До чого свербить права і ліва лопатка, спина – прикмети

Поява свербежу варто розглядати як фізіологічну особливість. Такий симптом має більше десятка захворювань. Але при відсутності об’єктивних причин мимоволі згадуєш про забобони. Коли свербить спина – прикмета не надто відома. Ті, хто пам’ятає, вірить у народні передбачення, можуть сказати, що першочергове тлумачення сверблячки – неприємності, важкий період у житті. Але розшифровкою краще зайнятися після уточнення нюансів.

caf0d53a5aa36fc425abcf50d69a06f9 До чого свербить права і ліва лопатка, спина – прикмети

Що означає, якщо свербить спина

Уточнювати прогнози, що стосуються чешущейся лопатки, хребта можна після низки корективів. Сюди входять:

 • кому саме захотілося почухати (чоловік або жінка);
 • день тижня і часовий відтинок;
 • уточнення, де конкретно виник дискомфорт (вгорі, внизу або посередині).

Перед початком забобонних «досліджень» необхідно переконатися, що неприємні відчуття виникли не з-за хвороби, укусу комахи, прища. Звертати увагу слід і на силу свербежу. Вважається, що чим сильніше дискомфорт, бажання почухати, тим більше ймовірності виконання прогнозів.

Якщо свербить у визначеному місці

Загальне тлумачення виникаючих відчуттів в області спини – неприємності. Якщо між лопаток – до дрібних негараздів. Але чим ближче до куприка, тим масштабніше проблеми. Причому до їх виникнення явних передумов не було.

Якщо крім бажання почухати спину людина додатково вдарився в цей момент, то це знак, що вказує на потрясіння, події, які змусять багато плакати, випробувати гіркі почуття.

Для більш точних тлумачень треба вивчити тонкощі езотерики – конкретизувати місце свербіння.

Плечі і шия

Виникнення дискомфорту в області шиї, плечей – покажчик на непосильну ношу. Завдання, ряд зобов’язань, які поставив перед собою людина, самостійно або вимушено, призведуть до серйозних проблем в житті. Постраждає не репутація, а здоров’я. Сили і енергія вже вичерпуються. Важливо постаратися вийти з ситуації максимально швидко. За народними прикметами рекомендується:

 • позбутися від почуття провини;
 • постаратися знайти допомоги у родичів, друзів для швидкого вирішення проблем;
 • взяти відпустку, кілька днів для відпочинку;
 • зупинитися, зробити перепочинок у досягненні цілей, завдань.

adc5800cac7b25c237d9674752b7f5fb До чого свербить права і ліва лопатка, спина – прикмети

До чого свербить права лопатка або ліва

Виникнення дискомфортних відчуттів в області лопаток свідчить про складнощі у фінансовій або любовній сфері. Конкретизувати можна по стороні: ліворуч або праворуч свербить. За народними традиціями ліва сторона – любовні відносини, а права – ділові відносини, бізнес, робота.

 1. Якщо ліва лопатка зазудела не сильно, дискомфорт зник швидко, то проблеми будуть дрібні, нетривалі. Рішення буде знайдено саме по собі. Стосується сімейних, любовних стосунків.
 2. Перед поїздкою або під час подорожі свербіж свідчить про неприємності з багажем. Цілком можливо, що його втратять. Не виключаються проблеми з транспортом, дорогий. В кінці шляху, по поверненні додому, занепокоєння відступить, хвилювання залишиться в минулому.
 3. Вказує на необхідність взяти на себе зобов’язання за іншу людину. Тлумачення не завжди негативного характеру, так як підвищення по службі, вступ на нову посаду передбачає збільшення проблем. Якщо в будинку є літні люди, то треба готуватися до необхідності догляду за ними. Можливо, що стан їх здоров’я погіршиться.

До чого свербить між лопаток

Коли на спині між лопаток виникає свербіж, то це свідчення появи крил». Іншими словами, вказує на прояв ніжних почуттів, любові, радості, натхнення. Але тлумачення прикмети змінюється, якщо замість свербежу виникає печіння, біль. Тоді обіцяє неприємності в любовній сфері, зради, сварки, повний розрив. Причинами будуть:

 • небажання близьких родичів цього союзу;
 • інформація, отримана з неперевірених джерел;
 • наговори, плітки недоброзичливців.

Поперек

У моменти, коли свербить поперек, незалежно від сторони появи дискомфорту, народні прикмети пророкують серйозні життєві проблемні ситуації. В якій саме сфері настануть складності сказати складно. Нерідко відносини поглиблюються одночасно по всіх напрямках:

 • розставання з коханими;
 • розлучення;
 • втрата роботи, скорочення фінансового доходу;
 • зрада, інше.

Єдиний момент, який згладжує прикмету – родимка на попереку будь-якого розміру.

c760537d74f375371fe891edb6d9f67a До чого свербить права і ліва лопатка, спина – прикмети

До чого свербить куприк

Свербіж куприка означає складний період життя, але він буде стосуватися вирішення важливих питань. Якщо людина без суєти, нервів, а цілеспрямовано, послідовно знайде відповіді на них, то результат буде позитивного характеру. Виникнення печіння на куприку вказує, що пора зробити перепочинок. В іншому випадку можна в прямому сенсі згоріти на роботі, підірвати здоров’я.

Тлумачення прийме для жінок і чоловіків

Але не варто відразу засмучуватися, якщо свербить спина у дівчини самотньою. Народна прикмета трактує свербіж, як свідчення тривалої самотності. Цілком можливо, що в самоті винна сама, так як відкидає шанувальників. За умови, що, крім дискомфорту, з’явилося ущільнення, це свідчить про навмисне закупоривании сильних взаємних почуттів. Жінка або дівчина спеціально закриває серце від кохання.

Для жінки, яка має вже партнера, прикмета обіцяє виникнення проблем в любові. Причиною розриву, сварок стануть безпідставні підозри, наговори недоброзичливців, надмірна увага протилежної статі. Якщо свербить куприк у жінок, то варто прикмету сприймати як застереження: шлюб може зруйнувати стороння зв’язок. Причому обіцянки, зроблені коханцем, будуть пустушкою.

Для чоловіка свербіж свідчить про можливий розрив відносин. Доленосна зустріч, на думку сильної статі, перетвориться на серйозну проблему, яка зруйнує життя.

Для хлопців дискомфортне відчуття вздовж хребта може вказувати на зустріч з друзями і тривалим розпиванням міцних напоїв. Щоправда, проблем з дівчиною з-за цього не уникнути.

Трактування по днях тижня

Доповнити вже отримане тлумачення народної прикмети рекомендується за днем тижня. Нерідко вони допомагають мінімізувати негативний значення:

 • понеділок завжди вважався важким днем. А тому тлумачення з негативним відтінком посилюються. Також свербіж може вказувати на вступ поганих звісток;
 • вівторок — віщує неприємні розгляду. Якщо є борги або кредити, то кредитори не змусять себе довго чекати;
 • у середу печіння, свербіж на спині не віщує поганого для закоханих. Але повинен насторожити людей бізнесу, тих, хто будує кар’єру. Ознака вказує на складності у відносинах з начальством, партнерами;
 • четверговий свербіж , поява фінансових труднощів. Потреба буде сильною, тривалої;
 • у п’ятницю дискомфорт вказує на необхідність приділити більше уваги здоров’ю;
 • готується до дороги, вимушеного подорожі рекомендується, коли свербить спина в суботу;
 • недільний неприємне відчуття вказує на початок чорної смуги в житті, що призведе до затяжної депресії, труднощів в усіх напрямках людського життя.

4f34cf1e688856254ff8c692f1d7c330 До чого свербить права і ліва лопатка, спина – прикмети

Розшифровкою за таким переліком пророкувань займаються тільки при сильному, тривалому свербінні.

Як нейтралізувати прикмету

На кожну дію знайдеться протидія. Так і у випадку з прикметами. Сприймати їх як точне твердження не рекомендується. Людина повинна розуміти, що забобонний страх не дає правильно думати, приймати вірні рішення. А адже прикмети тільки попередження. Якщо з’явився свербіж на спині для нейтралізації поганих передчуттів можна:

 • попросити родича, друга поплескати по сверблячі місця долонькою тричі;
 • стати більш розважливим, послідовним;
 • бути обережним, акуратним в діях, висловлюваннях.

Езотерики рекомендують провести ритуал нейтралізації. Для цього потрібно срібний виріб (краще скористатися ложкою). Начистити до блиску, прикласти до місця, яке свербить. Зробити рухи за годинниковою стрілкою. Якщо свербіж не припинився, повторити ритуал двічі.

Народні прикмети створювалися шляхом спостережень, ретельного аналізу того, що відбувається. Відразу відбувалися пошуки нейтралізації поганих провісників. Але уникнути проблем допоможуть не ритуали і обряди, а правильне ставлення до навколишнього світу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради