Птах накакала на голову жінці або дитині: що означає прикмета

ptica nakakala na golovu zhenshhine ili rebenku chto oznachaet primeta 198e2ec Птах накакала на голову жінці або дитині: що означає прикмета

Птахи завжди вважалися вісниками Вищих Сил, люди звертали особливу увагу на їх появу в своєму житті. Птах могла залетіти в будинок, сісти на плече, наполегливо стукати в вікно – і завжди це означало якесь послання від долі. Практично з усіма траплялося таке, що зовсім несподівано для себе, людина виявляв на собі пташиний послід. Прикмета, якщо птах накакала на людину, майже завжди означає матеріальне багатство. Підвищення зарплати, вигідна угода, спадок, так, просто грошова знахідка. Але існує кілька тонкощів у цій прикмети, які надають їй більш певний сенс.

Прикмета – птах накакала на голову

Виявити несподіваний «подарунок» у себе на голові – пряма вказівка на те, що скоро ви розбагатієте. Або отримаєте винагороду за свою працю, або вас обрадує звістка про спадщину, або банально знайдете гроші. При цьому розмір грошового сюрпризу не уточнюється – це може бути як дрібна монетка, так і величезна сума.

Істотний момент – постарайтеся згадати, про що ви думали, коли виявили пташиний послід. Якщо ваші думки були зайняті грандіозної ідеєю, яку ви маєте намір здійснити, то будьте впевнені, що вам було дано абсолютно точну відповідь: ідея втілиться на 100%.

На одяг

ptica nakakala na golovu zhenshhine ili rebenku chto oznachaet primeta 25cb7da Птах накакала на голову жінці або дитині: що означає прикмета

Прикмета: птах накакала на одяг – відмінний знак для всіх без винятку. Ця прикмета обіцяє фінансове благополуччя, а також удачу в усіх грошових справах. Лише при певних обставинах прикмета може принести неприємні емоції. Якщо перед весіллям або вінчанням, кого-то з молодих позначила птах, варто задуматися, наскільки чисті помисли цю людину. Весільне вбрання з таким «пташиним знаком» вказує, що людина шукає вигоду через цей шлюб, і має намір збагатитися за рахунок своєї другої половинки.

Якщо ж ви носите формений одяг, і помітили, що саме на вашу форму пташка накакала – прикмета також радісна. Всім службовцям «в мундирах» можна очікувати швидкого підвищення по службі. Причому мається на увазі не тільки форма поліцейських, пожежників чи рятувальників, а будь-яка форма. Навіть формений одяг продавця, зазначена пташиними фекаліями обіцяє досягнення кар'єрних висот.

Звичайно ж, не варто зберігати таку «позначку» для якнайшвидшого виконання щасливих подій, можна сміливо очистити одяг, все одно очікуване збудеться.

На руку

Помітили, що забруднена рука або плече – знайте, прикмета теж добра. Якщо птах накакала на руку – прикмета більш виразно говорить про те, що скоро з вами трапиться якесь грандіозне грошове подія. І тут уже мова йде не про дрібні монетках, а про дійсно великому винагороду або спадщині. Вважається, що якщо позначена ліва рука – багатство, швидше за все, лежить в духовних, нематеріальних сферах (старовинні книги, картини, дорогий антикваріат). А якщо ж відзначена права рука, то все стандартно: грошові купюри, монети, коштовності, тобто відчутне багатство.

на ногу

Прикмета – птах накакала на ногу – має подвійне значення. За однією версією – ви вляпатися в багатство, за іншою – вляпатися в неприємності. Причому, в першому випадку, гроші знайдуться в дорозі, практично будуть валятися на дорозі. А по-другому випадку, неприємності будуть пов'язані з фізичним збитком, від легкого удару до перелому. При будь-якому розкладі найближчим часом вам слід бути дуже уважним, і буквально дивитися собі під ноги. Щоб вчасно помітити перешкоду, про яке можна спіткнутися, а також не пройти повз грошей, які хтось кинув.

На скло або підвіконня

ptica nakakala na golovu zhenshhine ili rebenku chto oznachaet primeta 0d54cc3 Птах накакала на голову жінці або дитині: що означає прикмета

Якщо пташиним послідом позначено вікно, зверніть увагу, де саме пташка какнула. Прикмета обіцяє появу гостей у вашому домі. Якщо послід залишений на склі, значить гості живуть недалеко від вас. Якщо заляпаний підвіконня, карниз або водозлив – люди приїдуть здалеку. А ось в якій стороні вони живуть, ви зможете дізнатися, подивившись з якого боку пташка залишила своє «послання».

на машину

Машина, зазначена пташиними фекаліями, трактується як знак: «Будьте обережні!» Аж до того, що не варто сідати сьогодні за кермо. Забруднене скло – ймовірність зупинки співробітниками ДАІ, і навіть штрафу. Відзначено капот або кузов – ризик потрапити в аварію. Але не накручуйте себе заздалегідь, такі знаки для того і посилають нам – щоб ми були уважні. Адже не дарма кажуть, попереджений – значить, озброєний!

Існує ще кілька особливостей у даній прикмети, перерахуємо їх все:

  • до чого птах накакала на голову жінці, яка чекає дитину? Однозначно до того, що з народженням дитини її добробут покращиться, і гроші потечуть в її життя рікою
  • до чого птах накакала на голову дитині? До хорошим оцінками в школі, до приємних сюрпризів і подарунків
  • якщо вдалося помітити, який саме птах вас ощасливила, то пам'ятайте, що голуб – це найчастіше недобрий вісник
  • в основному, птиці світлого оперення несуть радісні звістки; а ось чорні птиці, навпаки, обіцяють фінансові втрати
  • рідко, але буває так, що птах залишила свій послід в вашому домі. Найвірогідніше тлумачення в такому випадку – це отримання спадщини у зв'язку зі смертю когось із родичів. Адже птах, що залетів в будинок – зазвичай вісник з потойбічного світу.

В цілому, подібна пташина відмітка це – хороший знак. Крім того, відомо напевно, що такі прикмети зазвичай збуваються практично відразу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради