рвана багатошарова стрижка з недбало укладеними пасмами відволікає увагу від особи;
 • боб, виконаний на кучеряве волосся, усуває наявні недоліки.

431a3b3bcedec72ad3e9fdc7592053df Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

Додатково відвернути увагу від носа можна макіяжем, роблячи акцент на очах або губах, також можна експериментувати з кольором волосся

З короткою шиєю

Коротку шию можна подовжити або приховати правильно підібраною стрижкою.

Далі розглянуто найбільш підходящі варіанти:

 • аврора. Основний об’єм волосся на маківці, а до шиї прилягають негусто пасма, візуально подовжуючи її;
 • боб або боб-каре з мінімальною довжиною волосся на потилиці. Додатково подовжити шию можна виголюванням відповідного малюнка на потилиці;
 • каскад. При оформленні стрижки бажано основний обсяг пасм залишити на маківці, а нижні локони, по можливості, зробити більш рідкісними;
 • рвана стрижка. При її виконанні рекомендовано, щоб шия залишалася відкритою, тобто довжина волосся не нижче підборіддя;
 • каре. Стрижка виконується не нижче підборіддя, можна додатково поєднувати каре з градуюванням;
 • асиметрична стрижка. При цьому один бік може бути повністю відкритим, з виголюванням малюнка, а на іншому боці волосся можуть бути як до підборіддя, так і довше.

bb723918e9b2cbc7aa373a2bbba8d1db Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

Додатково приховати коротку шию можна прикрасами та одягом.

Для повних

У повних жінок округлість обличчя більш виражена, для візуального приховування нестачі овалу і статури рекомендовані наступні варіанти стрижок:

 • асиметрична стрижка дозволяє не тільки подовжити овал, але і відвернути увагу від фігури. Додатково рекомендовано пофарбувати пасма контрастні тони. Найбільш виграшно виглядає темна прикоренева зона і світлі або вишневі кольори на основній масі волосся;
 • боб-каре за рахунок подовження локонів у особи та обсягу на маківці додатково надає фігурі стрункість;
 • градуированное каре або каре з подовженням також приховують недоліки зовнішності;
 • каскад. При цьому локони бажано щоб обрамляли обличчя;
 • паж. Дана стрижка ідеально приховує всі недоліки фігури.

fcb6783ec30e3f766ae2aec26296d652 Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

Додатково можна відвернути увагу від статури і округлості особи недбалими кучериками на основі каре, боб-каре або каскаду. Важливо занадто пишні або прилизані зачіски і прямий проділ, категорично протипоказані.

Чубчика для круглого обличчя

Стрижки для круглого обличчя дозволяють візуально приховати наявний недолік. Також витягнути овал можна підбором підходящої чубчика, яка при правильному оформленні може збігатися з довгою основних пасом, при виконанні зачіски на середні волосся.

97eefd2e0b24ddc2749171268a69c36c Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

Поєднувані варіанти чілок і зачісок при круглому обличчі:

 • подовжена пряма чубчик. Підходить при виконанні стрижки каскад, каре (класичне, боб або з подовженням) і аврора. Рекомендована довжина на рівні очей або трохи нижче. Чубок можна носити прямо або укладати набік;
 • асиметрична чубчик. Поєднується з асиметричною стрижкою, каре і градуйованою. При її виконанні важливо дотримуватися плавність переходу від чубчика до основних пасом;
 • рвана чолка. Підходить до стрижок аврора”, “каскад” і боб-каре з градуюванням;
 • густа чубчик півколом. Рекомендується при стрижці паж;
 • класична пряма чубчик, але за умови виконання филировки на кінцях. Довжина волосся повинна бути не вище середини чола. Даний вид чубчика поєднується з будь стрижкою;
 • фігурна чубчик. Форма підбирається індивідуально до стрижки з урахуванням віку та побажань клієнта. При такому виконанні увагу оточуючих акцентуватиметься на чубок, минаючи недоліки зовнішності;
 • багатошарова чубчик. Вона рекомендована при виконанні градуйованих стрижок;
 • довга пряма чубчик (до рівня підборіддя). Її рекомендовано носити на бік або заколювати спеціальними невидимками так, щоб пасма прикривали лоб. Підходить до стрижки каскад і аврора.

Важливо, не рекомендовано поєднувати класичне каре з рівною прямою чубчиком. Чіткі лінії тільки підкреслять недоліки овалу. Також чубчик небажана при оформленні стрижки на кучеряве волосся.

Як визначити неправильно обрану стрижку

Стрижки на середні волосся для круглого особи вимагають ретельного підбору і консультації майстра.

03120cda5d4832421180700542ddd6ac Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

Якщо стрижка оформлялася в дешевому салоні або вдома, то її невідповідність з контуром особи можна визначити за такими параметрами:

 • обличчя стало виглядати ще ширше. Даний ефект можливий при об’ємній укладанні каре, наявності витких пасм і оформленні занадто короткою чубчика. Для усунення недоліку можна, поверх основної стрижки, виконати градуювання (це усуне обсяг), профілювати чубчик і зробити її асиметричної по можливості;
 • прилицевые пасма не обрамляють обличчя, роблячи овал відкритим. Даний дефект можливий, якщо вибрана неправильна довжина верхніх пасом при виконанні стрижки каскад або градуйованою. Для виправлення рекомендовано оформити рвану стрижку або застосувати глибоку філіровку пасом;
 • найбільша концентрація волосся знаходиться на маківці, надаючи неприродний обсяг (можливо, при кучерявих або занадто густих пасмах). Для усунення дефекту потрібно провести градуювання волосся на маківці;
 • волосся виглядають об’ємними, прилизаним. Частіше виникає при виконанні стрижки каскад на рідке волосся, з-за неправильно підібраною довжини пасом на маківці. Цей дефект можна виправити тільки зменшенням основної довжини локонів. Іноді можна підібрати відповідну легку завивку.

Додатково виправити неправильну стрижку можна з використанням відповідних технік фарбування. Також важливо, навіть правильно оформлена зачіска з прямим проділом не дозволить приховати округлість обличчя. Проділ рекомендовано робити косим або зигзагоподібним.

Правильно підібрана стрижка і чубчик дозволяють приховати недоліки зовнішності тільки при правильному оформленні зачіски. Рекомендовані укладання для круглого особи (відповідні на кожен день і на свята) можна уточнити у майстри виконував стрижку.

Зачіска на весілля

Для її виконання потрібно:

 • Основну масу волосся зібрати в пучок на маківці, які потрібно прикрасити різними аксесуарами. Якщо волосся тонке, то для додання обсягу спочатку робиться начіс на основну масу волосся (які збираються на потилиці).
 • Біля особи залишити по 2-3 пасма і злегка завити їх.
 • Якщо є чубчик, то її потрібно зачесати на бік, довгу зафіксувати невидимками. Чубчик повинна прикривати лоб.
 • У завершенні зачіску потрібно зафіксувати лаком.
 • 1986ad40f3949f975c4c4aa100d5b1b1 Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

  Зачіска в даному виконанні підходить як для нареченої, так і для «подружки» нареченої.

  Зачіска на ювілей

  Етапи створення зачіски:

 • Чисті волосся обробити гелем або мусом для укладання.
 • Оформити легку завивку на всі пасма.
 • Забрати волосся з правого/лівого боку і зафіксувати їх за вушною раковиною з допомогою аксесуара. Біля особи залишити обрамляючу пасмо.
 • На лівому/правому боці волосся знаходяться вільно.
 • При недоліку об’єму на волоссі, нижні пасма потрібно начесать. Верхні повинні лежати вільно (приховуючи начіс).

  Зачіска на кожен день

  Щоденна зачіска не вимагає особливих знань і не займає багато часу.

  Для її виконання потрібно:

 • Вимити волосся, якщо вони чисті, то їх досить добре зволожити. Ретельно розчесати.
 • З допомогою фена, брашінга і випрямляє гелю проводити сушку з легким витягуванням пасм. Кінчики волосся повинні злегка завиватися всередину. Починати сушити волосся з потилиці, потім боки і завершити верхівкою.
 • З застосуванням мусу надати чубку потрібний напрямок.
 • f1d2a88eb4d755797a1006afcc7d8b6b Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

  Щоб зачіска збереглася на весь день її можна зафіксувати лаком. Або нанести на вологе волосся перед укладанням, гель/мус. Якщо волосся сильно в’ються, то для їх випрямлення потрібно використовувати праску.

  Зачіска для ділової зустрічі

  При правильному виконанні ця зачіска збережеться на добу:

 • Зволожити і випрямити волосся з використанням мусу і фена/прасування.
 • Зробити невеликий начісування на нижні пасма на потилиці.
 • Зібрати волосся в пучок (верхні пасма повинні приховати начіс) та закріпити їх на потилиці біля шиї. Волосся не натягувати. Інакше зайва гладкість тільки підкреслить круглий контур обличчя.
 • Прилицевые локони заколоти за вушною раковиною невидимками. Вони повинні злегка спадати на лоб і вилиці.
 • Зафіксувати лаком.
 • Використовувати аксесуари не бажано. При бажанні можна використовувати скромну шпильку при фіксуванні прилицевых локонів, але тільки з одного боку.

  Молодіжна зачіска для вечірки

  Для її виконання потрібно:

 • Вимити волосся, так як на чистих пасмах укладання зберігається довше.
 • Висушити волосся, нанести гель або мус для укладання.
 • З допомогою плойки здійснити завивку локонів.
 • Не розчісуючи, злегка збити кучері руками.
 • З допомогою рук виділити кілька прилицевых пасм.
 • fe49c80d18ded1cbbbb6cdac99e89cfc Стрижки жіночі на середні волосся для круглого обличчя. Фото

  Зачіска тримається тривалий час із збереженням природності кучерів. Для зухвалого оформлення зачіски можна використовувати спеціальну кольорову туш або спрей. Пасма різних кольорів дозволять підкреслити індивідуальність образу. Кошти змивається у процесі миття голови відразу.

  Стрижки для круглого особи повинні візуально подовжити овал, роблячи його більш жіночним.

  Якщо цього ефекту недостатньо, то його можна підсилити виконанням косою або рваною чубчика. Найбільш виграшні варіанти стрижок і зачісок можна уточнити у майстра кваліфікованого салоні. Важливо, для усунення округлості особи рекомендовано виконувати стрижки волосся середньої довжини.

  Автор: Світлана Котлячкова

  Цікаві відео про підходять стрижки для круглого обличчя

  Ідеальні стрижки для широкого особи:

  Як правильно підібрати стрижку для круглого особи:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради